Hráč Jablečník Gustav

Jablečník Gustav

User Pic
Jméno: Jablečník Gustav
Oddíl: Slavia Kroměříž
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1986
Elo mezinárodní: 1981
ID: 692
FIDE ID: 309834
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Loko Praha B 2007 2006 Mašek Jan Dukla D 1851 1845 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha B 2007 2006 Štolba Miloš ŠK Mahrla B 2035 2038 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha B 2007 2006 Davídek Tomáš TJ Bohemians D 0 1916 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha B 2007 2006 Macháček Otakar USK Praha A 1937 1907 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha B 2007 2006 Staszko Martin Dukla B 2082 2076 0 soutěž
2019/2020 10 Slavia Kroměříž B 1978 2006 Frýbort Pavel SK Boršice 1762 1830 1 soutěž
2019/2020 9 Slavia Kroměříž B 2004 2006 Bednář Petr Spartak Adamov, z.s. 1768 1661 1 soutěž
2019/2020 7 Slavia Kroměříž B 2007 2006 Vlach Karel TJ Vlčnov 2113 2081 1 soutěž
2019/2020 6 Slavia Kroměříž B 2007 2006 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 2081 2086 0 soutěž
2019/2020 4 Slavia Kroměříž B 2004 1997 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno 1952 1978 1 soutěž
2019/2020 3 Slavia Kroměříž B 2004 1997 Nikodém Gustav Jezdci Jundrov 1998 1995 ½ soutěž
2019/2020 9 Slavia Kroměříž D 2004 2006 Blaha Petr ŠK Staré Město D 1991 2019 0 soutěž
2019/2020 8 Slavia Kroměříž D 2004 2006 Kubín Petr TJ Valašská Bystřice A 1987 2003 0 soutěž
2019/2020 7 Slavia Kroměříž D 2004 2006 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2032 2024 0 soutěž
2019/2020 6 Slavia Kroměříž D 2007 2006 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1712 1788 1 soutěž
2019/2020 5 Slavia Kroměříž D 2007 1997 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1982 1993 0 soutěž
2019/2020 4 Slavia Kroměříž D 1997 1997 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2029 2027 ½ soutěž
2019/2020 3 Slavia Kroměříž D 2004 1997 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2035 2043 ½ soutěž
2019/2020 2 Slavia Kroměříž D 2004 1997 Hudaček Josef ŠO Kunovice A 2092 2072 0 soutěž
2019/2020 1 Slavia Kroměříž D 1995 1997 Čechál Martin ŠK Holešov A 1967 1972 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha E 1877 1889 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2064 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Žemlička Vít TJ Kobylisy C 1980 1973 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Růžička Filip TJ Kobylisy E 1771 1793 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 2034 2035 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Kovář Josef ŠK Smíchov A 2019 2025 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 2063 2062 Gdovin Ján ŠK Mahrla B 2028 2034 ½ soutěž
2018/2019 11 Slavia Kroměříž C 2036 2062 Pyš Zbyněk TJ Sokol Valašská Bystřice A 1944 1952 ½ soutěž
2018/2019 10 Slavia Kroměříž C 2047 2062 Mrkus František ŠK Staré Město C 2114 2091 ½ soutěž
2018/2019 9 Slavia Kroměříž C 2047 2062 Trávníček Kryštof Mikuláš SK Boršice A 1968 1912 0 soutěž
2018/2019 8 Slavia Kroměříž C 2050 2062 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2010 2028 ½ soutěž
2018/2019 7 Slavia Kroměříž C 2050 2062 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1718 1798 1 soutěž
2018/2019 5 Slavia Kroměříž C 2063 2062 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1928 1920 ½ soutěž
2018/2019 4 Slavia Kroměříž C 2090 2078 Gabriel Lubomír ŠK Zlín-Malenovice A 2026 2064 0 soutěž
2018/2019 3 Slavia Kroměříž C 2099 2078 Martiňák Cyril TJ Valašské Meziříčí A 0 1948 1 soutěž
2018/2019 2 Slavia Kroměříž C 2099 2078 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1880 1919 0 soutěž
2018/2019 1 Slavia Kroměříž C 2092 2078 Zvardoň Petr ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2000 2002 1 soutěž
2018/2019 11 Slavia Kroměříž B 2047 2062 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2012 2017 0 soutěž
2018/2019 10 Slavia Kroměříž B 2047 2062 Bareš Jáchym A64 PROCLIENT Grygov 2022 2004 ½ soutěž
2018/2019 9 Slavia Kroměříž B 2050 2062 Vodák Rostislav ŠK Velké Losiny 2032 2045 0 soutěž
2018/2019 8 Slavia Kroměříž B 2050 2062 Ficenc Libor TJ Vlčnov 1929 1910 1 soutěž
2018/2019 7 Slavia Kroměříž B 2063 2062 Martinák Josef ŠO Kunovice 0 1728 ½ soutěž
2018/2019 6 Slavia Kroměříž B 2063 2062 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2079 2048 0 soutěž
2018/2019 5 Slavia Kroměříž B 2090 2078 Foukal František ŠK Zlín 1873 1854 0 soutěž
2018/2019 2 Slavia Kroměříž B 2099 2078 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1973 1962 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS I 1999 2024 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1872 1879 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Wichs Jakub TJ Kobylisy E 2039 2025 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2087 2086 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1996 2003 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha B 2080 2094 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1976 2015 ½ soutěž
2017/2018 11 Slavia Kroměříž D 2069 2094 Křížek František SK Boršice B 1940 1945 1 soutěž
2017/2018 10 Slavia Kroměříž D 2056 2094 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 2048 2053 ½ soutěž
2017/2018 8 Slavia Kroměříž D 2061 2094 Martinka Jakub ŠK Zlín C 1856 1804 1 soutěž
2017/2018 7 Slavia Kroměříž D 2080 2094 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1770 1754 ½ soutěž
2017/2018 6 Slavia Kroměříž D 2080 2094 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B 0 1780 1 soutěž
2017/2018 4 Slavia Kroměříž D 2056 2094 Beil Martin ŠO Kunovice B 2200 2203 0 soutěž
2017/2018 2 Slavia Kroměříž D 2056 2094 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1877 ½ soutěž
2017/2018 1 Slavia Kroměříž D 2086 2099 Svítek Jiří ŠK Zlín-Malenovice A 2093 2110 0 soutěž
2017/2018 11 Slavia Kroměříž C 2069 2094 Bartas Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1873 1904 1 soutěž
2017/2018 9 Slavia Kroměříž C 2056 2094 Vrátný Radim ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 1 soutěž
2017/2018 8 Slavia Kroměříž C 2061 2094 Večeřa Petr Sokol Postoupky A 2011 2013 ½ soutěž
2017/2018 7 Slavia Kroměříž C 2061 2094 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1923 1926 ½ soutěž
2017/2018 6 Slavia Kroměříž C 2080 2094 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice A 1931 1945 0 soutěž
2017/2018 5 Slavia Kroměříž C 2080 2094 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2278 2315 0 soutěž
2017/2018 4 Slavia Kroměříž C 2056 2094 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 2104 2089 0 soutěž
2017/2018 3 Slavia Kroměříž C 2056 2094 Rafaja Marek ŠK Holešov A 1946 1920 ½ soutěž
2017/2018 2 Slavia Kroměříž C 2056 2094 Havránek Michal SK Boršice A 2013 2042 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy E 1804 1871 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Kovář Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 2018 2028 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Petr Jakub TJ Bohemians Praha E 1898 1811 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha B 2121 2123 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2040 2029 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2192 2168 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1944 1956 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Černík Lukáš ŠK DP Praha - VŠFS I 2161 2152 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 1981 1986 Šobotník Petr TJ Bohemians Praha D 1920 1921 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1981 1986 Wichs Jakub TJ Kobylisy E 2062 2053 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1981 1986 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2062 2034 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1981 1986 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1968 1975 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1981 1986 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace A 1971 2017 ½ soutěž
2016/2017 11 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Sas Roman ŠO TJ Zborovice A 1870 ½ soutěž
2016/2017 10 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1794 1 soutěž
2016/2017 9 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Brázdil Roman Sokol Postoupky B 2157 2144 ½ soutěž
2016/2017 7 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Skalský Alexandr ŠK Staré Město E 2004 1857 1 soutěž
2016/2017 6 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Mikulčík Ladislav TJ Spartak Uherský Brod 2224 2183 ½ soutěž
2016/2017 5 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Pálka Bronislav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1930 1908 1 soutěž
2016/2017 2 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Symerský Petr ŠK Dolní Němčí A 2136 2115 ½ soutěž
2016/2017 1 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Dvořák Martin ŠO Kunovice A 2210 2185 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Ševčík Zdeněk Kbelská šachová reprezentace 1895 1902 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Dvořák Bohumil USK Praha A 1970 1970 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2253 2244 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha D 1908 1935 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov B 1972 1988 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Vičar Petr TJ Pankrác D 2057 2070 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha B 2098 2102 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2192 2168 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Loko Praha A 2098 2102 Kopecký Pavel Viktoria Žižkov A 2212 2202 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2098 2102 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2072 2078 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2098 2102 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2098 2102 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1979 1993 ½ soutěž
2015/2016 10 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1875 ½ soutěž
2015/2016 9 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 1 soutěž
2015/2016 8 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 1 soutěž
2015/2016 7 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Sosna Jan TJ Vlčnov A 2340 2319 0 soutěž
2015/2016 6 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Stuchlý Radim ŠK Staré Město E 1936 1933 ½ soutěž
2015/2016 5 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Vlach Karel Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2094 2108 ½ soutěž
2015/2016 4 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2136 2115 ½ soutěž
2015/2016 3 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 ½ soutěž
2015/2016 2 Slavia Kroměříž D 2098 2102 Volčík Luděk SK Boršice B 2073 2061 1 soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha B 2127 2130 Komprda Pavel USK Praha A 2029 2016 ½ soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha B 2127 2130 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 1 soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha B 2127 2130 Petras Milan ŠK Bohnice A 1972 2012 1 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha B 2127 2130 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 1972 2091 0 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha B 2127 2130 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 0 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha B 2127 2130 Fišer Jiří Unichess ČSOB E 1981 1984 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha B 2127 2130 Brčák Marek TJ Praga Praha B 1937 1935 1 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha B 2127 2130 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 1 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha B 2127 2130 Rakovský Adam Sokol Vršovice C 2005 1962 1 soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2127 2130 Matějka Vladimír Holdia DP Praha C 2030 2043 ½ soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2127 2130 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2069 2055 ½ soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2127 2130 Gáj Miloš Unichess ČSOB D 2017 2028 ½ soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2127 2130 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2215 2211 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2127 2130 Koubek Václav Viktoria Žižkov A 2057 2070 1 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2127 2130 Lampíř Tomáš Bohemians Praha C 2080 2092 ½ soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2127 2130 Spurný Ondřej GROP B 2088 2110 1 soutěž
2014/2015 11 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 1967 1950 1 soutěž
2014/2015 8 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2075 2078 0 soutěž
2014/2015 7 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno B 2056 2042 0 soutěž
2014/2015 6 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Rakušan Miroslav Sokol Postoupky 1772 1795 1 soutěž
2014/2015 5 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2033 2052 ½ soutěž
2014/2015 4 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1930 1928 1 soutěž
2014/2015 3 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1974 1966 0 soutěž
2014/2015 2 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Horsák Jan ŠK Staré Město B 2049 2063 0 soutěž
2014/2015 1 Slavia Kroměříž B 2127 2130 Řehůřek Lukáš Moravská Slavia Brno 2188 2183 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha B 2090 2096 Špaček Michal ŠK PORG Classical Chess 2017 2012 1 soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha B 2090 2096 Strahl Jiří USK Praha A 2114 2114 0 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha B 2090 2096 Hollan Petr SK OAZA Praha B 1951 1964 1 soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha B 2090 2096 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha B 2090 2096 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha B 2090 2096 Ševčák František SK Lokomotiva Radlice A 2106 2110 0 soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha B 2090 2096 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2125 2135 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha B 2090 2096 Kottek Eduard Stavby mostů Praha A 1895 1846 1 soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2090 2096 Hinz František Holdia DP Praha C 1909 1917 0 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2090 2096 Lampíř Tomáš Bohemians Praha D 2054 2077 ½ soutěž
2013/2014 8 Slavia Kroměříž D 2090 2096 Krča Milan ŠK Staré Město F 2042 2026 1 soutěž
2013/2014 7 Slavia Kroměříž D 2090 2096 Holub Aleš TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1713 1 soutěž
2013/2014 6 Slavia Kroměříž D 2090 2096 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1891 1 soutěž
2013/2014 5 Slavia Kroměříž D 2090 2096 Dvouletý Tomáš TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1806 1845 ½ soutěž
2013/2014 2 Slavia Kroměříž D 2090 2096 Vrána František ŠK Staré Město E 2261 2252 ½ soutěž
2013/2014 1 Slavia Kroměříž D 2090 2096 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 1 soutěž
2012/2013 11 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Studený Radovan ŠK Staré Město F 2099 2104 ½ soutěž
2012/2013 9 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1860 1 soutěž
2012/2013 8 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1951 2017 ½ soutěž
2012/2013 7 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Volčík Luděk SK Boršice B 2035 2047 1 soutěž
2012/2013 6 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1883 1883 ½ soutěž
2012/2013 5 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1853 1 soutěž
2012/2013 4 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky B 1789 1908 1 soutěž
2012/2013 2 Slavia Kroměříž D 2109 2100 Šaňák František SK Boršice C 1919 1879 1 soutěž
2011/2012 11 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Staňa Marek TJ Vlčnov B 1926 2077 1 soutěž
2011/2012 10 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1891 1 soutěž
2011/2012 9 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Zpěváková Jana ŠK Staré Město F 1866 1935 1 soutěž
2011/2012 8 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Náplava Jakub TJ Polešovice 1722 1833 ½ soutěž
2011/2012 7 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Rojar Libor TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1962 1930 1 soutěž
2011/2012 6 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Šaňák František SK Boršice C 1929 1868 ½ soutěž
2011/2012 5 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky B 2102 2095 0 soutěž
2011/2012 4 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1857 ½ soutěž
2011/2012 2 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Major Robert TJ Bojkovice A 1845 1 soutěž
2011/2012 1 Slavia Kroměříž C 2102 2100 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1877 1 soutěž
2010/2011 9 Slavia Kroměříž 2121 Peška Antonín ŠK Holešov 1743 ½ soutěž
2010/2011 8 Slavia Kroměříž 2121 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2155 ½ soutěž
2010/2011 7 Slavia Kroměříž 2121 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2020 0 soutěž
2010/2011 6 Slavia Kroměříž 2121 Dubina Pavel ŠK Zlín C 2061 0 soutěž
2010/2011 5 Slavia Kroměříž 2121 Sýkora Jan SK Prostějov 2120 ½ soutěž
2010/2011 3 Slavia Kroměříž 2121 Havránek Michal SK Boršice 2016 1 soutěž
2010/2011 1 Slavia Kroměříž 2121 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 2053 ½ soutěž
2009/2010 11 Slavia Kroměříž B 2129 Fojtík Tomáš SPgŠ+G Znojmo 2095 ½ soutěž
2009/2010 10 Slavia Kroměříž B 2129 Vrána František ŠK Staré Město B 2285 ½ soutěž
2009/2010 9 Slavia Kroměříž B 2129 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město C 2182 ½ soutěž
2009/2010 8 Slavia Kroměříž B 2129 Nábělek Marek ŠK Lokomotiva Brno C 2245 0 soutěž
2009/2010 7 Slavia Kroměříž B 2129 Pospíšil Dušan ŠK Lokomotiva Brno A 2166 ½ soutěž
2009/2010 6 Slavia Kroměříž B 2129 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2108 ½ soutěž
2009/2010 4 Slavia Kroměříž B 2129 Kubát Pavel Orel Ořechov 1944 ½ soutěž
2009/2010 3 Slavia Kroměříž B 2129 Matoušek Petr SK Prostějov 2168 1 soutěž
2009/2010 2 Slavia Kroměříž B 2129 Koutný Petr ŠK Zlín B 2110 0 soutěž
2009/2010 1 Slavia Kroměříž B 2129 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2132 0 soutěž
2008/2009 11 Slavie Kroměříž B 2128 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 ½ soutěž
2008/2009 10 Slavie Kroměříž B 2128 Partyš Petr SK Boršice B 1939 ½ soutěž
2008/2009 9 Slavie Kroměříž B 2128 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 2063 0 soutěž
2008/2009 8 Slavie Kroměříž B 2128 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2164 0 soutěž
2008/2009 7 Slavie Kroměříž B 2128 Šenkýř Martin ŠK Zlín D 2152 ½ soutěž
2008/2009 6 Slavie Kroměříž B 2128 Běhunčík Josef ŠO Brumov-Bylnice 2007 1 soutěž
2008/2009 5 Slavie Kroměříž B 2128 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2082 1 soutěž
2008/2009 3 Slavie Kroměříž B 2128 Fiala Václav SK Boršice A 2154 1 soutěž
2008/2009 2 Slavie Kroměříž B 2128 Vidlář Pavel ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1990 1 soutěž
2008/2009 1 Slavie Kroměříž B 2128 Knápek František ŠO Sokol Bystřička 1877 1 soutěž
2007/2008 11 Slavia Kroměříž 2130 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2047 0 soutěž
2007/2008 10 Slavia Kroměříž 2130 Stýblo Michal Tatran Litovel B 2154 ½ soutěž
2007/2008 8 Slavia Kroměříž 2130 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2127 1 soutěž
2007/2008 7 Slavia Kroměříž 2130 Volčík Luděk SK Boršice 2032 ½ soutěž
2007/2008 6 Slavia Kroměříž 2130 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1782 1 soutěž
2007/2008 5 Slavia Kroměříž 2130 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno C 2114 0 soutěž
2007/2008 4 Slavia Kroměříž 2130 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2031 ½ soutěž
2007/2008 3 Slavia Kroměříž 2130 Dubina Pavel ŠK Zlín B 2118 1 soutěž
2007/2008 2 Slavia Kroměříž 2130 Fojtík Tomáš TJ Tatran Poštorná 2065 1 soutěž
2006/2007 10 Slavia Kroměříž "A" 2187 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2283 0 soutěž
2006/2007 9 Slavia Kroměříž "A" 2187 Plšek Miroslav ŠK Staré Město 1923 2128 0 soutěž
2006/2007 8 Slavia Kroměříž "A" 2187 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2237 ½ soutěž
2006/2007 7 Slavia Kroměříž "A" 2187 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2263 0 soutěž
2006/2007 6 Slavia Kroměříž "A" 2187 Nový Martin Orel Ořechov "A" 2125 1 soutěž
2006/2007 5 Slavia Kroměříž "A" 2187 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2244 1 soutěž
2006/2007 4 Slavia Kroměříž "A" 2187 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno "B" 2229 0 soutěž
2006/2007 2 Slavia Kroměříž "A" 2187 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2230 ½ soutěž
2006/2007 1 Slavia Kroměříž "A" 2187 Jurka Miroslav ŠK Duras Brno "A" 2358 ½ soutěž
2005/2006 11 Slavia Kroměříž "A" 2206 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2185 ½ soutěž
2005/2006 10 Slavia Kroměříž "A" 2206 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2224 ½ soutěž
2005/2006 9 Slavia Kroměříž "A" 2206 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2307 0 soutěž
2005/2006 7 Slavia Kroměříž "A" 2206 Jurka Miroslav ŠK DURAS Brno "A" 2374 0 soutěž
2005/2006 5 Slavia Kroměříž "A" 2206 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2173 0 soutěž
2005/2006 4 Slavia Kroměříž "A" 2206 Ambrož Antonín TJ Lanškroun "A" 2129 ½ soutěž
2005/2006 3 Slavia Kroměříž "A" 2206 Jankovec Ivan Slavia Orlová "A" 2176 1 soutěž
2005/2006 2 Slavia Kroměříž "A" 2206 Suchomel Jan Tatran Litovel "A" 2276 1 soutěž
2005/2006 1 Slavia Kroměříž "A" 2206 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2199 0 soutěž
2004/2005 11 Slavie Kroměříž A 2226 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2045 0 soutěž
2004/2005 10 Slavie Kroměříž A 2226 Kubíček Antonín Tatran Litovel 2254 ½ soutěž
2004/2005 9 Slavie Kroměříž A 2226 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 1 soutěž
2004/2005 8 Slavie Kroměříž A 2226 Vyskočil Neklan Loko Brno 2300 ½ soutěž
2004/2005 7 Slavie Kroměříž A 2226 Benčo Pavel ŠK Frýdek-Místek 2131 ½ soutěž
2004/2005 6 Slavie Kroměříž A 2226 Bureš Vít Duras BVK Brno A" 2192 ½ soutěž
2004/2005 5 Slavie Kroměříž A 2226 Kuboš Rostislav Slavia Orlová A" 2238 ½ soutěž
2004/2005 4 Slavie Kroměříž A 2226 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město A" 2284 ½ soutěž
2004/2005 3 Slavie Kroměříž A 2226 Zimniok Lubomír Jakl Karviná A" 2196 ½ soutěž
2004/2005 2 Slavie Kroměříž A 2226 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2127 1 soutěž
2004/2005 1 Slavie Kroměříž A 2226 Fuchs Luděk CD Rating Brno 2098 1 soutěž
2003/2004 11 Slavia Kroměříž A 2206 Bartoň Ondřej ŠK Šumperk 1905 1 soutěž
2003/2004 10 Slavia Kroměříž A 2206 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2138 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavia Kroměříž A 2206 Štverák Milan ŠK Zbroj Vsetín 2097 1 soutěž
2003/2004 8 Slavia Kroměříž A 2206 Axman Oldřich Loko Zábřeh 1946 1 soutěž
2003/2004 7 Slavia Kroměříž A 2206 Dopita Bohumil A64 Grygov B 2056 1 soutěž
2003/2004 6 Slavia Kroměříž A 2206 Skalka Josef SK Boršice 1848 1 soutěž
2003/2004 5 Slavia Kroměříž A 2206 Lasák Radek SK Prostějov 2049 ½ soutěž
2003/2004 4 Slavia Kroměříž A 2206 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město B 2137 1 soutěž
2003/2004 3 Slavia Kroměříž A 2206 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2248 ½ soutěž
2003/2004 2 Slavia Kroměříž A 2206 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 1994 1 soutěž
2003/2004 1 Slavia Kroměříž A 2206 Šudřich Radek MKS Holešov 1948 0 soutěž