Hráč Palla Stanislav

Palla Stanislav

User Pic
Jméno: Palla Stanislav
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1690
Elo mezinárodní: 1674
ID: 6754
FIDE ID: 337781
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1674 1690 Malý Evžen Sokol Mistrovice 1598 1639 0
2018/2019 1 TJ Lanskroun 1686 1655 Zámečník Jan SO Hlinsko 1814 1813 0
2018/2019 10 TJ Lanskroun B 1705 1669 Maděra Stanislav SK Svitavy 1661 1685 ½
2018/2019 9 TJ Lanskroun B 1694 1669 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1567 1592 1
2018/2019 8 TJ Lanskroun B 1694 1669 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1709 1689 ½
2018/2019 7 TJ Lanskroun B 1701 1669 Kalous Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1858 1853 ½
2018/2019 6 TJ Lanskroun B 1701 1669 Čech Martin SK Usti nad Orlici D 1667 1651 ½
2018/2019 3 TJ Lanskroun B 1679 1655 Soural Tomáš SO Horni Cermna 0 0 ½
2018/2019 2 TJ Lanskroun B 1679 1655 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1571 1644 1
2018/2019 1 TJ Lanskroun B 1686 1655 Jasanský Karel Proplast Ceska Trebova 1688 1701 ½
2018/2019 9 Sokol Mistrovice C 1705 1669 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1540 1558 1
2018/2019 7 Sokol Mistrovice C 1694 1669 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad B 1475 1477 1
2018/2019 5 Sokol Mistrovice C 1701 1669 Vorlíček Pavel TJ Jablonne nad Orlici 1680 1630 0
2018/2019 3 Sokol Mistrovice C 1679 1655 Kopal Vladimír SK+Sokol Zamberk B 1551 1548 1
2018/2019 2 Sokol Mistrovice C 1679 1655 Brychta Antonín Sachovy spolek Cervena Voda 1604 1611 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun B 1714 1731 Vodička Martin SK Svitavy 1697 1724 0
2017/2018 10 TJ Lanskroun B 1716 1731 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1659 1628 ½
2017/2018 9 TJ Lanskroun B 1725 1731 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1839 1831 0
2017/2018 8 TJ Lanskroun B 1725 1731 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1804 1808 0
2017/2018 7 TJ Lanskroun B 1714 1731 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1628 1633 1
2017/2018 6 TJ Lanskroun B 1714 1731 Pail Milan Proplast Ceska Trebova 1842 1860 ½
2017/2018 5 TJ Lanskroun B 1716 1731 Betlach Jan TJ Sokol Horni Cermna 1672 1610 ½
2017/2018 4 TJ Lanskroun B 1716 1731 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1735 1729 ½
2017/2018 3 TJ Lanskroun B 1716 1731 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1738 1799 ½
2017/2018 2 TJ Lanskroun B 1716 1731 Simon Michal TJ Stefanydes Policka B 1575 1565 ½
2017/2018 1 TJ Lanskroun B 1711 1715 Matoulek Václav Sokol Mistrovice 1574 1590 1
2017/2018 4 Sokol Mistrovice C 1716 1731 Michalička Václav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1373 1413 1
2017/2018 7 TJ Lanskroun 1725 1731 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1940 1945 ½
2015/2016 11 TJ Lanškroun B 1686 1689 Pokorný Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1928 1936 0
2015/2016 10 TJ Lanškroun B 1686 1689 Dudla Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1625 1597 1
2015/2016 9 TJ Lanškroun B 1686 1689 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 ½
2015/2016 8 TJ Lanškroun B 1686 1689 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun B 1686 1689 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová B 1832 1853 ½
2015/2016 6 TJ Lanškroun B 1686 1689 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1456 1529 0
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 1686 1689 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1774 1742 ½
2015/2016 4 TJ Lanškroun B 1686 1689 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1512 1577 0
2015/2016 3 TJ Lanškroun B 1686 1689 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C 1855 1894 0
2015/2016 2 TJ Lanškroun B 1686 1689 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy B 1698 1759 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun C 1686 1689 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 ½
2015/2016 6 TJ Lanškroun C 1686 1689 Betlach Jan TJ Sokol Horní Čermná B 1635 1606 0
2015/2016 5 TJ Lanškroun C 1686 1689 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1659 1647 1
2015/2016 4 TJ Lanškroun C 1686 1689 Jedlička Eduard ŠK Svitavy C 1641 1631 ½
2015/2016 3 TJ Lanškroun C 1686 1689 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1830 1884 ½
2015/2016 2 TJ Lanškroun C 1686 1689 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 ½
2015/2016 1 TJ Lanškroun C 1686 1689 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1731 1748 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun C 1686 1689 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice B 1456 1529 ½
2015/2016 6 TJ Lanškroun C 1686 1689 Hodek Roman ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald C 1695 1723 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun C 1686 1689 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1671 1643 0
2015/2016 4 TJ Lanškroun C 1686 1689 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1728 1657 ½
2014/2015 11 TJ Lanškroun C 1767 1738 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1883 1905 ½
2014/2015 10 TJ Lanškroun C 1767 1738 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1500 1487 1
2014/2015 8 TJ Lanškroun C 1767 1738 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald B 1641 1606 1
2014/2015 6 TJ Lanškroun C 1767 1738 Bouchal Lukáš TJ Sokol Mistrovice B 1449 1
2014/2015 5 TJ Lanškroun C 1767 1738 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1839 ½
2014/2015 4 TJ Lanškroun C 1767 1738 Černohous Miloslav SPV Červená Voda 1641 1
2014/2015 1 TJ Lanškroun C 1767 1738 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice A 1670 1656 1
2014/2015 11 TJ Lanškroun B 1767 1738 Tapušík Eduard Proplast Česká Třebová B 1000 1
2014/2015 10 TJ Lanškroun B 1767 1738 Vaníček Jan ŠO K a. s. Kunvald 1698 1683 ½
2014/2015 9 TJ Lanškroun B 1767 1738 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl B 1698 1
2014/2015 8 TJ Lanškroun B 1767 1738 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1692 ½
2014/2015 7 TJ Lanškroun B 1767 1738 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1623 1597 ½
2014/2015 6 TJ Lanškroun B 1767 1738 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1674 ½
2014/2015 5 TJ Lanškroun B 1767 1738 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1441 1
2014/2015 4 TJ Lanškroun B 1767 1738 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1805 ½
2014/2015 3 TJ Lanškroun B 1767 1738 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1777 1779 ½
2014/2015 2 TJ Lanškroun B 1767 1738 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1645 1675 ½
2014/2015 1 TJ Lanškroun B 1767 1738 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 1
2014/2015 10 TJ Lanškroun 1767 1738 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1829 1855 0
2014/2015 7 TJ Lanškroun 1767 1738 Lorenc Adam SK + Sokol Žamberk 1746 1810 0
2014/2015 3 TJ Lanškroun 1767 1738 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1939 1919 0
2014/2015 2 TJ Lanškroun 1767 1738 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1746 1767 ½
2013/2014 11 TJ Lanškroun C 1803 1757 Ludvik František SPV Červená Voda 1708 1
2013/2014 8 TJ Lanškroun C 1803 1757 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1653 ½
2013/2014 7 TJ Lanškroun C 1803 1757 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1448 1
2013/2014 5 TJ Lanškroun C 1803 1757 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice B 1250 0
2013/2014 4 TJ Lanškroun C 1803 1757 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1713 1751 0
2013/2014 3 TJ Lanškroun C 1803 1757 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 0
2013/2014 1 TJ Lanškroun C 1803 1757 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 ½
2013/2014 10 TJ Lanškroun B 1803 1757 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí D 1599 1436 ½
2013/2014 9 TJ Lanškroun B 1803 1757 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1832 ½
2013/2014 8 TJ Lanškroun B 1803 1757 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1633 1622 1
2013/2014 7 TJ Lanškroun B 1803 1757 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B 1502 ½
2013/2014 6 TJ Lanškroun B 1803 1757 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1884 1888 ½
2013/2014 5 TJ Lanškroun B 1803 1757 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1432 1
2013/2014 4 TJ Lanškroun B 1803 1757 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1830 1857 0
2013/2014 3 TJ Lanškroun B 1803 1757 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1855 1847 ½
2013/2014 1 TJ Lanškroun B 1803 1757 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1250 1
2013/2014 10 TJ Lanškroun 1803 1757 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1982 1993 ½
2013/2014 9 TJ Lanškroun 1803 1757 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 0
2013/2014 6 TJ Lanškroun 1803 1757 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1664 1707 0
2012/2013 9 TJ Lanškroun B 1784 1725 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí E 1451 1
2012/2013 8 TJ Lanškroun B 1784 1725 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1619 0
2012/2013 6 TJ Lanškroun B 1784 1725 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1527 1
2012/2013 5 TJ Lanškroun B 1784 1725 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1525 1
2012/2013 4 TJ Lanškroun B 1784 1725 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1690 ½
2012/2013 3 TJ Lanškroun B 1784 1725 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1525 ½
2012/2013 2 TJ Lanškroun B 1784 1725 Hejl Petr TJ Spartak OEZ Letohrad B 1000 ½
2012/2013 1 TJ Lanškroun B 1784 1725 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 1
2012/2013 11 TJ Lanškroun 1784 1725 Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 1
2012/2013 9 TJ Lanškroun 1784 1725 Šilar Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1553 ½
2012/2013 8 TJ Lanškroun 1784 1725 Václavík Matěj ŠK Svitavy B 1
2012/2013 5 TJ Lanškroun 1784 1725 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1702 ½
2012/2013 1 TJ Lanškroun 1784 1725 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička B 1850 1825 ½
2011/2012 8 TJ Lanškroun B 1800 1702 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1502 1
2011/2012 7 TJ Lanškroun B 1800 1702 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1572 1
2011/2012 6 TJ Lanškroun B 1800 1702 Lorenc Adam Spartak OEZ Letohrad B 1375 1
2011/2012 5 TJ Lanškroun B 1800 1702 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald C 1508 1
2011/2012 4 TJ Lanškroun B 1800 1702 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1534 1
2011/2012 3 TJ Lanškroun B 1800 1702 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1250 1
2011/2012 2 TJ Lanškroun B 1800 1702 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B 1693 1656 1
2011/2012 1 TJ Lanškroun B 1800 1702 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun C 1535 0
2011/2012 11 TJ Lanškroun 1800 1702 Kovář Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1321 1
2011/2012 10 TJ Lanškroun 1800 1702 Dušek Josef Šachový klub Dolní Čermná 1250 1
2011/2012 9 TJ Lanškroun 1800 1702 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1444 ½
2011/2012 8 TJ Lanškroun 1800 1702 Taslar Karel Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 1
2011/2012 6 TJ Lanškroun 1800 1702 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1575 ½
2011/2012 3 TJ Lanškroun 1800 1702 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1515 1
2011/2012 2 TJ Lanškroun 1800 1702 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička B 1295 1
2011/2012 1 TJ Lanškroun 1800 1702 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1611 ½
2010/2011 3 TJ Lanškroun 1701 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim "B" 1821 0
2010/2011 2 TJ Lanškroun 1701 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1659 ½
2010/2011 1 TJ Lanškroun 1701 Merta Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1855 ½
2010/2011 11 TJ Lanškroun "B" 1701 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 0
2010/2011 10 TJ Lanškroun "B" 1701 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1670 ½
2010/2011 9 TJ Lanškroun "B" 1701 Kacálek Karel SK + Sokol Žamberk "B" 1823 ½
2010/2011 7 TJ Lanškroun "B" 1701 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1828 ½
2010/2011 6 TJ Lanškroun "B" 1701 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1621 1
2010/2011 5 TJ Lanškroun "B" 1701 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1540 0
2010/2011 4 TJ Lanškroun "B" 1701 Ninger Karel TJ Jiskra Litomyšl "B" 1611 1
2010/2011 3 TJ Lanškroun "B" 1701 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0
2010/2011 2 TJ Lanškroun "B" 1701 Zahradník Jaroslav TJ Sokol Horní Čermná 1000 0
2010/2011 1 TJ Lanškroun "B" 1701 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1640 0
2009/2010 11 TJ Lanškroun B"" 1796 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 ½
2009/2010 10 TJ Lanškroun B"" 1796 Víglaský Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1317 0
2009/2010 9 TJ Lanškroun B"" 1796 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1656 ½
2009/2010 8 TJ Lanškroun B"" 1796 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová B"" 1591 0
2009/2010 7 TJ Lanškroun B"" 1796 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1675 1
2009/2010 5 TJ Lanškroun B"" 1796 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1653 ½
2009/2010 4 TJ Lanškroun B"" 1796 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk B"" 1267 ½
2009/2010 3 TJ Lanškroun B"" 1796 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk A"" 1787 0
2009/2010 2 TJ Lanškroun B"" 1796 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1715 ½
2009/2010 1 TJ Lanškroun B"" 1796 Klíma Ladislav TJ Štefanydes Polička B"" 1628 1
2009/2010 11 TJ Lanškroun 1796 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 0
2009/2010 10 TJ Lanškroun 1796 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto B"" 1922 0
2009/2010 9 TJ Lanškroun 1796 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 0
2009/2010 6 TJ Lanškroun 1796 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 ½
2009/2010 5 TJ Lanškroun 1796 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1736 ½
2009/2010 4 TJ Lanškroun 1796 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1994 0
2009/2010 3 TJ Lanškroun 1796 Kraus Ondřej Synpo Pardubice 1888 ½
2009/2010 1 TJ Lanškroun 1796 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 ½
2008/2009 9 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk D 1478 1
2008/2009 8 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Kainek Jan SK+Sokol Žamberk E 1364 1
2008/2009 7 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald C 1897 ½
2008/2009 6 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1583 1
2008/2009 5 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1574 1
2008/2009 4 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald B 1671 1
2008/2009 3 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Marek Michal TJ Lanškroun C 1626 1
2008/2009 2 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1501 1
2008/2009 1 Krčma - Venzara Lanškroun 1777 Merta Michal ŠK Dolní Čermná o.s. 1793 0
2008/2009 11 TJ Lanškroun B 1777 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk B 1487 1
2008/2009 10 TJ Lanškroun B 1777 Malá Michaela SK+Sokol Žamberk C 1448 0
2008/2009 9 TJ Lanškroun B 1777 Kučera Jan ŠK Svitavy B 1250 1
2008/2009 8 TJ Lanškroun B 1777 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1579 1
2008/2009 7 TJ Lanškroun B 1777 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1615 ½
2008/2009 6 TJ Lanškroun B 1777 Nejedlý Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1324 1
2008/2009 5 TJ Lanškroun B 1777 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 ½
2008/2009 4 TJ Lanškroun B 1777 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová B 1250 1
2008/2009 3 TJ Lanškroun B 1777 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1516 1
2008/2009 2 TJ Lanškroun B 1777 Ernes Josef Spartak Choceň 1959 ½
2007/2008 11 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D 1362 0
2007/2008 10 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Paluda Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1531 ½
2007/2008 9 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Krušina Patrik ŠK Svitavy C 1258 1
2007/2008 8 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Myška František TJ Sokol Němčice 1605 ½
2007/2008 7 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Krejčí Milan TJ Jiskra Litomyšl B 1588 1
2007/2008 6 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1645 0
2007/2008 5 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička E 1382 1
2007/2008 4 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Fabian Karel TJ Lanškroun C 1560 ½
2007/2008 3 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Krátký Josef TJ Lanškroun D 1250 1
2007/2008 1 ŠK Tropic Lanškroun A 1702 Havlíček Václav ŠK Tropic Lanškroun B 1535 1
2007/2008 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 ½
2007/2008 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Marek Michal TJ Lanškroun B 1622 ½
2007/2008 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Kainek Jan ŠK Žamberk C 1307 1
2007/2008 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Langr Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1406 ½
2007/2008 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1754 ½
2007/2008 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1000 0
2007/2008 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Šlesingr Vilém ŠK Kunvald 1680 1
2007/2008 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1702 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1266 0
2006/2007 11 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Chmelík Ondřej FYGR Lanškroun 1250 1
2006/2007 10 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Židek Pavel TJ Sokol Horní Čermná 1000 ½
2006/2007 9 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1250 1
2006/2007 8 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1736 1
2006/2007 7 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1681 ½
2006/2007 6 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 0
2006/2007 5 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Malá Michaela TJ Jablonné nad Orlicí 1317 1
2006/2007 4 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Brdíček David SK Žamberk B 1743 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1548 1
2006/2007 2 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1561 0
2006/2007 1 Lokomotiva Česká Třebová A 1682 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1629 1
2006/2007 9 TROPIC Lanškroun A 1682 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl B 1673 0
2006/2007 8 TROPIC Lanškroun A 1682 Fabian Karel TJ Lanškroun C"" 1569 1
2006/2007 7 TROPIC Lanškroun A 1682 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1804 ½
2006/2007 6 TROPIC Lanškroun A 1682 Baláž Jindřich ŠK Svitavy C"" 1320 1
2006/2007 5 TROPIC Lanškroun A 1682 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová C"" 1900 ½
2006/2007 4 TROPIC Lanškroun A 1682 Tesař Jaromír ŠK Svitavy B 1870 0
2006/2007 3 TROPIC Lanškroun A 1682 König Milan ŠK Linhartice 1564 0
2006/2007 2 TROPIC Lanškroun A 1682 Vu Antonín TJ Lanškroun D"" 1250 1
2006/2007 1 TROPIC Lanškroun A 1682 Křivohlávek Josef TROPIC Lanškroun B 1397 0
2005/2006 12 Tropic Lanškroun C 1695 Janota Jiří Sokol Mistrovice 1451 1
2005/2006 10 Tropic Lanškroun C 1695 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald C 1486 0
2005/2006 9 Tropic Lanškroun C 1695 Haupt Petr ŠK Linhartice 1512 0
2005/2006 8 Tropic Lanškroun C 1695 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová C 1556 1
2005/2006 6 Tropic Lanškroun C 1695 Horák Libor Jiskra Litomyšl B 1592 0
2005/2006 4 Tropic Lanškroun C 1695 Janeček Miroslav ŠK Žamberk D 1527 1
2005/2006 3 Tropic Lanškroun C 1695 Fabian Karel TJ Lanškroun C 1553 1
2005/2006 2 Tropic Lanškroun C 1695 Vacek Miroslav Sokol Horní Čermná B 1504 1
2005/2006 1 Tropic Lanškroun C 1695 Šebrle Jaroslav Tropic Lanškroun B 1813 ½
2005/2006 9 Tropic Lanškroun 1695 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald B 1632 ½
2005/2006 8 Tropic Lanškroun 1695 Marinov Peter Spartak Choceň B 1700 0
2005/2006 7 Tropic Lanškroun 1695 Petruň Milan TJ Lanškroun B 1652 0
2005/2006 6 Tropic Lanškroun 1695 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1729 ½
2005/2006 5 Tropic Lanškroun 1695 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová B 1727 1
2005/2006 4 Tropic Lanškroun 1695 Mastný Tomáš Jiskra Ústí nad Orlicí D 1663 1
2005/2006 3 Tropic Lanškroun 1695 Mazura Jaroslav ŠK Žamberk C 1579 0
2005/2006 2 Tropic Lanškroun 1695 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička C 1760 ½
2005/2006 1 Tropic Lanškroun 1695 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1617 1
2004/2005 11 TROPIC Lanškroun A 1739 Hynek Petr SK Žamberk D 1433 1
2004/2005 10 TROPIC Lanškroun A 1739 Hommer Milan ŠO K a.s. Kunvald C 1250 1
2004/2005 9 TROPIC Lanškroun A 1739 Cacek Tomáš Štefanydes Polička D 1250 1
2004/2005 7 TROPIC Lanškroun A 1739 Nečesánek Vítězslav ŠK Linhartice 1483 1
2004/2005 6 TROPIC Lanškroun A 1739 Franz Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí E 1100 1
2004/2005 5 TROPIC Lanškroun A 1739 Krejčí Lukáš Sokol Mistrovice 1500 1
2004/2005 3 TROPIC Lanškroun A 1739 Oplištil Jaroslav Sokol Horní Čermná B 1250 1
2004/2005 2 TROPIC Lanškroun A 1739 Holík Milan TROPIC Lanškroun B 1000 ½
2004/2005 1 TROPIC Lanškroun A 1739 Marek Josef TJ Lanškroun C 1623 1
2004/2005 11 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1756 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Novotný Karel TJ Lanškroun B 1581 0
2004/2005 9 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Procházka Petr TJ Lanškroun FYGR 1941 0
2004/2005 8 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1703 0
2004/2005 7 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad B 1778 0
2004/2005 6 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1837 ½
2004/2005 5 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1726 ½
2004/2005 4 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Smejkal Jan Štefanydes Polička C 1869 ½
2004/2005 3 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Toman Aleš SK Žamberk C 1694 ½
2004/2005 2 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1526 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Česká Třebová C 1739 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1775 1
2003/2004 11 TJ Lanškroun B 1757 Beneš Leopold ŠK Svitavy B 1625 1
2003/2004 10 TJ Lanškroun B 1757 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad B 1591 ½
2003/2004 9 TJ Lanškroun B 1757 Mazura Jaroslav SK Žamberk C 1581 1
2003/2004 8 TJ Lanškroun B 1757 Petrážová Kateřina Loko Česká Třebová B 1418 1
2003/2004 7 TJ Lanškroun B 1757 Navrátil Václav Spartak Choceň B 1730 0
2003/2004 6 TJ Lanškroun B 1757 Dostál Jiří Sokol Městečko Trnávka 1773 1
2003/2004 5 TJ Lanškroun B 1757 Mačka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1422 1
2003/2004 4 TJ Lanškroun B 1757 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1849 0
2003/2004 3 TJ Lanškroun B 1757 Švécar František ŠK Vysoké Mýto C 1705 ½
2003/2004 2 TJ Lanškroun B 1757 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1553 ½
2003/2004 1 TJ Lanškroun B 1757 Rusz Gustav ZD Kunvald B 1703 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1757 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 ½