Hráč Horák Jan

Horák Jan

User Pic
Jméno: Horák Jan
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1908
Elo mezinárodní: 1950
ID: 41697
FIDE ID: 390208
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Č TJ Štefanydes Polička 1950 1908 Londin Šimon ŠK Staré Město 2079 2023 0
2018/2019 4 Č TJ Štefanydes Polička 1921 1908 Paseka Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1882 1912 0
2018/2019 3 B TJ Štefanydes Polička 1921 1908 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek A 2077 2132 0
2018/2019 2 Č TJ Štefanydes Polička 1921 1908 Nguyen Thai Dai Vinh Interchess Frýdek-Místek 1970 1980 1
2018/2019 1 B TJ Štefanydes Polička 1921 1908 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1821 1792 0
2018/2019 1 Č Panda Rychnov n. K. 1921 1908 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2095 2083 0
2018/2019 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1921 1908 Velecký Viktor ŠK Červený Kostelec A 2066 2085 1
2017/2018 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 1950 1833 Mičulka Petr Lokomotiva Brno A 2048 2026 ½
2017/2018 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1885 1833 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2141 2153 ½
2017/2018 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 1852 1833 Pavera Vít KVS Ekodivize Opava 1995 1991 0
2017/2018 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1950 1833 Sikorová Olga TŽ Třinec 2222 2252 0
2017/2018 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 1950 1833 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2215 2190 0
2017/2018 7 Č TJ Štefanydes Polička 1852 1833 Brejša Adam ŠKM TJ Lanškroun 1412 1434 1
2017/2018 6 B TJ Štefanydes Polička 1950 1833 Drašnar Lukáš ŠK ORTEX Hradec Králové 1580 1682 0
2017/2018 5 B TJ Štefanydes Polička 1950 1833 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa - DDM HK 1493 1518 1
2017/2018 4 Č TJ Štefanydes Polička 1974 1753 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 1
2017/2018 3 Č TJ Štefanydes Polička 1974 1753 Glozar Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1792 1881 1
2017/2018 2 B TJ Štefanydes Polička 1974 1753 Kříž Tomáš ŠK Kuřim B 1585 1701 1
2017/2018 1 B TJ Štefanydes Polička 1974 1753 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1872 1884 1
2017/2018 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou C 1885 1833 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř C 1906 1908 ½
2017/2018 10 B Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1907 1908 ½
2017/2018 9 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1885 1833 Pultar Petr PŠ TJ Náchod C 1868 1867 1
2017/2018 8 B Panda Rychnov n. Kn. B 1885 1833 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2066 2067 1
2017/2018 7 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1852 1833 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1736 1757 1
2017/2018 6 B Panda Rychnov n. Kn. B 1852 1833 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2022 2001 1
2017/2018 5 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 0
2017/2018 4 B Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1894 1885 ½
2017/2018 3 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1892 1903 ½
2017/2018 2 B Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1883 1859 1
2017/2018 1 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1974 1753 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1749 1676 1
2016/2017 11 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 ½
2016/2017 9 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Gorecki Janusz TJ Hronov B 1843 1949 ½
2016/2017 8 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 1
2016/2017 7 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 ½
2016/2017 6 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 ½
2016/2017 5 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec n. Orl. A 1770 1798 ½
2016/2017 4 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Vacek Jaroslav ŠK Červený Kostelec 1626 1659 ½
2016/2017 3 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Klíma David Spartak Rychnov n. Kn. A 1645 1783 1
2016/2017 2 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 1
2016/2017 1 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Krása Marek DDM Třebechovice p. O. B 1749 1731 ½
2016/2017 7 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 1
2016/2017 6 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha 1789 1732 ½
2016/2017 5 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1380 1380 0
2016/2017 4 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Pop Tomáš Desko Liberec 1541 1580 ½
2016/2017 3 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 0
2016/2017 2 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Procházka Ludvík Šachy Hošťálková 1646 1674 0
2016/2017 1 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1409 1582 0
2016/2017 7 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1938 1923 ½
2016/2017 6 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1409 1582 0
2016/2017 5 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 0
2016/2017 4 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Kubošová Jana SK Slavia Orlová 1704 1698 0
2016/2017 3 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Krejčok Tobiáš BŠŠ Frýdek-Místek 1698 1751 1
2016/2017 2 Č TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Procházka Ludvík Šachy Hošťálková 1646 1674 0
2016/2017 1 B TJ Štefanydes Polička 1526 1457 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1815 1902 0
2016/2017 11 Č Region Panda 1526 1457 Švancara Petr Agentura 64 Grygov 2040 2057 0
2016/2017 10 B Region Panda 1526 1457 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2187 2201 0
2016/2017 6 Č Region Panda 1526 1457 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1963 1962 ½
2015/2016 7 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1693 1411 ½
2015/2016 6 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Jun Rudolf Chotěbořští draci 1569 1659 0
2015/2016 5 Č Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1408 1549 0
2015/2016 4 B Panda Rychnov n. Kn. B 1526 1457 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny C 1498 1559 1
2015/2016 10 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1526 1457 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny C 1587 1572 ½
2015/2016 8 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1526 1457 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh 1808 1818 ½
2015/2016 10 Č Region Panda B 1526 1457 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 0
2015/2016 9 B Region Panda B 1526 1457 Gloser David ŠK Lípa B 1876 1808 0
2015/2016 8 Č Region Panda B 1526 1457 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř A 1902 1909 0
2015/2016 7 B Region Panda B 1526 1457 Duch Robert Slovan Broumov A 1807 1849 ½
2015/2016 6 Č Region Panda B 1526 1457 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad A 1798 1826 0
2015/2016 1 Č Region Panda B 1526 1457 Kohout Jan ŠK AD Jičín D 1975 1936 0
2015/2016 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1507 1527 1
2015/2016 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Malák Petr ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1291 1373 ½
2015/2016 8 Č Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1658 1601 ½
2015/2016 7 B Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1487 1533 1
2015/2016 6 Č Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Kolomý Adam ŠKM Lanškroun 1612 1564 ½
2015/2016 5 B Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1514 1584 1
2015/2016 1 B Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 Vítová Anna ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 0
2014/2015 11 Č Panda Rychnov n. Kn. 1205 Kalousová Julie ŠKM Lanškroun 1179 0
2014/2015 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1205 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny B 1433 1531 0
2014/2015 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1205 Mikhailava Natallia TJ ŠK Libina 1000 1
2014/2015 8 B Panda Rychnov n. Kn. 1205 Hruban Oliver 2222 ŠK Polabiny C 1071 1
2014/2015 7 Č Panda Rychnov n. Kn. 1205 Rokoš Filip ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1317 ½
2014/2015 4 B Panda Rychnov n. Kn. 1205 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1270 ½
2014/2015 3 B Panda Rychnov n. Kn. 1205 Malák Petr ŠK Lípa 1302 1183 1
2014/2015 2 Č Panda Rychnov n. Kn. 1205 Holina Martin TJ Bohemians Praha B 1250 1
2014/2015 1 B Panda Rychnov n. Kn. 1205 Kronowetter Aleš DDM Symfonie Poděbrady 1268 1
2014/2015 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1205 Mlynář Miroslav ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1640 1547 0
2014/2015 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1205 Otradovský Jan Slovan Broumov "B" 1000 1
2014/2015 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1205 Petera Milan Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1352 0
2013/2014 11 B Panda Rychnov n.Kn. 1250 Kašík Martin ŠK AD Jičín 1100 0
2013/2014 10 B Panda Rychnov n.Kn. 1250 Molkanov Oleg Sokol Praha Kobylisy 1409 0
2013/2014 9 Č Panda Rychnov n.Kn. 1250 Petr Jakub Bohemians Praha B 1605 1567 0
2013/2014 8 Č Panda Rychnov n.Kn. 1250 Pražák Viktor ŠK Lípa 1100 0