Hráč Lipavský Dušan

Lipavský Dušan

User Pic
Jméno: Lipavský Dušan
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1942
Elo mezinárodní: 1940
ID: 1945
FIDE ID: 339865
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Vysoké Mýto 1940 1942 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou 1911 1870 1
2019/2020 3 ŠK Vysoké Mýto B 1940 1942 Králová Gabriela ŠK Bohemia Pardubice B 1576 1666 ½
2019/2020 2 ŠK Vysoké Mýto B 1940 1942 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1913 1911 ½
2019/2020 1 ŠK Vysoké Mýto B 1944 1942 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1791 1795 ½
2018/2019 11 SK Vysoke Myto B 1932 1962 Lorenc Josef TJ Spartak Letohrad 1856 1854 1
2018/2019 10 SK Vysoke Myto B 1941 1962 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1907 1891 ½
2018/2019 9 SK Vysoke Myto B 1941 1962 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2013 2028 0
2018/2019 8 SK Vysoke Myto B 1944 1962 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor B 1973 1967 ½
2018/2019 7 SK Vysoke Myto B 1944 1962 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1813 1788 ½
2018/2019 6 SK Vysoke Myto B 1964 1962 Krátký Josef TJ Lanskroun 2050 2049 0
2018/2019 5 SK Vysoke Myto B 1964 1962 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1967 1971 ½
2018/2019 4 SK Vysoke Myto B 1961 1946 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2067 2066 ½
2018/2019 3 SK Vysoke Myto B 1955 1946 Šimáčková Kateřina SK Usti nad Orlici B 1587 1649 1
2018/2019 2 SK Vysoke Myto B 1955 1946 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2002 2009 ½
2018/2019 1 SK Vysoke Myto B 1943 1946 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1932 1926 1
2018/2019 11 SK Vysoke Myto 1941 1962 Zpěváková Jana Moravska Slavia Brno B 2093 2039 ½
2018/2019 10 SK Vysoke Myto 1941 1962 Zelený Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1949 1877 ½
2018/2019 7 SK Vysoke Myto 1964 1962 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1956 1952 ½
2018/2019 6 SK Vysoke Myto 1964 1962 Kureš Michael Lokomotiva Brno 1885 1873 0
2018/2019 3 SK Vysoke Myto 1955 1946 Veselý Tomáš Rapid Pardubice 2058 2083 ½
2018/2019 1 SK Vysoke Myto 1943 1946 Štolba Miloš TJ Sparta Kutna Hora 2037 2043 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1941 1962 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1774 1762 1
2017/2018 9 SK Vysoke Myto B 1927 1935 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2135 2166 ½
2017/2018 8 SK Vysoke Myto B 1946 1935 Ret Adam Josef 2222 SK Polabiny E 1729 1707 0
2017/2018 7 SK Vysoke Myto B 1946 1935 Konrád František Sokol Zajecice 1822 1802 ½
2017/2018 6 SK Vysoke Myto B 1927 1935 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1981 1976 ½
2017/2018 5 SK Vysoke Myto B 1927 1935 Hanus Michal SO Hlinsko 1990 1974 ½
2017/2018 4 SK Vysoke Myto B 1927 1935 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2034 2048 ½
2017/2018 3 SK Vysoke Myto B 1927 1935 Lorenc Adam SK+Sokol Zamberk 1880 1841 ½
2017/2018 2 SK Vysoke Myto B 1927 1935 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1983 1968 ½
2017/2018 1 SK Vysoke Myto B 1936 1942 Havelka Josef TJ Lanskroun 2320 2315 0
2017/2018 11 SK Vysoke Myto 1937 1935 Frnka René SK Velke Losiny 2185 2153 ½
2017/2018 6 SK Vysoke Myto 1927 1935 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny C 2152 2167 1
2017/2018 2 SK Vysoke Myto 1927 1935 Halbrštat Petr TJ Namest n/Oslavou 1568 1618 ½
2016/2017 11 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Mareš Petr SK Usti nad Orlici B 1961 1954 ½
2016/2017 10 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Zeman Martin TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 ½
2016/2017 9 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1895 1894 ½
2016/2017 8 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1854 1849 0
2016/2017 7 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Kourek Josef 2222 SK Polabiny D 2017 2074 0
2016/2017 6 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Štolba Miloš TJ CHS Chotebor 2041 2077 ½
2016/2017 5 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1901 1905 0
2016/2017 4 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Krušina Patrik SK Svitavy 1883 1854 ½
2016/2017 3 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Veselý Emanuel SK Rapid Pardubice C 1800 1796 1
2016/2017 2 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2104 2108 1
2016/2017 1 SK Vysoke Myto B 1970 1977 Daněk Pavel SK Bohemia Pardubice 1977 1946 1
2016/2017 9 SK Vysoke Myto 1970 1977 Seidl Zdeněk SK Rapid Pardubice B 1874 1842 0
2016/2017 7 SK Vysoke Myto 1970 1977 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny B 2007 2034 ½
2016/2017 6 SK Vysoke Myto 1970 1977 Obůrka Vladislav TJ Zdar nad Sazavou 1900 1902 ½
2016/2017 4 SK Vysoke Myto 1970 1977 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici 2009 1975 0
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto 1970 1977 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny C 1830 1825 ½
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto 1970 1977 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1785 1817 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto 1970 1977 Pavlík Petr Tatran Litovel B 1941 1953 ½
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto 1970 1977 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 1965 1983 ½
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto 1970 1977 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2137 2138 0
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1965 1983 ½
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Tapušík Eduard Proplast Česká Třebová 1369 1
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1996 1992 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Výprachtický David TJ Lanškroun 2203 2165 0
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička B 2002 2003 ½
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2062 2071 0
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1839 1864 ½
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Kozák David ŠK Svitavy 1780 1767 1
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto B 1970 1977 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 1
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1765 1798 ½
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Houška Bronislav 2222 ŠK Polabiny C 2037 2030 ½
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1781 1865 1
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1964 1963 ½
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1982 1953 ½
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Krušina Patrik TJ Slovan Moravská Třebová 1898 1875 1
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1913 1923 ½
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř A 2092 2094 0
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 ½
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto B 1996 1987 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2118 2115 0
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 1996 1987 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1847 1825 ½
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 1996 1987 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2119 2117 ½
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto 1996 1987 Hubáček Ondřej ŠK ZVU Engineering Lípa A 2026 2063 ½
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 1996 1987 Šedivý Aleš ŠK AD Jičín B 1973 2006 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2049 2045 ½
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2036 2010 ½
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 ½
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Komárková Magdaléna TJ ŠO Chrudim B 2030 2025 ½
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1975 1942 1
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2040 2052 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2161 2163 ½
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1963 1996 ½
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1998 1977 1
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 1974 1961 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa A 1934 1932 ½
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 1974 1961 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 0
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 1974 1961 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 1856 1837 ½
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto 1974 1961 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2008 2021 1
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto 1991 1973 Pirklová Hana Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2088 2088 1
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto 1991 1973 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1796 1772 1
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto 1991 1973 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1886 1874 ½
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2081 2076 ½
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Novotný Aleš ŠK Rapid Aggressors 1819 1828 ½
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1658 1
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2105 2119 0
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1811 1882 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1887 1930 ½
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1853 1935 0
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny D 1979 1970 ½
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Hon Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1829 1839 ½
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto B 1991 1973 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1918 1895 ½
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto 2023 2006 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové B 1942 ½
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto 2023 2006 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2175 0
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto 2023 2006 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1988 1965 ½
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 ½
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 0
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 0
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2071 2065 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2080 2074 0
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2271 2294 0
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 ½
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1976 ½
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk 1889 1889 ½
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1955 1984 ½
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto B 2023 2006 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1808 1812 1
2010/2011 11 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 ½
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 1
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny "C" 2206 ½
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 1
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2077 ½
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 ½
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Glöckner Jaromír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1925 0
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1929 1
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto "C" 1896 1
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1857 ½
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 Vobořil Pavel Rapid Pardubice 2025 ½
2010/2011 10 SK Vysoke Myto 2015 Tesař Jan SK Caissa Trebic A 2128 ½
2010/2011 9 SK Vysoke Myto 2015 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 ½
2010/2011 7 SK Vysoke Myto 2015 Bednář Jakub Lokomotiva Brno 2114 ½
2010/2011 6 SK Vysoke Myto 2015 Linhart Zbyněk SK Chrudim 1935 0
2010/2011 4 SK Vysoke Myto 2015 Huňáček Jaroslav SK Caissa Trebic B 1844 0
2010/2011 2 SK Vysoke Myto 2015 Just Pavel 2222 SK Polabiny B 2032 ½
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Solil Roman TJ Lanškroun 2043 1
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Petrus Luděk CHS Chotěboř 2018 ½
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny D"" 1669 1
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Wiesinger Wolfgang TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1787 ½
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2006 ½
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2131 0
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 ½
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 1
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 1
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto 1985 Kuchynka Luboš Tatran Litovel A 2012 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto C 1961 Prokůpek Marek AKIS Pardubice 1943 ½
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto C 1961 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto C 1961 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice B 1734 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto C 1961 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 2005 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto C 1961 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1921 ½
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto C 1961 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 1
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Starý Lukáš Synpo Pardubice 1870 ½
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2112 ½
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 1
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 ½
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 ½
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1940 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 ½
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Čižinský Petr Lokomotiva Česká Třebová 1937 ½
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1739 1
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto B 1961 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1962 ½
2007/2008 10 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 ½
2007/2008 9 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 0
2007/2008 8 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 0
2007/2008 7 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 1
2007/2008 6 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 0
2007/2008 5 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 2086 ½
2007/2008 4 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Sýkora Josef 2222 ŠK Polabiny D 2163 ½
2007/2008 3 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 2 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1956 ½
2007/2008 1 ŠK Vysoké Mýto B 1946 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 0
2007/2008 10 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 ½
2007/2008 9 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 Uhmann Jan BYDO ZAKŘANY A 2209 ½
2007/2008 6 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 Hostinský Jiří 2222 ŠK POLABINY C 2229 0
2007/2008 4 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 Feldvábl Vilém TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 1759 1
2007/2008 3 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 Sedláček Petr ŠK 64 BRNO A 2020 ½
2007/2008 1 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1946 Liduch Filip 2222 ŠK POLABINY B 1000 1
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Ernes Josef Spartak Choceň A 1989 ½
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Hon Jiří Dymák Heřmanův Městec 1947 ½
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Müller Petr SK Holcim Prachovice 2000 1
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Krys Jaromír ŠO Chrudim C 2068 ½
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim D 1625 1
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1852 1
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto B 1932 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 0
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto 1932 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1870 ½
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto 1932 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí B 1743 ½
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto 1932 Mazura Miloš SK Žamberk 1890 ½
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto 1932 Hrnčiarik Karel KONTAX Pardubice 1816 1
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto 1932 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1901 ½
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto 1932 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1868 ½
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto 1932 Vobořil Pavel SYNPO Pardubice 2019 0
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto 1932 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 ½
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto 1932 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1784 ½
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto 1932 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1830 1
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto 1932 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1822 1
2005/2006 11 ŠK Vysoké Mýto 1936 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 1727 ½
2005/2006 10 ŠK Vysoké Mýto 1936 Houška Bronislav Štefanydes Polička 2043 0
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto 1936 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1692 ½
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto 1936 Mazura Tomáš Eurokomplex Pardubice 1961 ½
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto 1936 Krys Jan TJ + DDM Chrudim B 1463 1
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto 1936 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad 1610 1
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 1936 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 ½
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto 1936 Cidlinský Václav 2222 ŠK Polabiny B 1845 1
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto 1936 Laušman Petr Kavárna Evropa Pardubice 1880 ½
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto 1936 Štěpánek Zbyněk TJ DDM Hlinsko 1757 1
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto 1936 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1858 ½
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto B 1936 Mrha Jan TJ+DDM Chrudim D 1825 ½
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto B 1936 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny C 1977 1
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto B 1936 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko B 1721 1
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto B 1936 Makeš Martin Jiskra Heřmanův Městec 2099 0
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto B 1936 Urbánek Josef SYNPO Pardubice 1800 ½
2004/2005 11 ŠK Vysoké Mýto 1937 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 ½
2004/2005 10 ŠK Vysoké Mýto 1937 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Polabiny B 2010 0
2004/2005 9 ŠK Vysoké Mýto 1937 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1922 ½
2004/2005 8 ŠK Vysoké Mýto 1937 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička A 2030 ½
2004/2005 7 ŠK Vysoké Mýto 1937 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1674 1
2004/2005 5 ŠK Vysoké Mýto 1937 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1885 ½
2004/2005 4 ŠK Vysoké Mýto 1937 Jerman Miloš Štefanydes Polička B 1678 1
2004/2005 3 ŠK Vysoké Mýto 1937 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 ½
2004/2005 2 ŠK Vysoké Mýto 1937 Valenta Vít Jiskra Ústí nad Orlicí B 2153 0
2004/2005 1 ŠK Vysoké Mýto 1937 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1993 ½
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto B 1948 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1914 ½
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto B 1948 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 ½
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto B 1948 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1936 1
2003/2004 11 ŠK Vysoké Mýto 1948 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2124 1
2003/2004 10 ŠK Vysoké Mýto 1948 Linhart Zbyněk ŠO+DDM Chrudim B 1923 ½
2003/2004 9 ŠK Vysoké Mýto 1948 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 0
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto 1948 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 ½
2003/2004 7 ŠK Vysoké Mýto 1948 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 0
2003/2004 6 ŠK Vysoké Mýto 1948 Mazura Tomáš Eurokomplex Autoskla Pardubice 1824 0
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto 1948 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1616 1
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto 1948 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1525 ½
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto 1948 Papáček Miloš SK Žamberk 1856 1
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto 1948 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 ½
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto 1948 Třasák Ondřej Plzeňka Pardubice 1965 ½