Hráč Klicnar Martin

Klicnar Martin

User Pic
Jméno: Klicnar Martin
Oddíl: ŠACHklub Písek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2136
Elo mezinárodní: 2145
ID: 458
FIDE ID: 308005
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2145 2136 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1912 1859 1
2018/2019 3 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2149 2136 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1905 1889 ½
2018/2019 1 ŠO TJ Tatran Prachatice A 2147 2136 Šťastný Petr VŠTE České Budějovice B 1457 1477 1
2018/2019 4 ŠACHklub NN Písek 2145 2136 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2167 2163 0
2018/2019 3 ŠACHklub NN Písek 2149 2136 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2087 0 ½
2018/2019 2 ŠACHklub NN Písek 2149 2136 Mach Petr Unichess Underground 1917 1870 1
2018/2019 1 ŠACHklub NN Písek 2147 2136 Döring Robert TJ Bohemians Praha 2173 2159 ½
2017/2018 11 Tatran Prachatice 2152 2121 Bernáth Štefan ŠS Bechyně 1971 1961 ½
2017/2018 10 Tatran Prachatice 2148 2121 Straka Zdeněk Traxler Veselí n.Lužn. 1769 1751 1
2017/2018 9 Tatran Prachatice 2135 2121 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 2016 2005 1
2017/2018 7 Tatran Prachatice 2126 2121 Šrámek Petr ČZ Strakonice B 1828 1872 1
2017/2018 5 Tatran Prachatice 2148 2121 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2027 2030 ½
2017/2018 4 Tatran Prachatice 2148 2121 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1906 1894 1
2017/2018 3 Tatran Prachatice 2148 2121 Bican Dominik Šachklub Písek B 1810 1782 1
2017/2018 2 Tatran Prachatice 2117 2114 Sn Jindřichův Hradec 1
2017/2018 10 SACHklub Pisek 2148 2121 Hosnedl Matyáš Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1805 1793 1
2017/2018 8 SACHklub Pisek 2135 2121 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 1996 2004 1
2017/2018 7 SACHklub Pisek 2126 2121 Hála Viktor Sokol Kolin 2023 2012 1
2017/2018 6 SACHklub Pisek 2126 2121 Staszko Martin TJ Dukla Praha 2072 2070 ½
2017/2018 4 SACHklub Pisek 2148 2121 Postupa Martin TJ Pankrac B 2096 2076 1
2017/2018 2 SACHklub Pisek 2148 2121 Štolba Miloš Sparta Kutna Hora 2066 2050 ½
2017/2018 1 SACHklub Pisek 2117 2114 Vystrčil Martin Klub sachistu Ricany 1925 1987 1988 ½
2016/2017 6 Šachklub Písek 2159 2138 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2070 2051 1
2016/2017 3 Šachklub Písek 2159 2138 Pavlanin Zdeněk Spartak Kaplice 1961 ½
2016/2017 1 Šachklub Písek 2159 2138 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1891 1913 1
2016/2017 7 Šachklub Písek B 2159 2138 Kříha Pavel Royal České Budějovice A 1891 1913 1
2016/2017 2 Šachklub Písek B 2159 2138 Pavlanin Zdeněk Spartak Kaplice 1961 ½
2016/2017 1 Šachklub Písek B 2159 2138 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2002 2002 ½
2015/2016 9 ŠACHklub Písek 2159 2138 Skřivánek Jan ŠK Dopravní podnik Praha B 2201 2167 0
2015/2016 7 ŠACHklub Písek 2159 2138 Petr Jan TJ Pankrác B 2195 2159 0
2015/2016 5 ŠACHklub Písek 2159 2138 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1984 1966 ½
2015/2016 4 ŠACHklub Písek 2159 2138 Šmíd Miroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2198 2211 ½
2015/2016 2 ŠACHklub Písek 2159 2138 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou 1915 1987 ½
2015/2016 1 ŠACHklub Písek 2159 2138 Procházka Jiří Sokol Praha-Vršovice 2136 2160 0
2015/2016 10 Tatran Prachatice 2159 2138 Nagy Ladislav QCC Č.Budějovice B 1816 1876 1
2015/2016 6 Tatran Prachatice 2159 2138 Beter Arnošt Šk Český Krumlov 2017 2026 ½
2015/2016 4 Tatran Prachatice 2159 2138 Dvořák Pavel Traxler Veselí nad Lužnicí 1706 1766 1
2014/2015 10 ŠK Český Krumlov 2168 2152 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2072 2067 1
2014/2015 8 ŠK Český Krumlov 2168 2152 Hausner Ivan DDM Písek B 2335 2327 ½
2014/2015 10 ŠACHklub Písek 2168 2152 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2092 2114 ½
2014/2015 9 ŠACHklub Písek 2168 2152 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2080 2068 ½
2014/2015 8 ŠACHklub Písek 2168 2152 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2225 2226 0
2014/2015 5 ŠACHklub Písek 2168 2152 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2153 2180 0
2014/2015 4 ŠACHklub Písek 2168 2152 Vávra Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2055 2051 ½
2014/2015 3 ŠACHklub Písek 2168 2152 Pesr Jaromír ŠK Holdia DP Praha 2042 2047 1
2013/2014 9 Šk Český Krumlov 2200 2187 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2094 2090 1
2013/2014 6 Šk Český Krumlov 2200 2187 Papáček Štěpán Slovan Jindřichův Hradec 2278 2238 1
2013/2014 5 Šk Český Krumlov 2200 2187 Houdek Pavel Šs Reality Horňák Bechyně A 2059 2036 ½
2013/2014 1 Šk Český Krumlov 2200 2187 Hausner Ivan DDM Písek B 2378 2393 ½
2013/2014 11 ŠACHklub Písek 2200 2187 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 0
2013/2014 10 ŠACHklub Písek 2200 2187 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 2000 2052 0
2013/2014 9 ŠACHklub Písek 2200 2187 Danko Jiří ŠK Tachov 1955 1932 ½
2013/2014 6 ŠACHklub Písek 2200 2187 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2080 2111 0
2013/2014 5 ŠACHklub Písek 2200 2187 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2020 2014 0
2013/2014 4 ŠACHklub Písek 2200 2187 Němec Roman TJ ČZ Strakonice 1893 1928 1
2013/2014 2 ŠACHklub Písek 2200 2187 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz B 2018 2036 ½
2012/2013 11 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 1
2012/2013 9 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Zapletal Jindřich Sokol Tábor A 2179 2239 1
2012/2013 8 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2165 2157 ½
2012/2013 6 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Keller Daniel Sparta Kutná Hora 2159 2151 ½
2012/2013 5 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Táborský Rostislav TJ Bohemians Praha B 2254 2251 ½
2012/2013 3 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2074 2080 1
2012/2013 2 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác B 2140 2137 ½
2012/2013 1 ŠK Český Krumlov 2174 2159 Vojta Pavel TRW autolektronika Vlašim 2217 2202 ½
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2183 2146 ½
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 Hrubý Milan Sokol Tábor 2107 2097 1
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2235 2227 1
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 Pokrupa Marek ŠK Líně 2222 2198 ½
2011/2012 1 Šachový klub Viktoria Žižkov 2157 2141 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2106 2105 ½
2010/2011 11 Sněžka TJ Náchod 2168 Möller Kamil TJ Jiskra Jaroměř 1971 1
2010/2011 2 Sněžka TJ Náchod 2168 Pyka Roman TJ Hronov 2075 ½
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 Odehnal Jaroslav Sokol Tabor B 2063 ½
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 Boukal Petr Sokol Vysehrad B 2210 0
2010/2011 6 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 Palek Miroslav Sokol Plzen 1 2261 ½
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 Hrubý Milan Sokol Tabor A 2108 ½
2010/2011 2 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 Vedral Oldřich OAZA Praha 2256 0
2010/2011 1 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 Škorpík Martin SK Cesky Krumlov 2160 ½
2009/2010 10 Sněžka TJ Náchod 2158 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice A 1785 1
2009/2010 3 Sněžka TJ Náchod 2158 Šnorek Milan ŠK AD Jičín B 2164 ½
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2158 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy A 2114 ½
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2158 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy A 2339 0
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2158 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice A 2071 ½
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2158 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2210 ½
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2158 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2203 0
2009/2010 1 SK Viktoria Žižkov A 2158 Škorpík Martin ŠK Český Krumlov A 2138 ½
2008/2009 6 Sněžka TJ Náchod A 2160 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 1
2008/2009 3 Sněžka TJ Náchod A 2160 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2095 ½
2008/2009 2 Sněžka TJ Náchod A 2160 Buchar Petr Šachklub AD Jičín B 2026 1
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2160 Turner Radek Sokol Plzeň 1 B 2083 ½
2008/2009 7 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2160 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2193 ½
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2160 Pick Štěpán TJ Pankrác Praha B 2149 ½
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2160 Nejdl Eduard QCC České Budějovice B 2038 0
2008/2009 2 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2160 Šimek Petr QCC České Budějovice A 2322 0
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2160 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2134 1
2007/2008 3 Sněžka TJ Náchod 2154 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2121 0
2007/2008 2 Sněžka TJ Náchod 2154 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 ½
2007/2008 1 Sněžka TJ Náchod 2154 Vinklárek Ondřej TJ Stadion Kutná Hora 2110 ½
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2154 Stluka Petr ŠK ALVA Pb Příbram A 2174 ½
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2154 Kolář Jáchym Sokol Plzeň 1 C 2142 ½
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2154 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice A 2075 1
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2154 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2139 1
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2154 Pekárek Petr Sokol Tábor A 2144 ½
2006/2007 11 Sněžka TJ Náchod 2153 Chalupecký Vladimír TJ Dvůr Králové nad Labem 1962 ½
2006/2007 10 Sněžka TJ Náchod 2153 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2042 0
2006/2007 8 Sněžka TJ Náchod 2153 Šrejber Michal Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 1
2006/2007 5 Sněžka TJ Náchod 2153 Němec Zbyněk Slavia Hradec Králové C 2192 ½
2006/2007 4 Sněžka TJ Náchod 2153 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 ½
2006/2007 1 Sněžka TJ Náchod 2153 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1929 1
2005/2006 11 Sněžka TJ Náchod 2170 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2253 1
2005/2006 10 Sněžka TJ Náchod 2170 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 ½
2005/2006 9 Sněžka TJ Náchod 2170 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2146 ½
2005/2006 7 Sněžka TJ Náchod 2170 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2090 ½
2005/2006 6 Sněžka TJ Náchod 2170 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2318 ½
2005/2006 5 Sněžka TJ Náchod 2170 Crha Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2175 ½
2005/2006 4 Sněžka TJ Náchod 2170 Trojan Luboš TJ Synthesia Pardubice B 2062 0
2005/2006 3 Sněžka TJ Náchod 2170 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2254 ½
2005/2006 2 Sněžka TJ Náchod 2170 Šindler Michal TJ Bohemians Praha B 2180 1
2005/2006 1 Sněžka TJ Náchod 2170 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2150 ½
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2170 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram 2121 ½
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2170 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2136 1
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2170 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I C 2235 0
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2170 Kratochvíl Jakub Baník Habartov 2057 0
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2170 Doležal Jiří Sokol Tábor A 2215 1
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2170 Plíva Vojtěch ŠK Kladno 2118 0
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2170 Šedý Pavel Sokol Vršovice 2203 0
2004/2005 3 Viktoria Žižkov 2170 Havlík Jan Sokol Rekol Písek 2185 ½
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2170 Orság Miroslav Šachklub Sokol Klatovy 2121 0
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2170 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 0
2004/2005 11 Sněžka TJ Náchod 2170 Němec Otakar Jiskra Hořice v P. 1962 ½
2004/2005 10 Sněžka TJ Náchod 2170 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 ½
2004/2005 8 Sněžka TJ Náchod 2170 Machlowski Slavomir Panda Rychnov B 0
2004/2005 7 Sněžka TJ Náchod 2170 Michel Ladislav TJ Hronov 1884 1
2004/2005 6 Sněžka TJ Náchod 2170 Kaisler Martin ŠK Lípa A 2056 0
2004/2005 5 Sněžka TJ Náchod 2170 Macháček Luděk Slovan Broumov 1956 ½
2004/2005 4 Sněžka TJ Náchod 2170 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové 2003 ½
2004/2005 3 Sněžka TJ Náchod 2170 Duczynski Petr TJ Nová Paka 2018 1
2004/2005 2 Sněžka TJ Náchod 2170 Pultar Stanislav Jiskra Jaroměř 1887 1
2004/2005 1 Sněžka TJ Náchod 2170 Portych Václav ŠK Lípa B 1853 1
2003/2004 13 Sněžka TJ Náchod Duczynski Petr Sokol Nová Paka 1
2003/2004 11 Sněžka TJ Náchod Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1
2003/2004 10 Sněžka TJ Náchod Vrňata Jiří Sokol Náchod ½
2003/2004 9 Sněžka TJ Náchod Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 0
2003/2004 7 Sněžka TJ Náchod 2169 Daniel Jiří Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2101 1
2003/2004 6 Sněžka TJ Náchod 2169 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1907 1
2003/2004 5 Sněžka TJ Náchod 2169 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1902 1
2003/2004 4 Sněžka TJ Náchod 2169 Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1986 1
2003/2004 2 Sněžka TJ Náchod 2169 Tajovský Martin Slavia Hradec Králové B 2181 1
2003/2004 1 Sněžka TJ Náchod 2169 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1901 ½
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2169 Hála Bohumil Spartak Vrchlabí 2239 ½
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2169 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2218 0
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2169 Petuchov Sergej AVE - Kontakt Pardubice 2268 ½
2003/2004 6 Viktoria Žižkov 2169 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2155 ½
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2169 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2214 0
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2169 Mejzlík Vojtěch Spartak Vlašim 2167 ½
2003/2004 3 Viktoria Žižkov 2169 Šenkýř Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2230 ½
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2169 Mojžíš Jaroslav ŠK Polabiny Pardubice 2247 1
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2169 Petr Martin Synthesia Pardubice B 2265 ½