Hráč Dobeš Vojtěch

Dobeš Vojtěch

User Pic
Jméno: Dobeš Vojtěch
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2166
Elo mezinárodní: 2153
ID: 27975
FIDE ID: 333913
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 ŠK Staré Město 2213 2213 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2163 2164 ½
2018/2019 3 ŠK Staré Město 2213 2213 Kula Dominik Šachy Hošťálková 2224 2212 ½
2017/2018 11 ŠK Staré Město 2213 2210 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2215 2222 ½
2017/2018 9 ŠK Staré Město 2210 2210 Wiewiora Eneasz Slavoj Český Těšín 2325 0 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město 2210 2210 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2215 2190 1
2017/2018 2 ŠK Staré Město 2210 2210 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2268 ½
2016/2017 11 ŠK Staré Město 2239 2207 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2365 2336 ½
2016/2017 10 ŠK Staré Město 2239 2207 Břečka Ivan TJ Ostrava 2317 2320 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město 2239 2207 Piesik Piotr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 0
2016/2017 7 ŠK Staré Město 2239 2207 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2154 2165 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město 2239 2207 Kičmer Petr Baník Havířov 2206 2197 0
2016/2017 3 ŠK Staré Město 2239 2207 Blahynka Martin Moravská Slavia Brno 2420 2293 0
2016/2017 2 ŠK Staré Město 2239 2207 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 ½
2016/2017 11 TJ Bohemians Praha B 2213 2210 Postupa Pavel TJ Praha - Pankrác B 2243 2228 ½
2016/2017 10 TJ Bohemians Praha B 2210 2210 Frolov Artur ŠK DP Praha 2412 0 ½
2016/2017 9 TJ Bohemians Praha B 2210 2210 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2232 2220 ½
2016/2017 8 TJ Bohemians Praha B 2210 2210 Kříž Luboš Sokol Domažlice 2104 2110 ½
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha B 2210 2210 Formánek Martin Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 ½
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha B 2210 2210 Gross David TJ Šakal Kozolupy 2389 2413 0
2016/2017 2 TJ Bohemians Praha B 2210 2210 Hurdzan Tomáš TJ Plzeň Košutka 2202 2180 1
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha B 2199 2201 Kotyk Václav ŠK Kladno 2171 2153 0
2015/2016 11 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Jandl Vojtěch Sokol Tábor 1982 2042 ½
2015/2016 10 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác B 2073 2084 ½
2015/2016 8 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Pauch Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1991 2032 1
2015/2016 7 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice 2109 2123 0
2015/2016 4 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek 1947 1932 1
2015/2016 3 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 ½
2015/2016 2 Bohemians Texbase.cz Praha 2239 2207 Michálek František Sokol Kolín 2003 2042 1
2015/2016 11 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Piesik Piotr Beskydská šachová škola F-M "B" 2289 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž "A" 2365 2336 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov\r 2339 2309 0
2015/2016 8 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 1
2015/2016 5 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 1
2015/2016 4 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Šenkýř Martin ŠK Zlín "A" 2154 2165 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město "A" 2239 2207 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno\r "A" 2148 2149 ½
2014/2015 11 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová „A“ 2237 2248 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Šobáň Jaroslav Agentura 64 Grygov „A“ 2110 2117 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Koutný Petr ŠK Zlín „A“ 2095 2098 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Buločkin Martin Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1644 1808 1
2014/2015 6 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Trhal Tomáš TJ ŠO Chrudim 2164 2163 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Menčík Pavel ŠK Duras BVK „B“ 1572 1
2014/2015 3 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2217 2214 ½
2014/2015 2 ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 Dvořák Adam Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 1
2014/2015 11 ŠK Staré Město B 2116 2154 Roubalík Jakub ŠK Zlín B 2366 2364 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město B 2116 2154 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2225 2229 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město B 2116 2154 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2479 2477 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město B 2116 2154 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 2137 2139 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město B 2116 2154 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2279 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město B 2116 2154 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2249 2280 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město B 2116 2154 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2275 ½
2014/2015 1 ŠK Staré Město B 2116 2154 Stánec Stanislav TJ Podlužan Prušánky 2162 2145 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Rubal Adam ŠK Zlín “A“ 2243 2239 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Beil Zdeněk TJ Tatran Litovel “B“ 2232 2220 1
2013/2014 9 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 0
2013/2014 7 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2072 2087 1
2013/2014 4 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 ½
2013/2014 2 ŠK Staré Město “A“ 2116 2124 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2199 2194 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město B 2116 2124 Košata Jan ŠK Kuřim 2115 2116 0
2013/2014 10 ŠK Staré Město B 2116 2124 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město B 2116 2124 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město B 2116 2124 Závůrka Roman Sportovní Klub Prostějov 2169 2165 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město B 2116 2124 Dvořák Martin Sokol Postoupky 2194 2197 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město B 2116 2124 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno B 2324 2306 1
2013/2014 5 ŠK Staré Město B 2116 2124 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2351 2347 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město B 2116 2124 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2308 2256 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město B 2116 2124 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2112 2112 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město B 2116 2124 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2486 2483 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město B 2055 2083 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim 2248 2262 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město B 2055 2083 Šklíba Martin ŠK Lokomotiva Brno A 2263 2262 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město B 2055 2083 Gabriel Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 2129 2152 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město B 2055 2083 Uhmann Jan ŠK HPM TEC Hustopeče 2147 2142 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 2055 2083 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2083 2079 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 2055 2083 Macura Emil TJ FS NAPAJEDLA 2062 2057 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 2055 2083 Holemář David Moravská Slavia Brno 2272 2261 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 2055 2083 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2202 2213 ½
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 2055 2083 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2076 2115 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Canibal Jaromír Šachový klub Karviná “A“ 1813 1815 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Bureš Vít ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2158 2159 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2259 2254 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Sieber Martin SK Slavia Orlová “A“ 2016 2021 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Turner Radek ŠK Gordic Jihlava 2099 2147 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Škaroupka Jiří ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2188 2165 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Kozel Jiří Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2051 2079 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město “A“ 2055 2083 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2199 2169 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 2061 2052 Holemář David ŠK Lokomotiva Brno B 2306 2291 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město B 2061 2052 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková 2055 2078 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město B 2061 2052 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2158 2144 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město B 2061 2052 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2083 2070 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město B 2061 2052 Stachoň Martin Slavia Kroměříž B 2044 2073 0
2011/2012 5 ŠK Staré Město B 2061 2052 Slovák Pavel ŠK Zlín C 2039 2028 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město B 2061 2052 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2067 2070 1
2011/2012 3 ŠK Staré Město B 2061 2052 Gabriel Adam SK Boršice 2090 2076 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město B 2061 2052 Omelka Roman ŠK Staré Město C 2115 2118 ½
2011/2012 1 ŠK Staré Město B 2061 2052 Masák Pavel Spartak Adamov 2081 2086 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2061 2052 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2061 2052 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2061 2052 Papay Marek Chess Most 1922 1949 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2061 2052 Skalický Tomáš KŠ Říčany 1925 1914 1895 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město 2061 2052 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2061 2052 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město 2061 2052 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2183 2149 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město 2061 2052 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2206 2233 0
2011/2012 8 ŠK Staré Město 2061 2052 Frolík Martin TŽ Třinec 2197 2197 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město 2061 2052 Kovář Oldřich Labortech Ostrava B 2058 2012 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město 2061 2052 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2092 2101 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město 2061 2052 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2109 2108 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město 2061 2052 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město 2061 2052 Švanda Pavel ŠK Gordic 2159 2164 0
2010/2011 7 ŠK Staré Město 2013 Ježek Adam ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1926 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město 2013 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město 2013 Šlampa Jan Sokol Údlice 1944 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město 2013 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2159 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město 2013 Volčík Luděk SK Boršice 2069 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město 2013 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 0
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 2013 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2137 ½
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 2013 Fiala Václav SK Boršice B 2203 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 2013 Viták Pavel CHESSMONT Rožnov p.R. A 2212 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 2013 Sojka Aleš ŠK Holešov B 2145 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 2013 Hodovský Jiří ŠK Zlín D 2044 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 2013 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1857 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 2013 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín A 2138 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 2013 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla A 2154 0
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 2013 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 2072 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město B 2013 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 2003 0
2010/2011 10 ŠK Staré Město B 2013 Šafařík Vojtěch TJ ŠK Veselí nad Moravou 2044 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město B 2013 Kopčil Milan ŠK Zlín C 2067 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město B 2013 Vláčil Vladimír SK Prostějov 1984 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město B 2013 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2024 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město B 2013 Křížek František SK Boršice 2055 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město B 2013 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1947 1
2010/2011 4 ŠK Staré Město B 2013 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2034 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město B 2013 Molík Zdeněk SPgŠ+G Znojmo 2146 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město B 2013 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1949 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město B 2013 Rafaja Marek ŠK Holešov 2035 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město 2013 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 2062 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město 2013 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1951 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město 2013 Volčík Luděk SK Boršice 2069 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město 2013 Straka Josef BŠŠ Frýdek-Místek 2335 0
2010/2011 3 ŠK Staré Město 2013 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1874 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1874 Ta Van Duy ŠK Most 1704 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1874 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 2016 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1874 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1874 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1874 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 ½
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1874 Ježek Adam ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 0
2009/2010 10 SK Stare Mesto E 1874 Rafaja Marek MKS Holesov B 1917 ½
2009/2010 8 SK Stare Mesto E 1874 Volčík Stanislav SK Borsice B 1887 1
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 1874 Malčánek Jan CHESSMONT Roznov 1907 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto E 1874 Krupa Jaroslav TJ Gumarny Zubri 1919 0
2009/2010 5 SK Stare Mesto E 1874 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky 2022 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto E 1874 Krča Milan SK Stare Mesto D 2089 ½
2009/2010 2 SK Stare Mesto E 1874 Veselý Miroslav SK Zlin C 2038 0
2009/2010 1 SK Stare Mesto E 1874 Krčmář Milan TJ Sokol Franc. Lhota 1996 1
2009/2010 7 ŠK Staré Město 1874 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 ½
2009/2010 6 ŠK Staré Město 1874 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město 1874 Volčík Luděk SK Boršice 1922 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město 1874 Mrázek Lumír SK Slavia Orlova 2125 ½
2009/2010 3 ŠK Staré Město 1874 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 ½
2009/2010 2 ŠK Staré Město 1874 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2168 0
2009/2010 1 ŠK Staré Město 1874 Ježek Adam ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město F 1874 TJ Sokol Postoupky B 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1874 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2020 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město F 1874 Balážec Ludovít TJ Sokol Kvasice 1969 0
2009/2010 4 ŠK Staré Město F 1874 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1867 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město F 1874 Volčík Luděk SK Boršice C 1922 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město F 1874 Chutný Tomáš Dům kultury Kroměříž 1835 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město F 1874 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1661 ½
2008/2009 11 ŠK Staré Město E 1848 Petřík Petr Slavie Kroměříž B 2019 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město E 1848 Tomášů Radek SK Boršice B 1741 1
2008/2009 4 ŠK Staré Město E 1848 Králík František ŠK Staré Město D 1681 0
2008/2009 3 ŠK Staré Město E 1848 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1834 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město E 1848 Volčík Stanislav SK Boršice A 1790 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město E 1848 Jestříbek Martin ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1512 1
2008/2009 11 SK Stare Mesto "A" 1848 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1969 ½
2008/2009 10 SK Stare Mesto "A" 1848 Kawulok Marek TZ Trinec 1911 0
2008/2009 9 SK Stare Mesto "A" 1848 Jodl Daniel SK Rošáda Prostějov 1640 1
2008/2009 8 SK Stare Mesto "A" 1848 Šuťjak Martin TJ Tatran Postorna 1373 ½
2008/2009 6 SK Stare Mesto "A" 1848 Čáp Šimon SO TJ VOKD Poruba 1386 1
2008/2009 5 SK Stare Mesto "A" 1848 Premus Jan ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1955 0
2008/2009 4 SK Stare Mesto "A" 1848 Lessy Tomáš SK Stare Mesto "B" 1359 ½
2008/2009 3 SK Stare Mesto "A" 1848 Náplava Jakub SK Borsice "B" 1749 1
2008/2009 2 SK Stare Mesto "A" 1848 Krejčí David SK Lokomotiva Brno "C" 1533 1
2008/2009 1 SK Stare Mesto "A" 1848 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 0
2008/2009 11 ŠK Staré Město F 1848 Kolomazník Ladislav TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město F 1848 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1870 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město F 1848 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1861 ½
2008/2009 6 ŠK Staré Město F 1848 Holík Miroslav TJ Mařatice 1637 0
2008/2009 5 ŠK Staré Město F 1848 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1923 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město F 1848 Hruška Karel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1926 1
2008/2009 3 ŠK Staré Město F 1848 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky C 1650 1
2008/2009 2 ŠK Staré Město F 1848 Zemek Petr TJ Vlčnov A 1852 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město F 1848 Chutný Aleš Dům Kultury Kroměříž 1688 0
2007/2008 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1742 0
2007/2008 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1682 0
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Schmalz Michal TJ Tourist Biomedica Říčany A 1968 ½
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1772 0
2007/2008 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Langner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek B 1794 ½
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 0
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Dvořák Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 2036 1
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 1775 Mrkus František ŠK Staré Město E 1250 0
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 1775 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 1473 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 1775 Plevák Petr ŠK Staré Město D 1461 1
2007/2008 11 ŠK Staré Město F 1775 Gajdůšek Zdeněk ŠK Zlín E 1731 1
2007/2008 5 ŠK Staré Město F 1775 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1726 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město F 1775 Staněk Petr TJ Sokol Postoupky B 1815 ½
2007/2008 7 Staré Město G 1775 Pícha Zdeněk Mařatice 1645 0
2007/2008 5 Staré Město G 1775 Churý Petr Osvětimany A 1752 0
2007/2008 3 Staré Město G 1775 Kunčík Petr Dolní Němčí 1712 ½
2007/2008 2 Staré Město G 1775 Plevák Pavel Velehrad 1682 0
2007/2008 1 Staré Město G 1775 Zemčík Jan Kunovice A 1619 ½
2007/2008 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Straka Josef BŠŠ Frýdek-Místek A 1920 ½
2007/2008 6 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Langner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek B 1794 ½
2007/2008 5 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová A 2049 0
2007/2008 4 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Kolašín Jan A64 Grygov 1953 0
2007/2008 3 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 1
2007/2008 2 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Dvořák Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 2036 1
2007/2008 1 ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 Náplava Petr SK Boršice A 1815 0
2006/2007 11 SŠŠ Staré Město B 1427 Mojžíšek Marek BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1477 0
2006/2007 10 SŠŠ Staré Město B 1427 Rohovská Tereza BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1389 0
2006/2007 9 SŠŠ Staré Město B 1427 Wiczynski Artur SK Slavia Orlová 1797 ½
2006/2007 8 SŠŠ Staré Město B 1427 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba 1616 ½
2006/2007 7 SŠŠ Staré Město B 1427 Náplava Pavel SK Boršice B 1455 1
2006/2007 6 SŠŠ Staré Město B 1427 Rafaja Marek TJ Sokol Postoupky 1581 1
2006/2007 5 SŠŠ Staré Město B 1427 Kvapilík Jakub Slavia Kroměříž 1
2006/2007 4 SŠŠ Staré Město B 1427 Premus Jan MSA Dolní Benešov 0
2006/2007 3 SŠŠ Staré Město B 1427 Sedlář Martin ŠK ZŠ Brankovice 1
2006/2007 2 SŠŠ Staré Město B 1427 Stanka Petr BVK Duras Brno 1487 1
2006/2007 1 SŠŠ Staré Město B 1427 Hemzal Martin Tatran Poštorná 1250 1
2006/2007 11 ŠK Staré Město F 1427 Náplava Petr SK Boršice B 1686 0
2006/2007 8 ŠK Staré Město F 1427 Dubovecký Josef ŠK SK Zlín E 1757 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město F 1427 Kováčik Lubomír Dům Kultury Kroměříž 1491 1
2006/2007 1 ŠK Staré Město F 1427 Červenka Václav Spartak Uherský Brod 1395 ½
2006/2007 3 Staré Město G 1427 Válek Josef Mařatice B 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město G 1427 Johanides Vasil TJ Vlčnov C 1
2006/2007 5 ŠK Staré Město G 1427 Tichopádek Miroslav TJ Spartak Hluk B 1
2006/2007 2 ŠK Staré Město G 1427 Janska Petr SK Boršice E 1100 1
2005/2006 3 SŠŠ Staré Město D 1100 Náplava Jakub ŠK Osvětimany 1278 0
2005/2006 2 SŠŠ Staré Město D 1100 Pfeffer Dominik ŠK Boršice B 1390 0
2005/2006 1 SŠŠ Staré Město D 1100 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město C 1251 ½
2005/2006 11 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2005/2006 10 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Tvrdík Jan SK Prostějov 1000 0
2005/2006 9 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Dočekalová Zuzana ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1000 1
2005/2006 8 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Bělková Monika TJ Dolní Benešov 1100 1
2005/2006 7 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Bdžoch Vojtěch SK Slavia Orlová 1250 1
2005/2006 6 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Pfeffer Erik ŠK Boršice 1701 ½
2005/2006 5 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Indrák Jiří Slavia Kroměříž 1252 1
2005/2006 4 ŠK SŠŠ Staré Město B 1100 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1475 0
2005/2006 7 Staré Město G 1100 Maňásek Martin Velehrad ½
2005/2006 4 Staré Město G 1100 Gabriel Tomáš Boršice D 1250 1
2005/2006 3 Staré Město G 1100 Blecha Martin Osvětimany B 1250 ½
2005/2006 2 Staré Město G 1100 Johanides Vasil Vlčnov C 1
2005/2006 1 Staré Město G 1100 Boček Tomáš Mařatice B 1665 0
2004/2005 3 Staré Město G Klučka Marek Boršice D 0
2004/2005 1 Staré Město G Hůlka Martin Osvětimany B 0