Hráč Šmajzrová Veronika

Šmajzrová Veronika

User Pic
Jméno: Šmajzrová Veronika
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1833
Elo mezinárodní: 1858
ID: 35567
FIDE ID: 378291
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1842 1833 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2070 2066 1 soutěž
2019/2020 11 SK + Sokol Žamberk 1860 1798 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí 1870 1876 ½ soutěž
2019/2020 10 SK + Sokol Žamberk 1860 1798 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1810 1815 1 soutěž
2019/2020 8 SK + Sokol Žamberk 1848 1798 Malivánek Jiří Sokol Zaječice 2108 2091 0 soutěž
2019/2020 7 SK + Sokol Žamberk 1848 1798 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1635 1654 1 soutěž
2019/2020 6 SK + Sokol Žamberk 1827 1798 Šťulík Jiří ŠO Hlinsko 1754 1764 1 soutěž
2019/2020 5 SK + Sokol Žamberk 1827 1704 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1732 1722 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1860 1798 Cimprich Miroslav ŠO Horní Čermná 1719 1746 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1860 1798 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad B 1800 1790 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1848 1798 Švéda Lubomír ŠK Řetůvka 1868 1862 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1798 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1596 1600 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1827 1798 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1893 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1817 1704 Vaníček Jan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1664 1719 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1684 1704 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1806 1820 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1684 1704 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1986 1951 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1692 1704 Šimek Zdeněk ŠK Ústí nad Orlicí B 1938 1931 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Beneš Jáchym TJ Kobylisy 1629 1526 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Blažek Tomáš Desko Liberec 1448 1557 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Papoušek Michal 1.Novoborský ŠK 1608 1656 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Štefanydes Polička 1763 1695 Mádle Robin TJ Bohemians Praha 1536 1479 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Štefanydes Polička 1681 1695 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek B 1668 1595 1 soutěž
2018/2019 2 TJ Štefanydes Polička 1675 1732 Kaňák Matyáš Interchess Frýdek-Místek 1448 1560 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1441 1612 0 soutěž
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici B 1763 1695 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2049 2035 0 soutěž
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1868 1853 1 soutěž
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1933 1866 ½ soutěž
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Novotný Tomáš TJ CHS Chotebor B 1891 1875 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1681 1695 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1858 1853 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici B 1681 1695 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1826 1834 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici B 1675 1732 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2059 0 soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1705 1732 Mareš Jan SK Usti nad Orlici A 1987 1977 0 soutěž
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici D 1725 1695 Vavroušek Petr Sachovy klub Chocen 1691 1652 1 soutěž
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici D 1725 1695 Lorenc Adam Sokol Mistrovice 1949 1903 0 soutěž
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici D 1681 1695 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1826 1834 ½ soutěž
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici D 1675 1732 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1909 1918 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici D 1675 1732 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1622 1624 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici D 1694 1732 Krušina Patrik SK Svitavy 1856 1859 1 soutěž
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici D 1705 1732 Jániš Petr SK Usti nad Orlici C 1947 1944 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Štefanydes Polička 1681 1695 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1828 1797 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Štefanydes Polička 1681 1695 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1918 1910 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Štefanydes Polička 1675 1732 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1685 1763 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek B 1309 1244 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek A 1936 1973 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Kaňák Matyáš Interchess Frýdek-Místek 1523 1560 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Štefanydes Polička 1705 1732 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1441 1612 0 soutěž
2017/2018 6 ŠŠPM Lipky HK 1734 1625 Ret Adam Josef 2222 ŠK Polabiny C 1840 1707 1 soutěž
2017/2018 5 ŠŠPM Lipky HK 1734 1625 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1598 1598 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 Kříž Tomáš ŠK Kuřim B 1585 1701 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 Kupsa Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1732 1677 0 soutěž
2017/2018 1 ŠŠPM Lipky HK 1663 1624 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 1830 1853 0 soutěž
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici D 1734 1625 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1618 1633 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici D 1693 1625 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1435 1428 1 soutěž
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici D 1693 1625 Pail Milan Proplast Ceska Trebova 1831 1860 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici D 1656 1625 Motl Josef TJ Sokol Horni Cermna 1660 1674 ½ soutěž
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici E 1734 1625 Pail Milan TJ Sokol Nemcice 1834 1860 0 soutěž
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici E 1693 1625 Navrátil Miroslav Sokol Mestecko Trnavka 1697 1713 ½ soutěž
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici E 1656 1625 Stodola Josef TJ Stefanydes Policka E 1435 1432 1 soutěž
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici E 1656 1625 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka D 1794 1793 1 soutěž
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1734 1625 Zámečník Jan SO Hlinsko 1835 1847 1 soutěž
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1725 1695 Marinov Peter SK Vysoke Myto B 1804 1823 1 soutěž
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1693 1625 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 1 soutěž
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1734 1625 Marinov Peter 1740 1758 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1450 1340 Langr Petr Sokol Mistrovice B 1563 1595 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1693 1690 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Ročňák Michal ŠK Hlinsko 1650 1650 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1471 1497 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Ranný Lukáš ŠK Ortex Hradec Králové 1479 1586 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Ročková Adéla Panda Rychnov n. Kn. 1185 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Kašík Martin ŠK AD Jičín 1567 1245 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Ústí n. O. 1450 1340 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1353 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Ústí n. O. 1255 Pražák Viktor ŠK Lípa 1313 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Ústí n. O. 1255 Dolenský Štěpán ŠK AD Jičín 1332 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Ústí n. O. 1255 Kronowetter Aleš DDM Symfonie Poděbrady 1268 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Ústí n. O. 1255 Ročková Adéla Panda Rychnov n. Kn. 1208 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Ústí n. O. 1255 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1286 1259 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Ústí n. O. 1255 Vojáček Jiří TJ ŠK Libina 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Ústí n. O. 1255 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1179 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Ústí n.O. 1250 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1250 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Ústí n.O. 1250 Reljič Michael Sokol Praha Kobylisy 1554 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Ústí n.O. 1250 Dostál Vojtěch Panda Rychnov n.Kn. 1250 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Ústí n.O. 1250 Čermáková Kristýna Desko Liberec B 1100 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Ústí n.O. 1250 Křížek Vladimír 1. Novoborský ŠK 1250 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Ústí n.O. 1250 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny C 1320 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Ústí n.O. 1250 Lukeš Martin SK OAZA Praha B 1448 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Ústí n.O. 1250 Feltl Patrik TJ Štefanydes Polička 1483 1514 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Ústí n.O. 1250 Bouchal Lukáš ŠKM TJ Lanškroun 1250 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠKM Lanškroun 1250 TJ Bohemians Praha C 1 soutěž
2012/2013 1 ŠKM Lanškroun 1250 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1250 0 soutěž