Hráč Sýkora Josef

Sýkora Josef

User Pic
Jméno: Sýkora Josef
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2063
Elo mezinárodní: 2056
ID: 677
FIDE ID: 313220
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 2222 SK Polabiny D 2056 2063 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice B 1898 1897 ½
2019/2020 1 2222 SK Polabiny D 2069 2063 Šlosar Jan SO Hlinsko 1934 2006 ½
2019/2020 2 Rapid Pardubice 2056 2063 Mikyska Kamil TJ Lanskroun 1940 1949 1
2019/2020 1 Rapid Pardubice 2069 2063 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2096 2081 0
2018/2019 11 2222 SK Polabiny D 2061 2067 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1850 1866 1
2018/2019 10 2222 SK Polabiny D 2049 2067 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2116 2113 ½
2018/2019 9 2222 SK Polabiny D 2049 2067 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor B 2120 2109 ½
2018/2019 8 2222 SK Polabiny D 2068 2067 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1878 1884 ½
2018/2019 7 2222 SK Polabiny D 2068 2067 Krátký Josef TJ Lanskroun 2070 2049 ½
2018/2019 6 2222 SK Polabiny D 2071 2067 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2142 2153 ½
2018/2019 5 2222 SK Polabiny D 2071 2067 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2070 2077 ½
2018/2019 4 2222 SK Polabiny D 2068 2059 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici B 1675 1732 1
2018/2019 3 2222 SK Polabiny D 2056 2059 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2204 2189 ½
2018/2019 2 2222 SK Polabiny D 2056 2059 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1925 1926 1
2018/2019 1 2222 SK Polabiny D 2058 2059 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1978 1973 ½
2018/2019 11 Rapid Pardubice 2049 2067 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2181 2167 ½
2018/2019 10 Rapid Pardubice 2049 2067 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno 1976 2006 1
2018/2019 9 Rapid Pardubice 2068 2067 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2039 2059 0
2018/2019 8 Rapid Pardubice 2068 2067 Mrazík Tomáš TJ Namest n/Oslavou 1961 1940 ½
2018/2019 7 Rapid Pardubice 2071 2067 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1864 1853 ½
2018/2019 6 Rapid Pardubice 2071 2067 Beneš Petr Sokol Kolin 2084 2090 ½
2018/2019 5 Rapid Pardubice 2068 2059 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutna Hora 2057 2062 ½
2018/2019 4 Rapid Pardubice 2068 2059 Věchet Stanislav Moravska Slavia Brno B 2115 2117 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice 2056 2059 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2077 2066 ½
2018/2019 2 Rapid Pardubice 2056 2059 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2081 2071 ½
2018/2019 1 Rapid Pardubice 2058 2059 Moulis Mojmír OREL Orechov 2062 2070 ½
2017/2018 11 2222 SK Polabiny D 2055 2076 Kourek Josef 2222 SK Polabiny E 2069 2066 ½
2017/2018 10 2222 SK Polabiny D 2068 2076 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2224 2245 ½
2017/2018 9 2222 SK Polabiny D 2068 2076 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2129 2113 0
2017/2018 8 2222 SK Polabiny D 2069 2076 Tůma Jiří SO Hlinsko 2287 2272 0
2017/2018 7 2222 SK Polabiny D 2069 2076 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1992 1920 ½
2017/2018 6 2222 SK Polabiny D 2078 2076 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1962 1952 ½
2017/2018 5 2222 SK Polabiny D 2078 2076 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1931 1921 ½
2017/2018 4 2222 SK Polabiny D 2068 2076 Krátký Josef TJ Lanskroun 2066 2061 ½
2017/2018 3 2222 SK Polabiny D 2068 2076 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2204 2191 ½
2017/2018 2 2222 SK Polabiny D 2068 2076 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2296 2315 ½
2017/2018 1 2222 SK Polabiny D 2066 2065 Komárek David TJ SO Chrudim 2156 2151 ½
2017/2018 11 Eurobit 2055 2076 Šedivý Martin SK Lipa 2159 2128 ½
2017/2018 10 Eurobit 2068 2076 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2126 2116 0
2017/2018 9 Eurobit 2069 2076 Semerák Pavel TJ Snezka Nachod 1971 2005 1
2017/2018 8 Eurobit 2069 2076 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2021 2000 ½
2017/2018 7 Eurobit 2078 2076 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny C 2152 2167 ½
2017/2018 6 Eurobit 2078 2076 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1940 1933 ½
2017/2018 5 Eurobit 2068 2076 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2054 2076 ½
2017/2018 4 Eurobit 2068 2076 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2088 2076 ½
2017/2018 3 Eurobit 2068 2076 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2048 2026 ½
2017/2018 2 Eurobit 2068 2076 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2046 2050 ½
2017/2018 1 Eurobit 2066 2065 Strašil Pavel SK Velke Losiny 2065 2079 ½
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 1
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2061 2039 ½
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1961 1954 ½
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 ½
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2069 2086 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1745 1830 1
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2055 2019 0
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2089 2113 ½
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2130 2116 0
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 ½
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 2035 2077 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka B 1943 1935 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2071 2093 ½
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2214 2241 ½
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2078 2039 ½
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2063 2068 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 ½
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 ½
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Krátký Josef TJ Lanskroun 2051 2043 ½
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici 2045 2015 1
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Fiedler Bedřich SK Lipa 2122 2125 ½
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice B 2035 2077 Nehyba Martin 2222 SK Polabiny B 1805 1861 1
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2088 2079 ½
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 2271 0
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1869 1905 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 ½
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1892 1897 0
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Horký Pavel ŠK Svitavy 1949 1981 1
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2075 2054 ½
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny D 2017 2074 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Vondra Lukáš Proplast Česká Třebová 1997 2008 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2130 2116 0
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Daniel Jiří Region Panda Rychnov n. Kněž. 1956 1933 ½
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 1
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí 2120 2121 ½
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim 2038 2057 ½
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2209 2203 ½
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 ½
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 1985 1988 ½
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2021 2001 ½
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice B 2035 2077 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2101 2109 ½
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 0
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2266 2284 0
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2186 2185 ½
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1878 1922 ½
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1922 1894 1
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 ½
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 ½
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Petráž Martin Proplast Česká Třebová 2002 2014 ½
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1935 1925 ½
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1889 1889 1
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2117 2112 Urbášek Oleg ŠK 1921 Zábřeh 2060 2018 ½
2014/2015 10 AKIS Pardubice 2117 2112 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1873 1879 1
2014/2015 9 AKIS Pardubice 2117 2112 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička A 2097 2103 ½
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2117 2112 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2013 2027 ½
2014/2015 7 AKIS Pardubice 2117 2112 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 0
2014/2015 6 AKIS Pardubice 2117 2112 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2186 2185 0
2014/2015 5 AKIS Pardubice 2117 2112 Kubíček Antonín TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2192 2191 0
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2117 2112 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2103 2103 ½
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2117 2112 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1946 1950 ½
2014/2015 2 AKIS Pardubice 2117 2112 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 ½
2014/2015 1 AKIS Pardubice 2117 2112 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 1
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 ½
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2110 2118 0
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 0
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2124 2110 1
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 1
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 ½
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2049 2045 ½
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 1
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2082 ½
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 1
2013/2014 11 AKIS Pardubice 2096 2084 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2180 2176 ½
2013/2014 10 AKIS Pardubice 2096 2084 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 ½
2013/2014 9 AKIS Pardubice 2096 2084 Stárek Stanislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2135 2188 ½
2013/2014 8 AKIS Pardubice 2096 2084 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 0
2013/2014 7 AKIS Pardubice 2096 2084 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2171 ½
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2096 2084 Mesiarik Rudolf Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 ½
2013/2014 5 AKIS Pardubice 2096 2084 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 ½
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2096 2084 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2096 2084 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 ½
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2096 2084 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 ½
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2096 2084 Vacek Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Hrabal Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 2100 2093 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 ½
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Šobáň Jaroslav Agentura Garde Calcio Olomouc 2155 2167 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Cerha Michal TJ Náchod 2082 2064 1
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Goluch Piotr Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2272 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2262 2259 ½
2012/2013 5 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 ½
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2143 2113 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 ½
2012/2013 1 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2078 2122 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 1
2012/2013 9 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1939 1972 ½
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 ½
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Müller Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1981 1971 1
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2122 2113 ½
2012/2013 2 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 0
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2081 2076 ½
2011/2012 11 AKIS Pardubice 2143 2117 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 ½
2011/2012 10 AKIS Pardubice 2143 2117 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2101 2134 ½
2011/2012 9 AKIS Pardubice 2143 2117 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 ½
2011/2012 8 AKIS Pardubice 2143 2117 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno A 1979 1983 ½
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2143 2117 Nehybka Jiří ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2245 2255 ½
2011/2012 6 AKIS Pardubice 2143 2117 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C 2193 2186 ½
2011/2012 5 AKIS Pardubice 2143 2117 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 0
2011/2012 4 AKIS Pardubice 2143 2117 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 1
2011/2012 3 AKIS Pardubice 2143 2117 Kačírek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 2298 2298 0
2011/2012 2 AKIS Pardubice 2143 2117 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 2143 2117 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 0
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 2143 2117 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1992 2027 ½
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 2143 2117 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2065 2058 0
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 2143 2117 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1955 1941 1
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 2143 2117 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2092 2135 ½
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 2143 2117 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 2143 2117 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 1
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 2143 2117 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2080 2112 ½
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 2143 2117 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 ½
2011/2012 2 Rapid Pardubice C 2143 2117 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 0
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 2143 2117 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 0
2010/2011 9 Rapid Pardubice 2151 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1907 1
2010/2011 7 Rapid Pardubice 2151 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 ½
2010/2011 6 Rapid Pardubice 2151 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2077 ½
2010/2011 5 Rapid Pardubice 2151 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim "B" 2019 1
2010/2011 1 Rapid Pardubice 2151 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto "B" 1982 1
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2151 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 0
2010/2011 8 AKIS Pardubice 2151 Kraus Tomáš SK Vysoke Myto 2159 0
2010/2011 6 AKIS Pardubice 2151 Kulovaná Eva SK Caissa Trebic A 2359 0
2010/2011 5 AKIS Pardubice 2151 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 ½
2010/2011 4 AKIS Pardubice 2151 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 ½
2010/2011 1 AKIS Pardubice 2151 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2113 ½
2009/2010 11 Synpo Pardubice 2131 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1990 ½
2009/2010 10 Synpo Pardubice 2131 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 ½
2009/2010 9 Synpo Pardubice 2131 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1994 1
2009/2010 8 Synpo Pardubice 2131 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 1
2009/2010 7 Synpo Pardubice 2131 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C"" 2060 1
2009/2010 6 Synpo Pardubice 2131 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 ½
2009/2010 5 Synpo Pardubice 2131 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 1
2009/2010 4 Synpo Pardubice 2131 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 1
2009/2010 3 Synpo Pardubice 2131 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 ½
2009/2010 2 Synpo Pardubice 2131 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1916 1
2009/2010 1 Synpo Pardubice 2131 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny D"" 1420 1
2009/2010 11 AKIS Pardubice 2131 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny "B" 2229 ½
2009/2010 10 AKIS Pardubice 2131 Švanda Pavel ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 ½
2009/2010 9 AKIS Pardubice 2131 Lička Vlastimil Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 1
2009/2010 8 AKIS Pardubice 2131 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2220 0
2009/2010 7 AKIS Pardubice 2131 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2243 0
2009/2010 6 AKIS Pardubice 2131 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov 2084 0
2009/2010 5 AKIS Pardubice 2131 Skácelík Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2270 1
2009/2010 4 AKIS Pardubice 2131 Trhal Tomáš TJ SOKOL Zaječice 2034 0
2009/2010 3 AKIS Pardubice 2131 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou 2143 0
2009/2010 2 AKIS Pardubice 2131 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2038 1
2009/2010 1 AKIS Pardubice 2131 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2051 1
2008/2009 11 Synpo Pardubice 2157 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 0
2008/2009 10 Synpo Pardubice 2157 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 ½
2008/2009 9 Synpo Pardubice 2157 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1942 1
2008/2009 8 Synpo Pardubice 2157 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 ½
2008/2009 7 Synpo Pardubice 2157 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2096 ½
2008/2009 6 Synpo Pardubice 2157 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 1
2008/2009 5 Synpo Pardubice 2157 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2008 ½
2008/2009 4 Synpo Pardubice 2157 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 1
2008/2009 3 Synpo Pardubice 2157 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 ½
2008/2009 2 Synpo Pardubice 2157 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 ½
2008/2009 11 ŠK Rapid Pardubice 2157 Beneš Petr Sokol Kolín 2141 ½
2008/2009 10 ŠK Rapid Pardubice 2157 Voráček Miroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2227 ½
2008/2009 9 ŠK Rapid Pardubice 2157 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B"" 2175 0
2008/2009 8 ŠK Rapid Pardubice 2157 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2188 0
2008/2009 7 ŠK Rapid Pardubice 2157 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2423 0
2008/2009 6 ŠK Rapid Pardubice 2157 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2221 0
2008/2009 5 ŠK Rapid Pardubice 2157 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2183 ½
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 2157 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 0
2008/2009 3 ŠK Rapid Pardubice 2157 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B"" 2241 ½
2008/2009 2 ŠK Rapid Pardubice 2157 Kastner Oldřich 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 ½
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2157 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2279 ½
2007/2008 11 2222 ŠK Polabiny D 2163 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 1
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny D 2163 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 ½
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny D 2163 Müller Petr SYNPO Pardubice 1929 ½
2007/2008 6 2222 ŠK Polabiny D 2163 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 0
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny D 2163 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 ½
2007/2008 4 2222 ŠK Polabiny D 2163 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1946 ½
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny D 2163 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 0
2007/2008 2 2222 ŠK Polabiny D 2163 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2073 0
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny D 2163 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 1
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY C 2163 Švub Jan TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 ½
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY C 2163 Věchet Stanislav BYDO ZAKŘANY A 2196 ½
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY C 2163 Svoboda Ivo TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2033 ½
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY C 2163 Běloušek Michal ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 1
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY C 2163 Holušová Táňa ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 1
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY C 2163 Doseděl Jiří ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2078 ½
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY C 2163 Mičulka Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1964 1
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY C 2163 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 ½
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY C 2163 Mudra Tomáš OREL OŘECHOV A 2127 1
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY C 2163 Trojan Luboš 2222 ŠK POLABINY B 2050 ½
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY C 2163 Tesař Jan ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2084 1
2006/2007 11 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2109 ½
2006/2007 10 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Škorpík Martin TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2128 ½
2006/2007 9 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Donnert Milan ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2167 ½
2006/2007 8 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Handl Martin ŠK GARDE LIPOVEC 2059 ½
2006/2007 6 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2182 0
2006/2007 5 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Věchet Stanislav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2215 ½
2006/2007 4 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Kavan Zdeněk TJ ZNOJMO A 2159 ½
2006/2007 3 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Hejný Jaroslav ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1992 ½
2006/2007 2 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2275 ½
2006/2007 1 EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2158 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2152 ½
2006/2007 11 KONTAX Pardubice 2158 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 ½
2006/2007 10 KONTAX Pardubice 2158 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 ½
2006/2007 9 KONTAX Pardubice 2158 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 ½
2006/2007 8 KONTAX Pardubice 2158 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 ½
2006/2007 7 KONTAX Pardubice 2158 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 ½
2006/2007 6 KONTAX Pardubice 2158 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 ½
2006/2007 5 KONTAX Pardubice 2158 Belobrad Ivan SK Žamberk 2069 0
2006/2007 4 KONTAX Pardubice 2158 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 ½
2006/2007 3 KONTAX Pardubice 2158 Komárek David ŠO Chrudim B 2132 ½
2006/2007 2 KONTAX Pardubice 2158 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 0
2006/2007 1 KONTAX Pardubice 2158 Outulný Pavel SYNPO Pardubice 2204 ½
2005/2006 11 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Forman Štěpán TJ Sokol Praha Vršovice 2283 1
2005/2006 10 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha B 2212 ½
2005/2006 9 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Hošek Milan TJ Synthesia Pardubice B 2235 0
2005/2006 8 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Viták Pavel TJ Pankrác B 2194 1
2005/2006 7 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2227 0
2005/2006 6 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Šubrt Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2161 1
2005/2006 5 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2209 ½
2005/2006 2 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2260 ½
2005/2006 1 AVE-Kontakt Pardubice 2112 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2214 ½
2005/2006 11 Eurokomplex Pardubice 2112 Mazura Miloš SK Žamberk 1912 1
2005/2006 10 Eurokomplex Pardubice 2112 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 0
2005/2006 9 Eurokomplex Pardubice 2112 Komárek David Štefanydes Polička 2147 0
2005/2006 8 Eurokomplex Pardubice 2112 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2134 ½
2005/2006 7 Eurokomplex Pardubice 2112 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1976 1
2005/2006 6 Eurokomplex Pardubice 2112 Hájek Jaroslav TJ + DDM Chrudim B 1941 1
2005/2006 5 Eurokomplex Pardubice 2112 Slavíček Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1765 1
2005/2006 4 Eurokomplex Pardubice 2112 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2012 1
2005/2006 3 Eurokomplex Pardubice 2112 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 0
2005/2006 2 Eurokomplex Pardubice 2112 Matouš Radek Kavárna Evropa Pardubice 1920 1
2005/2006 1 Eurokomplex Pardubice 2112 Holfeuer Antonín TJ DDM Hlinsko 1822 1
2004/2005 11 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 2042 1
2004/2005 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 ½
2004/2005 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 1
2004/2005 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Mazura Miloš SK Žamberk 1957 1
2004/2005 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1837 1
2004/2005 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 ½
2004/2005 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Šustr Jaromír Sokol Zaječice 2054 ½
2004/2005 4 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Komárek David Štefanydes Polička A 2143 0
2004/2005 3 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 1
2004/2005 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Nadrchal Tomáš Synpo Pardubice 2022 0
2004/2005 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 1
2004/2005 11 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Procházka Dalibor TJ Praga Praha 2138 ½
2004/2005 10 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Čihák Jiří Sokol Praha - Kobylisy 1924 1
2004/2005 9 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2213 0
2004/2005 7 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2123 ½
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2076 ½
2004/2005 4 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Beneš Petr Sokol Kolín B 2115 ½
2004/2005 2 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 0
2004/2005 1 AVE - Kontakt Pardubice 2134 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 0
2003/2004 11 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Michálek František Sokol Kolín C 2130 ½
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 1
2003/2004 9 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Horák Vladimír Spartak Vlašim 2121 ½
2003/2004 8 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov 2178 1
2003/2004 7 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Just Pavel ŠK Polabiny Pardubice 2023 ½
2003/2004 6 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Kastner Kamil Synthesia Pardubice B 2127 ½
2003/2004 5 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad C 2166 ½
2003/2004 4 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Bláha Milan Spartak Vrchlabí 2228 0
2003/2004 3 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2008 0
2003/2004 2 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 ½
2003/2004 1 AVE - Kontakt Pardubice 2142 Jaček Miloslav Emerge Mladá Boleslav 2157 ½
2003/2004 10 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Solil Roman TJ Lanškroun 1885 ½
2003/2004 9 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 ½
2003/2004 8 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Picka Michal TJ Synthesia Pardubice C 1922 1
2003/2004 7 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 ½
2003/2004 6 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 ½
2003/2004 5 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Zeinert Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 1
2003/2004 3 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1881 ½
2003/2004 2 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Nadrchal Tomáš Plzeňka Pardubice 2008 ½
2003/2004 1 Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 Škorpík Martin TJ Štefanydes Polička 2147 1