Hráč Krejčí Jan

Krejčí Jan

User Pic
Jméno: Krejčí Jan
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2549
Elo mezinárodní: 2563
ID: 12805
FIDE ID: 322156
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č Slavia Kroměříž 2582 2534 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2447 2457 ½
2017/2018 8 B Slavia Kroměříž 2575 2534 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2318 2277 1
2017/2018 6 B Slavia Kroměříž 2569 2534 Sabuk Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou A 2387 0 1
2017/2018 3 B Slavia Kroměříž 2579 2534 Šklíba Martin Lokomotiva Brno A 2291 2263 1
2017/2018 11 B Vystaviste Lysa nad Labem 2582 2534 Sysel Jaroslav Unichess 1845 1893 1
2017/2018 10 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2582 2534 Shirov Alexej 1. Novoborsky SK 2644 0 ½
2017/2018 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2582 2534 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2362 2341 1
2017/2018 8 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2575 2534 Hollan Martin Tatran Litovel 2202 2198 1
2017/2018 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2575 2534 Rausis Igors BSS Frydek-Mistek 2639 2574 ½
2017/2018 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2534 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2408 2398 ½
2017/2018 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2569 2534 Biolek Richard Labortech Ostrava 2456 2457 1
2017/2018 4 B Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 Vykouk Jan SK Zikuda Turnov 2445 2438 ½
2017/2018 3 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 Votava Jan GASCO Pardubice 2516 2526 ½
2017/2018 2 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2385 2378 1
2017/2018 1 B Vystaviste Lysa nad Labem 2579 2534 Vojta Tomáš Moravska Slavia Brno 2342 2336 1
2016/2017 11 B Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 1
2016/2017 10 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Hráček Zbyněk 1. Novoborsky SK 2599 2592 ½
2016/2017 9 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Špaček Petr SK mesta Lysa nad Labem 2373 2362 1
2016/2017 8 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Rojíček Vojtěch BSS Frydek Mistek 2404 2419 1
2016/2017 7 B Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Cífka Stanislav Tatran Litovel 2410 2404 1
2016/2017 6 B Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 1
2016/2017 5 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Marek Matyáš SK Rapid Pardubice 2200 2240 1
2016/2017 4 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Nepomucký Ondřej SK DURAS BVK Kralovo Pole 2239 2233 1
2016/2017 3 B Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2179 2158 1
2016/2017 2 B Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Murdzia Piotr SK Slavoj Poruba 2416 2461 ½
2016/2017 1 Č Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 ½
2016/2017 11 B Slavia Kroměříž 2512 2460 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2016/2017 10 Č Slavia Kroměříž 2512 2460 Sabuk Piotr Region Panda 2393 1
2016/2017 9 B Slavia Kroměříž 2512 2460 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2487 2451 ½
2016/2017 8 Č Slavia Kroměříž 2512 2460 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2472 2536 ½
2016/2017 6 Č Slavia Kroměříž 2512 2460 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 1
2016/2017 5 B Slavia Kroměříž 2512 2460 Marek Matyáš TJ Ostrava 2200 2240 1
2016/2017 4 Č Slavia Kroměříž 2512 2460 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 ½
2016/2017 3 B Slavia Kroměříž 2512 2460 Zwardoň Vojtěch ŠK Gordic Jihlava 2446 2429 ½
2016/2017 2 Č Slavia Kroměříž 2512 2460 Michenka Jozef Baník Havířov 2317 2323 1
2015/2016 10 Č Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2396 2398 ½
2015/2016 8 Č Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 Polák Tomáš Moravská Slavia Brno\r "A" 2511 2518 ½
2015/2016 5 Č Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2421 2409 1
2015/2016 4 B Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 Talla Vladimír SK Slavia Orlová "A" 2426 2440 1
2015/2016 2 B Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 Zwardoň Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2446 2429 0
2015/2016 1 Č Slavia Kroměříž "A" 2512 2460 Klíma Lukáš TJ Ostrava "A" 2345 2304 1
2015/2016 11 B Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2634 2617 0
2015/2016 10 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2455 2450 ½
2015/2016 9 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Neckář Lubomír ŠK města Lysá nad Labem B 2324 2310 ½
2015/2016 8 B Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Lipka Juraj ŠK Duras BVK 2416 2414 ½
2015/2016 7 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 1
2015/2016 6 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Szotkowski Jakub TŽ Třinec 2326 2317 ½
2015/2016 5 B Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Pisk Petr BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2341 1
2015/2016 4 B Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Velička Petr Labortech Ostrava 2432 2410 1
2015/2016 3 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Malinovský Karel ŠK Slavoj Poruba 2454 2454 ½
2015/2016 2 Č Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Neuman Petr Rapid Pardubice 2443 2400 ½
2015/2016 1 B Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 Spirin Oleg AD Mahrla Praha 2450 2482 ½
2014/2015 4 B Tatran Litovel C 2531 2524 Hartingerová Martina TJ Libina 1478 1725 1
2014/2015 2 B Tatran Litovel C 2531 2524 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1863 1875 1
2014/2015 8 B Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Biolek Richard TŽ Třinec 2446 2425 ½
2014/2015 7 Č Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Jurčík Martin ŠK Karviná 2369 2372 1
2014/2015 6 Č Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2400 2379 1
2014/2015 5 B Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2623 2597 0
2014/2015 4 Č Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½
2014/2015 3 B Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 ½
2014/2015 2 B Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Bobras Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2530 2530 ½
2014/2015 1 Č Ancora Tatran Litovel 2531 2524 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2528 2547 ½
2014/2015 10 B Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 1
2014/2015 9 Č Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 0
2014/2015 8 B Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová „A“ 2482 2498 ½
2014/2015 5 Č Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 Zwardoň Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2389 2381 ½
2014/2015 3 Č Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 Kalod Radek Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2479 2477 ½
2013/2014 10 Č TJ Tatran Litovel “B“ 2527 2512 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 0
2013/2014 5 B TJ Tatran Litovel “B“ 2527 2512 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2517 2508 1
2013/2014 4 Č TJ Tatran Litovel “B“ 2527 2512 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 1
2013/2014 1 B TJ Tatran Litovel “B“ 2527 2512 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 1
2013/2014 11 Č Orel Ořechov 2527 2512 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno C 2294 1
2013/2014 6 Č Orel Ořechov 2527 2512 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2112 2118 1
2013/2014 11 Č ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Jurčík Marián ŠK Karviná 2481 2466 ½
2013/2014 10 B ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Michalík Peter TŽ Třinec 2576 2455 ½
2013/2014 9 B ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2700 2721 ½
2013/2014 8 B ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2451 2404 0
2013/2014 7 Č ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Fedorov Aleksei BŠŠ Frýdek-Místek 2569 ½
2013/2014 6 Č ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 ½
2013/2014 5 B ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 2616 0
2013/2014 4 Č ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 ½
2013/2014 3 B ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Šimek Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna 2392 2390 1
2013/2014 2 B ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Pentala Harikrishna 1. Novoborský ŠK 2704 0
2013/2014 1 Č ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2412 2419 ½
2012/2013 11 Č Tatran Litovel “B“ 2529 2512 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2399 2393 1
2012/2013 10 B Tatran Litovel “B“ 2529 2512 Polák Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2520 2514 ½
2012/2013 6 B Tatran Litovel “B“ 2529 2512 Velička Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 1
2012/2013 1 B Tatran Litovel “B“ 2529 2512 Jurčík Marián Šachový klub Karviná “A“ 2496 2466 ½
2012/2013 11 Č TJ Tatran Litovel 2529 2512 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2012/2013 10 B TJ Tatran Litovel 2529 2512 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2599 2597 ½
2012/2013 9 B TJ Tatran Litovel 2529 2512 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2486 2475 1
2012/2013 8 B TJ Tatran Litovel 2529 2512 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2734 2726 0
2012/2013 7 Č TJ Tatran Litovel 2529 2512 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 ½
2012/2013 6 Č TJ Tatran Litovel 2529 2512 Kourousis Epaminondas TJ Bohemians Praha 2354 1
2012/2013 5 B TJ Tatran Litovel 2529 2512 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 ½
2012/2013 4 Č TJ Tatran Litovel 2529 2512 Pacher Milan TŽ Třinec 2436 ½
2012/2013 3 B TJ Tatran Litovel 2529 2512 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2450 2454 0
2012/2013 2 B TJ Tatran Litovel 2529 2512 Murdzia Piotr ŠK Slavoj Poruba 2471 2461 1
2012/2013 1 Č TJ Tatran Litovel 2529 2512 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2516 2514 1
2011/2012 11 Č Tatran Litovel 2489 2503 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 ½
2011/2012 10 B Tatran Litovel 2489 2503 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 1
2011/2012 9 Č Tatran Litovel 2489 2503 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 0
2011/2012 8 Č Tatran Litovel 2489 2503 Studnička Tomáš TJ Bohemians Praha 2359 2376 0
2011/2012 7 B Tatran Litovel 2489 2503 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2600 2564 ½
2011/2012 6 Č Tatran Litovel 2489 2503 Murdzia Piotr Slavoj Ostrava - Poruba 2472 2461 ½
2011/2012 5 B Tatran Litovel 2489 2503 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2648 2601 0
2011/2012 4 B Tatran Litovel 2489 2503 Rašík Vítězslav ŠK Labortech Ostrava 2473 2471 0
2011/2012 3 Č Tatran Litovel 2489 2503 Jurčík Marián ŠK Zlín 2474 2466 1
2011/2012 2 B Tatran Litovel 2489 2503 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 0
2011/2012 1 Č Tatran Litovel 2489 2503 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2548 2504 ½
2011/2012 8 B Tatran Litovel B 2489 2503 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 0
2011/2012 7 Č Tatran Litovel B 2489 2503 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava B 2320 2335 1
2011/2012 4 Č Tatran Litovel B 2489 2503 Sosna Jan ŠK Staré Město 2398 2407 1
2011/2012 3 B Tatran Litovel B 2489 2503 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny B 2436 2435 ½
2010/2011 11 Č Tatran Litovel B 2454 Rojíček Vojtěch SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2422 1
2010/2011 10 B Tatran Litovel B 2454 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 1
2010/2011 9 Č Tatran Litovel B 2454 Worek Joanna Mittal Ostrava 2274 1
2010/2011 7 Č Tatran Litovel B 2454 Zpěvák Pavel SK Stare Mesto 2391 1
2010/2011 6 B Tatran Litovel B 2454 Kulovaná Eva SK Gordic 2359 1
2010/2011 5 Č Tatran Litovel B 2454 Kaňovský David A64 Grygov B 2497 ½
2010/2011 4 B Tatran Litovel B 2454 Babula Milan TJ TZ Trinec B 2297 ½
2010/2011 2 Č Tatran Litovel B 2454 Ponížil Cyril SK Zlin B 2398 ½
2010/2011 1 B Tatran Litovel B 2454 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 1
2010/2011 11 Č Tatran Litovel 2454 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2547 ½
2010/2011 10 B Tatran Litovel 2454 Jurčík Marián ŠK Zlín 2466 1
2010/2011 9 B Tatran Litovel 2454 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2350 1
2010/2011 8 Č Tatran Litovel 2454 Likavský Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2466 0
2010/2011 7 Č Tatran Litovel 2454 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2547 1
2010/2011 6 B Tatran Litovel 2454 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2416 1
2010/2011 5 B Tatran Litovel 2454 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2413 1
2010/2011 4 B Tatran Litovel 2454 Bobras Piotr ŠK Rapid Pardubice 2530 1
2010/2011 3 Č Tatran Litovel 2454 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2454 ½
2010/2011 2 B Tatran Litovel 2454 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2546 0
2010/2011 1 Č Tatran Litovel 2454 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 1
2009/2010 11 B Tatran Litovel A 2453 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 1
2009/2010 10 Č Tatran Litovel A 2453 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2315 0
2009/2010 9 B Tatran Litovel A 2453 Pertlová Soňa TŽ Třinec B 2226 0
2009/2010 7 B Tatran Litovel A 2453 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2267 1
2009/2010 6 Č Tatran Litovel A 2453 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2268 1
2009/2010 5 B Tatran Litovel A 2453 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2344 1
2009/2010 4 Č Tatran Litovel A 2453 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 ½
2009/2010 3 B Tatran Litovel A 2453 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 1
2009/2010 2 Č Tatran Litovel A 2453 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2296 ½
2009/2010 1 Č Tatran Litovel A 2453 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2163 1
2009/2010 11 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2622 0
2009/2010 10 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Mišta Alexander TŽ Třinec 2563 0
2009/2010 9 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 0
2009/2010 8 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 ½
2009/2010 7 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2495 1
2009/2010 6 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Kempinski Robert SAGINA Pardubice 2617 ½
2009/2010 5 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Polák Tomáš ŠK SK Zlín 2500 0
2009/2010 2 B ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2531 1
2009/2010 1 Č ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2453 Miton Kamil ŠK Geofin Ostrava 2586 0
2008/2009 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2137 1
2008/2009 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Klement Lukáš ŠK Most 2097 1
2008/2009 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 1
2008/2009 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 ½
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Plát Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 2411 0
2008/2009 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2280 1
2008/2009 10 B TJ Tatran Litovel B 2397 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 ½
2008/2009 9 B TJ Tatran Litovel B 2397 Zpěvák Pavel MKS Holešov 2398 0
2008/2009 8 Č TJ Tatran Litovel B 2397 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2109 0
2008/2009 6 Č TJ Tatran Litovel B 2397 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2163 1
2008/2009 5 B TJ Tatran Litovel B 2397 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 1
2008/2009 4 Č TJ Tatran Litovel B 2397 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2132 1
2008/2009 3 B TJ Tatran Litovel B 2397 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2157 1
2008/2009 2 Č TJ Tatran Litovel B 2397 Bažant Petr ŠK Zlín B 2308 ½
2008/2009 1 B TJ Tatran Litovel B 2397 Hudeček Jan ŠK Staré Město B 2323 1
2008/2009 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 1
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Volčík Luděk SK Boršice 1960 1
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Plát Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 2411 0
2008/2009 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2009 1
2008/2009 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2397 Kratochvíl Josef Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2065 1
2007/2008 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Plát Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy A 2282 0
2007/2008 6 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Svoboda Václav SK OAZA Praha A 2194 ½
2007/2008 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 1
2007/2008 4 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 1
2007/2008 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 1
2007/2008 11 Č Tatran Litovel 2394 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2298 ½
2007/2008 10 B Tatran Litovel 2394 Neděla Vlastimil Labortech-Geofin Ostrava 2326 0
2007/2008 9 B Tatran Litovel 2394 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 0
2007/2008 8 Č Tatran Litovel 2394 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 0
2007/2008 7 Č Tatran Litovel 2394 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2502 ½
2007/2008 6 B Tatran Litovel 2394 Bujak Michal Sokol Plzeň I 2286 1
2007/2008 5 B Tatran Litovel 2394 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2368 0
2007/2008 4 B Tatran Litovel 2394 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2433 0
2007/2008 3 Č Tatran Litovel 2394 Pisk Petr ŠK Zlín 2366 ½
2007/2008 11 Č Tatran Litovel B 2394 Luch Michal C A64 PROCLIENT Grygov B 0
2007/2008 10 B Tatran Litovel B 2394 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2368 ½
2007/2008 5 Č Tatran Litovel B 2394 Bažant Petr ŠK Zlín B 2342 ½
2007/2008 2 B Tatran Litovel B 2394 Pala Vladimír SK Prostějov 2279 ½
2007/2008 1 B Tatran Litovel B 2394 Beil Martin AŠK DA Olomouc 2230 1
2007/2008 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Dudys Jakub SK Slavia Orlová A 1
2007/2008 1 B BŠŠ Frýdek-Místek A 2394 Bureš Jaroslav A64 Grygov 2258 1
2006/2007 7 B BŠS Frýdek-Místek A 2117 Jonáš Václav Šachklub Sokol Klatovy A 1923 1
2006/2007 6 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Svoboda Václav Sportovní klub OAZA Praha 2172 1
2006/2007 5 B BŠS Frýdek-Místek A 2117 Körschner Miroslav Šachový klub Most A 1878 1
2006/2007 4 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Baláček Tadeáš RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1765 1
2006/2007 3 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 2 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Bartas Pavel SK Boršice A 1717 1
2006/2007 1 B BŠS Frýdek-Místek A 2117 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 1
2006/2007 11 B Tatran Litovel B 2117 Mudrák Josef MKS Holešov 2350 0
2006/2007 10 Č Tatran Litovel B 2117 Bažant Petr ŠK SK Zlín B 2281 ½
2006/2007 9 B Tatran Litovel B 2117 Valenta Vít LOKO Zábřeh 2149 1
2006/2007 7 B Tatran Litovel B 2117 Tikovský Alexandr ŠK 64 Brno 2181 0
2006/2007 6 Č Tatran Litovel B 2117 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2264 ½
2006/2007 5 B Tatran Litovel B 2117 Drtina Milan SK Boršice 2292 0
2006/2007 4 Č Tatran Litovel B 2117 Krčál Michal ŠK SK Zlín C 2243 1
2006/2007 2 Č Tatran Litovel B 2117 Bureš Vít ŠK DURAS BVK Brno B 2168 ½
2006/2007 1 Č Tatran Litovel B 2117 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2161 0
2006/2007 11 Č Tatran Litovel "A" 2117 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 ½
2006/2007 10 B Tatran Litovel "A" 2117 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 1
2006/2007 9 Č Tatran Litovel "A" 2117 Sikora Jan TŽ Třinec "B" 2200 ½
2006/2007 8 B Tatran Litovel "A" 2117 Knotek Josef ŠK Staré Město 1923 2064 1
2006/2007 7 Č Tatran Litovel "A" 2117 Adámek Jiří Slavoj Poruba "A" 2237 ½
2006/2007 6 B Tatran Litovel "A" 2117 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2161 1
2006/2007 5 Č Tatran Litovel "A" 2117 Číp Dalibor Orel Ořechov "A" 2162 ½
2006/2007 4 B Tatran Litovel "A" 2117 Medunová Věra ŠK Stonava "A" 2147 1
2006/2007 3 Č Tatran Litovel "A" 2117 Hejný Jaroslav Lokomotiva Brno "B" 1992 1
2006/2007 2 B Tatran Litovel "A" 2117 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2177 1
2006/2007 1 B Tatran Litovel "A" 2117 Vacek Antonín Mittal Ostrava "A" 2101 1
2006/2007 7 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2131 0
2006/2007 6 B BŠS Frýdek-Místek A 2117 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 1
2006/2007 4 B BŠS Frýdek-Místek A 2117 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 1
2006/2007 3 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Culek Karel Š.O. TJ Chrudim 1743 1
2006/2007 2 Č BŠS Frýdek-Místek A 2117 Bartas Pavel SK Boršice A 1717 1
2006/2007 1 B BŠS Frýdek-Místek A 2117 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ Staré Město A 2102 1
2005/2006 11 B Tatran Litovel "A" 2212 Kuboš Rostislav Slavia Orlová "A" 2217 0
2005/2006 9 Č Tatran Litovel "A" 2212 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2167 0
2005/2006 7 Č Tatran Litovel "A" 2212 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "A" 2071 0
2005/2006 5 Č Tatran Litovel "A" 2212 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "A" 2200 0
2005/2006 4 B Tatran Litovel "A" 2212 Bureš Vít ŠK DURAS Brno "A" 2242 0
2005/2006 2 B Tatran Litovel "A" 2212 Brázdil Roman Slavia Kroměříž "A" 2123 0
2005/2006 1 Č Tatran Litovel "A" 2212 Hurt Lukáš TJ Lanškroun "A" 2125 1
2005/2006 11 B Tatran Litovel B 2212 Jablonický František SK Boršice ½
2005/2006 8 Č Tatran Litovel B 2212 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2358 0
2005/2006 7 B Tatran Litovel B 2212 Botur Michal A64 MIPAP Grygov B 2043 1
2005/2006 4 Č Tatran Litovel B 2212 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2181 1
2005/2006 2 Č Tatran Litovel B 2212 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2167 ½
2005/2006 1 B Tatran Litovel B 2212 Šudřich Radek MKS Holešov 2098 ½
2005/2006 7 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 Kuchynka Lukáš ZŠ BRANKOVICE 2099 1
2005/2006 6 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 Dráb Tomáš LOKOMOTIVA BRNO 1737 1
2005/2006 5 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 Horsák Jan ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 2095 1
2005/2006 2 B BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 Šnevajs Heřman A64 GRYGOV 1851 ½
2005/2006 1 Č BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2212 Šimek Jan LOKO DDM KAMARÁD ČESKÁ TŘEBOVÁ 1928 1
2004/2005 11 B Tatran Litovel B 2116 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín 2275 0
2004/2005 10 Č Tatran Litovel B 2116 Mazoch Jiří Slavia Kroměříž C 2142 1
2004/2005 8 Č Tatran Litovel B 2116 Sabol Marian TJ Lanškroun 2347 ½
2004/2005 7 B Tatran Litovel B 2116 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2149 0
2004/2005 6 Č Tatran Litovel B 2116 Sluka Radek A64 Mipap Grygov B 2334 0
2004/2005 5 B Tatran Litovel B 2116 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2313 0
2004/2005 4 Č Tatran Litovel B 2116 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město B 2339 0
2004/2005 3 B Tatran Litovel B 2116 Navrátil Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2128 ½
2004/2005 1 B Tatran Litovel B 2116 Drtina Milan SK Boršice 2292 0
2004/2005 7 Č Frýdek-Místek 2116 Němcová Kristýna OAZA Praha 1970 0
2004/2005 6 B Frýdek-Místek 2116 Pospíšil Aleš Liberec 1731 ½
2004/2005 5 Č Frýdek-Místek 2116 Kubát Miroslav Plzeň A 1691 ½
2004/2005 4 B Frýdek-Místek 2116 Růžička Aleš Tábor 1804 ½
2004/2005 3 Č Frýdek-Místek 2116 Roubalík Jakub Zlín 1869 1
2004/2005 2 Č Frýdek-Místek 2116 Bálková Anna Staré Město 1974 0
2004/2005 1 Č Frýdek-Místek 2116 Bureš Jaroslav Grygov 1890 ½
2004/2005 11 B Tatran Litovel 2116 Kapusta Petr TJ Uherský Ostroh 2137 1
2004/2005 9 B Tatran Litovel 2116 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 1
2004/2005 8 Č Tatran Litovel 2116 Provazník Michal CD Rating Brno 2181 0
2004/2005 7 Č Tatran Litovel 2116 Sikorová Olga TŽ Třinec B" 2252 0
2004/2005 5 Č Tatran Litovel 2116 Virostko Petr ŠK Frýdek-Místek 2296 0
2004/2005 7 Č Frýdek Místek 2116 Šťastný Radek Brankovice 1872 1
2004/2005 6 Č Frýdek Místek 2116 Bureš Jaroslav Grygov 1890 ½
2004/2005 5 B Frýdek Místek 2116 Dráb Tomáš Loko Brno 1565 ½
2004/2005 4 B Frýdek Místek 2116 Gablech Imrich Havlíčkův Brod 1815 1
2004/2005 3 Č Frýdek Místek 2116 Roubalík Jakub Zlín 1869 1
2004/2005 2 Č Frýdek Místek 2116 Bálková Anna Staré Město u U.H. 1974 0
2003/2004 11 Č Tatran Litovel C 2049 Spurný Ondřej Sokol Přemyslovice 1990 ½
2003/2004 10 B Tatran Litovel C 2049 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník 2096 0
2003/2004 9 Č Tatran Litovel C 2049 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2117 ½
2003/2004 8 B Tatran Litovel C 2049 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2055 0
2003/2004 7 Č Tatran Litovel C 2049 Jemelka Jan SK Přerov 2001 0
2003/2004 6 B Tatran Litovel C 2049 Nejezchleba Josef Loko Zábřeh B 2015 1
2003/2004 5 B Tatran Litovel C 2049 Závůrka Roman SK Prostějov B 2186 1
2003/2004 3 B Tatran Litovel C 2049 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2144 0
2003/2004 2 Č Tatran Litovel C 2049 Navrátil Jiří TJ Unex Uničov 2163 ½
2003/2004 1 B Tatran Litovel C 2049 Švancara Petr A64 Grygov C 2244 1
2003/2004 11 B Tatran Litovel B 2049 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2121 0
2003/2004 10 Č Tatran Litovel B 2049 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2162 0
2003/2004 8 B Tatran Litovel B 2049 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2114 ½
2003/2004 7 Č Tatran Litovel B 2049 Vicenec Roman ŠK Šumperk 1951 ½
2003/2004 6 B Tatran Litovel B 2049 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2138 ½
2003/2004 5 Č Tatran Litovel B 2049 Vávra Pavel ŠK Zbroj Vsetín 2217 0
2003/2004 4 B Tatran Litovel B 2049 Kozák Petr Loko Zábřeh 2117 0
2003/2004 3 Č Tatran Litovel B 2049 Brázdil Roman Slavia Kroměříž A 2211 0
2003/2004 1 Č Tatran Litovel B 2049 Lasák Radek SK Prostějov 2049 1