Hráč Vrátný Radim

Vrátný Radim

User Pic
Jméno: Vrátný Radim
Oddíl: Sokol Francova Lhota
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2155
Elo mezinárodní: 2155
ID: 397
FIDE ID: 314277
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2148 2158 Večeřa Petr Sokol Postoupky A 2036 2027 1
2018/2019 10 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2146 2158 Čechál Martin ŠK Holešov A 1963 1990 ½
2018/2019 9 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2146 2158 Omelka Roman ŠK Staré Město D 2029 2051 1
2018/2019 8 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2141 2158 Babula Milan ŠK Zlín-Malenovice A 2226 2188 ½
2018/2019 7 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2141 2158 Martiňák Cyril TJ Valašské Meziříčí A 1841 1956 1
2018/2019 6 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2156 2158 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 2091 2085 0
2018/2019 5 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2156 2158 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2042 2038 ½
2018/2019 4 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2173 2164 Kahánek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice A 1869 1890 0
2018/2019 3 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2170 2164 Vavruška Antonín ŠK Staré Město C 2052 2051 ½
2018/2019 2 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2170 2164 Náplava Pavel SK Boršice A 2046 2072 1
2018/2019 1 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2164 2164 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2012 1999 1
2017/2018 11 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2161 2179 Pagáč Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1851 1854 1
2017/2018 10 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 Worek Joanna ŠO Kunovice A 2282 2315 0
2017/2018 9 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž C 2056 2094 0
2017/2018 8 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2181 2179 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1989 1981 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2181 2179 Havránek Michal SK Boršice A 2020 2042 1
2017/2018 6 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2183 2179 Zpěváková Kateřina ŠK Staré Město C 1910 1868 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2183 2179 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1992 1996 1
2017/2018 4 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2011 2033 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1845 1889 1
2017/2018 2 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2179 Večeřa Petr Sokol Postoupky A 2013 2013 1
2017/2018 1 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2182 2178 Staufčík Michal ŠK Staré Město D 1993 1991 ½
2016/2017 11 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Beneš Miroslav ŠK Holešov A 2025 2017 1
2016/2017 10 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Skalský Alexandr ŠK Staré Město D 2004 1857 1
2016/2017 9 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1944 1911 ½
2016/2017 8 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Kopčil Milan TJ Fatra-Slavia Napajedla A 2006 2021 1
2016/2017 7 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov A 2184 2172 ½
2016/2017 6 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Malčánek Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2109 2097 0
2016/2017 5 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Pyš Zbyněk TJ Valašské Meziříčí A 1915 1947 1
2016/2017 4 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Havránek Michal SK Boršice A 2039 2073 1
2016/2017 3 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1918 1869 ½
2016/2017 2 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Bačák Martin Sokol Postoupky A 2085 2078 ½
2016/2017 1 ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2179 2210 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1980 2012 ½
2015/2016 11 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Vrána František ŠK Staré Město "B" 2207 2185 ½
2015/2016 10 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 ½
2015/2016 9 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Záleský Karel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2073 2006 0
2015/2016 8 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Langner Ladislav TŽ Třinec "B" 2366 2339 0
2015/2016 7 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 1
2015/2016 6 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 ½
2015/2016 5 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Dungl Martin Sokol Postoupky 2087 2068 ½
2015/2016 4 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Šudřich Radek Slavia Kroměříž "B" 1997 2017 1
2015/2016 3 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba "B" 2185 2180 0
2015/2016 2 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Pala Vladimír Sokol Hošťálková 2242 2197 ½
2015/2016 1 Labortech Ostrava "B" 2179 2210 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2117 2147 ½
2015/2016 11 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Balážec Ludovít ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1918 1869 1
2015/2016 10 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Krejča Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1996 1971 ½
2015/2016 9 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2109 2097 1
2015/2016 8 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Pfeffer Erik SK Boršice A 1904 1892 1
2015/2016 7 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Vávra Antonín ŠK Staré Město C 1940 1924 0
2015/2016 6 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Petržela Pavel ŠK Holešov A 1999 1996 ½
2015/2016 5 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2078 2090 ½
2015/2016 4 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2069 2072 1
2015/2016 3 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Pálka Bronislav Fatra-Slavia Napajedla A 1930 1908 1
2015/2016 2 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 2047 2070 1
2015/2016 1 Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2179 2210 Večeřa Petr Sokol Postoupky B 2039 2037 ½
2014/2015 8 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2083 2079 1
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 1
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 Mesiarik Rudolf TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2141 2134 ½
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 1921 1911 1
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2256 0
2014/2015 10 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 ½
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2223 2218 1
2014/2015 8 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Szotkowski Jakub Slavoj Český Těšín 2240 2240 0
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Matějka Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2204 2203 ½
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Didi Jan TJ Ostrava "B" 2057 2055 ½
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 1
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2135 2137 ½
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Malík Jan Slavoj Poruba "C" 2213 2221 ½
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 2091 2077 1
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 Solný Michal Orel Opava "A" 1971 1968 1
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "B" 2200 2198 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2081 2076 1
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "B" 2200 2198 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2114 2148 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "B" 2200 2198 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2044 2034 0
2013/2014 11 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "B" 2334 2338 ½
2013/2014 10 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2155 2159 ½
2013/2014 9 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Macíček Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2230 2222 0
2013/2014 8 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2281 2335 ½
2013/2014 7 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2188 2177 1
2013/2014 6 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice "A" 2246 ½
2013/2014 5 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Káňa Pavel TJ Ostrava "B" 2030 2038 ½
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 ½
2013/2014 3 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Řezníček Marcel ŠK TP Hrabyně "A" 2068 2075 1
2013/2014 2 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2154 2158 ½
2013/2014 1 TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2177 2160 1
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Káňa Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 ½
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 ½
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Babula Milan TŽ Třinec "C" 2300 2305 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2200 2222 ½
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2251 0
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2163 1000 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Kárník Pavel ŠK Bruntál "A" 2265 2253 ½
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov "A" 2351 2334 1
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 0
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2204 2180 ½
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2208 2205 ½
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2215 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1825 1
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2215 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1965 1982 ½
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "B" 2204 2215 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald "A" 1814 ½
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "B" 2272 2285 ½
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2161 2153 0
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2153 2167 1
2011/2012 8 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2241 ½
2011/2012 7 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2244 0
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Kretek Břetislav TŽ Třinec "C" 2230 2222 ½
2011/2012 5 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2347 2342 ½
2011/2012 4 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Premus Jan Slezan Opava "B" 2061 2103 1
2011/2012 3 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 2079 2138 ½
2011/2012 2 TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 Pavera Vít Orel Opava "A" 2004 2023 1
2011/2012 9 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2314 2316 ½
2011/2012 7 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Beil Zdeněk Garde Calcio Olomouc 2256 2230 0
2011/2012 6 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Tomeček Jan Baník Havířov A 2201 2216 ½
2011/2012 5 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2350 2336 ½
2011/2012 4 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Sikora-Lerch Jan Tatra Kopřivnice 2207 2194 ½
2011/2012 3 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Rodshtein Tereza KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 ½
2011/2012 2 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Vesselovsky Serguei BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 ½
2011/2012 1 TJ VOKD Poruba 2198 2215 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2140 2135 ½
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1960 1
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2009 ½
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1708 1
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "B" 1958 1
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1998 1
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ "A" 1708 1
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2058 1
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2173 ½
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2104 1
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2202 ½
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "B" 2214 Omamík Pavel TJ Studenka "A" 2048 1
2010/2011 11 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2174 1
2010/2011 10 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2209 ½
2010/2011 9 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2138 ½
2010/2011 8 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "C" 2101 0
2010/2011 7 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 ½
2010/2011 6 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Langner Ladislav Slovan Havířov "A" 2367 0
2010/2011 5 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Černín Radim Slezan Opava "B" 2268 ½
2010/2011 4 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1975 1
2010/2011 3 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Janyška Pavel Slavoj Bruntál "A" 2075 1
2010/2011 2 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2226 0
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory "A" 2214 Solný Michal Orel Opava "A" 1959 ½
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory B 2196 Vágner Ladislav Vagonka Studénka 2052 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory B 2196 Růčka Alois TJ Frenštát 1915 1
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory B 2196 Veselý Libor VOKD Poruba B 2228 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory B 2196 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 1
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory B 2196 Baroš Zbyněk TJ Fulnek 2005 1
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory B 2196 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1959 1
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory B 2196 Tománek Marek ŠK Petřvald 1830 ½
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory B 2196 Papán Cyril TJ Nový Jičín 2097 0
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory B 2196 Hlubina Pavel VOKD Poruba C 1957 ½
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory B 2196 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2036 1
2009/2010 11 TJ Mariánské Hory A 2196 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2365 1
2009/2010 10 TJ Mariánské Hory A 2196 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov C 2028 1
2009/2010 9 TJ Mariánské Hory A 2196 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2084 ½
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory A 2196 Premus Jan Slezan Opava B 2068 1
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory A 2196 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2287 ½
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory A 2196 Kawulok Marek TŽ Třinec D 1966 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory A 2196 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová B 2207 0
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory A 2196 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba B 2119 ½
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory A 2196 Didi Jan Mittal Ostrava C 2044 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory A 2196 Langner Ladislav Slavia Havířov 2385 1
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory A 2196 Růžička Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 ½
2006/2007 11 Mittal Ostrava "B" 2230 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava "B" 2336 ½
2006/2007 10 Mittal Ostrava "B" 2230 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "A" 0
2006/2007 9 Mittal Ostrava "B" 2230 Zelenka Milan TJ Mořkov 2167 ½
2006/2007 8 Mittal Ostrava "B" 2230 Wieczorek Zbigniew MSA Dolní Benešov "A" ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "B" 2230 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2230 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "B" 2230 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2287 ½
2006/2007 5 Mittal Ostrava "B" 2230 Mikrut Dariusz Jakl Karviná "A" ½
2006/2007 4 Mittal Ostrava "B" 2230 Lys Josef Sokol Dobrá "A" 2235 0
2006/2007 3 Mittal Ostrava "B" 2230 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2232 ½
2006/2007 2 Mittal Ostrava "B" 2230 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2289 0
2006/2007 1 Mittal Ostrava "B" 2230 Michenka Jozef ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2384 0
2006/2007 11 ŠK Svinov 2230 Caletka Radomír Slezan Opava B 2232 ½
2006/2007 10 ŠK Svinov 2230 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov B 2125 ½
2006/2007 9 ŠK Svinov 2230 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2098 1
2006/2007 8 ŠK Svinov 2230 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2372 ½
2006/2007 7 ŠK Svinov 2230 Veselý Libor VOKD Ostrava-Poruba 2214 0
2006/2007 6 ŠK Svinov 2230 Jurcik Martin TŽ Třinec C ½
2006/2007 5 ŠK Svinov 2230 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová B 2336 ½
2006/2007 4 ŠK Svinov 2230 Karnik Pavel Slavoj Bruntál 0
2006/2007 3 ŠK Svinov 2230 Černín Radim Sokol Jakartovice 2273 0
2006/2007 2 ŠK Svinov 2230 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2069 1
2006/2007 1 ŠK Svinov 2230 Zelenka Milan Sokol Fryčovice 2167 ½
2006/2007 9 ŠK Svinov "A" 2230 Očkay Tomáš VOKD Poruba 2122 ½
2005/2006 11 Mittal Ostrava "B" 2203 Szczepanek Radoslaw MSA Dolní Benešov"A" 1
2005/2006 8 Mittal Ostrava "B" 2203 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2285 0
2005/2006 7 Mittal Ostrava "B" 2203 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "B" 2240 ½
2005/2006 6 Mittal Ostrava "B" 2203 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2192 ½
2005/2006 5 Mittal Ostrava "B" 2203 Helis Tadeusz ŠK TP Hrabyně "A" ½
2005/2006 4 Mittal Ostrava "B" 2203 Slanina Miroslav Sokol Dobrá "A" 2150 1
2005/2006 3 Mittal Ostrava "B" 2203 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava "A" 2240 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "B" 2203 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2136 ½
2005/2006 1 Mittal Ostrava "B" 2203 Caletka Radomír Slezan Opava "A" 2146 1
2005/2006 11 ŠK Svinov A 2203 Benda Aleš TJ Mořkov A 2217 0
2005/2006 10 ŠK Svinov A 2203 Podlesný Pavel Baníl Havířov B 2141 ½
2005/2006 9 ŠK Svinov A 2203 Fiřt Stanislav LaborTech Ostrava B 2355 ½
2005/2006 8 ŠK Svinov A 2203 Kantor Petr TŽ Třinec C 2134 1
2005/2006 7 ŠK Svinov A 2203 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek C 2130 1
2005/2006 6 ŠK Svinov A 2203 Caletka Radomír Slezan Opava B 2146 1
2005/2006 5 ŠK Svinov A 2203 Bělačík Jan Jakl Karviná B 2078 ½
2005/2006 4 ŠK Svinov A 2203 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2104 1
2005/2006 3 ŠK Svinov A 2203 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2378 0
2005/2006 1 ŠK Svinov A 2203 Kárník Pavel Slavoj Bruntál A 2339 0
2004/2005 10 NH Ostrava A" 2206 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2169 0
2004/2005 8 NH Ostrava A" 2206 Rambousek Jan Slezan Opava B" 2088 1
2004/2005 6 NH Ostrava A" 2206 Trombík Karel Slávia Orlová B" 2254 1
2004/2005 5 NH Ostrava A" 2206 Vilášek Antonín Slezan Opava C" 1839 1
2004/2005 3 NH Ostrava A" 2206 Chwistek Petr Baník Havířov B" 2088 1
2004/2005 1 NH Ostrava A" 2206 Šindler Michal VOKD Poruba A" 2168 0
2004/2005 11 ŠK Svinov A 2206 Döring Robert TJ Mořkov A 2239 ½
2004/2005 10 ŠK Svinov A 2206 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 ½
2004/2005 9 ŠK Svinov A 2206 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2350 0
2004/2005 8 ŠK Svinov A 2203 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá B 2152 1
2004/2005 7 ŠK Svinov A 2206 Holeksa Miloš TJ Jakl Karviná B 2124 ½
2004/2005 6 ŠK Svinov A 2206 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 1920 1
2004/2005 5 ŠK Svinov A 2206 Vlachopulos Georgis Loko Krnov A 2115 0
2004/2005 4 ŠK Svinov A 2206 Fojtík Vlastislav TJ Jiskra Rýmařov 2111 1
2004/2005 3 ŠK Svinov A 2206 Janyška Pavel TJ Břidličná A 2060 1
2004/2005 2 ŠK Svinov A 2206 Jaworski Miroslav IPM COLOR Ostrava 2373 ½
2004/2005 1 ŠK Svinov A 2206 Vysoglad Petr ŠK Frýdek Místek C 2110 1
2003/2004 10 ŠK Svinov A" 2211 Veselý Martin NH Ostrava B" 2155 1
2003/2004 9 ŠK Svinov A" 2211 Kocián Karel Tatra Kopřivnice 2205 ½
2003/2004 8 ŠK Svinov A" 2211 Baier Pavel Baník Havířov 2215 ½
2003/2004 7 ŠK Svinov A" 2211 Trombík Karel Slávia Orlová B" 2208 ½
2003/2004 6 ŠK Svinov A" 2211 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2234 1
2003/2004 5 ŠK Svinov A" 2211 Lahner Jakub Frýdek-Místek B" 2267 0
2003/2004 4 ŠK Svinov A" 2211 Malík Jan VOKD Poruba A" 2225 0
2003/2004 2 ŠK Svinov A" 2211 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2185 ½
2003/2004 1 ŠK Svinov A" 2211 Olšar Jaroslav ŠK Stonava A" 2312 0