Hráč Rechtenberg Karel

Rechtenberg Karel

User Pic
Jméno: Rechtenberg Karel
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1694
Elo mezinárodní: 1677
ID: 6856
FIDE ID: 341568
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 BSŠ Frýdek Místek D 1708 1755 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov A 1869 1895 0
2018/2019 8 BSŠ Frýdek Místek D 1737 1755 Geffert Michal ŠK Šenov A 1869 1905 0
2018/2019 6 BSŠ Frýdek Místek D 1734 1755 Grepl Lukáš TJ Ostrava C 1880 1858 0
2018/2019 3 BSŠ Frýdek Místek D 1742 1756 Kozák Lubomír Slezan Opava B 1907 1960 ½
2018/2019 2 BSŠ Frýdek Místek D 1742 1756 Vícha Marek ŠK Slavoj Poruba D 1969 1985 0
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1708 1755 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1953 1955 0
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1708 1755 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1760 1749 ½
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1737 1755 Pisz Břetislav ŠK Karviná 1590 1769 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1737 1755 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "B" 1589 1589 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1734 1755 Firla Stanislav Inter Petrovice 1881 1886 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1734 1755 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1912 1921 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1731 1756 Kotas Jan TJ Vendryně 1839 1842 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1731 1756 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1748 1811 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1742 1756 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1886 1890 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1742 1756 Kowolowski Vít TJ Mosty u Jablunkova 1674 1756 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1732 1756 Sieber Bohumil SK Slavia Orlová "D" 1453 1507 1
2017/2018 13 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1787 1792 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "A" 1797 1837 0
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1800 1792 Hudziec Bronislav TJ Vendryně "B" 1773 1801 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1800 1792 TŽ Třinec "D" 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1801 1792 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka 1855 1812 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1801 1792 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1621 1599 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1789 1792 Keprt Pavel TJ Sokol Dobrá "B" 1972 1975 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1789 1792 Daniš Lumír TJ Sokol Metylovice 0 0 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1789 1792 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1872 1874 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1800 1792 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2022 2006 ½
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1800 1792 Kotas Jan TJ Bystřice 1824 1851 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1775 1780 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1899 1852 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 Červenka Roman TJ Slovan Havířov B 1735 1748 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1801 1792 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1863 0 0
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1801 1792 Martínek Václav Rychvaldský spolek šachový 1945 A 0 1745 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1789 1792 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1899 1907 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1789 1792 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1866 1887 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 Novák Jiří SK Slavia Orlová D 1912 1932 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 Bok Tomáš Sokol Brušperk A 1798 1788 0
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova 1816 1811 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1800 1792 Canibal Jaromír ŠK Karviná B 1747 1696 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1775 1780 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1769 1830 ½
2016/2017 11 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1
2016/2017 10 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Heczko Rostislav TJ Vendryně "B" 1902 1950 1
2016/2017 8 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Kotas Jan TJ Bystřice 1884 1881 ½
2016/2017 7 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Čubok Milan TJ Dobratice "B" 1812 1835 1
2016/2017 6 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Keprt Pavel Sokol Dobrá "B" 2013 2000 0
2016/2017 5 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "B" 1908 1889 0
2016/2017 4 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Kočí Tomáš ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1682 1702 1
2016/2017 3 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2128 2113 0
2016/2017 2 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Zeman Stanislav TJ Sokol Lhotka ½
2016/2017 1 BŠŠ F-M "F" 1852 1842 Krejčok Tobiáš BŠŠ F-M "E" 1698 1751 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1745 1811 0
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1936 1881 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1594 1581 ½
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Kotas Jan TJ Vendryně 1884 1881 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1744 1780 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Folwarczný Jiří Inter Petrovice "A" 1000 0
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "D" 1848 1895 0
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 Korbel Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1305 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Krampol Vladimír SK Stonava 1856 1872 0
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "B" 1809 1
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1967 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1847 1820 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1946 1956 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Brezík Petr OS Rychvald "A" 1897 1861 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1774 1766 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2042 2057 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Plesník Miroslav Sokol Brušperk 1861 1816 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Vízner Jaroslav Baník Havířov "C" 1948 1953 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1814 1910 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1918 1911 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2099 2096 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "A" 1678 1653 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1835 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1925 1928 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 1989 1949 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Nowak Radek SK Stonava 1816 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1903 1879 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1845 1917 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1837 1887 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1754 0
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1817 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Knopp René SK Stonava 1877 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "B" 1715 1749 0
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2164 2157 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Kotas Jan TJ Vendryně 1926 1905 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Pawlowski Roman Inter Petrovice "A" 1753 1765 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1924 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1670 1
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2017 2038 0
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Firla Stanislav SK Stonava 1967 ½
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2136 2080 0
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1772 ½
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 0
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Bukový Josef TJ Slovan Havířov "B 1767 0
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1921 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2117 2151 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Radecki Petr Inter Petrovice "A" 2054 2008 ½
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1929 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2010 2009 Letovanec Petr TŽ Třinec "D" 1778 0
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "C" 2055 0
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Worek Andrzej ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 0
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Plchut Jan Inter Petrovice 1863 1
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Jarnot Roman TŽ Třinec "E" 1736 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Babušek Miroslav Jäkl Karviná "B" 1991 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Vlašic Luděk SK Stonava 1782 1
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1900 ½
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Chwastek Otto TJ Vendryně 1881 0
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1876 ½
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 2003 ½
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1775 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Golasovský Jaroslav TJ Comfort Dobratice 1488 1
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice 1937 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Kluz Michal SK Bystřice n. O. 1689 0
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1748 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá "C" 1510 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Chowaniok Pavel TŽ Třinec "F" 1535 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1855 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1787 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Carbol Otmar TJ Sokol Dobrá "C" 1725 ½
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Heczko Rostislav SK Bystřice nad Olší 1952 ½
2008/2009 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Blecha Josef Sokol Brušperk 1893 ½
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Samiec Pavel Mosty u Jablunkova 1853 ½
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice "A" 1886 ½
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1845 Čubok Zdeněk TJ Comfort Dobratice 1887 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1862 Fojtů František Sokol Vrbno "A" 1646 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice"A" 1901 0
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá"C" 1805 ½
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Konštacký Matěj ŠS Frýdek-Místek 2063 0
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Cupek Martin Mosty u Jablunkova 2091 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Heczko Rostislav ŠK Bystřice n.Olší 1975 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"B" 1584 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 Slanina Lumír TJ Comfort Dobratice 1727 ½
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1842 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1846 ½
2006/2007 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1842 Nowak Radek ŠK Stonava "B" 1846 1
2005/2006 3 ŠK Frýdek-Místek "B" 1844 Růčka Alois Sokol Hutisko-Solanec "A" 1936 1
2004/2005 10 ŠK Frýdek Místek C 1804 Štamposký Libor TJ Jakl Karviná B 1994 1
2003/2004 11 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Szotek Josef Jäkl Karviná B 2008 0
2003/2004 10 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Maňásek Jaromír TŽ Třinec C 1992 ½
2003/2004 9 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 1988 0
2003/2004 8 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Wanot Aleš Slavia Orlová C 1975 ½
2003/2004 6 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 2007 1
2003/2004 5 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Šimon Josef Baník Havířov C 1954 ½
2003/2004 4 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Kantor Petr TŽ Třinec D 1876 0
2003/2004 3 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1954 0
2003/2004 2 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Funiok Marcel Slavia Havířov A 2021 0
2003/2004 1 VP Frýdek-ístek "D" 1811 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1889 ½