Hráč Sabolová Gabriela

Sabolová Gabriela

User Pic
Jméno: Sabolová Gabriela
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1841
Elo mezinárodní: 1836
ID: 15974
FIDE ID: 332291
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 ŠK Vysoké Mýto B 1834 1839 Kvapil Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1493 1500 1 soutěž
2018/2019 6 SK Vysoke Myto B 1838 1842 Kolomý Adam TJ Lanskroun 1708 1662 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Vysoke Myto B 1837 1841 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1884 1864 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Vysoke Myto B 1837 1841 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1955 1979 1 soutěž
2017/2018 2 SK Vysoke Myto B 1837 1841 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny D 1937 1970 0 soutěž
2017/2018 1 SK Vysoke Myto B 1836 1841 Procházka Petr TJ Lanskroun 1976 1979 0 soutěž
2016/2017 11 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici B 1926 1920 0 soutěž
2016/2017 10 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1410 1393 1 soutěž
2016/2017 7 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1984 1983 1 soutěž
2016/2017 5 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Navrátil Ladislav TJ Stefanydes Policka B 1699 1742 1 soutěž
2016/2017 4 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Kozák David SK Svitavy 1780 1767 0 soutěž
2016/2017 3 SK Vysoke Myto B 1881 1878 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice C 1915 1897 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 2222 ŠK Polabiny D 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Proplast Česká Třebová 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1985 1981 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Jedličková Petra TJ Sokol Zaječice 1783 1770 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravská Třebová 1557 1624 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1698 1759 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1902 1910 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2043 2042 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1912 1896 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1914 1913 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1939 1941 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1950 1947 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny E 1782 1815 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička D 1963 1996 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 Hanus Michal ŠO Hlinsko 1915 1879 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto C 1877 1888 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice E 1879 1920 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1976 1939 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1983 1966 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1756 1746 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1874 1850 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1925 1922 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Seidl Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1793 1856 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1876 1930 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 Konrád František Sokol Zaječice 1904 1881 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1953 1894 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1953 1969 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Veselý Emanuel Rapid Pardubice D 1921 1873 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2040 2026 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Novotný Aleš ŠK Rapid Teenagers 1819 1828 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1697 1754 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto C 1899 1900 Navrátil Zdeněk TJ Spartak Choceň 1756 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2083 2079 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Aggressors 1849 1932 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2063 2053 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D 1800 1868 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1984 1963 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto 1917 1921 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno A 2161 2161 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 Klouček Jindřich TJ Jiskra Heřmanův Městec 1694 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1785 1785 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2026 2006 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto B 1917 1921 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1767 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2075 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2031 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim "B" 1935 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1872 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1875 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto "B" 1983 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Dorjkhuu Tuvshinbayar Rapid Pardubice 2042 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1967 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Procházka Petr TJ Lanškroun 1955 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Petrus Luděk CHS Chotěboř 2018 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2062 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Kylar Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1916 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 2062 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Výprachtický David TJ Spartak OEZ Letohrad 1908 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1968 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1836 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny F 1515 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Marinov Peter Spartak Choceň B 1765 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B 1958 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička C 2001 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1902 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřmanův Městec 1870 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Bauer Jindřich 2222 ŠK Polabiny E 1839 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Dvořák Slavomil ŠO DDM Hlinsko 1899 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto C 1904 Pokorný Zdeněk TJ ŠO a DDM Chrudim C 2319 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 1904 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1866 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 1904 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1964 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most 1904 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová 1742 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 1904 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1738 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 1904 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 1904 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 1904 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1869 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto B 1904 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička 1774 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto B 1904 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1997 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto B 1904 Heger Miroslav TJ Lanškroun 1681 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto B 1904 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto B 1904 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1647 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 1904 Krejčí Martin Biomedica Říčany 1761 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 1904 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy 2038 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most 1904 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1571 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 1904 Macháň Jan Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1608 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 1904 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 1904 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1869 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 1904 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1564 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Růžička Filip 2222+DDM ALFA Pardubice 1000 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1379 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 1250 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Kracík Tomáš Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 2028 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Bednář Marcel SK Žamberk 2063 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Marek Michal TJ Lanškroun 1622 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1780 Kouba Václav Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice 1780 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1643 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice 1780 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice 1780 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek B 1779 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice 1780 Dvořák Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 2036 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Sekyrka Josef TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1798 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice C 1551 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Řechková Miloslava ŠK Holcim Prachovice B 1841 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1543 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Koutný Ludvík ŠK Rapid Pardubice F 1604 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1846 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny G 1733 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Vysoké Mýto C 1780 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim E 1821 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice 1780 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice 1780 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Rambousek Josef M-Team Jiskra Jaroměř 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Škopan Martin ŠŠ Desko Liberec A 1647 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice 1919 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Felcman Tomáš SK Žamberk 1597 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Kalecký Karel Panda Rychnov n. Kn. 1380 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Baláž Jindřich ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1320 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK+DDM Vysoké Mýto 1717 Hlaváč Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 1384 1 soutěž
2006/2007 7 Š.O. TJ Chrudim 1717 Vojtko Jan TJ Union Plzeň 1 soutěž
2006/2007 6 Š.O. TJ Chrudim 1717 Smolíková Barbora Montako Kralupy 1490 1 soutěž
2006/2007 5 Š.O. TJ Chrudim 1717 Pokorná Karolína Sokol Tábor 1100 0 soutěž
2006/2007 4 Š.O. TJ Chrudim 1717 Zdeněk Pavel Biomedica Říčany 1326 1 soutěž
2006/2007 3 Š.O. TJ Chrudim 1717 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1466 ½ soutěž
2006/2007 1 Š.O. TJ Chrudim 1717 Langnerová Karolína BŠS Frýdek-Místek B 1641 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto B 1717 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička C 1622 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto B 1717 Křišťál Zdeněk 2222 ŠK Polabiny E 1396 ½ soutěž
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto B 1717 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1762 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto C"" 1717 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D"" 1559 ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto C"" 1717 Hrančík Martin TJ Sokol Krucemburk 1250 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto C"" 1717 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny F"" 1744 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto C"" 1717 Honek Jan SK Holcim Prachovice B"" 1772 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto C"" 1717 Tunega František Dymák Heřmanův Městec B"" 1767 0 soutěž
2006/2007 5 Š.O. TJ Chrudim 1717 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1466 ½ soutěž
2006/2007 4 Š.O. TJ Chrudim 1717 Langnerová Karolína BŠS Frýdek-Místek B 1641 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Zvonař Roman Mőller Team Jiskra Jaroměř 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Erbrt Jan Jiskra Hořice 1381 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Ošťádal Michal ŠŠ Desko Liberec B 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim 1463 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Vodička Přemysl TJ Sokol Praha-Kobylisy 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec C 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Kalecký Karel Panda Rychnov n.Kn. 1387 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Felcman Tomáš SK Žamberk 1391 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Šoltysová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Bradáč Daniel ŠŠ Desko Liberec D 1267 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK + DDM Vysoké Mýto 1562 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Kotlant Tomáš CycloContent Pardubice 1535 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1813 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Jeřábek Jan Sokol Zaječice B 1250 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Kafka Roman Sokol Krucemburk 1547 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto C 1562 Netolický Josef Sokol Krouna 1460 1 soutěž
2004/2005 11 DDM Karosa V.Myto 1250 Tomáš Petr Jis. RMKS N.Bydzov 1 soutěž
2004/2005 10 DDM Karosa V.Myto 1250 Šafařík Jakub Jiskra Horice 1461 1 soutěž
2004/2005 9 DDM Karosa V.Myto 1250 Melounová Ivana Jiskra Havl.Brod B 1354 0 soutěž
2004/2005 8 DDM Karosa V.Myto 1250 Culek Karel TJ DDM Chrudim 1493 ½ soutěž
2004/2005 7 DDM Karosa V.Myto 1250 Plch Josef TJ Sokol Jedovnice 1 soutěž
2004/2005 6 DDM Karosa V.Myto 1250 Brandejs Zdenko SS Brno Vinohrady 1 soutěž
2004/2005 5 DDM Karosa V.Myto 1250 Bartošová Lucie Loko Ceska Trebova 1562 ½ soutěž
2004/2005 4 DDM Karosa V.Myto 1250 Kalecký Karel Panda Aqua Rychnov 1411 0 soutěž
2004/2005 3 DDM Karosa V.Myto 1250 Dvořák David Sokol Hradec Kral. 1411 0 soutěž
2004/2005 2 DDM Karosa V.Myto 1250 Horký Aleš TJ Namest/Oslavou 1 soutěž
2004/2005 1 DDM Karosa V.Myto 1250 Zavadil Petr TJ Zdas Zdar/Sazav 1 soutěž
2003/2004 4 DDM Chrudim 1250 Lapunik Michal Lokomotiva Brno 'B' 1 soutěž
2003/2004 3 DDM Chrudim 1250 Lamser Tomáš Vinohrady Brno 1347 0 soutěž
2003/2004 2 DDM Chrudim 1250 Kastnerová Zuzana Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1312 0 soutěž
2003/2004 1 DDM Chrudim 1250 Skoda Martin Sokol Bedrichov 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto B 1250 Petráček Jiří Spartak OEZ Letohrad 1405 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto B 1250 Brynda Stanislav Štefanydes Polička C 1250 1 soutěž