Hráč Linhart Zbyněk

Linhart Zbyněk

User Pic
Jméno: Linhart Zbyněk
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1934
ID: 9111
FIDE ID: 340154
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ ŠO Chrudim B 1934 1934 Kučera Jan Spartak Choceň 1910 1911 1
2019/2020 2 TJ ŠO Chrudim B 1934 1934 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1748 1756 1
2019/2020 1 TJ ŠO Chrudim B 1948 1934 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička B 1781 1755 0
2018/2019 11 TJ SO Chrudim C 1946 1943 Jura Jiří Zelezne hory B 1526 1555 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim C 1964 1943 Joukl Jakub Rapid Pardubice F 1659 1679 ½
2018/2019 9 TJ SO Chrudim C 1964 1943 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1531 1519 1
2018/2019 8 TJ SO Chrudim C 1945 1943 Janoušek Petr NOPO Miretice 1654 1643 1
2018/2019 7 TJ SO Chrudim C 1945 1943 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice C 1668 1686 1
2018/2019 6 TJ SO Chrudim C 1956 1943 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotebor C 1448 1448 0
2018/2019 5 TJ SO Chrudim C 1956 1943 Prokop Matěj Rapid G + DDM Prelouc 1845 1878 ½
2018/2019 4 TJ SO Chrudim C 1964 1943 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1634 1646 1
2018/2019 3 TJ SO Chrudim C 1961 1943 Svítil Radek Rapid Pardubice D 1717 1714 1
2018/2019 2 TJ SO Chrudim C 1961 1943 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny G 1786 1797 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim B 1964 1943 Seidl Zdeněk Eurobit 1868 1873 0
2018/2019 9 TJ SO Chrudim B 1945 1943 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka C 1747 1752 1
2018/2019 8 TJ SO Chrudim B 1945 1943 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1881 1906 1
2018/2019 7 TJ SO Chrudim B 1956 1943 Půlpán Ondřej 2222 SK Polabiny F 1540 1514 1
2018/2019 6 TJ SO Chrudim B 1956 1943 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1918 1918 1
2018/2019 5 TJ SO Chrudim B 1964 1943 Hon Jiří SK Rapid Pardubice C 1785 1774 1
2018/2019 4 TJ SO Chrudim B 1964 1943 Sekyrka Josef Sokol Lazne Bohdanec 1717 1738 0
2018/2019 3 TJ SO Chrudim B 1961 1943 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1884 1954 0
2018/2019 2 TJ SO Chrudim B 1961 1943 Janda Lubomír SO Hlinsko B 1784 1803 1
2018/2019 1 TJ SO Chrudim B 1958 1943 Švanda Pavel Zelezne hory 2061 2063 ½
2017/2018 11 TJ SO Chrudim B 1953 1942 Ret Adam Josef SK Rapid Pardubice B 1831 1707 1
2017/2018 10 TJ SO Chrudim B 1950 1942 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1914 1906 1
2017/2018 9 TJ SO Chrudim B 1945 1942 Švanda Pavel Zelezne hory 2091 2082 1
2017/2018 8 TJ SO Chrudim B 1945 1942 Roušar Zdeněk SO Hlinsko B 1936 1915 1
2017/2018 7 TJ SO Chrudim B 1952 1942 Cach Jakub 2222 SK Polabiny G 2030 2006 0
2017/2018 6 TJ SO Chrudim B 1952 1942 Pavlovec Vladimír SK Rapid Pardubice C 1808 1820 1
2017/2018 5 TJ SO Chrudim B 1950 1942 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2129 2113 ½
2017/2018 4 TJ SO Chrudim B 1950 1942 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka C 1969 1975 0
2017/2018 3 TJ SO Chrudim B 1950 1942 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1790 1776 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim B 1950 1942 Linhart Jan TJ CHS Chotebor B 2051 2054 0
2017/2018 1 TJ SO Chrudim B 1977 1961 Černý Jan 2222 SK Polabiny F 2025 2025 0
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 1953 1942 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1894 1906 ½
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 1950 1942 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1979 1965 ½
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 1950 1942 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1692 1727 ½
2017/2018 7 TJ SO Chrudim 1945 1942 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1432 1446 0
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 1952 1942 Kubeš Ivan Sokol Zajecice 1618 1659 0
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 1952 1942 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 2016 2011 1
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 1950 1942 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1749 1703 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 1950 1942 Mazura Miloš SK+Sokol Zamberk 1887 1890 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 1977 1961 Cach Jakub 2222 SK Polabiny D 1980 1968 0
2016/2017 8 TJ SO Chrudim 1960 1953 SK Usti nad Orlici B 1
2016/2017 4 TJ SO Chrudim 1960 1953 Cach Ondřej 2222 SK Polabiny D 1691 1652 ½
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 1960 1953 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice B 1874 1842 0
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim 1960 1953 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 1
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 1960 1953 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2199 2162 ½
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 1960 1953 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2045 2059 0
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice E 2083 2086 0
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1738 1718 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2054 2044 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 Rež Matouš Sokol Lázně Bohdaneč 1834 1791 ½
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2094 2114 0
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1930 1878 1
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1600 1600 1
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Ročňák Michal ŠO Hlinsko C 1650 1650 ½
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Cach Tomáš NOPO Miřetice 1571 1518 1
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1856 1888 ½
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1871 1865 1
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1684 1692 ½
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice F 1868 1877 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Hon Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 1
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim C 1960 1953 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny F 1582 1612 1
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1899 1908 0
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř C 2003 2009 0
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2083 2077 0
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice E 2034 2046 0
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1939 1987 0
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1881 1891 1
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1818 1818 1
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko A 1819 ½
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Hanus Michal ŠO Hlinsko B 1902 1870 1
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1829 1855 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim B 1969 1971 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1917 1917 1
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Ročňák Michal ŠO DDM Hlinsko C 1285 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2144 2138 0
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1769 1769 1
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Kubeš Ivan NOPO Miřetice 1265 1
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1820 1829 1
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny H 1619 1620 1
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 1
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1845 1888 ½
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1866 1856 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1845 1849 0
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1822 1809 0
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř B 1817 1911 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny E 1785 1870 1
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1655 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička D 1677 1684 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1793 1856 ½
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1904 1881 ½
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim C 1994 2001 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1793 1889 0
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 1
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1921 1914 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1826 1888 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1958 1948 ½
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 0
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1859 1879 1
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 0
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2036 2010 0
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 1
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 0
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 ½
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička C 1927 1943 0
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1968 1993 1
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 1
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Hrnčiarik Karel Rapid Pardubice E 1849 1932 1
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Zoubek David ŠK Rapid Teenagers 1751 1798 1
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2031 2032 0
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny F 1763 1792 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Roušar Zdeněk ŠO Hlinsko 1948 1915 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1920 1954 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim C 1961 1974 Vávra Radim Rapid Pardubice D 2033 2049 ½
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 ½
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Sýkora Josef ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 0
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 0
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2104 2101 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1895 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1887 1930 1
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2015 2019 ½
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 1
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Hon Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2086 2080 0
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 0
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim 1969 1964 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 1
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 ½
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1961 1987 0
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1844 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C 1572 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Dorjkhuu Tuvshinbayar Rapid Pardubice C 1994 1983 1
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 1
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1941 1927 0
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 0
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 1
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1812 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 1969 1964 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk 1883 1912 0
2010/2011 11 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 ½
2010/2011 10 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1857 1
2010/2011 9 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1853 1
2010/2011 8 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 1
2010/2011 7 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 1
2010/2011 6 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto "B" 1989 1
2010/2011 5 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Hennig Thomas Rapid Pardubice 1998 0
2010/2011 4 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 1
2010/2011 3 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Procházka Petr TJ Lanškroun 1979 0
2010/2011 2 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 0
2010/2011 1 TJ ŠO Chrudim "B" 1935 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1883 ½
2010/2011 11 SK Chrudim 1935 Seidl Pavel Sokol Bedrichov 1857 ½
2010/2011 10 SK Chrudim 1935 Česenek Jiří Sokol Zajecice 1927 ½
2010/2011 9 SK Chrudim 1935 Huňáček Jaroslav SK Caissa Trebic B 1844 0
2010/2011 8 SK Chrudim 1935 Novák Luděk Jiskra Litomysl 1950 ½
2010/2011 7 SK Chrudim 1935 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2024 0
2010/2011 6 SK Chrudim 1935 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 2015 1
2010/2011 4 SK Chrudim 1935 Uher Vladimír SK Caissa Trebic A 2103 ½
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Janeček František Spartak Choceň 1781 1
2009/2010 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička C"" 1677 1
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Marcinko Patrik ŠK Rapid Predators 1837 1
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1918 ½
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Ryzner Jiří ŠK Rapid Rangers 1598 ½
2009/2010 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1849 1
2009/2010 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny E"" 1557 0
2009/2010 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice 1789 1
2009/2010 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krouna 1479 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Beneš Daniel ŠK Bohemia Pardubice B"" 1680 1
2009/2010 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1935 Hlaváček Bedřich TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1541 1
2008/2009 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2005 0
2008/2009 10 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 0
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 1
2008/2009 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 0
2008/2009 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2062 1
2008/2009 6 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 0
2008/2009 5 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 0
2008/2009 4 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1968 1
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 1
2008/2009 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1918 0
2008/2009 1 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1935 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1861 1
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 1912 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1800 0
2007/2008 10 ŠO Chrudim B 1912 Hrnčiarik Karel AKIS Pardubice 1819 0
2007/2008 8 ŠO Chrudim B 1912 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2064 0
2007/2008 6 ŠO Chrudim B 1912 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 ½
2007/2008 5 ŠO Chrudim B 1912 Müller Petr SYNPO Pardubice 1929 1
2007/2008 3 ŠO Chrudim B 1912 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1981 ½
2007/2008 2 ŠO Chrudim B 1912 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny D 1800 1
2007/2008 11 ŠO Chrudim C 1912 Ernes Josef Spartak Choceň A 1973 1
2007/2008 10 ŠO Chrudim C 1912 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny F 1819 ½
2007/2008 9 ŠO Chrudim C 1912 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice E 1790 1
2007/2008 8 ŠO Chrudim C 1912 Müller Petr SK Holcim Prachovice 1929 ½
2007/2008 7 ŠO Chrudim C 1912 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 1792 0
2007/2008 6 ŠO Chrudim C 1912 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1401 1
2007/2008 5 ŠO Chrudim C 1912 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny E 1896 ½
2007/2008 4 ŠO Chrudim C 1912 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1908 ½
2007/2008 3 ŠO Chrudim C 1912 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1777 0
2007/2008 1 ŠO Chrudim C 1912 Mužík Ferdinand ŠO Chrudim D 1634 1
2006/2007 11 ŠO Chrudim C 1902 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička C 1841 ½
2006/2007 10 ŠO Chrudim C 1902 Marinov Peter Spartak Choceň B 1757 1
2006/2007 9 ŠO Chrudim C 1902 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E 1830 1
2006/2007 8 ŠO Chrudim C 1902 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1896 ½
2006/2007 7 ŠO Chrudim C 1902 Pyskatý Jindřich ŠK Rapid Pardubice G 1854 1
2006/2007 6 ŠO Chrudim C 1902 Seidl Zdeněk Kavárna Evropa Pardubice 1907 ½
2006/2007 5 ŠO Chrudim C 1902 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1904 1
2006/2007 4 ŠO Chrudim C 1902 Jindrásek Mojmír Spartak Choceň A 1806 ½
2006/2007 2 ŠO Chrudim C 1902 Honek Jan SK Holcim Prachovice 1772 0
2006/2007 1 ŠO Chrudim C 1902 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1625 1
2006/2007 11 ŠO Chrudim B 1902 Janko Jan SYNPO Pardubice 1830 1
2006/2007 7 ŠO Chrudim B 1902 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2059 ½
2006/2007 6 ŠO Chrudim B 1902 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1870 0
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 1902 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1946 0
2005/2006 11 TJ + DDM Chrudim B 1914 Štorek Luboš TJ DDM Hlinsko 1742 ½
2005/2006 10 TJ + DDM Chrudim B 1914 Zámečník Bohumír SK Žamberk 2001 1
2005/2006 9 TJ + DDM Chrudim B 1914 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 1
2005/2006 7 TJ + DDM Chrudim B 1914 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2134 0
2005/2006 5 TJ + DDM Chrudim B 1914 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1776 0
2005/2006 4 TJ + DDM Chrudim B 1914 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1940 0
2005/2006 3 TJ + DDM Chrudim B 1914 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 0
2005/2006 2 TJ + DDM Chrudim B 1914 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 0
2005/2006 1 TJ + DDM Chrudim B 1914 Novák Aleš Kavárna Evropa Pardubice 1993 0
2004/2005 11 TJ ŠO Chrudim B 1917 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny B 1746 1
2004/2005 10 TJ ŠO Chrudim B 1917 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 0
2004/2005 9 TJ ŠO Chrudim B 1917 Komárek David Štefanydes Polička A 2143 ½
2004/2005 8 TJ ŠO Chrudim B 1917 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1878 0
2004/2005 7 TJ ŠO Chrudim B 1917 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1905 0
2004/2005 6 TJ ŠO Chrudim B 1917 Riedl Tomáš Štefanydes Polička B 1730 ½
2004/2005 5 TJ ŠO Chrudim B 1917 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 2042 1
2004/2005 4 TJ ŠO Chrudim B 1917 Šilar Ladislav Jiskra Ústí nad Orlicí A 1976 ½
2004/2005 3 TJ ŠO Chrudim B 1917 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 1
2004/2005 2 TJ ŠO Chrudim B 1917 Havrlík Pavel SK Žamberk 1874 0
2004/2005 1 TJ ŠO Chrudim B 1917 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2105 0
2003/2004 9 Chrudim C 1923 Krejčí Jan Polabiny C 1717 0
2003/2004 8 Chrudim C 1923 Honek Jan Prachovice 1812 1
2003/2004 7 Chrudim C 1923 Vařejčko Josef Zaječice 2196 0
2003/2004 6 Chrudim C 1923 Michal Milan Krucemburk 1782 ½
2003/2004 5 Chrudim C 1923 Hon Jiří H. Městec 1934 0
2003/2004 4 Chrudim C 1923 Ducheček Jaroslav Hlinsko 1984 1
2003/2004 3 Chrudim C 1923 Pyskatý Jiří Infinity E 1936 ½
2003/2004 2 Chrudim C 1923 Fiala Milan Kámen 1791 1
2003/2004 1 Chrudim C 1923 Kokeš Bohuslav Chrudim D 2030 ½
2003/2004 11 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2204 0
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1948 ½
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Papáček Miloš SK Žamberk 1856 0
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Fiala Milan CHS Chotěboř 1791 1
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Třasák Ondřej Plzeňka Pardubice 1965 0
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1936 ½
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Roub Bohumil 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1882 1
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim B 1923 Janderová Jana TJ Synthesia Pardubice C 1783 1