Hráč Zeinert Michal

Zeinert Michal

User Pic
Jméno: Zeinert Michal
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2120
Elo mezinárodní: 2120
ID: 14213
FIDE ID: 325376
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 1
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2155 2149 ½
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2215 2221 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2217 2195 0
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 0
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2356 2343 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2131 2126 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2131 2126 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2131 2126 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2195 2202 ½
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2131 2126 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2199 2179 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2131 2126 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2115 2114 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2131 2126 Schula Michal ŠK AD Jičín B 2274 2269 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2131 2126 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 0
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2094 2093 ½
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 ½
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 ½
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 1
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2155 2167 ½
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Cerha Michal TJ Náchod 2082 2064 0
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2211 2216 0
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2237 2236 0
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Stárek Stanislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2013 1921 1
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2132 2118 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 Kraus Ondřej ŠK Rapid Aggressors 2031 2050 ½
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2269 2252 ½
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 ½
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2131 2134 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 2134 2125 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 1
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 1
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2107 2106 ½
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 0
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 0
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 0
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 ½
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 ½
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim "B" 2286 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2015 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 2062 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2175 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2023 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Linhart Jan CHS Chotěboř 1971 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2232 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Výprachtický David TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2111 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Ernes Josef ŠK Vysoké Mýto C"" 1933 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2152 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 1
2009/2010 8 AKIS Pardubice 2152 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2218 0
2009/2010 7 AKIS Pardubice 2152 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2234 ½
2009/2010 3 AKIS Pardubice 2152 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou 2102 1
2009/2010 2 AKIS Pardubice 2152 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2101 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1693 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2096 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2075 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2106 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1833 0
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2173 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 Linhart Jan CHS Chotěboř 1958 1
2008/2009 9 ŠK Rapid Pardubice 2126 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov B"" 2142 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Pardubice 2126 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2337 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Pardubice 2126 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav 2200 0
2008/2009 5 ŠK Rapid Pardubice 2126 Duczynski Martin Šachklub AD Jičín 2115 1
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 2126 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2170 1
2008/2009 3 ŠK Rapid Pardubice 2126 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2107 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 2126 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2126 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 1
2007/2008 11 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 1
2007/2008 10 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 1
2007/2008 9 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 1
2007/2008 8 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1844 1
2007/2008 7 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 ½
2007/2008 5 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 1
2007/2008 4 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2052 1
2007/2008 3 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 ½
2007/2008 2 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 ½
2007/2008 1 ŠK Bohemia Pardubice 2133 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 1
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice 2133 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 1
2007/2008 10 ŠK Rapid Pardubice 2133 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2324 0
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice 2133 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2182 0
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice 2133 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 0
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice 2133 Štolba Miloš TJ Stadion Kutná Hora 2099 ½
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice 2133 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2177 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice 2133 Purnoch Josef TJ Neratovice 2159 0
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice 2133 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2294 1
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice 2133 Vaculík Martin TJ Zikuda Turnov B"" 2260 ½
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice 2133 Vaňková Marcela ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2041 ½
2006/2007 11 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2217 0
2006/2007 10 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem 2161 ½
2006/2007 9 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Vichnar David Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 ½
2006/2007 8 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Viták Pavel TJ Pankrác B 2181 1
2006/2007 7 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Hudziak Pawel Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2245 0
2006/2007 6 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Fojtů Petr Biomedica Říčany 2111 1
2006/2007 5 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 ½
2006/2007 4 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Daneš Jaroslav Desko Liberec 2184 1
2006/2007 3 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Vrkota Miloš Sokol Kolín 2074 1
2006/2007 2 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Šťastný Jan 2222 ŠK Polabiny B 2235 0
2006/2007 1 AVE-Kontakt Pardubice 2146 Pecháček Stanislav TRW Autoelektronika Vlašim 2142 ½
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 ½
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 0
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 0
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 ½
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 ½
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 Černý Karel SK Žamberk 2005 1
2005/2006 7 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Oreský Jan DESKO LIBEREC 1981 1
2005/2006 6 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Růžička Aleš SOKOL TÁBOR 1907 1
2005/2006 5 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Šimůnek Filip ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 2073 1
2005/2006 4 LOKOMOTIVA DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Postupa Martin JOLY LYSÁ NAD LABEM 1843 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 1
2005/2006 10 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad B 1949 ½
2005/2006 9 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1814 1
2005/2006 8 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2122 0
2005/2006 5 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2276 0
2005/2006 4 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 1
2005/2006 3 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Plotek Evžen Spartak Choceň 1960 1
2005/2006 2 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 1
2005/2006 1 Lokomotiva Česká Třebová 2092 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1812 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 ½
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Petuchov Sergej Eurokomplex Pardubice 2205 0
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 2126 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1949 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2012 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2068 ½
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2107 1
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 ½
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička 2150 0
2005/2006 7 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Ponížil Cyril ŠK ZLÍN 2181 ½
2005/2006 6 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2167 0
2005/2006 5 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Kratochvíl Milan LOKOMOTIVA BRNO 1787 1
2005/2006 4 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Hejný Jaroslav ZŠ BRANKOVICE 2073 1
2005/2006 3 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Bureš Jaroslav A64 GRYGOV 2090 0
2005/2006 2 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Rakús Pavel BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 2038 0
2005/2006 1 LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 2092 Rojíček Vojtěch BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2225 0
2004/2005 7 Brno 2115 Straka Ondřej Vyšehrad 1774 1
2004/2005 6 Brno 2115 Vacek Miroslav České Budějovice 1724 1
2004/2005 5 Brno 2115 Chlad Lukáš Plzeň B 1503 1
2004/2005 4 Brno 2115 Postupa Martin Lysá nad Labem 1889 0
2004/2005 3 Brno 2115 Beil Ondřej Bruntál 1938 ½
2004/2005 2 Brno 2115 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 ½
2004/2005 7 Loko Brno 2115 Plát Vojtěch Staré Město u U.H. 1787 ½
2004/2005 6 Loko Brno 2115 Krčál Michal Zlín 1983 1
2004/2005 5 Loko Brno 2115 Rojíček Vojtěch Frýdek Místek 2145 0
2004/2005 4 Loko Brno 2115 Beil Ondřej Bruntál 1938 ½
2004/2005 3 Loko Brno 2115 Doubek Tomáš Grygov 1975 ½
2004/2005 2 Loko Brno 2115 Kuchynka Lukáš Brankovice 2000 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2056 ½
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Petuchov Sergej Eurokomplex Autoskla Pardubice 2210 0
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2225 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2180 1
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Kastner Oldřich Štefanydes Polička A 2177 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2109 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Onderek David TJ ŠO Chrudim B 2119 0
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2072 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 ½
2003/2004 4 Loko C. Trebova 1683 Mrovec Jan Panda Rychnov nad Kněžnou 1752 1
2003/2004 3 Loko C. Trebova 1683 Erbrt Jan Jiskra Jaromer 1
2003/2004 2 Loko C. Trebova 1683 Soucek Jakub Jiskra Novy Bydzov 1
2003/2004 1 Loko C. Trebova 1683 Bouzek Tomáš Sokol Joly Lysá nad Labem 1743 1
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Houška Bronislav Štefanydes Polička B 2009 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1723 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1914 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1736 1
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Dungl Petr SK Žamberk B 1828 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1685 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1813 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Petrželka Karel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1985 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1683 Slavíček Miroslav ZD Kunvald 1787 ½
2003/2004 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2052 0
2003/2004 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Onderek David ŠO+DDM Chrudim B 2117 0
2003/2004 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 0
2003/2004 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 ½
2003/2004 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Lukášek Jiří TJ Synthesia Pardubice C 1942 0
2003/2004 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 0
2003/2004 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 1
2003/2004 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Roub Bohumil 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1882 0
2003/2004 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Havrlík Pavel SK Žamberk 1879 1
2003/2004 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 Linhart Jan CHS Chotěboř 1695 1