Hráč Šmajzrová Veronika

Šmajzrová Veronika

User Pic
Jméno: Šmajzrová Veronika
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1704
Elo mezinárodní: 1692
ID: 35567
FIDE ID: 378291
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Beneš Jáchym TJ Kobylisy 1629 1526 0
2018/2019 6 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Blažek Tomáš Desko Liberec 1448 1557 1
2018/2019 5 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1608 1656 0
2018/2019 4 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Mádle Robin TJ Bohemians Praha 1536 1479 1
2018/2019 3 TJ Štefanydes Polička 1681 1695 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek B 1668 1595 1
2018/2019 2 TJ Štefanydes Polička 1675 1732 Kaňák Matyáš Interchess Frýdek-Místek 1448 1560 1
2018/2019 1 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1441 1612 0
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici B 1763 1695 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2049 2035 0
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1868 1853 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1933 1866 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Novotný Tomáš TJ CHS Chotebor B 1891 1875 ½
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1681 1695 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1858 1853 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1681 1695 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1826 1834 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1675 1732 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2059 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1705 1732 Mareš Jan SK Usti nad Orlici A 1987 1977 0
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici D 1725 1695 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1691 1652 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici D 1725 1695 Lorenc Adam Sokol Mistrovice 1949 1903 0
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1681 1695 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1826 1834 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici D 1675 1732 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1909 1918 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici D 1675 1732 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1622 1624 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici D 1694 1732 Krušina Patrik SK Svitavy 1856 1859 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici D 1705 1732 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1947 1944 ½
2018/2019 7 TJ Štefanydes Polička 1681 1695 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1828 1797 1
2018/2019 6 TJ Štefanydes Polička 1681 1695 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1918 1910 0
2018/2019 5 TJ Štefanydes Polička 1675 1732 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1685 1763 ½
2018/2019 4 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek B 1309 1244 1
2018/2019 3 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 0
2018/2019 2 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Kaňák Matyáš Interchess Frýdek-Místek 1523 1560 1
2018/2019 1 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1441 1612 0
2017/2018 6 ŠŠPM Lipky HK 1734 1625 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny C 1840 1707 1
2017/2018 5 ŠŠPM Lipky HK 1734 1625 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1598 1598 ½
2017/2018 3 ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 Kříž Tomáš ŠK Kuřim B 1585 1701 ½
2017/2018 2 ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 Kupsa Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 0
2017/2018 1 ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 1830 1853 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici D 1734 1625 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1618 1633 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici D 1693 1625 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1435 1428 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1693 1625 Pail Milan Proplast Ceska Trebova 1831 1860 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici D 1656 1625 Motl Josef TJ Sokol Horni Cermna 1660 1674 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici E 1734 1625 Pail Milan TJ Sokol Nemcice 1834 1860 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici E 1693 1625 Navrátil Miroslav Sokol Mestecko Trnavka 1697 1713 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici E 1656 1625 Stodola Josef TJ Stefanydes Policka E 1435 1432 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici E 1656 1625 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka D 1794 1793 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1734 1625 Zámečník Jan SO Hlinsko 1835 1847 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1804 1823 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1693 1625 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 1
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1734 1625 Marinov Peter 1740 1758 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1450 1340 Langr Petr Sokol Mistrovice B 1563 1595 0
2015/2016 9 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1693 1690 0
2015/2016 8 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Ročňák Michal ŠK Hlinsko 1650 1650 0
2015/2016 7 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1471 1497 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Ranný Lukáš ŠK Ortex Hradec Králové 1479 1586 0
2015/2016 5 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Ročková Adéla Panda Rychnov n. Kn. 1185 1
2015/2016 2 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Kašík Martin ŠK AD Jičín 1567 1245 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1353 ½
2014/2015 10 ŠK Ústí n. O. 1255 Pražák Viktor ŠK Lípa 1313 0
2014/2015 9 ŠK Ústí n. O. 1255 Dolenský Štěpán ŠK AD Jičín 1332 0
2014/2015 8 ŠK Ústí n. O. 1255 Kronowetter Aleš DDM Symfonie Poděbrady 1268 0
2014/2015 6 ŠK Ústí n. O. 1255 Ročková Adéla Panda Rychnov n. Kn. 1208 1
2014/2015 5 ŠK Ústí n. O. 1255 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1286 1259 ½
2014/2015 2 ŠK Ústí n. O. 1255 Vojáček Jiří TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 1 ŠK Ústí n. O. 1255 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1179 0
2013/2014 9 ŠK Ústí n.O. 1250 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1250 1
2013/2014 8 ŠK Ústí n.O. 1250 Reljič Michael Sokol Praha Kobylisy 1554 0
2013/2014 7 ŠK Ústí n.O. 1250 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n.Kn. 1250 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí n.O. 1250 Čermáková Kristýna Desko Liberec B 1100 1
2013/2014 5 ŠK Ústí n.O. 1250 Křížek Vladimír 1. Novoborský ŠK 1250 0
2013/2014 4 ŠK Ústí n.O. 1250 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny C 1320 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí n.O. 1250 Lukeš Martin SK OAZA Praha B 1448 1
2013/2014 2 ŠK Ústí n.O. 1250 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1483 1514 0
2013/2014 1 ŠK Ústí n.O. 1250 Bouchal Lukáš ŠKM TJ Lanškroun 1250 ½
2012/2013 2 ŠKM Lanškroun 1250 TJ Bohemians Praha C 1
2012/2013 1 ŠKM Lanškroun 1250 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1250 0