Hráč Svoboda Matěj

Svoboda Matěj

User Pic
Jméno: Svoboda Matěj
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1994
ID: 31309
FIDE ID: 300390
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1943 1912 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2088 2118 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1943 1912 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1973 1886 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1943 1912 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1777 1828 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Johnová Eliška Chess Most 1848 1894 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 0
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Žolnerčík Martin TJ Bohemians Praha 1511 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1708 1873 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1775 1887 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Kuka Denis TJ Slovan Havířov 1000 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 1
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1975 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1931 1957 0
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1975 Pazdziora Michal SK Stonava 2225 2246 0
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1955 1975 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1943 1960 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 ½
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1860 1911 ½
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1953 2051 ½
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 0
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 ½
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1982 2026 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1867 ½
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1982 2026 Blahut Jaroslav TŽ Třinec "D" 1900 1970 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1982 2026 Čujdík Jiří SK Stonava 1999 2012 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1982 2026 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2125 2127 0
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1982 2026 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "A" 2007 1993 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1982 2026 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B 1988 ½
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Borufka Roman ŠK Staré Město 1897 1783 ½
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Šimoník Adam SK Boršice 1885 1921 1
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1953 2051 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 Sabolová Kristýna TJ Štefanydes Polička 1734 1719 ½
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1982 2026 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc 2165 2096 ½
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Rýdl Jiří TRW Autolektronika Vlašim 1932 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1752 0
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Václavíček Lukáš Desko Liberec 1657 0
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 1
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1906 1
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 1
2010/2011 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 Bachořík Otto Labortech Ostrava 2150 0
2010/2011 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1873 0
2010/2011 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 Fargač Martin TŽ Třinec 1990 1
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2115 1
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 Řezníček Marcel Baník Havířov 2095 1
2010/2011 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1873 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2052 1
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 1
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Lapčík Václav ŠK Staré Město 1736 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Tománek Pavel SK Boršice 1565 1
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 1906 1
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1873 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1857 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1725 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1864 ½
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Janska Petr SK Boršice 1584 1
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Novák Jiří SK Slavia Orlova 1725 1
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov 1664 0
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1864 ½
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1508 1
2009/2010 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Fusková Martina ŠK Staré Město 1694 1
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1904 Janska Petr SK Boršice 1584 1
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1835 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1687 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1835 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1738 0
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1835 Týn Marek TJ Slovan Havířov 1738 0
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1835 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1687 1
2007/2008 11 BSS Frydek-Mistek C 1863 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1100 ½
2007/2008 10 BSS Frydek-Mistek C 1863 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno B 1250 ½
2007/2008 9 BSS Frydek-Mistek C 1863 Ladický Milan TJ Sokol Postoupky B 1100 1
2007/2008 8 BSS Frydek-Mistek C 1863 Zatloukal Jakub SK Borsice B 1000 1
2007/2008 7 BSS Frydek-Mistek C 1863 Rathúský Roman SK SSS Stare Mesto B 1250 1
2007/2008 6 BSS Frydek-Mistek C 1863 Skalka Jan TJ SK Veseli nad Moravou 1362 1
2007/2008 5 BSS Frydek-Mistek C 1863 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havirov 1633 1
2007/2008 4 BSS Frydek-Mistek C 1863 Petřík Dominik SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2007/2008 3 BSS Frydek-Mistek C 1863 Fiala Petr BSS Frydek-Mistek D 1736 1
2007/2008 2 BSS Frydek-Mistek C 1863 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky A 1666 1
2007/2008 1 BSS Frydek-Mistek C 1863 Kazda Ondřej SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1341 1
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1863 Kowolowski Vít Mosty u Jablunkova 1654 1
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1863 Murín Martin ŠK Bystřice n.Olší 1
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1863 Zientek Jakub TŽ Třinec"E" 1691 1
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1863 Kapsia Václav TŽ Třinec"F" 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1863 Rašovský Miroslav TJ Sokol Skalice"A" 1582 1
2006/2007 11 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1513 ½
2006/2007 10 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město B 1358 ½
2006/2007 9 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Ševčíková Marie BVK Duras Brno 1450 0
2006/2007 8 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Vrzal Martin Tatran Poštorná 1710 0
2006/2007 7 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Jarkuliš Vojtěch MSA Dolní Benešov 1445 1
2006/2007 6 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Pavelek Tomáš BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1800 0
2006/2007 5 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Kudla Richard VOKD Poruba 1824 0
2006/2007 4 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2039 0
2006/2007 3 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1403 Štencel Martin Slavia Kroměříž 1321 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek B 1403 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1791 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek B 1403 Gabriel Tomáš SK Boršice A 1250 1