Hráč Veselý Emanuel

Veselý Emanuel

User Pic
Jméno: Veselý Emanuel
Oddíl: Sokol Lázně Bohdaneč
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1805
Elo mezinárodní: 1808
ID: 36872
FIDE ID: 355445
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 2222 ŠK Polabiny D 1813 1805 Cach Tomáš Sokol Zaječice 1608 1604 ½ soutěž
2019/2020 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1787 1762 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1904 1903 ½ soutěž
2019/2020 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1787 1762 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1849 1877 0 soutěž
2019/2020 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1779 1762 Švanda Pavel ŠS Železné hory 2053 2055 0 soutěž
2019/2020 7 Sokol Lázně Bohdaneč 1764 1762 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice C 1578 1620 1 soutěž
2019/2020 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1764 1762 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny F 1797 1809 1 soutěž
2019/2020 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1756 1756 Kučera Jan Spartak Choceň 1901 1911 ½ soutěž
2019/2020 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1748 1756 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1876 1899 1 soutěž
2019/2020 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1748 1756 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1934 1934 0 soutěž
2019/2020 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1756 1756 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice B 1875 1869 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠS Železné hory B 1779 1762 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1879 1921 1 soutěž
2019/2020 8 ŠS Železné hory B 1779 1762 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1517 1528 1 soutěž
2019/2020 6 ŠS Železné hory B 1764 1762 Hon Jiří Rapid G + DDM Přelouč 1719 1721 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠS Železné hory B 1756 1756 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1529 1507 1 soutěž
2019/2020 1 ŠS Železné hory B 1756 1756 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice F 1699 1707 0 soutěž
2018/2019 9 Zelezne hory B 1732 1759 Janoušek Petr NOPO Miretice 1654 1643 1 soutěž
2018/2019 8 Zelezne hory B 1754 1759 Třasáková Adéla SK Bohemia Pardubice C 1530 1685 0 soutěž
2018/2019 6 Zelezne hory B 1755 1759 Hon Jiří Rapid G + DDM Prelouc 1777 1765 ½ soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory B 1752 1754 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny G 1945 1957 0 soutěž
2018/2019 11 Sokol Lazne Bohdanec 1732 1759 Stoček Martin 2222 SK Polabiny F 1704 1666 ½ soutěž
2018/2019 10 Sokol Lazne Bohdanec 1732 1759 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1859 1868 0 soutěž
2018/2019 9 Sokol Lazne Bohdanec 1754 1759 Joukl Martin SK Rapid Pardubice C 1513 1519 ½ soutěž
2018/2019 7 Sokol Lazne Bohdanec 1755 1759 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice B 1989 1983 ½ soutěž
2018/2019 6 Sokol Lazne Bohdanec 1755 1759 Novotný Ondřej SO Hlinsko B 1854 1866 0 soutěž
2018/2019 5 Sokol Lazne Bohdanec 1762 1754 Švanda Pavel Zelezne hory 2041 2063 0 soutěž
2018/2019 4 Sokol Lazne Bohdanec 1762 1754 Krys Jaromír TJ SO Chrudim B 2038 2037 0 soutěž
2018/2019 3 Sokol Lazne Bohdanec 1752 1754 Kraus Ondřej Eurobit 1976 1953 ½ soutěž
2018/2019 2 Sokol Lazne Bohdanec 1752 1754 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1713 1729 1 soutěž
2018/2019 1 Sokol Lazne Bohdanec 1749 1754 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1842 1850 ½ soutěž
2017/2018 11 Sokol Lazne Bohdanec 1742 1764 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny F 1548 1535 1 soutěž
2017/2018 10 Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 Macek Ondřej SK Rapid Pardubice B 1571 1550 0 soutěž
2017/2018 9 Sokol Lazne Bohdanec 1753 1764 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1862 1876 ½ soutěž
2017/2018 8 Sokol Lazne Bohdanec 1753 1764 Šilar Lubomír Zelezne hory 2080 2062 ½ soutěž
2017/2018 7 Sokol Lazne Bohdanec 1760 1764 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1956 1945 0 soutěž
2017/2018 6 Sokol Lazne Bohdanec 1760 1764 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny G 1684 1717 ½ soutěž
2017/2018 5 Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 Marcinko Patrik SK Rapid Pardubice C 1781 1775 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 Němec Bohumil TJ SO Chrudim B 1830 1835 0 soutěž
2017/2018 2 Sokol Lazne Bohdanec 1763 1764 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1722 1793 1 soutěž
2017/2018 1 Sokol Lazne Bohdanec 1763 1766 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1922 1908 0 soutěž
2017/2018 10 Rapid Pardubice E 1763 1764 Jura Jiří Zelezne hory B 1542 1537 ½ soutěž
2017/2018 3 Rapid Pardubice E 1763 1764 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1632 1673 ½ soutěž
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 1999 1972 0 soutěž
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici B 1926 1920 0 soutěž
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Daniel Martin TJ Jiskra Litomysl 2049 2065 0 soutěž
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1920 1938 ½ soutěž
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Kourek Jozef 2222 SK Polabiny D 2017 2074 0 soutěž
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1970 1977 0 soutěž
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 1800 1796 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1901 1905 0 soutěž
2015/2016 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 ½ soutěž
2015/2016 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1745 1830 0 soutěž
2015/2016 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice D 1874 1842 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2094 2114 0 soutěž
2015/2016 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1864 1885 ½ soutěž
2015/2016 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1904 1919 0 soutěž
2015/2016 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1738 1718 ½ soutěž
2015/2016 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny E 2054 2044 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Žídek Jan TJ Sokol Zaječice 1505 1497 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2041 2077 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Kozák David ŠK Svitavy 1780 1767 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1965 1983 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto B 1844 1862 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice F 1800 1796 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny H 1408 1549 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice F 1800 1796 Hon Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1770 1774 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice F 1800 1796 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1565 1585 ½ soutěž
2014/2015 11 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1917 1917 1 soutěž
2014/2015 10 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1899 1908 ½ soutěž
2014/2015 9 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř C 1912 1896 0 soutěž
2014/2015 8 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice B 2083 2077 0 soutěž
2014/2015 6 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny E 1969 1978 0 soutěž
2014/2015 5 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2051 2063 0 soutěž
2014/2015 4 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička D 1847 1825 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Janda Lubomír ŠO Hlinsko A 1867 1851 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Hanus Michal ŠO Hlinsko B 1902 1870 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol Lázně Bohdaneč 1828 1800 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1814 1813 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice F 1828 1800 Jareš Ondřej Šachový spolek Železné hory 1418 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice F 1828 1800 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1820 1829 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice F 1828 1800 Holfeuer Antonín ŠO DDM Hlinsko C 1820 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1872 1912 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1746 1758 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 2096 2114 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička D 1968 1979 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1793 1889 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1983 1966 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1822 1809 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice C 1860 1825 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1861 1924 0 soutěž
2012/2013 11 Rapid Pardubice D 1921 1873 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1866 1897 ½ soutěž
2012/2013 10 Rapid Pardubice D 1921 1873 Svítil Radek ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 ½ soutěž
2012/2013 9 Rapid Pardubice D 1921 1873 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny F 1697 1782 ½ soutěž
2012/2013 7 Rapid Pardubice D 1921 1873 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1835 1882 ½ soutěž
2012/2013 6 Rapid Pardubice D 1921 1873 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 0 soutěž
2012/2013 5 Rapid Pardubice D 1921 1873 Slabý Miloš Rapid Pardubice E 1794 1829 1 soutěž
2012/2013 4 Rapid Pardubice D 1921 1873 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny E 1979 1970 0 soutěž
2012/2013 3 Rapid Pardubice D 1921 1873 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 0 soutěž
2012/2013 2 Rapid Pardubice D 1921 1873 Šindelář Petr TJ ŠO Chrudim C 1829 ½ soutěž
2012/2013 1 Rapid Pardubice D 1921 1873 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička C 1694 1754 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1863 1868 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2040 2026 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 1921 1873 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1998 1991 0 soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice D 1927 1907 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1828 1802 0 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice D 1927 1907 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2015 2008 1 soutěž
2011/2012 6 Rapid Pardubice D 1927 1907 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř B 1846 1869 ½ soutěž
2011/2012 5 Rapid Pardubice D 1927 1907 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim C 1721 1 soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice D 1927 1907 Doležal Rudolf 2222 ŠK Polabiny E 1813 1 soutěž
2011/2012 2 Rapid Pardubice D 1927 1907 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1839 1795 1 soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice D 1927 1907 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1971 1946 1 soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice C 1927 1907 Mikyska Kamil SK+Sokol Žamberk 1883 1866 0 soutěž
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 1927 1907 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1923 0 soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 1927 1907 Starý Vladimír TJ Jiskra Heřmanův Městec 1885 1913 ½ soutěž
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 1927 1907 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1801 ½ soutěž
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 1927 1907 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1959 2012 0 soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 1927 1907 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 ½ soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 1927 1907 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1812 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1851 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Matadors 1872 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1851 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1809 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1851 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim "C" 1651 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Teenagers 1851 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny "F" 1467 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1851 Honek Jan TJ Jiskra Heřmanův Městec 1833 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Teenagers 1851 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny "D" 1914 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Teenagers 1851 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička "C" 1736 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Teenagers 1851 Plecháč Jan 2222 ŠK Polabiny "E" 1438 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Teenagers 1851 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice "B" 1820 0 soutěž
2010/2011 11 Rapid Pardubice 1851 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 ½ soutěž
2010/2011 10 Rapid Pardubice 1851 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2155 0 soutěž
2010/2011 8 Rapid Pardubice 1851 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 ½ soutěž
2010/2011 6 Rapid Pardubice 1851 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 1995 0 soutěž
2010/2011 4 Rapid Pardubice 1851 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 ½ soutěž
2010/2011 2 Rapid Pardubice 1851 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 ½ soutěž
2010/2011 1 Rapid Pardubice 1851 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto "B" 1989 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Rapid Predators 1000 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice 1627 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Predators 1000 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1744 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Predators 1000 Půlpán Matěj TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1491 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Predators 1000 Fišer Vladislav Spartak Choceň 1763 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Predators 1000 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B"" 1732 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Predators 1000 Halousek Jakub ŠK Rapid Rangers 1284 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Predators 1000 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1849 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Predators 1000 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E"" 1594 0 soutěž
2009/2010 11 Synpo Pardubice 1000 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1662 1 soutěž
2009/2010 10 Synpo Pardubice 1000 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 ½ soutěž
2009/2010 9 Synpo Pardubice 1000 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová 1620 1 soutěž
2009/2010 7 Synpo Pardubice 1000 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny C"" 1877 ½ soutěž
2009/2010 6 Synpo Pardubice 1000 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 0 soutěž
2009/2010 5 Synpo Pardubice 1000 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C"" 1000 1 soutěž