Hráč Polanský Adam Luboš

Polanský Adam Luboš

User Pic
Jméno: Polanský Adam Luboš
Oddíl: Šachový klub Jičín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2011
Elo mezinárodní: 1949
ID: 37037
FIDE ID: 364657
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 B ŠK AD Jičín 1992 2011 Dolanský Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2099 2111 0
2018/2019 3 Č ŠK AD Jičín 1992 2011 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2006 1997 0
2018/2019 1 B ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1992 2011 Valenta Petr Sportis Svádov/Olšinky"A" 1806 1859 0
2018/2019 2 Č SK AD Jicin 1949 2011 Procházka Jiří Sokol Praha Vrsovice 2087 2096 ½
2018/2019 2 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1992 2011 Lhotský František Sokol Buštěhrad 1945 1959 1
2018/2019 1 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1992 2011 Koubová Anna Marie Siesta Solution Unichess 2038 2058 ½
2017/2018 11 B Spartak Ústí n.L. A 1906 1864 Očenášek Jan ŠK Chodov 1444 1602 1
2017/2018 10 Č Spartak Ústí n.L. A 1906 1864 Beranová Karin ŠK Karlovy Vary B 1468 1410 1
2017/2018 9 Č Spartak Ústí n.L. A 1906 1864 Kubín Lukáš Sokol Buštěhrad B 1469 1363 1
2017/2018 8 B Spartak Ústí n.L. A 1899 1864 Pravda Kryštof Slavoj Litoměřice 1672 1568 ½
2017/2018 7 Č Spartak Ústí n.L. A 1899 1864 Hrbek Tomáš ŠK Praha Smíchov 1632 1712 0
2017/2018 6 Č Spartak Ústí n.L. A 1942 1864 Koval Nikita ŠK Teplice 1569 1538 1
2017/2018 5 B Spartak Ústí n.L. A 1942 1864 Hofman Kryštof 1.Novoborský ŠK 1819 1765 ½
2017/2018 4 Č Spartak Ústí n.L. A 1949 1997 Stehlík Filip Spartak Ústí n.L. B 0 1227 1
2017/2018 3 B Spartak Ústí n.L. A 1949 1997 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1584 1780 1
2017/2018 2 Č Spartak Ústí n.L. A 1949 1997 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec 1534 1587 ½
2017/2018 1 B Spartak Ústí n.L. A 1949 1997 Dolenský Štěpán ŠK Libštát 1516 1560 1
2017/2018 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1949 1864 Sochor Jiří Šachy Povrly 2213 2205 0
2017/2018 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1899 1864 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O 2088 2092 1
2017/2018 4 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1942 1864 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 ½
2017/2018 3 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1942 1864 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 2037 2009 0
2017/2018 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1942 1864 Babička Michal SK Děčín"B" 2018 2030 ½
2017/2018 11 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1906 1864 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "C" 2125 2121 0
2017/2018 10 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 Sýkora Ondřej ŠK AD Jičín 2102 2096 0
2017/2018 5 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2185 2187 0
2017/2018 4 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2130 2066 ½
2017/2018 3 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2105 2079 ½
2017/2018 2 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1942 1864 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2144 2131 0
2017/2018 1 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1949 1997 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov 2032 2023 1
2016/2017 8 Č CHESS MOST "C" 1693 1687 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1727 1724 1
2016/2017 6 Č CHESS MOST "C" 1693 1687 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1768 1790 0
2016/2017 5 B CHESS MOST "C" 1693 1687 Nepraš Miloslav TJ Sokol Údlice "C" 1250 1
2016/2017 1 Č CHESS MOST "C" 1693 1687 Richter Pavel Slovan Jirkov "B" 1717 1729 ½
2016/2017 11 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1693 1687 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 1947 1912 1
2015/2016 5 B Chess Most"C" 1693 1687 Kalužný Jiří Sokol Údlice"A" 1843 1868 0
2015/2016 3 B Chess Most"C" 1693 1687 Šebesta Jan SK Děčín"B" 1865 1878 0
2015/2016 11 B CHESS Most "D" 1693 1687 Vyskočil Zdeněk SO TJ Klasterec n. O. "A" 1674 1626 1
2015/2016 10 Č CHESS Most "D" 1693 1687 Vychodil Radomír SK Magic Zatec "A" 1727 1
2015/2016 9 B CHESS Most "D" 1693 1687 Partyka František SK DDM Postoloprty 1345 1
2015/2016 7 B CHESS Most "D" 1693 1687 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1687 1699 0
2015/2016 6 Č CHESS Most "D" 1693 1687 Kohut Vasil SK Stropnik Osek "A" 1534 1509 0
2015/2016 5 B CHESS Most "D" 1693 1687 Havliš Dominik Sokol Udlice "C" 1693 1654 0
2015/2016 4 Č CHESS Most "D" 1693 1687 Beran Petr Bystransti jezdci "A" 1522 1484 1
2015/2016 3 Č CHESS Most "D" 1693 1687 Slavík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1519 1486 1
2015/2016 2 B CHESS Most "D" 1693 1687 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1810 1808 ½
2015/2016 1 Č CHESS Most "D" 1693 1687 Boledovič Ján Sokol Udlice "D" 1655 1664 1
2015/2016 5 B Chess Most 1693 1687 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1
2015/2016 4 B Chess Most 1693 1687 Jarý Zbyněk Klub Šachistů Říčany 1925 1527 1626 ½
2015/2016 3 Č Chess Most 1693 1687 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 0
2015/2016 2 B Chess Most 1693 1687 Helebrand František TJ Spartak Vlašim 1851 1856 ½
2015/2016 1 Č Chess Most 1693 1687 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2015/2016 7 B Chess Most 1693 1687 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny B 1482 1511 1
2015/2016 6 Č Chess Most 1693 1687 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1561 1648 1
2015/2016 5 B Chess Most 1693 1687 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 ½
2015/2016 4 Č Chess Most 1693 1687 Glozar Petr ŠK Duras BVK-Královo Pole 1671 1717 ½
2015/2016 3 B Chess Most 1693 1687 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1
2015/2016 2 B Chess Most 1693 1687 Jarý Zbyněk Klub Šachistů Říčany 1925 1527 1626 ½
2015/2016 1 Č Chess Most 1693 1687 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 0
2014/2015 11 B CHESS Most "D" 1524 1546 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1740 1780 0
2014/2015 9 B CHESS Most "D" 1524 1546 Šimáček Miroslav Sokol Údlice "C" 1000 ½
2014/2015 8 Č CHESS Most "D" 1524 1546 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1654 1645 0
2014/2015 5 B CHESS Most "D" 1524 1546 Němec Václav ŠK Magic Žatec "A" 1412 1
2014/2015 3 B CHESS Most "D" 1524 1546 Konopásek Petr ŠK Union Louny "B" 1769 0
2014/2015 1 B CHESS Most "D" 1524 1546 Škuthan Radek CHESS Most "E" 1307 1404 1
2014/2015 7 Č CHESS Most 1524 1546 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1582 1692 1
2014/2015 6 B CHESS Most 1524 1546 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Královo Pole 1455 1510 ½
2014/2015 5 Č CHESS Most 1524 1546 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno A 1593 1655 1
2014/2015 4 B CHESS Most 1524 1546 Nová Michaela 2222 ŠK Polabiny 1683 1650 1
2014/2015 3 B CHESS Most 1524 1546 Eret Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1869 1894 1
2014/2015 2 Č CHESS Most 1524 1546 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1711 1734 0
2014/2015 1 B CHESS Most 1524 1546 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1665 1681 0
2014/2015 4 B ŠK Spartak Chodov B 1524 1546 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO B 1712 1737 0
2014/2015 2 B ŠK Spartak Chodov B 1524 1546 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1656 1636 1
2014/2015 7 B CHESS Most 1524 1546 Eret Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1869 1894 1
2014/2015 6 Č CHESS Most 1524 1546 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1698 1682 0
2014/2015 5 B CHESS Most 1524 1546 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad 1546 1
2014/2015 4 B CHESS Most 1524 1546 Novotná Barbora Desko Liberec 1618 1613 1
2014/2015 3 Č CHESS Most 1524 1546 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1711 1734 0
2014/2015 2 B CHESS Most 1524 1546 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1665 1681 0
2014/2015 1 Č CHESS Most 1524 1546 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 0
2013/2014 8 Č CHESS Most "E" 1542 1611 Tréglová Zuzana ŠK Magic Žatec "A" 1250 1
2013/2014 7 B CHESS Most "E" 1542 1611 Ulrychová Tereza ŠK DDM Postoloprty "A" 1100 1
2013/2014 6 Č CHESS Most "E" 1542 1611 Protiva Miloslav ŠK Union Louny "B" 1547 0
2013/2014 5 B CHESS Most "E" 1542 1611 Slavík Ladislav ŠO Tatran Podbořany "B" 1479 0
2013/2014 4 Č CHESS Most "E" 1542 1611 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "B" 1661 1661 ½
2013/2014 2 Č CHESS Most "E" 1542 1611 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1624 1595 ½
2013/2014 1 B CHESS Most "E" 1542 1611 Boháč Vlastimil CHESS Most "D" 1770 1790 0
2013/2014 7 B Chess Most 1542 1611 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1431 1
2013/2014 6 Č Chess Most 1542 1611 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 1512 1669 0
2013/2014 5 B Chess Most 1542 1611 Kuchař Matěj BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 0
2013/2014 4 Č Chess Most 1542 1611 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny A 1542 1539 0
2013/2014 3 B Chess Most 1542 1611 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1552 1475 0
2013/2014 2 Č Chess Most 1542 1611 Seják Michal TJ Sokol Klatovy 1629 1794 0
2013/2014 1 Č Chess Most 1542 1611 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1707 1
2013/2014 7 Č Chess Most 1542 1611 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1841 ½
2013/2014 6 B Chess Most 1542 1611 Viták Jiří Desko Liberec 1579 1640 0
2013/2014 5 Č Chess Most 1542 1611 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice 1100 1
2013/2014 4 B Chess Most 1542 1611 Němcová Kamila SK OAZA Praha 1552 1475 0
2013/2014 3 Č Chess Most 1542 1611 Seják Michal TJ Sokol Klatovy 1629 1794 0
2013/2014 2 B Chess Most 1542 1611 Šustr Dominik ŠACHklub SIMOPT Tábor 1580 1650 ½
2013/2014 1 Č Chess Most 1542 1611 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 1707 1
2012/2013 11 Č Chess Most B 1475 Porazil Jan František TJ Sokol Domažlice 1000 1
2012/2013 10 B Chess Most B 1475 Žemlička Jan ŠK Líně 1250 1
2012/2013 9 B Chess Most B 1475 Kunc Jan ŠK Praha Smíchov 1250 1
2012/2013 8 Č Chess Most B 1475 Čabala Tadeáš ŠK Spartak Chodov 1250 1
2012/2013 7 B Chess Most B 1475 Žalud Pavel ŠK Tachov 1100 1
2012/2013 6 B Chess Most B 1475 Vydra Martin TJ Slavoj Litoměřice 1100 1
2012/2013 5 Č Chess Most B 1475 Burger Kryštof ŠK Teplice 1250 1
2012/2013 4 Č Chess Most B 1475 Šatra Šimon Chess Most C 1250 1
2012/2013 3 Č Chess Most B 1475 Němcová Karin SK OAZA Praha 1590 1526 0
2012/2013 2 Č Chess Most B 1475 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad 1250 1
2012/2013 1 B Chess Most B 1475 Skýpala Ondřej ŠK Kralupy 1250 0
2012/2013 11 Č CHESS MOST "F" 1475 Kozák Karel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1890 1875 0
2012/2013 10 B CHESS MOST "F" 1475 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1487 1
2012/2013 9 Č CHESS MOST "F" 1475 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1250 1
2012/2013 7 Č CHESS MOST "F" 1475 Havelka Zdeněk Slovan Jirkov "B" 1000 ½
2012/2013 6 B CHESS MOST "F" 1475 Magnusek Zdeněk TJ Tatran Podbořany "B" 1344 0
2012/2013 5 Č CHESS MOST "F" 1475 Rýgl David TJ Sokol Údlice "B" 1396 1
2012/2013 2 B CHESS MOST "F" 1475 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek "A" 1521 ½
2012/2013 1 Č CHESS MOST "F" 1475 Fryček David CHESS MOST "E" 1561 0
2012/2013 11 Č CHESS Most H 1475 Nestler Karel CHESS Most G 1100 1
2012/2013 10 B CHESS Most H 1475 Škuthan Radek CHESS Most K 1250 0
2012/2013 8 Č CHESS Most H 1475 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom C 1579 1556 0
2012/2013 7 B CHESS Most H 1475 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň A 1839 1806 0
2012/2013 6 Č CHESS Most H 1475 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří B 1648 ½
2012/2013 5 B CHESS Most H 1475 Chocholouš Jaroslav ŠK UNION Louny C-Opočno 1586 ½
2012/2013 4 Č CHESS Most H 1475 Havliš Dominik TJ Sokol Údlice C 1000 0
2012/2013 3 B CHESS Most H 1475 Kolman Milan ŠK Magic Žatec B 1441 1
2012/2013 2 Č CHESS Most H 1475 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov C 1632 ½
2012/2013 1 B CHESS Most H 1475 Orság Matyáš ŠK Střelnice Kadaň B 1000 1
2011/2012 9 B CHESS MOST "D" 1250 Ulrychová Tereza ŠK DDM Postoloprty "A" 1100 1
2011/2012 11 B Chess Most "G" 1250 Weber David TJ Sokol Údlice "C" 1250 1
2011/2012 9 Č Chess Most "G" 1250 Kuchař Tomáš Chess Most "F" 1421 0
2011/2012 8 B Chess Most "G" 1250 Šatra Šimon Chess Most "E" 1250 ½
2011/2012 7 Č Chess Most "G" 1250 Makariusová Ivana ŠK Union Louny "C" Opočno 1000 1
2011/2012 6 B Chess Most "G" 1250 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1509 ½
2011/2012 5 Č Chess Most "G" 1250 Böhm Josef TJ Klášterec n/Ohří "B" 1000 1
2011/2012 4 B Chess Most "G" 1250 Tain Ladislav Slovan Jirkov "C" 1000 0
2011/2012 3 Č Chess Most "G" 1250 Valaha Igor ŠK DDM Postoloprty "B" 1100 ½
2011/2012 2 B Chess Most "G" 1250 Bodnár Fabián ŠK Střelnice Kadaň "B" 1000 1
2011/2012 1 Č Chess Most "G" 1250 Vondráčková Alena Magic Žatec "B" 1000 1
2011/2012 11 B Chess Most D 1250 Hora Filip Chess Most C 1307 1
2011/2012 10 Č Chess Most D 1250 Kuchař Tomáš Chess Most B 1421 ½
2011/2012 9 Č Chess Most D 1250 Kalista Radek ŠK Sokol Klatovy A 1463 1539 ½
2011/2012 8 Č Chess Most D 1250 Hořejší Kateřina ŠK Kralupy 1250 1
2011/2012 7 B Chess Most D 1250 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1586 0
2011/2012 6 B Chess Most D 1250 Krutský Martin ŠK Teplice 1355 ½
2011/2012 5 Č Chess Most D 1250 Sliva Richard Spartak Ústí n.Labem 1474 ½
2011/2012 4 Č Chess Most D 1250 Harašta Ivan TJ Spartak Chodov 1100 ½
2011/2012 3 B Chess Most D 1250 Petrová Eva ŠK Sokol Klatovy B 1100 1
2011/2012 2 B Chess Most D 1250 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1467 1532 0
2011/2012 1 Č Chess Most D 1250 Hemr Adam ŠK Tachov 1100 1
2010/2011 3 B DDM Most "D" 1100 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1
2010/2011 2 Č DDM Most "D" 1100 Karlíková Jiřina ŠK Viamont Teplice "B" 1000 1
2010/2011 1 B DDM Most "D" 1100 DDM Most "E" 1
2010/2011 11 B DDM Most C 1100 Kubát Martin ŠK DDM Planá 1250 1
2010/2011 10 Č DDM Most C 1100 Stuška Jan Spartak Chodov 1250 1
2010/2011 9 B DDM Most C 1100 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice A 1501 0
2010/2011 8 B DDM Most C 1100 Kalinová Eliška Spartak Ústín.L. 1100 ½
2010/2011 7 Č DDM Most C 1100 Rubáš Jakub ŠK Viamont Teplice 1250 0
2010/2011 5 B DDM Most C 1100 Hanzlík Tomáš DDM Most A 1463 0