Hráč Grundman Václav

Grundman Václav

User Pic
Jméno: Grundman Václav
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2007
Elo mezinárodní: 2003
ID: 37438
FIDE ID: 376876
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici A 2014 2017 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2089 2069 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 2028 2017 Malivánek Jiří Sokol Zajecice 2050 2059 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici A 2028 2017 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1844 1854 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici A 2025 2017 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1883 1900 0
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 2013 2017 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1959 1951 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 2013 2017 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1878 1884 0
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici A 1997 2009 Krátký Josef TJ Lanskroun 2062 2053 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici A 2002 2009 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1949 1967 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 2002 2009 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1955 1946 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 2005 2009 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1888 1893 ½
2018/2019 11 SK Vysoke Myto 2028 2017 Holemář David Moravska Slavia Brno B 2309 2306 0
2018/2019 10 SK Vysoke Myto 2028 2017 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2035 2033 ½
2018/2019 9 SK Vysoke Myto 2025 2017 Krátký Josef TJ Stefanydes Policka 2070 2049 ½
2018/2019 8 SK Vysoke Myto 2025 2017 Kantorík Marián OREL Orechov 2279 0 1
2018/2019 7 SK Vysoke Myto 2013 2017 Veselý Vítek TJ CHS Chotebor 2075 2068 ½
2018/2019 6 SK Vysoke Myto 2013 2017 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2207 2209 1
2018/2019 5 SK Vysoke Myto 1997 2009 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2076 2091 0
2018/2019 4 SK Vysoke Myto 1997 2009 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2072 2041 1
2018/2019 3 SK Vysoke Myto 2002 2009 Ludvík Tomáš Rapid Pardubice 2138 2139 0
2018/2019 2 SK Vysoke Myto 2002 2009 Hora Milan Sokol Kolin 2181 2170 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici A 2010 1995 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2109 2115 ½
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici A 2004 1995 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2059 2065 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 2004 1995 Szücs Matyáš 2222 SK Polabiny E 2069 2076 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici A 2006 1995 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1946 1929 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 2006 1995 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2041 2027 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici A 1999 1995 Adámek Milan SO Hlinsko 1880 1912 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 1999 1995 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2043 2048 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 2004 1995 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 2125 2096 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 2004 1995 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1931 1913 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 1982 1988 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1957 1955 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto 2004 1995 Fiedler Bedřich SK Lipa 2110 2103 ½
2017/2018 9 SK Vysoke Myto 2006 1995 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2223 2234 0
2017/2018 8 SK Vysoke Myto 2006 1995 Velecký Viktor TJ Snezka Nachod 2103 2072 1
2017/2018 7 SK Vysoke Myto 1999 1995 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2060 2054 0
2017/2018 6 SK Vysoke Myto 1999 1995 Macháň Jan 2222 SK Polabiny C 2293 2283 0
2017/2018 5 SK Vysoke Myto 2004 1995 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 2091 2043 ½
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 2004 1995 Malivánek Jiří Eurobit 2059 2065 1
2017/2018 3 SK Vysoke Myto 2004 1995 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2204 2208 0
2017/2018 2 SK Vysoke Myto 2004 1995 Škaroupka Jiří TJ Namest n/Oslavou 2172 2152 0
2016/2017 11 2222 SK Polabiny 2033 2046 Huřťák Otto Bohemians Texbase.cz Praha 1990 1994 0
2016/2017 9 2222 SK Polabiny 2033 2046 Forman Štěpán SK AD Jicin B 2292 2302 0
2016/2017 8 2222 SK Polabiny 2033 2046 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2112 2121 ½
2016/2017 7 2222 SK Polabiny 2033 2046 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1928 1952 ½
2016/2017 5 2222 SK Polabiny 2033 2046 Postupa Martin GROP Praha 2096 2098 0
2016/2017 4 2222 SK Polabiny 2033 2046 Stárek Stanislav TJ Pankrac 2167 2198 ½
2016/2017 3 2222 SK Polabiny 2033 2046 Jaščenko Olga SK AD JC Smichov 2168 2154 1
2016/2017 1 2222 SK Polabiny 2033 2046 Kučera Petr SK ZIKUDA Turnov 2262 2273 0
2016/2017 7 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 1
2016/2017 6 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 ½
2016/2017 5 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 0
2016/2017 4 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Bareš Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 1925 1949 1
2016/2017 3 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 0
2016/2017 2 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 ½
2016/2017 1 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 ½
2016/2017 7 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 ½
2016/2017 6 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 ½
2016/2017 5 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 0
2016/2017 4 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Nehyba Martin Šachy Hošťálková 1805 1861 1
2016/2017 3 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 2047 2070 0
2016/2017 2 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2054 1944 ½
2016/2017 1 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová 2011 1971 ½
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 2033 2046 Krátký Josef SK Svitavy 2051 2043 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 2033 2046 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 ½
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny B 2257 2268 ½
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 0
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2150 2146 ½
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 0
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 1
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2214 2241 0
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Řezníček Jan SK Rapid Pardubice B 2175 2173 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 2033 2046 Vařejčko Josef SK Lipa 2230 2209 0
2015/2016 10 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Pokorný Petr Unichess 2181 2158 ½
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny 2033 2046 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2089 2062 ½
2015/2016 11 Proplast Česká Třebová 2033 2046 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2075 2054 0
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová 2033 2046 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2230 2209 ½
2015/2016 6 Proplast Česká Třebová 2033 2046 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2063 2068 ½
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová 2033 2046 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1773 1725 ½
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa A 2073 2077 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2134 2146 0
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 0
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2038 2057 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 ½
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2130 2116 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Szücs Matyáš 2222 ŠK Polabiny C 2132 2127 0
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2047 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 1
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Zeman Radek ŠK Duras BVK-Královo Pole 1981 2009 1
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 1
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 0
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 ½
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Fialka Adam SK Slavia Orlová B 1744 1799 ½
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 1
2015/2016 6 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2214 2171 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 1
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Horák Martin TJ Spartak Vlašim 2144 2132 0
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 2064 2006 0
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny A 2033 2046 Havelka Ondřej SK Slavia Orlová A 1911 1863 ½
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 1
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Anaškin Arsenij PROMAT OAZA Praha 1979 2020 1
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 1
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 0
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 ½
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová 1863 1940 1
2014/2015 11 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1954 1969 0
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1831 1831 1
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1950 1947 ½
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 2018 2021 0
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1894 1932 1
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 0
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2016 2014 1
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Timko Milan ŠK Rapid Pardubice C 1955 ½
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2048 2041 ½
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová 1944 1897 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 1
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 1
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 1
2014/2015 4 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Húsek Martin ŠK Staré Město 1883 1944 0
2014/2015 3 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 ½
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 1
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová 1863 1940 1
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2095 2109 0
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2148 2146 ½
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2140 2127 0
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 0
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Červený Petr TJ Štefanydes Polička A 2294 2296 0
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 0
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2190 2174 ½
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2232 2232 ½
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 0
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2293 2279 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1566 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 1
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald C 1633 1622 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice A 1582 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1803 1757 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Ludvik František SPV Červená Voda 1708 1
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 1
2013/2014 11 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Žižka Petr Bohemians Praha B 1841 1
2013/2014 10 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Szücs Matyáš ŠK Lípa 1983 2036 0
2013/2014 9 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1551 1
2013/2014 8 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 1594 1920 1
2013/2014 7 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Chasák Jan Panda Rychnov n.Kn. 1575 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Pop Tomáš Desko Liberec B 1510 1696 0
2013/2014 5 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Draboň Filip 1. Novoborský ŠK 1314 1547 1
2013/2014 4 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny C 1534 1629 1
2013/2014 3 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1529 1539 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1819 1807 1
2013/2014 1 ŠK Ústí n.O. 1713 1751 Havelka Josef ŠKM TJ Lanškroun 1994 1988 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1713 1751 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl 1626 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1713 1751 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1713 1751 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1910 1902 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1794 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1994 1970 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Havel František ŠK Svitavy 1864 1865 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Papáček Miloš TJ Spartak Letohrad 1796 1791 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1742 1656 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1907 1913 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Brdíček David SK + Sokol Žamberk B 1682 1
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí D 1713 1751 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí C 1743 1809 1
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1784 1725 0
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1797 1714 1
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1582 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad B 1856 1797 0
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1864 1880 ½
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1635 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1677 ½
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun 1624 1685 ½
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1545 1490 1
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1634 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Adámek Vladimír TJ Slovan M. Třebová ½
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Marek Jan ŠK Dolní Čermná o.s. 1417 ½
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Veselý Milan ŠK Svitavy B 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Šírl Miroslav TJ Jablonné n/O. 1000 1
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1451 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1702 1