Hráč Lamač Stanislav

Lamač Stanislav

User Pic
Jméno: Lamač Stanislav
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1820
Elo mezinárodní: 1865
ID: 3210
FIDE ID: 345067
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1865 1820 Grindler Miloslav ŠK Česká Lípa "B" 1451 1629 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1862 1820 Fúzik Bohuslav TJ Krásná Lípa 1546 1674 1 soutěž
2021/2022 6 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1865 1820 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1971 1978 ½ soutěž
2021/2022 4 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1865 1820 Sichrovský Tomáš ŠK Česká Lípa "C" 1596 1766 0 soutěž
2021/2022 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1862 1820 Hásek Petr TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "B" 0 1591 1 soutěž
2021/2022 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1862 1820 Křelina Jan Šachový klub Frýdlant, z.s. "B" 1510 1544 ½ soutěž
2021/2022 1 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1862 1820 Tejnský Břetislav TJ Jiskra Tanvald "B" 1894 1861 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1875 1824 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "B" 2030 1997 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1875 1824 Hrouzek Jan ŠK Frýdlant 0 1341 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1863 1824 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1704 1694 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1863 1824 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2095 2076 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1857 1824 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1881 1969 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1857 1824 Dolenský Filip ŠK Libštát 1672 1756 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1863 1824 Brůna Matouš TJ Desko Liberec "C" 1504 1463 ½ soutěž
2018/2019 7 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1857 1824 Lisko Petr TJ Desko Liberec "C" 1570 1619 ½ soutěž
2018/2019 6 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1857 1824 Dvořák Luděk TJ Jiskra Tanvald "B" 0 1272 1 soutěž
2018/2019 5 Šk ZIKUDA Turnov "D" 1857 1824 Hásek Petr TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 0 1635 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1851 1838 Pitař Milan ŠK SLAVIA Liberec "B" 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1846 1838 Dvořák Luděk TJ Jiskra Tanvald "B" 0 1250 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1846 1838 Zikuda František ŠK ZIKUDA Turnov "E" 0 1621 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1846 1838 Křivánek Jaroslav TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou "C" 0 1517 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1851 1838 Šír Vojtěch TJ Jiskra Tanvald "B" 0 1062 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1851 1838 Hanuš Jan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "B" 1356 1423 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1851 1838 Brůna Matouš TJ Desko Liberec "C" 1397 1401 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "D" 1846 1838 Šic Vojtěch ŠK SLAVIA Liberec "B" 1749 1754 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1857 1838 Pešta Jiří TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 0 1681 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1851 1838 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2111 2073 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1846 1838 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1673 1664 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Pražák Jiří TJ Jiskra Tanvald 1680 1581 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1638 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Hejduk Miroslav TJ Desko Liberec "B" 1874 1915 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Drahotský Vladimír 1.Novoborský ŠK "B" 1743 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1837 1873 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Endler Boris TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1809 1830 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec "A" 1658 1709 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1827 1567 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín "B" 2110 2090 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1819 1870 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "B" 2048 2044 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Žítek Jiří TJ Lokomotiva Liberec 1658 1709 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Šír Vojtěch TJ Slavia Liberec 1062 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 1840 1842 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa 1673 1732 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1822 1811 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice n.J. 1827 1567 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1787 1782 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Grindler Václav ŠK Česká Lípa 1615 1670 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Viták Jiří Desko Liberec "B" 1888 1847 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Novák Luboš ŠK Zikuda Turnov "E" 1482 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1819 1870 Říha Martin ŠK Libštát 1519 1316 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov F 1819 1870 Pospíšil Jiří ŠK Libštát B 1782 1798 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Zikuda Turnov F 1819 1870 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald B 1787 1782 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Zikuda Turnov F 1819 1870 Zikeš Martin TJ Sokol Víchová 1803 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov E 1920 1909 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald B 1778 1802 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1832 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1778 1788 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Šír Vojtěch Spartak Rokytnice n.J .B 1464 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Římovský Pavel TJ Lokomotiva Liberec C 1648 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Zákoucký Otto TJ Semily 1634 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1858 1872 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Novotná Barbora Desko Liberec "B" 1618 1613 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Grindler Václav ŠK Česká Lípa 1667 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1730 1746 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Koudelka Miloš 1. Novoborský ŠK "C" 1764 1729 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Volman Václav ŠK Libštát 1687 1761 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov "D" 1800 1844 Podrazký Radim TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1778 1788 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov E 1920 1909 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Kraus Jan TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1700 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Zikuda Turnov F 1800 1844 Liška Martin TJ Jiskra Tanvald B 1813 1812 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov E 1821 1863 Večerník Jaroslav TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 1643 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov E 1821 1863 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1679 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "E" 1821 1863 Mašek Josef TJ Sokol Víchová 1679 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "E" 1821 1863 Šimůnek Luboš Spartak Rokytnice n.J. "B" 1657 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "E" 1821 1863 Tancer Miroslav Jiskra Tanvald 1716 1770 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Volman Václav ŠK Libštát 1567 1712 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Drahotský Vladimír ŠK Stráž pod Ralskem 1738 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Šic Vojtěch Chess Rowdies 1818 1795 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1957 1957 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Suchomel Tomáš TJ Desko Liberec "B" 1792 1796 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1912 1968 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Gernert Vilém TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 1775 1716 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1845 1845 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1821 1863 Novotná Barbora TJ Desko Liberec "C" 1565 1583 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1980 1994 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Špinka Petr ŠK Libštát "A" 1971 1986 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Petráň Jan Desko Liberec "B" 2086 1990 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Halama Vratislav TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1965 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 2148 2128 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Paldus Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 2014 2031 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Pajerský Michal Desko Liberec "C" 1808 1892 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2069 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 2020 2007 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1806 1903 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec "A" 1855 1831 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov D 1806 1903 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald B 1836 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov D 1806 1903 Kostlán Jan Spartak Rokytnice n.J. 1945 1973 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Zikuda Turnov D 1806 1903 Hackel Rudolf TJ Sokol Víchová 1784 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov D 1806 1903 Ježek Luděk TJ Sokol Rovensko p.T. 1745 1812 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov D 1806 1903 Vancl Ladislav TJ Sokol Víchová 1793 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Laštovka Jan Desko Liberec 2134 2108 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Hrdina Robin TRW autoelektronika Vlašim 2050 2039 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Michálek František Sokol Kolín 2083 2087 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Kaisler Martin TJ Jiskra Hořice 2081 2075 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov B 2247 2244 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1812 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice n.J. 1924 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Cejp Jaroslav TJ Slávia Liberec 1773 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Kodoň Zdeněk TJ PS ZK Semily 1709 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Matouš Bedřich ŠK Libštát 1778 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1922 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Zenkl Robin Desko Liberec "B" 1834 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1785 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK "D" 1502 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1778 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Pražák Jiří Jiskra Tanvald 1738 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Cejp Jaroslav TJ Slávia Liberec 1785 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Kokta Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1805 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1897 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1927 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Novák Jan Desko Liberec "B" 1944 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "A" 1862 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1812 Bartos Vaclav 1. Novoborský ŠK "D" 1620 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Maryško Leoš ŠK Libštát 1926 0 soutěž
2008/2009 10 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 1804 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n/N. 1995 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec "B" 1787 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1785 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Patočka Josef TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1691 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Paldus Petr Desko Liberec "A" 2044 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1958 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Weickelt Harald TJ Krásná Lípa 1837 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Zikuda Turnov "C" 1800 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1745 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Mašek Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1748 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1705 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Pospíšil Jiří ŠK Libštát "B" 1766 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Zboroň Karol TJ Semily "A" 1935 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Červinka Vladimír TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1897 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Forbelský Josef TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1371 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Masák Radim TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1936 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Hlava Josef TJ Semily "B" 1398 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Zikuda Turnov "C" 1814 Novák František ŠK Libštát "B" 1838 0 soutěž
2006/2007 10 SK policie Valdice 1807 Přibík Petr Slavia Hradec Králové E 2080 0 soutěž
2006/2007 5 SK policie Valdice 1807 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1824 ½ soutěž
2006/2007 3 SK policie Valdice 1807 Jána Michal Lokomotiva Trutnov 1700 0 soutěž
2006/2007 1 SK policie Valdice 1807 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem B 2022 0 soutěž
2006/2007 9 Zikuda Turnov "C" 1807 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1716 1 soutěž
2006/2007 8 Zikuda Turnov "C" 1807 Paseka Josef TJ Šachy Víchová nad Jizerou 1678 ½ soutěž
2006/2007 7 Zikuda Turnov "C" 1807 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1834 1 soutěž
2006/2007 6 Zikuda Turnov "C" 1807 Hlava Josef TJ Semily "B" ½ soutěž
2006/2007 4 Zikuda Turnov "C" 1807 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1716 ½ soutěž
2006/2007 2 Zikuda Turnov "C" 1807 Hojač Mojmír TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou "A" 1925 ½ soutěž
2005/2006 11 SK policie Valdice 1809 Fiebinger Zdeněk ŠK HSM Trutnov 1783 1 soutěž
2005/2006 10 SK policie Valdice 1809 Rusnák Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1803 ½ soutěž
2005/2006 9 SK policie Valdice 1809 Pražák Pavel ŠK Lípa D 1817 ½ soutěž
2005/2006 8 SK policie Valdice 1809 Celba Pavel Lokomotiva Trutnov 1604 1 soutěž
2005/2006 6 SK policie Valdice 1809 Geissel Josef TJ Nová Paka 1848 ½ soutěž
2005/2006 5 SK policie Valdice 1809 Štefan Jaroslav TJ Jiskra Hořice B 1449 ½ soutěž
2005/2006 3 SK policie Valdice 1809 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1865 0 soutěž
2005/2006 2 SK policie Valdice 1809 Bensch Jan Baník Žacléř 1669 1 soutěž
2005/2006 1 SK policie Valdice 1809 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 1928 0 soutěž
2004/2005 10 Zikuda Turnov B" 1796 Kodoň Zdeněk Piraňa Semily ½ soutěž
2004/2005 8 Zikuda Turnov B" 1796 Šimůnek Luboš Rokytnice n/J B" 1664 ½ soutěž
2004/2005 7 Zikuda Turnov B" 1796 Morávek Ludvík Barakuda Semily 1 soutěž
2004/2005 6 Zikuda Turnov B" 1796 Martínek Lubomír Rovensko p/T 1639 1 soutěž
2004/2005 5 Zikuda Turnov B" 1796 Korblová Martina Piraňa Semily 1 soutěž
2004/2005 1 Zikuda Turnov B" 1796 Živora Jiří Rovensko p/T 1640 ½ soutěž
2003/2004 11 Slavie Turnov B 1749 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald A 1827 ½ soutěž
2003/2004 10 Slavie Turnov B 1749 Vancl Jakub Desko Liberec C 1576 ½ soutěž
2003/2004 9 Slavie Turnov B 1749 Mayer Jiří Krásná Lípa A 1890 0 soutěž
2003/2004 8 Slavie Turnov B 1749 Večerník Jaroslav TJ Autobrzdy 1632 1 soutěž
2003/2004 7 Slavie Turnov B 1749 Cakl Zdeněk Desko Liberec B 2077 0 soutěž
2003/2004 6 Slavie Turnov B 1749 Dolenský Milan Semily A 1971 ½ soutěž
2003/2004 5 Slavie Turnov B 1749 Kraus Jan Bižuterie Jbl A 1776 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavie Turnov B 1749 Honců Miroslav ŠK Česká Lípa B 1922 ½ soutěž
2003/2004 2 Slavie Turnov B 1749 Kopecký Tomáš Spartak Rokytnice 1975 ½ soutěž