Hráč Kořínek Ondřej

Kořínek Ondřej

User Pic
Jméno: Kořínek Ondřej
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2301
Elo mezinárodní: 2307
ID: 10952
FIDE ID: 319856
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Jiskra Hořice 2318 2305 Kowalczyk Pawel TJ Hronov 2337 0 0
2018/2019 6 TJ Jiskra Hořice 2314 2305 Sucharda David ŠK AD Jičín B 2061 2062 1
2016/2017 9 TJ Slavia Hradec Kralove 2327 2316 Svatoš Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2268 2260 ½
2016/2017 7 TJ Slavia Hradec Kralove 2327 2316 Schula Michal SK AD Jicin B 2315 2286 0
2015/2016 11 TJ Slavia Hradec Králové 2327 2316 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2262 2273 ½
2015/2016 9 TJ Slavia Hradec Králové 2327 2316 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2276 2290 ½
2014/2015 11 TJ Slavia Hradec Králové 2331 2318 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2129 2128 ½
2014/2015 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2318 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2190 2174 ½
2014/2015 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2318 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2173 2172 1
2013/2014 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2316 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2063 2054 1
2013/2014 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2316 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 1
2013/2014 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2331 2316 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Hořice 2322 2306 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín “B“ 2436 2437 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Hořice 2322 2306 Umanec Filip TJ Neratovice 2293 2301 1
2012/2013 5 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2306 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 ½
2012/2013 3 TJ Slavia Hradec Králové 2322 2306 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2314 2313 ½
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 ½
2011/2012 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 Výprachtický David ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 1
2011/2012 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 1
2011/2012 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 0
2011/2012 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2264 2262 ½
2011/2012 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 1
2011/2012 11 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2297 2325 0
2011/2012 8 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 ½
2011/2012 6 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 0
2011/2012 5 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2386 2393 ½
2011/2012 4 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 ½
2011/2012 3 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Škára Vladimír ERA-Poštovní spořitelna B 2219 2161 ½
2011/2012 2 TJ Slavia Hradec Králové 2335 2315 Fiala Robert Šakal Kozolupy 2288 2281 1
2010/2011 8 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2299 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov "B" 2250 1
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2299 Polák Benedikt Desko Liberec 2138 1
2010/2011 2 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2299 Pick Štěpán TJ Pankrác "B" 2165 ½
2010/2011 1 TJ Slavia Hradec Králové "B" 2299 Souček Milan Sokol Kolín 2188 1
2010/2011 11 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Turner Radek Šakal Kozolupy 2168 1
2010/2011 9 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Táborský Rostislav TJ Bohemians Praha 2260 1
2010/2011 6 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2205 ½
2010/2011 5 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2209 ½
2010/2011 4 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2209 1
2010/2011 3 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Vokoun Jan TJ Pankrác 2197 1
2010/2011 2 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2210 1
2010/2011 1 TJ Slavia Hradec Králové 2299 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna 2213 ½
2009/2010 11 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 Pospíšil Evžen TJ Tourist Biomedica Říčany 2198 1
2009/2010 9 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B"" 2337 ½
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 Zezulkin Jurij ŠK AD Jičín 2423 0
2009/2010 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 Erneker Josef SK OAZA Praha 2283 1
2009/2010 1 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2305 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2232 ½
2009/2010 11 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 ½
2009/2010 10 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2166 ½
2009/2010 9 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2187 0
2009/2010 4 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2191 ½
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Lamser Jan Poštovní spořitelna B"" 2153 ½
2009/2010 2 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Jurásek Miroslav Výstaviště Lysá nad Labem 2298 1
2009/2010 1 TJ Slavia Hradec Králové 2305 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2196 ½
2008/2009 11 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Kořenová Martina TJ Tourist Biomedica Říčany 2238 ½
2008/2009 9 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2099 ½
2008/2009 8 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2337 ½
2008/2009 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Meduna Eduard Šachklub AD Jičín 2469 ½
2008/2009 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2316 ½
2008/2009 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Šrejber Michal TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 1
2008/2009 1 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2131 ½
2008/2009 11 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2084 1
2008/2009 10 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 ½
2008/2009 9 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2263 1
2008/2009 8 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2201 ½
2008/2009 3 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Kříž Daniel Holdia DP Praha B 1945 1
2008/2009 2 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Petr Jan TJ Pankrác 2199 ½
2008/2009 1 TJ Slavia Hradec Králové 2262 Váchal Josef Sokol Plzeň - Letná 2172 ½
2007/2008 11 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Hromádko Martin TJ Sokol Zaječice 1998 1
2007/2008 10 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Rous František Holdia DP Praha B"" 2111 ½
2007/2008 9 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2277 0
2007/2008 8 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2187 ½
2007/2008 7 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2265 0
2007/2008 4 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Pick Štěpán TJ Pankrác 2152 0
2007/2008 3 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2073 ½
2007/2008 2 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2213 1
2007/2008 1 TJ Slavia Hradec Králové 2254 Völfl Zdeněk 1. Novoborský ŠK B"" 2239 ½
2007/2008 11 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Košnář Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2180 0
2007/2008 10 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice 2296 ½
2007/2008 9 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2213 1
2007/2008 8 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Černík Lukáš TJ Neratovice 2143 ½
2007/2008 4 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Blümel Otto TJ Tourist Biomedica Říčany 2213 1
2007/2008 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Štolba Miloš TJ Stadion Kutná Hora 2099 ½
2007/2008 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2122 1
2007/2008 1 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 Špaček Libor TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 1
2006/2007 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Zeinert Michal AVE-Kontakt Pardubice 2146 1
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Vedral Oldřich Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 ½
2006/2007 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 ½
2006/2007 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Vacek Radomír Desko Liberec 2116 ½
2006/2007 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 1
2006/2007 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2173 1
2006/2007 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem 2161 ½
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2217 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2102 ½
2006/2007 11 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2245 1
2006/2007 10 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2240 ½
2006/2007 9 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Řezníček Jan TJ ŠO Chrudim 2274 ½
2006/2007 8 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Gregor Jiří Holdia DP Praha 2258 ½
2006/2007 4 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2249 0
2006/2007 3 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B"" 2198 1
2006/2007 2 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK B"" 2219 1
2006/2007 1 TJ Slavia Hradec Králové 2217 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2154 ½
2005/2006 11 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2171 1
2005/2006 10 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny 2263 0
2005/2006 9 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Koubek Václav TJ Praga Praha B 2181 1
2005/2006 8 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Movsesian Mouseg TJ Synthesia Pardubice B 2174 1
2005/2006 7 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2237 ½
2005/2006 6 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2128 1
2005/2006 5 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2254 0
2005/2006 4 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Chura Jan TJ Bohemians Praha B 2209 0
2005/2006 3 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Pošta Petr AVE-Kontakt Pardubice 2190 ½
2005/2006 2 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2156 1
2005/2006 1 TJ Slavia Hradec Králové B 2195 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 ½
2005/2006 11 Slavia Hradec Kr. 2195 Novák Michal Sokol Plzeň I C 2191 ½
2005/2006 10 Slavia Hradec Kr. 2195 Onderek David ŠO DDM Chrudim 2132 ½
2005/2006 9 Slavia Hradec Kr. 2195 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2055 1
2005/2006 8 Slavia Hradec Kr. 2195 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2206 0
2005/2006 5 Slavia Hradec Kr. 2195 Soukal Rudolf ŠK Dům armády 2162 1
2005/2006 4 Slavia Hradec Kr. 2195 Trojan Luboš Synthesia Pardub. 2062 1
2005/2006 3 Slavia Hradec Kr. 2195 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad B 2191 ½
2005/2006 2 Slavia Hradec Kr. 2195 Fraas Martin ŠK DP Holdia 2209 1
2005/2006 1 Slavia Hradec Kr. 2195 Vaculík Martin Novoborský ŠK 2263 ½
2004/2005 10 Sl.Hrad.Králové 2195 Pletánek Jan ŠK ČSOB "A" 2191 0
2004/2005 8 Sl.Hrad.Králové 2195 Vaindl Jaroslav Sokol Plzeň I "B" 2155 1
2004/2005 6 Sl.Hrad.Králové 2195 Cichý Miroslav Loko Most 2086 ½
2004/2005 5 Sl.Hrad.Králové 2195 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad "B" 2179 0
2004/2005 4 Sl.Hrad.Králové 2195 Sakař Miloš DA Praha 2119 1
2004/2005 3 Sl.Hrad.Králové 2195 Němec Pavel ŠO DDM Chrudim 2270 ½
2004/2005 2 Sl.Hrad.Králové 2195 Trojan Luboš Synt.Pardubice 2066 1
2004/2005 1 Sl.Hrad.Králové 2195 Plešek Jiří TJ Pankrác "A" 2163 ½
2004/2005 11 Slavia Hradec Králové B 2195 Joukl Zdeněk Sokol Emerge Mladá Boleslav 2114 1
2004/2005 10 Slavia Hradec Králové B 2195 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2066 1
2004/2005 9 Slavia Hradec Králové B 2195 Šplíchal Petr Stadion Kutná Hora 1927 1
2004/2005 7 Slavia Hradec Králové B 2195 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2105 ½
2004/2005 6 Slavia Hradec Králové B 2195 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2039 ½
2004/2005 5 Slavia Hradec Králové B 2195 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 0
2004/2005 4 Slavia Hradec Králové B 2195 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 ½
2004/2005 3 Slavia Hradec Králové B 2195 Horák Vladimír TJ Praga Praha 2155 ½
2004/2005 2 Slavia Hradec Králové B 2195 Paulovič Martin Sokol Praha - Kobylisy 2220 1
2004/2005 1 Slavia Hradec Králové B 2195 Vyparina Matej 2222 ŠK Polabiny 2206 0
2003/2004 9 Jiskra Hořice B 2108 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové "B" 1860 1
2003/2004 7 Jiskra Hořice B 2108 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2017 0
2003/2004 12 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 11 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Roško Luboš Jiskra Jaroměř 1
2003/2004 9 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Juřík Zdeněk ŠK Lípa B ½
2003/2004 8 Jiskra Hořice v Podkrkonoší Nun Jiří Slavia Hradec Králové B ½
2003/2004 7 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2127 1
2003/2004 6 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Novotný Jaroslav Sokol Nová Paka 2214 0
2003/2004 5 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Wenke Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 2074 0
2003/2004 4 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2147 1
2003/2004 3 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Soural Karel Sokol Náchod 2025 ½
2003/2004 2 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2171 ½
2003/2004 1 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 ½