Hráč Šváb Jiří

Šváb Jiří

User Pic
Jméno: Šváb Jiří
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1843
ID: 1592
FIDE ID: 340464
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK pri DDM Litomysl 1864 1856 Vaníček Jan SK+Sokol Zamberk 1704 1700 0
2018/2019 9 SK pri DDM Litomysl 1864 1856 Králová Gabriela Sokol Zajecice 1596 1606 ½
2018/2019 8 SK pri DDM Litomysl 1877 1856 Švub Jan TJ Lanskroun 1849 1862 0
2018/2019 7 SK pri DDM Litomysl 1877 1856 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1794 1800 ½
2018/2019 6 SK pri DDM Litomysl 1883 1856 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2026 2035 ½
2018/2019 5 SK pri DDM Litomysl 1883 1856 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1898 1891 0
2018/2019 4 SK pri DDM Litomysl 1884 1864 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1837 1841 ½
2018/2019 3 SK pri DDM Litomysl 1887 1864 Makeš Martin SK Bohemia Pardubice 1968 1942 0
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 1887 1864 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici B 1697 1673 1
2018/2019 1 SK pri DDM Litomysl 1894 1864 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor B 1575 1648 ½
2017/2018 11 SK pri DDM Litomysl 1896 1877 Bartoš Karel SK Bohemia Pardubice 1814 1789 ½
2017/2018 9 SK pri DDM Litomysl 1900 1877 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1735 1729 ½
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 1916 1877 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1800 1767 0
2017/2018 7 SK pri DDM Litomysl 1916 1877 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny D 1805 1805 ½
2017/2018 6 SK pri DDM Litomysl 1914 1877 Meleško Andrij TJ Lanskroun 1911 1906 1
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 1914 1877 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici A 1977 1965 0
2017/2018 4 SK pri DDM Litomysl 1900 1877 Podgorný Radim SK Vysoke Myto B 1692 1727 1
2017/2018 3 SK pri DDM Litomysl 1900 1877 Kokeš Bohuslav TJ SO Chrudim 2025 1962 0
2017/2018 1 SK pri DDM Litomysl 1906 1868 Hromádko Martin Sokol Zajecice 1970 1955 1
2016/2017 9 TJ Jiskra Litomysl 1882 1845 Křeček Jiří SK Svitavy 1740 1637 1
2016/2017 7 TJ Jiskra Litomysl 1882 1845 Krys Jaromír TJ SO Chrudim 2038 2057 1
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 1882 1845 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 1
2016/2017 4 TJ Jiskra Litomysl 1882 1845 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1702 1718 1
2015/2016 9 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Liebl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1642 1
2015/2016 8 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Havel František ŠK Svitavy 1798 1824 1
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1830 1825 0
2015/2016 5 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Netušil Jakub Proplast Česká Třebová 1926 1920 ½
2015/2016 3 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Jedličková Petra TJ Sokol Zaječice 1783 1770 1
2015/2016 2 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1812 1820 ½
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 Volf Jaroslav TJ Lanškroun 2014 2031 ½
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1786 1778 ½
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1785 1825 1
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1678 1720 1
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1591 ½
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1708 1708 ½
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Lacko Dušan ŠO K a. s. Kunvald 1810 0
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička C 1553 1521 1
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 0
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl 1879 1843 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1771 1785 ½
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 1874 1850 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2074 2068 1
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 1874 1850 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1877 1888 ½
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl 1874 1850 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 2006 2020 0
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1822 1809 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Konrád František Jiskra Heřmanův Městec 1904 1881 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř B 2006 2020 0
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny D 1863 1875 ½
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny E 1785 1870 ½
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1983 1966 ½
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim C 2275 2296 0
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko 1922 1925 1
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička D 1968 1979 ½
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice E 1860 1825 ½
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1874 1850 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice D 1834 1807 0
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1850 1881 ½
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Navrátil Miroslav ŠK Svitavy B 1695 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné n/O. 1679 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Pelcl Karel Loko Česká Třebová B 1690 0
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1920 1931 ½
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1856 1797 1
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Maděra Stanislav ŠK Svitavy A 1803 1769 0
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Procházka Petr TJ Lanškroun 2008 2006 ½
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2105 2119 0
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí C 1895 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1863 1850 Grepl Pavel TJ Slovan M. Třebová 1889 1889 1
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1756 1733 1
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1953 1894 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 Jelínek Milan Sokol Zaječice 2006 1939 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 Janko Jan ŠK Rapid Aggressors 1827 1807 1
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1894 1827 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1816 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Havelka Josef TJ Lanškroun 1737 1776 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1736 1798 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 0
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Tomeš Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1524 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná 1882 0
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1537 1
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Kapoun Vít Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1621 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Volf Jaroslav Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2149 2129 ½
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1870 1886 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1775 1737 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 Mazura Miloš SK+Sokol Žamberk 1955 1962 0
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 Prax Ivo TJ Lokomotiva Česká Třebová 1818 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1844 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 Novotný Aleš Rapid Pardubice C 1755 1712 ½
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl 1870 1886 Novák Martin ŠK Vysoké Mýto C 1000 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička "F" 1644 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "E" 1800 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička "D" 1725 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 Dvořák Slavomil TJ Sokol Krouna 1937 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1876 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "C" 1874 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1530 1
2010/2011 11 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1675 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk "B" 1857 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Pecháček Tomáš Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1614 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1789 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Krátký Josef TJ Lanškroun "B" 1911 ½
2010/2011 3 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1872 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Davídek Miroslav ŠK Svitavy C"" 1100 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička F"" 1275 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D"" 1475 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Habiger Jiří Lokomotiva Česká Třebová C"" 1000 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Jedlička Eduard ŠK Svitavy B"" 1632 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl C"" 1000 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Myška František TJ Sokol Němčice 1605 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Dupenopulos Karel Lokomotiva Česká Třebová D"" 1250 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1845 Navrátil Miroslav Sokol Městečko Trnávka 1712 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl 1845 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "B" 2131 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl 1845 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 1972 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 1845 Macharáček Šimon ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2175 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl 1845 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1888 ½
2008/2009 11 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun 1766 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim B 1000 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1692 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Michal Milan CHS Chotěboř 1778 1
2008/2009 6 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk 1838 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Halbrštát David Lokomotiva Česká Třebová 1799 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1739 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Dytrych Pavel Synpo Pardubice 1922 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Litomyšl 1865 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička 1774 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Marek Josef TJ Lanškroun C 1557 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Krátký Josef TJ Lanškroun D 1250 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Boháč Luboš ŠK Tropic Lanškroun A 1592 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Křivohlávek Josef ŠK Tropic Lanškroun B 1405 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1668 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Krušina Adolf ŠK Svitavy C 1539 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1856 Jasanský Karel TJ Sokol Němčice 1816 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl 1856 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1786 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 1856 Kalous Tomáš SK Žamberk 1840 ½
2006/2007 11 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1698 ½
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Krmenčík Roman SYNPO Pardubice 1784 ½
2006/2007 9 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 0
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1932 ½
2006/2007 5 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička B 1841 0
2006/2007 4 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Glembek Bohumír Jiskra Ústí nad Orlicí B 1743 1
2006/2007 2 TJ Jiskra Litomyšl 1868 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 ½
2006/2007 6 Jiskra Litomyšl B 1868 Grepl Pavel ŠK Linhartice 1814 ½
2005/2006 11 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1878 ½
2005/2006 10 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Hrnčiarik Karel Kavárna Evropa Pardubice 1792 1
2005/2006 9 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko 1738 ½
2005/2006 8 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Zámečník Bohumír SK Žamberk 2001 ½
2005/2006 7 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 1
2005/2006 6 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Kastner Vojtěch Štefanydes Polička 1988 ½
2005/2006 5 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1891 ½
2005/2006 4 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Slabý Miloš Eurokomplex Pardubice 1857 1
2005/2006 3 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 1630 ½
2005/2006 2 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1940 0
2005/2006 1 TJ Jiskra Litomyšl 1842 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1692 1
2004/2005 11 Jiskra Litomyšl 1855 Janeček František Spartak Choceň 1736 1
2004/2005 10 Jiskra Litomyšl 1855 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 0
2004/2005 9 Jiskra Litomyšl 1855 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 ½
2004/2005 8 Jiskra Litomyšl 1855 Vymetálek Tomáš ŠO K a.s. Kunvald 1523 1
2004/2005 7 Jiskra Litomyšl 1855 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1561 ½
2004/2005 5 Jiskra Litomyšl 1855 Kacálek Karel SK Žamberk B 1816 0
2004/2005 4 Jiskra Litomyšl 1855 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1644 1
2004/2005 3 Jiskra Litomyšl 1855 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1726 1
2004/2005 2 Jiskra Litomyšl 1855 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1784 0
2004/2005 1 Jiskra Litomyšl 1855 Maceška Vladimír Spartak OEZ Letohrad 1659 ½
2003/2004 11 Jiskra Litomyšl 1882 Štěpán Stanislav ZD Kunvald 1638 1
2003/2004 10 Jiskra Litomyšl 1882 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1827 1
2003/2004 9 Jiskra Litomyšl 1882 Tesař Jaromír ŠK Svitavy 1949 1
2003/2004 7 Jiskra Litomyšl 1882 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1718 1
2003/2004 6 Jiskra Litomyšl 1882 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1562 ½
2003/2004 5 Jiskra Litomyšl 1882 Vohník Miroslav SK Žamberk B 1737 1
2003/2004 4 Jiskra Litomyšl 1882 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1617 1
2003/2004 3 Jiskra Litomyšl 1882 Hammer Aleš Spartak Choceň 1000 0