Hráč Dušek Martin

Dušek Martin

User Pic
Jméno: Dušek Martin
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1970
Elo mezinárodní: 2050
ID: 2271
FIDE ID: 309176
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla F 2050 1978 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1719 1692 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla F 2050 1978 Pravda Kryštof TJ Kobylisy F 1738 1693 1 soutěž
2019/2020 5 Dukla F 2050 1978 Koller Martin ŠK Sokol Vyšehrad I 1806 1782 ½ soutěž
2019/2020 4 Dukla F 2050 1978 Kozel Miroslav Unichess G 1842 1853 ½ soutěž
2019/2020 3 Dukla F 2050 1978 Kučera Jan ŠK DP Praha F - UniCredit 1773 1860 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla F 2050 1978 Sadil Jan ŠK Loko Praha D 1753 1766 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Dukla Praha 2056 1979 Hofman Kryštof ŠK Teplice 2092 1967 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Dukla Praha 2056 1979 Česal Jaroslav TJ Tatran Podbořany 2177 2170 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla F 2056 1988 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1884 1900 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla F 2056 1988 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov C 1758 1679 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla F 2056 1988 Hloucal Antonín ŠK Sokol Vyšehrad J 1779 1792 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla F 2056 1988 Hořínek Karel Šachový klub Bohnice - B 1919 1914 0 soutěž
2018/2019 4 Dukla F 2056 1988 Koper Štefan ŠK Mahrla C 1855 1846 1 soutěž
2018/2019 3 Dukla F 2056 1988 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 "B" 1707 1775 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla F 2056 1988 Hlavina Matouš Sokol Nebušice 1939 1942 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla F 2056 1988 Mlejnek Petr SK Lokomotiva Radlice B 0 1839 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Jiskra Hořice 2074 2000 Káňa Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Jiskra Hořice 2074 2000 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem “C“ 2185 2178 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Jiskra Hořice 2074 2000 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Jiskra Hořice 2074 2000 Papay Jindřich SK Děčín 1956 1906 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Lázně Bělohrad 2086 2008 Kovář Josef Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 2044 2063 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Lázně Bělohrad 2086 2008 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1783 1770 1 soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Hořice 2086 2008 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2184 2175 0 soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Hořice A 2012 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1706 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Hořice 2031 Král Zdeněk NIKI TJ Náchod C 1374 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Lázně Bělohrad 2052 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Lázně Bělohrad 2052 Buchar Petr ŠK AD Jičín B 2042 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Lázně Bělohrad 2052 Lukša Aleš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1786 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Lázně Bělohrad 2052 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2051 1 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Hořice v Podkr. 2052 Jedlička Luboš ŠK Lípa A 2032 0 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Hořice v Podkr. 2052 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 0 soutěž
2005/2006 1 Jiskra Hořice v Podkr. 2052 Zatloukal Václav Panda RWT Rychnov n.K. B 1953 0 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Hořice v P. 2066 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2092 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Hořice v P. 2066 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1948 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Hořice v P. 2066 Novák Luděk ŠK Lípa B 1985 1 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Hořice v P. 2066 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 1 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Hořice v P. 2066 Velecký Viktor TJ Hronov 2142 0 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Hořice v P. 2066 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2179 0 soutěž
2004/2005 10 TJ Lázně Bělohrad 2066 Stejskal Drahoslav TJ Nová Paka B 2014 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Lázně Bělohrad 2066 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2044 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Lázně Bělohrad 2066 Dytrych Pavel TJ Tatran Hostinné 1770 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Lázně Bělohrad 2066 Kříž Milan ŠK AD Jičín B 1804 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Lázně Bělohrad 2066 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Král.n.L.B 2003 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Lázně Bělohrad 2066 Baláž René TJ Jiskra Hořice B 2021 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Lázně Bělohrad 2066 Vaněk Petr J.RMSK Nový Bydžov 2035 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Lázně Bělohrad 2066 Friedrich Vladimír Baník Žacléř 1887 1 soutěž
2003/2004 13 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Novotný Josef Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 0 soutěž
2003/2004 12 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou ½ soutěž
2003/2004 10 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 0 soutěž
2003/2004 9 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Šretr Josef ŠK Lípa B 1 soutěž
2003/2004 7 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1966 0 soutěž
2003/2004 6 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Duczynski Martin Sokol Nová Paka 2059 0 soutěž
2003/2004 5 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Killar Marek DDM Lokomotiva Trutnov 1972 1 soutěž
2003/2004 4 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2197 0 soutěž
2003/2004 3 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1952 1 soutěž
2003/2004 2 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2118 ½ soutěž
2003/2004 1 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 Štěpán Michal Slovan Broumov 1991 1 soutěž
2003/2004 11 Spartak Vlašim 2112 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 0 soutěž
2003/2004 8 Spartak Vlašim 2112 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 0 soutěž
2003/2004 6 Spartak Vlašim 2112 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 1 soutěž
2003/2004 5 Spartak Vlašim 2112 Štolba Miloš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 ½ soutěž
2003/2004 4 Spartak Vlašim 2112 Folková Martina Viktoria Žižkov 2182 0 soutěž
2003/2004 2 Spartak Vlašim 2112 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2208 1 soutěž
2003/2004 1 Spartak Vlašim 2112 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2178 0 soutěž