Hráč Šťastný Jan

Šťastný Jan

User Pic
Jméno: Šťastný Jan
Oddíl: TJ Neratovice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2201
Elo mezinárodní: 2192
ID: 5035
FIDE ID: 312606
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 TJ Neratovice 2207 2213 Staszko Martin SO TJ Dukla Praha 2041 2050 ½
2018/2019 8 TJ Neratovice 2218 2213 Vokoun Jan TJ Pankrac 2136 2137 1
2018/2019 6 TJ Neratovice 2209 2213 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2210 2209 ½
2018/2019 5 TJ Neratovice 2209 2213 Košnář Martin SK Mesta Lysa nad Labem 2146 2120 1
2018/2019 4 TJ Neratovice 2235 2235 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove 2137 2133 0
2018/2019 3 TJ Neratovice 2239 2235 Juřek Josef SK Sokol Vysehrad 2248 2238 0
2018/2019 2 TJ Neratovice 2239 2235 Michálek Jan TJ Sakal Kozolupy 2253 2219 1
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2207 2213 Šott Pavel Šachový klub Líně 2153 2140 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2207 2213 Borkovec Milan Sokol Tábor 2243 2254 0
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2218 2213 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2265 2257 0
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2218 2213 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2221 2223 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2209 2213 Kovář Vojtěch Unichess Underground 2238 2240 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2235 2235 Stinka Jakub ŠACHklub NN Písek 2119 2094 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2239 2235 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2429 2416 0
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2215 2190 ½
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2231 2231 Keller Daniel Sparta Kutna Hora 2116 2116 ½
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 Meduna Eduard Eurovia Praha 2404 2400 0
2017/2018 4 Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 Hora Milan Sokol Kolin 2189 2162 ½
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2306 2301 0
2017/2018 2 Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlasim 2282 2323 1
2017/2018 10 TJ Neratovice A 2235 2231 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2038 2008 1
2017/2018 8 TJ Neratovice A 2222 2231 Černý David 2222 SK Polabiny B 2104 2060 1
2017/2018 7 TJ Neratovice A 2222 2231 Nejdl Eduard QCC Ceske Budejovice 2079 2067 1
2017/2018 3 TJ Neratovice A 2235 2231 Fencl Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2021 2030 1
2016/2017 8 SK AD Jicin B 2219 2214 Gregor Jiří TJ Neratovice 2223 2226 0
2016/2017 3 SK AD Jicin B 2219 2214 Pešout Jan TJ Pankrac 2195 2199 ½
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2219 2214 Záhorbenský Jaroslav Šachklub města Dobrovice 2027 2066 1
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2219 2214 Horák Martin Spartak Vlašim B 2144 2132 0
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2219 2214 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2314 2291 ½
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2219 2214 Škára Vladimír Šachový klub Zdice 2218 2161 ½
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2219 2214 Moravec Michal DDM Sokol Nymburk 2248 2247 ½
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 Papáček Štěpán Sokol Tábor 2246 2195 ½
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 Postupa Pavel TJ Pankrác B 2272 2218 1
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2053 1999 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 Matras Ondřej Sokol Praha-Vršovice 2247 2217 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 Zvára David ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 ½
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2389 2373 ½
2015/2016 10 AD Jičín 2219 2214 Vojta Pavel Spartak Vlašim 2169 2202 1
2015/2016 8 AD Jičín 2219 2214 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK B 2016 2122 1
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2259 2261 0
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2247 2250 ½
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2235 2223 0
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2095 2103 1
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Cvek Robert ŠK GROP Praha 2520 2512 ½
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2223 2224 ½
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Moravec Michal Sokol Kolín 2266 2263 0
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Vojta Tomáš Dolní Kralovice 2373 2382 0
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 2230 2237 Čížek Antonín Silko Gambit Jihlava 2252 2232 ½
2014/2015 6 ŠK AD Jičín 2230 2237 Kovář Vojtěch Unichess A 2230 2239 ½
2014/2015 3 ŠK AD Jičín 2230 2237 Volák Michal TJ Spartak Vlašim 2173 2184 0
2013/2014 6 AD Mahrla 2246 2257 Rous Daniel ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 0
2013/2014 4 AD Mahrla 2246 2257 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2021 2024 ½
2013/2014 3 AD Mahrla 2246 2257 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2031 2064 ½
2013/2014 2 AD Mahrla 2246 2257 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov B 1894 1927 ½
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2173 0
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2188 2191 ½
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Beneš Petr Sokol Kolín 2108 2114 ½
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Daneš Jaroslav Sparta Kutná Hora 2237 2238 1
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Blažek Jiří Sokol Tábor 2171 2164 1
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2002 2046 1
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2245 2249 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2257 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2225 2217 ½
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2233 2248 Hostička František Šachklub města Dobrovice 2228 2218 0
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2233 2248 Vlach Karel Caissa Úholičky 2107 2126 ½
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2233 2248 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2239 2239 ½
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2233 2248 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2190 2246 ½
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2325 2318 ½
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2103 2085 1
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2334 2354 0
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Vojta Pavel TRW autolektronika Vlašim 2217 2202 ½
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2219 2216 1
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2376 2367 0
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2212 2203 1
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Šimeček Bohumil ŠK Český Krumlov 2122 2123 1
2012/2013 3 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Čížek Antonín SFiala Gambit Jihlava 2281 2246 1
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 2233 2248 Karásek Lukáš Sparta Kutná Hora 2190 2208 ½
2011/2012 10 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Šuráň Jan JOLY Lysá nad Labem B 2360 2312 ½
2011/2012 9 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Lácha Josef ERA-Poštovní spořitelna B 2065 2068 1
2011/2012 8 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Gross David Šakal Kozolupy 2391 2420 ½
2011/2012 7 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Straka Vojtěch OAZA Praha 2246 2238 ½
2011/2012 6 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2139 2139 ½
2011/2012 4 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 0
2011/2012 3 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 1
2011/2012 2 1. Novoborský ŠK B 2246 2271 Tupý Martin TJ Pankrác 2264 2267 0
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2243 2259 1
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Spirin Oleg ŠK AD Jičín B 2493 2464 0
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha Kobylisy 2391 2383 ½
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2313 2321 ½
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov C 2067 2093 1
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 0
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Braun Marek Desko Liberec 2129 2152 0
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 2390 ½
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2278 2283 ½
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2389 2392 0
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2126 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2260 1
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Šmíd Miroslav JOLY Lysá nad Labem C 2199 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1943 1
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2185 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 0
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav 2142 ½
2010/2011 11 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové "B" 2312 ½
2010/2011 10 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2110 0
2010/2011 9 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2183 ½
2010/2011 8 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2160 1
2010/2011 7 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Vaculík Martin ŠK Zikuda Turnov "B" 2281 1
2010/2011 6 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 0
2010/2011 5 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Meduna Eduard ŠK AD Jičín "B" 2426 ½
2010/2011 4 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Braun Marek Desko Liberec 2153 1
2010/2011 3 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 1
2010/2011 2 TRW autoelektronika Vlašim 2251 Umanec Filip TJ Neratovice 2206 1
2009/2010 11 TRW autoel. Vlašim 2223 Pinc Miroslav Pyrit Příbram 2168 ½
2009/2010 9 TRW autoel. Vlašim 2223 Vlach Karel Caissa Úholičky 2161 ½
2009/2010 6 TRW autoel. Vlašim 2223 Wasserbauer Radek Rakovník 2061 ½
2009/2010 3 TRW autoel. Vlašim 2223 Holub Milan JAWA Brodce 2104 1
2009/2010 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2256 1
2009/2010 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Bednář Marcel Desko Liberec 2159 1
2009/2010 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2292 ½
2009/2010 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Bartoš Jan TJ Dukla Praha 2249 ½
2009/2010 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Šrejber Michal ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 1
2009/2010 4 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Moravec Michal Sokol Kolín 2273 0
2009/2010 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 ½
2009/2010 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Kopal Josef ŠK Zikuda Turnov B"" 2273 ½
2009/2010 1 TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 Vichnar David ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 1
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny B 2239 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2238 1
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny B 2239 Číp Dalibor Pila Ořechov A 2197 ½
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 2239 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice A 2115 1
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny B 2239 Motáček Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2084 ½
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2239 Kozák Miloš Space" Poštovní spořitelna "B"" 2154 ½
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2239 Kříž Luboš Holdia DP Praha B 2177 ½
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2239 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2308 ½
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2239 Pokrupa Marek Sokol Plzeň - Letná 2189 0
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2239 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2234 0
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2239 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2293 1
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2239 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2239 Pešout Jan TJ Pankrác 2251 ½
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2239 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2291 0
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2239 Schula Michal Sokol Vršovice 2312 ½
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2228 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 0
2007/2008 10 TJ ŠO Chrudim 2228 Michálek Jan Sokol Plzeň I B"" 2346 1
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim 2228 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2366 0
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim 2228 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2421 0
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim 2228 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2164 ½
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2228 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 0
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim 2228 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2385 ½
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2228 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice 2267 0
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim 2228 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2379 ½
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim 2228 Kubečka David Sokol Vršovice 2271 ½
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY B 2228 Cagašík Tomáš OREL OŘECHOV A 2254 ½
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY B 2228 Tesař Jan ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2084 ½
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY B 2228 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2161 1
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY B 2228 Jelínek Václav ŠK GORDIC JIHLAVA B 2047 ½
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny B 2235 Svoboda Václav Biomedica Říčany 2172 1
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny B 2235 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 0
2006/2007 9 2222 ŠK Polabiny B 2235 Vacek Radomír Desko Liberec 2116 ½
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny B 2235 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2072 ½
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny B 2235 Viták Pavel TJ Pankrác B 2181 1
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2235 Mejzlík Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 2101 ½
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny B 2235 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2236 ½
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2235 Knížek Jan JOLY Lysá nad Labem 2182 ½
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny B 2235 Zeinert Michal AVE-Kontakt Pardubice 2146 1
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2235 Vedral Oldřich Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 0
2005/2006 11 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2213 0
2005/2006 10 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Gregor Jiří TJ Praga Praha B 2241 ½
2005/2006 9 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Šklíba Martin AVE-Kontakt Pardubice 2217 0
2005/2006 6 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Řehořek Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2283 0
2005/2006 4 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2245 0
2005/2006 3 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2215 1
2005/2006 2 TJ Synthesia Pardubice B 2260 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2322 1
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2260 Bauma Jiří ŠK Dům armády 2166 0
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2260 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2256 ½
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2260 Tobyáš Miroslav ŠK DP Holdia 2265 ½
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2260 Mužík Martin Novoborský ŠK 2251 ½
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2260 Novák Michal Sokol Plzeň I C 2191 1
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2260 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2077 0
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2260 Kozák Miloš ŠK ČSOB 2245 ½
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2260 Munk Petr ŠK JOLY Lysá n.L. 2224 ½
2004/2005 11 TRW A. Vlašim A 2258 Buřil Petr Biomedica Říčany B 1984 1
2004/2005 9 TRW A. Vlašim A 2258 Růžička Zdeněk Kostelec n/ČL A 2128 1
2004/2005 8 TRW A. Vlašim A 2258 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2031 1
2004/2005 7 TRW A. Vlašim A 2258 Novák Václav Bohemia PoděbradyA 2003 1
2004/2005 6 TRW A. Vlašim A 2258 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 2017 1
2004/2005 5 TRW A. Vlašim A 2258 Oulovský Pavel Biomedica Říčany A 2158 0
2004/2005 4 TRW A. Vlašim A 2258 Beneš Petr Sokol Kolín C 2115 ½
2004/2005 3 TRW A. Vlašim A 2258 Skácel Jan Sokol Benešov A 2035 1
2004/2005 8 Synthesia Pardubice B 2258 Forman Štěpán Stadion Kutná Hora 2283 0
2004/2005 7 Synthesia Pardubice B 2258 Prandstetter Eduard AVE - Kontakt Pardubice 2348 ½
2004/2005 6 Synthesia Pardubice B 2258 Moravec Michal Sokol Kolín B 2311 1
2004/2005 2 Synthesia Pardubice B 2258 Hába Zdeněk TJ Praga Praha 2246 ½
2003/2004 11 Spartak Vlašim 2260 Jüptner Jan Spartak Vrchlabí 2231 0
2003/2004 10 Spartak Vlašim 2260 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2373 0
2003/2004 9 Spartak Vlašim 2260 Prandstetter Eduard AVE - Kontakt Pardubice 2355 0
2003/2004 8 Spartak Vlašim 2260 Tichý Vladimír Emerge Mladá Boleslav 2299 ½
2003/2004 7 Spartak Vlašim 2260 Mašín Luboš Sokol Kolín C 2188 ½
2003/2004 6 Spartak Vlašim 2260 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou 2304 ½
2003/2004 5 Spartak Vlašim 2260 Šenkýř Vladimír TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2230 1
2003/2004 4 Spartak Vlašim 2260 Táborský Rostislav Viktoria Žižkov 2318 1
2003/2004 3 Spartak Vlašim 2260 Mojžíš Martin ŠK Polabiny Pardubice 1962 ½
2003/2004 1 Spartak Vlašim 2260 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad C 2289 0
2003/2004 8 TJ Synthesia Pard. 2260 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2299 0
2003/2004 7 TJ Synthesia Pard. 2260 Šenkýř Vladimír Sokol Kolín B 2230 1
2003/2004 6 TJ Synthesia Pard. 2260 Zeithamel Radek ŠK čSOB B 2115 ½
2003/2004 5 TJ Synthesia Pard. 2260 Orság Milan ŠK Dům armády 2382 0
2003/2004 4 TJ Synthesia Pard. 2260 Borkovec Milan Sokol Tábor 2200 ½
2003/2004 3 TJ Synthesia Pard. 2260 Zvára Petr TJ Bohemians 2347 0
2003/2004 2 TJ Synthesia Pard. 2260 Pokorný Zdeněk ŠO+DDM Chrudim 2331 1
2003/2004 1 TJ Synthesia Pard. 2260 Petr Jan TJ Pankrác 2206 0