Hráč Macíček Jakub

Macíček Jakub

User Pic
Jméno: Macíček Jakub
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2240
Elo mezinárodní: 2252
ID: 13295
FIDE ID: 325090
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2147 2128 1
2016/2017 8 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Zbořil Tomáš Tatran Litovel "B" 2148 2111 ½
2016/2017 6 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2244 2234 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Poloch Petr Šachový klub Karviná 2301 2284 1
2016/2017 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Koziol Kamil TŽ Třinec "B" 2262 1
2016/2017 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 2263 2270 1
2016/2017 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2239 2226 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 1
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2235 2231 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2235 2231 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1869 1822 1
2014/2015 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2235 2231 Baier Pavel Baník Havířov 2091 2090 ½
2014/2015 1 ŠK Slavoj Poruba "B" 2235 2231 Smilek Petr Zbrojovka Vsetín 1980 1982 1
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2230 2222 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2228 2231 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2230 2222 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2292 2288 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2230 2222 Vavruška Antonín ŠK Staré Město “A“ 2134 2144 ½
2013/2014 11 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec "B" 2382 2303 0
2013/2014 10 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Beil Zdeněk Agentura Garde Calcio Olomouc 2232 2220 1
2013/2014 8 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Motúz Karol TJ Sokol Hošťálkova 2312 ½
2013/2014 7 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Michenka Jozef Baník Havířov "A" 2371 2362 0
2013/2014 3 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2261 2244 1
2013/2014 2 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2361 ½
2013/2014 1 TJ VOKD Poruba 2230 2222 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2274 2278 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 Karhánek Pavel TJ Ostrava "B" 2142 2170 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2258 2237 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2188 2177 0
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Kraus František TJ Vendryně 2017 2043 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 1989 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2014 1974 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2054 2023 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Čujdík Jiří SK Stonava 2011 2022 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Misiuga Andrzej Slavoj Český Těšín 2210 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Walowy Bohumír Inter Petrovice "A" 2188 2152 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2179 2168 Kozel Jan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1879 1984 1
2012/2013 9 ŠK Šenov "A" 2179 2168 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2077 2142 1
2012/2013 8 ŠK Šenov "A" 2179 2168 Káňa Zdeněk Tatra Kopřivnice "A" 2148 2066 ½
2012/2013 7 ŠK Šenov "A" 2179 2168 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 ½
2012/2013 4 ŠK Šenov "A" 2179 2168 Didi Jan TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 1
2012/2013 2 ŠK Šenov "A" 2179 2168 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2094 2089 1
2012/2013 1 ŠK Šenov "A" 2179 2168 Premus Jan Slezan Opava "B" 2058 2082 1
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2159 2164 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2502 2479 0
2011/2012 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 2079 2138 0
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Kolář Stanislav Baník Havířov A 2050 2075 0
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 0
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 ½
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Kawulok Marek Baník Havířov B 1986 2013 ½
2011/2012 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Válek Milan Sokol Dobrá 2087 2010 1
2011/2012 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2157 2195 ½
2011/2012 1 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 1
2010/2011 11 TJ TZ Trinec B 2199 Kislinsky Alexey Slavia Orlova 2482 0
2010/2011 9 TJ TZ Trinec B 2199 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2306 0
2010/2011 7 TJ TZ Trinec B 2199 Sedláček Oldřich SK Gordic 2289 0
2010/2011 6 TJ TZ Trinec B 2199 Zvolánek Libor A64 Grygov B 2242 0
2010/2011 5 TJ TZ Trinec B 2199 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2266 0
2010/2011 4 TJ TZ Trinec B 2199 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2125 0
2010/2011 3 TJ TZ Trinec B 2199 Koutný Petr SK Zlin B 2200 ½
2010/2011 2 TJ TZ Trinec B 2199 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2147 0
2010/2011 1 TJ TZ Trinec B 2199 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2182 0
2010/2011 11 ŠK Šenov 2199 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2220 0
2010/2011 9 ŠK Šenov 2199 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 0
2010/2011 8 ŠK Šenov 2199 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2125 1
2010/2011 7 ŠK Šenov 2199 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2178 ½
2010/2011 6 ŠK Šenov 2199 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2186 1
2010/2011 5 ŠK Šenov 2199 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 1
2010/2011 4 ŠK Šenov 2199 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 1
2010/2011 3 ŠK Šenov 2199 Benčo Pavel BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 1
2010/2011 2 ŠK Šenov 2199 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2191 ½
2010/2011 1 ŠK Šenov 2199 Babula Milan TŽ Třinec 2297 0
2009/2010 11 ŠK Šenov A 2192 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory A 2165 0
2009/2010 10 ŠK Šenov A 2192 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov B 2176 ½
2009/2010 9 ŠK Šenov A 2192 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2279 1
2009/2010 7 ŠK Šenov A 2192 Didi Jan Mittal Ostrava C 2044 ½
2009/2010 6 ŠK Šenov A 2192 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 1
2009/2010 5 ŠK Šenov A 2192 Habina Martin MSA Dolní Benešov C 2074 ½
2009/2010 4 ŠK Šenov A 2192 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 ½
2009/2010 3 ŠK Šenov A 2192 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2030 1
2009/2010 2 ŠK Šenov A 2192 Oborný Lubor Slavoj Poruba B 2005 1
2009/2010 1 ŠK Šenov A 2192 Langner Ladislav Slavia Havířov 2385 ½
2009/2010 11 TJ Mořkov 2192 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 ½
2009/2010 10 TJ Mořkov 2192 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2158 1
2009/2010 9 TJ Mořkov 2192 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2124 ½
2009/2010 8 TJ Mořkov 2192 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 1
2009/2010 7 TJ Mořkov 2192 Tomeček Jan Baník Havířov 2187 0
2009/2010 6 TJ Mořkov 2192 Stratil Ladislav T.J. Sokol Šumperk 2353 0
2009/2010 5 TJ Mořkov 2192 Kopec Ladislav TJ Mittal B 2185 1
2009/2010 4 TJ Mořkov 2192 Cupek Martin TŽ Třinec C 2064 ½
2009/2010 3 TJ Mořkov 2192 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2268 ½
2009/2010 2 TJ Mořkov 2192 Rabatin Jakub BŠŠ FM B 2168 0
2009/2010 1 TJ Mořkov 2192 Orzechowski Jacek ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 0
2008/2009 11 TJ Mořkov 2183 Baier Pavel Baník Havířov 2205 ½
2008/2009 10 TJ Mořkov 2183 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2279 ½
2008/2009 9 TJ Mořkov 2183 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová "B" 2280 0
2008/2009 8 TJ Mořkov 2183 Obšivač Josef Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2321 ½
2008/2009 7 TJ Mořkov 2183 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2221 ½
2008/2009 6 TJ Mořkov 2183 Olšar Jaroslav TJ Mittal Ostrava "B" 2326 ½
2008/2009 5 TJ Mořkov 2183 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava "B" 2360 0
2008/2009 4 TJ Mořkov 2183 Juříček Stanislav Zbrojovka Vsetín 2189 ½
2008/2009 3 TJ Mořkov 2183 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2330 0
2008/2009 2 TJ Mořkov 2183 Roubalík Jakub ŠK Zlín "C" 2216 0
2008/2009 1 TJ Mořkov 2183 Lys Josef Sokol Dobrá 2196 1
2007/2008 11 ŠS Frýdek-Místek 2148 Volný Patrik TŽ Třinec"F" 1725 1
2007/2008 10 ŠS Frýdek-Místek 2148 Polášek Pavel TJ Sokol Skalice"B" 1638 1
2007/2008 9 ŠS Frýdek-Místek 2148 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"A" 1902 1
2007/2008 8 ŠS Frýdek-Místek 2148 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1905 1
2007/2008 7 ŠS Frýdek-Místek 2148 Lys Josef TJ Sokol Dobrá"C" 2228 0
2007/2008 6 ŠS Frýdek-Místek 2148 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2039 ½
2007/2008 5 ŠS Frýdek-Místek 2148 Surma Martin BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 1
2007/2008 4 ŠS Frýdek-Místek 2148 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1820 1
2007/2008 3 ŠS Frýdek-Místek 2148 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2161 ½
2007/2008 2 ŠS Frýdek-Místek 2148 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec"E" 2294 0
2007/2008 1 ŠS Frýdek-Místek 2148 Mesiarik Rudolf ŠK Bystřice n.Olší 2130 ½
2006/2007 11 TJ Mořkov 2021 Trombík Karel SK Slavia Orlová "A" 2214 0
2006/2007 10 TJ Mořkov 2021 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2125 1
2006/2007 9 TJ Mořkov 2021 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 ½
2006/2007 8 TJ Mořkov 2021 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 1
2006/2007 7 TJ Mořkov 2021 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2072 0
2006/2007 6 TJ Mořkov 2021 Jankovec Ivan Jakl Karviná "A" 2189 1
2006/2007 5 TJ Mořkov 2021 Čech Tomáš Sokol Dobrá "A" 2133 0
2006/2007 4 TJ Mořkov 2021 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 1
2006/2007 3 TJ Mořkov 2021 Incédi Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2108 1
2006/2007 2 TJ Mořkov 2021 Karhánek Pavel ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2236 1
2006/2007 1 TJ Mořkov 2021 Bachořík Otto LaborTech Ostrava "B" 2193 1
2004/2005 11 Frýdek-Místek B" 2093 Šplíchal Stanislav NH Ostrava A" 2160 0
2004/2005 10 Frýdek-Místek B" 2093 Klimša Pavel ŠKTP Hrabyně A" 1956 1
2004/2005 9 Frýdek-Místek B" 2093 Novák Jiří Slávia Orlová B" 2029 0
2004/2005 7 Frýdek-Místek B" 2093 Paździora Michal ŠK Stonava A" 2079 ½
2004/2005 6 Frýdek-Místek B" 2093 Martinec Tomáš Baník Havířov B" 1859 1
2004/2005 5 Frýdek-Místek B" 2093 Šamu Pavel NH Ostrava B" 1993 1
2004/2005 3 Frýdek-Místek B" 2093 Caletková Michaela Slezan Opava B" 1375 1
2004/2005 2 Frýdek-Místek B" 2093 Závěšický Petr Sokol Dobrá A" 2056 0
2004/2005 1 Frýdek-Místek B" 2093 Podlesný Petr Baník HavířovA" 1990 1
2004/2005 11 ŠK Frýdek Místek C 2093 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 1
2004/2005 9 ŠK Frýdek Místek C 2093 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice 2051 1
2004/2005 8 ŠK Frýdek Místek C 2093 Polách Jiří Loko Krnov A 2057 1
2004/2005 7 ŠK Frýdek Místek C 2093 Trpík Ludvík TJ Jiskra Rýmařov 1862 ½
2004/2005 6 ŠK Frýdek Místek C 2093 Hrouza Ondřej TJ Břidličná A 2016 1
2004/2005 5 ŠK Frýdek Místek C 2093 Krajina Aleš IPM COLOR Ostrava 2216 ½
2004/2005 4 ŠK Frýdek Místek C 2093 Didi Jan Ritmus Ostrava 2131 0
2004/2005 3 ŠK Frýdek Místek C 2093 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2163 1
2004/2005 2 ŠK Frýdek Místek C 2093 Potomák Vladimír Slavoj Poruba B 2183 0
2004/2005 1 ŠK Frýdek Místek C 2093 Nováček Pavel ŠK Svinov A 2027 0
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Bartas Pavel TJ F.-S.Napajedla 1592 ½
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Náplava Petr ŠK Boršice 1272 ½
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Novotný Petr ŠK SŠŠ St.Město B 1571 1
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Machalík Marek TJ Sok.Postoupky B 1
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1353 1
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Dvořák Martin TJ Sok.Postoupky A 1735 1
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Malá Anna Tatran Poštorná 1974 1
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1581 1
2004/2005 3 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Rakús Pavel ŠK TJMSA D.Benešov 2074 ½
2004/2005 2 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Rodshtein Tereza TJ VOKD O.-Poruba 1928 ½
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM B 2093 Baran Martin BŠŠ+ŠK FM C 1870 1
2003/2004 11 BŠŠ+DDM FM B 1849 Petr Jiří Sokol Postoupky A 1701 1
2003/2004 10 BŠŠ+DDM FM B 1849 Slovenčíková Iveta Sokol Postoupky B 1
2003/2004 9 BŠŠ+DDM FM B 1849 Malá Anna TJ Tatran Poštorná 1848 0
2003/2004 8 BŠŠ+DDM FM B 1849 Dvorský Vladimír Sokol Jedovnice 1727 0
2003/2004 7 BŠŠ+DDM FM B 1849 Stodůlka Radek ŠK Boršice 1482 1
2003/2004 6 BŠŠ+DDM FM B 1849 Zavadil Roman ŠK ZŠ Brankovice B 1593 1
2003/2004 5 BŠŠ+DDM FM B 1849 Valešová Šárka SŠŠ Staré Město B 1561 1
2003/2004 4 BŠŠ+DDM FM B 1849 Štětina Pavel Sokol Postoupky C 1
2003/2004 3 BŠŠ+DDM FM B 1849 Mück Jaroslav BŠS+DDM FM C 1581 1
2003/2004 2 BŠŠ+DDM FM B 1849 Kolašín Jan A64 Grygov B 1304 1
2003/2004 1 BŠŠ+DDM FM B 1849 Doubek Tomáš A64 Grygov A 1701 1
2003/2004 5 ŠK Frýdek-MístekC 1849 Horáková Dana Slavoj Poruba B 2119 ½
2003/2004 4 ŠK Frýdek-MístekC 1849 Milián Milan Slavoj Bruntál A 1927 0
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 1849 Rakús Pavel ŠK MSA D.BenešovB 1940 0
2003/2004 1 ŠK Frýdek-MístekC 1849 Jureček Daniel West 1999 Opava A 1789 1