Hráč Schaffer David

Schaffer David

User Pic
Jméno: Schaffer David
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1683
Elo mezinárodní: 1671
ID: 27474
FIDE ID: 347000
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 TJ Stefanydes Policka D 1671 1683 Bulva František SK Svitavy C 1625 1575 1
2018/2019 11 TJ Stefanydes Policka B 1669 1676 Pelcl Karel Proplast Ceska Trebova 1810 1802 ½
2018/2019 9 TJ Stefanydes Policka B 1668 1676 Vaculík Jakub TJ Lanskroun B 1678 1681 ½
2018/2019 8 TJ Stefanydes Policka B 1668 1676 Vodička Martin SK Svitavy 1706 1732 ½
2018/2019 7 TJ Stefanydes Policka B 1657 1676 Slavíček Miroslav SK Dolni Cermna 1693 1730 ½
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka B 1657 1676 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1656 1676 1
2018/2019 5 TJ Stefanydes Policka B 1649 1664 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1685 1677 ½
2018/2019 4 TJ Stefanydes Policka B 1649 1664 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1934 1944 ½
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka B 1641 1664 Nedelčev Radim Sachovy klub Chocen 1558 1572 1
2018/2019 10 TJ Stefanydes Policka 1669 1676 Zpěváková Jana Moravska Slavia Brno B 2093 2039 0
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka B 1646 1677 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1861 1768 0
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1728 1721 0
2017/2018 8 TJ Stefanydes Policka B 1654 1677 Wiesinger Wolfgang SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1985 1979 0
2017/2018 6 TJ Stefanydes Policka B 1656 1677 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1995 1972 0
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 Filip Libor SK Dolni Cermna 1837 1839 1
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2087 2089 0
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 Dušek Josef TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 ½
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 Solil Roman TJ Lanskroun B 1976 1953 0
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka E 1652 1677 Vavroušek Petr SK Chocen 1720 1689 ½
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka E 1652 1677 Burian Michal Sokol Mestecko Trnavka 1774 1801 ½
2016/2017 11 TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1410 1393 0
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 Němec Pavel TJ SO Chrudim 2214 2241 0
2016/2017 7 TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1959 1971 0
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 Zeman Daniel SK Vysoke Myto B 1549 1596 ½
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomysl 1882 1845 0
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička 1702 1718 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno\r "A" 1913 1933 0
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička 1702 1718 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "B" 2001 1971 0
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička 1702 1718 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2142 2121 0
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 1702 1718 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 Zeman Daniel ŠK Vysoké Mýto B 1549 1596 0
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 Jedličková Petra TJ Sokol Zaječice 1783 1770 1
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1812 1820 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 Procházka Petr TJ Lanškroun 1987 1998 0
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička B 1702 1718 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 ½
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Sejkora Filip Proplast Česká Třebová B 1000 1
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1443 1417 1
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1883 1900 1
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Dušek Josef ŠK Dolní Čermná 1581 1553 0
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 0
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Vodička Martin ŠK Svitavy B 1536 1606 ½
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Janeček František TJ Spartak Choceň 1693 1707 1
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1886 1892 0
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1617 1692 1
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Krčmář Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1570 1624 ½
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1551 1589 ½
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Krušina Adolf ŠK Svitavy C 1524 1
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1605 ½
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy B 1744 ½
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1363 1396 0
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1877 ½
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1567 1
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička F 1716 1721 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička E 1952 1938 1
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 0
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 ½
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1670 1668 ½
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 0
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Šindelář Petr Jiskra Heřmanův Městec 1821 1829 1
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 0
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Janda Lubomír ŠO Hlinsko A 1867 1851 ½
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička D 1716 1721 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice B 2048 2003 1
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička A 1716 1721 Hubáček Ondřej ŠK ZVU Engineering Lípa A 2026 2063 0
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Havel František ŠK Svitavy 1864 1865 1
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Hodek Roman ŠO K a. s. Kunvald 1702 0
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk B 1782 1778 ½
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1896 1905 0
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1834 1895 0
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1811 1759 0
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Matoulek Václav TJ Jablonné nad Orlicí ½
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí D 1624 ½
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička C 1687 1745 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1852 1849 1
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1655 1
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Myška František TJ Sokol Němčice 1640 ½
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1545 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Pešek Roman ŠO Hlinsko C 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Vaculík Jakub TJ Lanškroun C 1763 1763 ½
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Stodola Josef TJ Štefanydes Polička F 1423 1
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička D 1691 1711 Vašek Petr ŠO Hlinsko B 1
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 John Petr ŠK Ústí nad Orlicí C 1664 1
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 ½
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Soldánová Beáta ŠK Svitavy B 1000 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Bouchal Lukáš TJ Jablonné n/O. 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Paluda Jiří Loko Česká Třebová B 1424 1
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1702 ½
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Velešík Marian ŠK Svitavy A 1411 ½
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1763 1763 0
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1335 1
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1524 1
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1577 1
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1894 0
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B 1637 ½
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl C 1
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička E 1692 1691 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička F 1540 0
2011/2012 11 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Černohous Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1546 1
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1621 1
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná 1623 1
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Štětka Václav TJ Jiskra Litomyšl B 1581 1
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 John Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1634 ½
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1704 ½
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Meleško Andrij TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1683 1
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2054 2035 0
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald 1508 1
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1875 0
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny "E" 1790 0
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Beneš Daniel ŠK Bohemia Pardubice "B" 1668 ½
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Matadors 1783 0
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Šmejdíř Waldemar TJ Spartak Choceň 1600 1
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim "C" 1651 1
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny "F" 1000 1
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1807 0
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Juroš Zbyněk ŠK Rapid Teenagers 1366 1
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny "D" 1921 ½
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička "C" 1621 Jerman Miloš TJ Štefanydes Polička "B" 1766 0
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Vencl Jiří Lokomotiva Česká Třebová C"" 1250 ½
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Čuma Jan ŠK Svitavy B"" 1509 1
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 ½
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Bednář Roman TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 1
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1572 0
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Steinmetz Roman Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 1
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1692 ½
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Kučera Jan ŠK Svitavy C"" 1283 1
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Peřina Josef TJ Štefanydes Polička F"" 1000 1
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička D"" 1475 Houška František TJ Štefanydes Polička E"" 1250 1
2009/2010 11 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1250 1
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1789 0
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Česenek Jan TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1452 ½
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Starý Stanislav Spartak Choceň 1421 1
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Novotný Aleš ŠK Rapid Predators 1314 ½
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Novák Richard ŠK Rapid Rangers 1000 1
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E"" 1507 1
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička C"" 1475 Juroš Zbyněk ŠK Rapid Pardubice 1000 1
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička B 1418 Marcinko Patrik ŠK Rapid Teenagers 1401 0
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička B 1418 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2005 0
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička B 1418 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1739 0
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička B 1418 Vojanec Hynek ŠO DDM Hlinsko 1705 ½
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička B 1418 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1777 ½
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička B 1418 Plodík Michal 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička B 1418 Nedelčev Radim Spartak Choceň B 1553 1
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička B 1418 Urbánek Josef ŠK Bohemia Pardubice B 1749 0
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička B 1418 Marek Karel TJ Štefanydes Polička C 1503 ½
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička 1418 Maceška Vladimír TJ Spartak OEZ Letohrad 1562 1
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička D 1362 Palla Stanislav ŠK Tropic Lanškroun A 1702 1
2007/2008 10 TJ Štefanydes Polička D 1362 Lapáček Luboš ŠK Tropic Lanškroun B 1000 1
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička D 1362 Paluda Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1531 1
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička D 1362 Baláž Jindřich ŠK Svitavy C 1482 0
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička D 1362 Seidl Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1588 ½
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička D 1362 Riedl Tomáš ŠK Svitavy B 1728 0
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička D 1362 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička E 1382 ½
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička D 1362 Fabian Karel TJ Lanškroun C 1560 ½
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička D 1362 Pohan Lukáš TJ Lanškroun D 1270 ½
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička C 1296 Janoušek Martin Spartak Choceň B 1250 0
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Starý Vladimír SK Holcim Prachovice B"" 1368 ½
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Kýhos Alois Dymák Heřmanův Městec B"" 1884 0
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto C"" 1697 0
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1696 1
2006/2007 5 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1569 1
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Janáček Tomáš TJ Sokol Krucemburk 1452 0
2006/2007 3 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny F"" 1321 ½
2006/2007 2 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Kalhous Miroslav Cyclo Content Pardubice 1581 0
2006/2007 1 TJ Štefanydes Polička D"" 1296 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E"" 1378 1
2005/2006 13 Štefanydes Polička D 1250 Klejch František Jiskra Litomyšl B 1331 1
2005/2006 12 Štefanydes Polička D 1250 Šulc Jiří ŠK Žamberk D 1100 1
2005/2006 11 Štefanydes Polička D 1250 Pecháček Tomáš Sokol Horní Čermná B 1000 0
2005/2006 10 Štefanydes Polička D 1250 Mazura Ondřej ŠK Žamberk E 1264 ½
2005/2006 9 Štefanydes Polička D 1250 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1585 ½
2005/2006 8 Štefanydes Polička D 1250 Dvořáček Alois ŠK Linhartice 1491 ½
2005/2006 7 Štefanydes Polička D 1250 Palla Miroslav Tropic Lanškroun C 1000 1
2005/2006 6 Štefanydes Polička D 1250 Hůlka Libor Sokol Němčice 1669 0
2005/2006 5 Štefanydes Polička D 1250 Snítil Jiří TJ Lanškroun C 1292 0
2005/2006 4 Štefanydes Polička D 1250 Boháč Luboš Tropic Lanškroun B 1608 0
2005/2006 3 Štefanydes Polička D 1250 Hubálek Vladimír Sokol Mistrovice 1000 1
2005/2006 2 Štefanydes Polička D 1250 Šejnoha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1100 1
2005/2006 1 Štefanydes Polička D 1250 Steinmetz Roman Lokomotiva Česká Třebová C 1100 1
2005/2006 7 Štefanydes Polička C 1250 Žídek Jan Spartak Choceň B 1250 ½
2004/2005 8 Štefanydes Polička D 1250 Beneš Jindřich ŠK Linhartice 1000 1
2004/2005 7 Štefanydes Polička D 1250 Kapoun Vít Jiskra Ústí nad Orlicí E 1250 0
2004/2005 6 Štefanydes Polička D 1250 Janota Martin Sokol Mistrovice 1000 ½
2004/2005 5 Štefanydes Polička D 1250 Vrbický Ladislav Sokol Němčice 1000 ½
2004/2005 11 Štefanydes Polička C 1250 Janeček Miroslav SK Žamberk C 1553 0
2004/2005 10 Štefanydes Polička C 1250 Horský Jakub Lokomotiva Česká Třebová B 1100 1
2004/2005 8 Štefanydes Polička C 1250 Dostál Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1000 0
2004/2005 7 Štefanydes Polička C 1250 Marek Josef TJ Lanškroun B 1623 0
2004/2005 6 Štefanydes Polička C 1250 Štefl Stanislav TJ Lanškroun FYGR 1593 0
2004/2005 4 Štefanydes Polička C 1250 Hurt Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1000 0