Hráč Švub Jan

Švub Jan

User Pic
Jméno: Švub Jan
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1867
Elo mezinárodní: 1812
ID: 1222
FIDE ID: 313416
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Lanskroun 1860 1862 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1874 1854 ½
2018/2019 10 TJ Lanskroun 1874 1862 Tomek Karel TJ CHS Chotebor B 1796 1795 0
2018/2019 9 TJ Lanskroun 1874 1862 Kacálek Karel SK+Sokol Zamberk 1803 1794 ½
2018/2019 8 TJ Lanskroun 1849 1862 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1877 1856 1
2018/2019 7 TJ Lanskroun 1849 1862 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2019 2035 1
2018/2019 6 TJ Lanskroun 1852 1862 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1834 1823 1
2018/2019 5 TJ Lanskroun 1852 1862 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1761 1762 0
2018/2019 4 TJ Lanskroun 1847 1861 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2036 2005 ½
2018/2019 3 TJ Lanskroun 1860 1861 Malivánek Jiří Sokol Zajecice 2052 2054 0
2018/2019 2 TJ Lanskroun 1860 1861 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1512 1518 ½
2018/2019 1 TJ Lanskroun 1849 1861 Adámek Milan SO Hlinsko 1885 1906 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun 1897 1899 Bartoš Martin TJ SO Chrudim 1716 1735 ½
2017/2018 9 TJ Lanskroun 1894 1899 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2020 2042 ½
2017/2018 8 TJ Lanskroun 1897 1899 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 1605 1586 1
2017/2018 7 TJ Lanskroun 1897 1899 Jun Rudolf SO Hlinsko 2044 1947 0
2017/2018 6 TJ Lanskroun 1897 1899 Sauer Petr SK pri DDM Litomysl 0 0 1
2017/2018 4 TJ Lanskroun 1894 1899 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1970 1977 ½
2017/2018 3 TJ Lanskroun 1894 1899 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1735 1729 1
2017/2018 2 TJ Lanskroun 1894 1899 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1988 1972 ½
2017/2018 1 TJ Lanskroun 1891 1895 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2068 2067 0
2016/2017 10 TJ Lanskroun 1920 1931 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2062 2071 ½
2016/2017 9 TJ Lanskroun 1920 1931 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2030 2080 0
2016/2017 8 TJ Lanskroun 1920 1931 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 1917 1912 0
2016/2017 7 TJ Lanskroun 1920 1931 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny C 1408 1549 ½
2016/2017 6 TJ Lanskroun 1920 1931 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2101 2112 0
2016/2017 5 TJ Lanskroun 1920 1931 Pečinka Martin SK Usti nad Orlici 2083 2085 0
2016/2017 4 TJ Lanskroun 1920 1931 Semerák Pavel SK Rapid Pardubice B 2057 2085 0
2016/2017 3 TJ Lanskroun 1920 1931 Šmíd Jaroslav SK Lipa 2073 2077 1
2016/2017 2 TJ Lanskroun 1920 1931 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 1830 1825 0
2016/2017 1 TJ Lanskroun 1920 1931 Svoboda Ivo TJ Zdar nad Sazavou 1959 1960 ½
2015/2016 11 TJ Lanškroun 1920 1931 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 1860 1754 0
2015/2016 10 TJ Lanškroun 1920 1931 Havel František ŠK Svitavy 1798 1824 ½
2015/2016 9 TJ Lanškroun 1920 1931 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1929 1914 0
2015/2016 8 TJ Lanškroun 1920 1931 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 1984 1983 1
2015/2016 7 TJ Lanškroun 1920 1931 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1911 1925 ½
2015/2016 6 TJ Lanškroun 1920 1931 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1994 1994 ½
2015/2016 5 TJ Lanškroun 1920 1931 Kubeš Ivan TJ Sokol Zaječice 1668 1691 1
2015/2016 4 TJ Lanškroun 1920 1931 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1569 1659 1
2015/2016 3 TJ Lanškroun 1920 1931 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1999 1972 1
2015/2016 2 TJ Lanškroun 1920 1931 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1821 1796 1
2015/2016 1 TJ Lanškroun 1920 1931 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1911 1917 0
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1941 1953 1
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Lahner Jakub 2222 ŠK Polabiny B 2305 2289 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Říha Vojtěch TJ ŠO Chrudim 1904 1923 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2137 2138 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Houška Bronislav ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny C 1830 1825 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 1920 1931 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2180 2152 0
2014/2015 11 TJ Lanškroun 1933 1938 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2016 2014 ½
2014/2015 6 TJ Lanškroun 1933 1938 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 ½
2014/2015 5 TJ Lanškroun 1933 1938 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 0
2014/2015 4 TJ Lanškroun 1933 1938 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2085 2080 0
2014/2015 3 TJ Lanškroun 1933 1938 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 1
2014/2015 2 TJ Lanškroun 1933 1938 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 0
2014/2015 1 TJ Lanškroun 1933 1938 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1762 1811 1
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1964 1952 1
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 1
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1847 1825 0
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička A 2077 2066 0
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2013 2027 0
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Novotný Aleš AKIS Pardubice 1871 1905 ½
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Hubáček Ondřej ŠK ZVU Engineering Lípa A 2026 2063 1
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1933 1938 Rošková Kateřina TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1985 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1718 1711 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Špaček Libor TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2185 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. K. 1919 1993 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1857 1953 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 1964 1962 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2138 2133 0
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2115 2104 ½
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 0
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 0
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 ½
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Semerák Pavel TJ Náchod 1996 2096 ½
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Kožúšek Daniel Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 1
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2164 2170 ½
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Fiedler Bedřich ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 ½
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 0
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1931 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1963 Novotný Aleš ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 1
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1963 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 ½
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1963 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 0
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1963 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2015 2019 1
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2048 2065 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Svoboda František ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1769 1788 1
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2172 2163 ½
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Daniel Jiří Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 1975 1959 1
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2185 2183 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1923 1931 1
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 ½
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 0
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2137 2134 0
2011/2012 9 TJ Štefanydes Polička 1980 1980 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk 1933 1903 ½
2011/2012 5 TJ Štefanydes Polička 1980 1980 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim B 2012 0
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 1980 1980 Vávra Radim Rapid Pardubice C 2045 2057 0
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 1980 1980 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2013 2025 0
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 1980 1980 Novák Michal ŠK Vysoké Mýto C 1000 1
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 1980 1980 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1901 1901 ½
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička 2001 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 ½
2010/2011 9 TJ Štefanydes Polička 2001 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 1
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička 2001 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto "C" 1923 ½
2010/2011 3 TJ Štefanydes Polička 2001 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "C" 2024 0
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička 2001 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1953 0
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2035 0
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Zemek Petr Sokol Bedrichov 1967 1
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Bělohlávek Petr SK Caissa Trebic A 2221 0
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 ½
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Onderek David SK Chrudim 2187 0
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2136 1
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Bradáč Roman SK Caissa Trebic B 2050 1
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Tázlar Petr Jiskra Litomysl 1996 ½
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 2001 Šilar Lubomír 2222 SK Polabiny B 2174 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B"" 1943 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1994 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Marek Michal TJ Lanškroun 1712 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1901 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Fiala Milan CHS Chotěboř 1877 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C"" 2049 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D"" 1507 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C"" 1833 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 1986 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1657 1
2008/2009 7 TJ Lanškroun B 1978 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1984 ½
2008/2009 1 TJ Lanškroun B 1978 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1949 ½
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička 1978 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 0
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička 1978 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 ½
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička 1978 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 ½
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička 1978 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 1
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička 1978 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 0
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička 1978 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1897 ½
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička 1978 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1693 1
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička 1978 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1957 1
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička 1978 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 2046 1
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička 1978 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 1
2007/2008 5 TJ Lanškroun 2048 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 0
2007/2008 3 TJ Lanškroun 2048 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 ½
2007/2008 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Sýkora Josef 2222 ŠK POLABINY C 2163 ½
2007/2008 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Ptáček Luboš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2066 0
2007/2008 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Horák Miroslav TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1842 1
2007/2008 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Berisha Fadil ŠK 64 BRNO A 2010 ½
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Kubát Pavel OREL OŘECHOV A 1897 ½
2007/2008 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Navrátil František 2222 ŠK POLABINY B 2240 ½
2007/2008 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Tesař Jan ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2084 0
2007/2008 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Holušová Táňa ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 0
2007/2008 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Skácelík Petr BYDO ZAKŘANY A 2264 0
2007/2008 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Svoboda Ivo TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2033 0
2007/2008 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2048 Běloušek Michal ŠK GORDIC JIHLAVA B 2048 ½
2006/2007 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2016 Fajstl František ŠK GARDE LIPOVEC 2149 0
2006/2007 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2016 Novotný Jaroslav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2054 0
2006/2007 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2016 Herec Jiří ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 1989 1
2006/2007 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2016 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2076 0
2006/2007 11 TJ Lanškroun 2016 Černý Karel SK Žamberk 2005 ½
2006/2007 10 TJ Lanškroun 2016 Novák Aleš KONTAX Pardubice 2044 1
2006/2007 9 TJ Lanškroun 2016 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 ½
2006/2007 8 TJ Lanškroun 2016 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1946 1
2006/2007 7 TJ Lanškroun 2016 Třasák Ondřej SYNPO Pardubice 1988 0
2006/2007 6 TJ Lanškroun 2016 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 ½
2006/2007 5 TJ Lanškroun 2016 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1904 1
2006/2007 4 TJ Lanškroun 2016 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 ½
2006/2007 3 TJ Lanškroun 2016 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 ½
2006/2007 2 TJ Lanškroun 2016 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 1
2006/2007 1 TJ Lanškroun 2016 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 0
2005/2006 11 TJ Lanškroun "A" 2001 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2246 0
2005/2006 10 TJ Lanškroun "A" 2001 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2247 0
2005/2006 9 TJ Lanškroun "A" 2001 Walowy Bohumír Jakl Karviná "A" 2105 0
2005/2006 8 TJ Lanškroun "A" 2001 Vavruška Antonín ŠK Staré Město "A" 2189 1
2005/2006 7 TJ Lanškroun "A" 2001 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2200 0
2005/2006 6 TJ Lanškroun "A" 2001 Mlýnek Petr ŠK DURAS Brno "A" 2208 0
2005/2006 5 TJ Lanškroun "A" 2001 Dvořák Tomáš BŠS Frýdek-Místek "A" 2299 ½
2005/2006 3 TJ Lanškroun "A" 2001 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava "A" 2121 0
2005/2006 2 TJ Lanškroun "A" 2001 Trombík Karel Slavia Orlová "A" 2163 ½
2005/2006 1 TJ Lanškroun "A" 2001 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2121 0
2004/2005 11 TJ Lanškroun 1929 Axman Oldřich TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½
2004/2005 10 TJ Lanškroun 1929 Krčál Michal ŠK Trinom Zlín B 1983 1
2004/2005 9 TJ Lanškroun 1929 Šaňák František SK Boršice 2047 ½
2004/2005 8 TJ Lanškroun 1929 Trávníček Petr Tatran Litovel B 2245 1
2004/2005 7 TJ Lanškroun 1929 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1974 1
2004/2005 6 TJ Lanškroun 1929 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1863 1
2004/2005 5 TJ Lanškroun 1929 Zádrapa Radek ŠK Zbrojovka Vsetín 2108 ½
2004/2005 4 TJ Lanškroun 1929 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2075 ½
2004/2005 3 TJ Lanškroun 1929 Musil Vítězslav A64 Mipap Grygov B 2000 1
2004/2005 2 TJ Lanškroun 1929 Sojka Aleš Slavia Kroměříž B 2110 0
2004/2005 1 TJ Lanškroun 1929 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2104 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Kacálek Karel SK Žamberk 1816 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Pour Břetislav TJ CHS Chotěboř 1706 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1678 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 1929 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1643 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1928 Borek Pavel ŠK Vysoké Mýto B 1939 0
2003/2004 9 TJ Lanškroun 1928 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto 1797 1
2003/2004 8 TJ Lanškroun 1928 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 1
2003/2004 7 TJ Lanškroun 1928 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1997 0
2003/2004 6 TJ Lanškroun 1928 Linhart Jan CHS Chotěboř 1695 ½
2003/2004 5 TJ Lanškroun 1928 Petružálek Jiří Plzeňka Pardubice 1794 1
2003/2004 4 TJ Lanškroun 1928 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124 ½
2003/2004 3 TJ Lanškroun 1928 Krys Jaromír ŠO+DDM Chrudim B 2039 0
2003/2004 2 TJ Lanškroun 1928 Škroch Martin 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1839 1
2003/2004 1 TJ Lanškroun 1928 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1821 1