Hráč Vacek Antonín

Vacek Antonín

User Pic
Jméno: Vacek Antonín
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2030
Elo mezinárodní: 2010
ID: 569
FIDE ID: 308978
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Ostrava B 2018 2044 Kubica Kamil SK Stonava 2153 0 0
2018/2019 5 TJ Ostrava B 2027 2044 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba D 2121 2133 ½
2018/2019 8 Viktorie Bohumín 2028 2044 Cieslak Patrycjusz Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2010 0 0
2018/2019 7 Viktorie Bohumín 2027 2044 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 ½
2018/2019 2 Viktorie Bohumín 2030 2049 Kraus František TJ Vendryně 1927 1971 ½
2018/2019 1 Viktorie Bohumín 2033 2049 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1919 1910 ½
2015/2016 10 Viktorie Bohumín 2036 2057 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2158 2158 ½
2015/2016 8 Viktorie Bohumín 2036 2057 Tustanowski Robert Sokol Vrbno p/Pradědem 2208 0
2015/2016 5 Viktorie Bohumín 2036 2057 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2073 2006 0
2015/2016 2 Viktorie Bohumín 2036 2057 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2117 2087 ½
2015/2016 1 Viktorie Bohumín 2036 2057 Surman Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2205 ½
2014/2015 11 TJ Ostrava "A" 2045 2059 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2006 1992 ½
2014/2015 4 TJ Ostrava "A" 2045 2059 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2001 2001 ½
2013/2014 10 TJ Ostrava 2053 2067 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2240 2240 0
2013/2014 8 TJ Ostrava 2053 2067 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 0
2013/2014 11 TJ Ostrava "B" 2053 2067 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 0
2013/2014 10 TJ Ostrava "B" 2053 2067 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2228 2227 ½
2013/2014 9 TJ Ostrava "B" 2053 2067 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2221 2217 ½
2013/2014 4 TJ Ostrava "B" 2053 2067 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2135 2123 0
2013/2014 1 TJ Ostrava "B" 2053 2067 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2043 2060 0
2013/2014 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Kraus František TJ Vendryně 2013 2017 ½
2013/2014 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Mroziak Maciej SK Slavia Orlová "D" 2199 ½
2013/2014 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2023 1999 ½
2013/2014 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Pazdziora Michal SK Stonava 2228 2246 0
2013/2014 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1990 1957 ½
2013/2014 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 1
2013/2014 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2088 2118 ½
2013/2014 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2328 2326 0
2013/2014 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2039 ½
2012/2013 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2049 1
2012/2013 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1923 1930 ½
2012/2013 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 1989 ½
2012/2013 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1954 2000 0
2012/2013 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 2145 ½
2012/2013 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 Misiuga Andrzej Slavoj Český Těšín 2210 ½
2012/2013 10 TJ Ostrava 2054 2071 Řezníček Marcel TJ Slovan Havířov 2111 2106 ½
2012/2013 7 TJ Ostrava 2054 2071 Závěšický Petr Sokol Dobrá 1991 1993 1
2012/2013 5 TJ Ostrava 2054 2071 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2044 2043 ½
2012/2013 1 TJ Ostrava 2054 2071 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2028 2046 0
2011/2012 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2125 2127 0
2011/2012 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B 1988 1
2011/2012 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 ½
2011/2012 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2144 1000 0
2011/2012 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 ½
2011/2012 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1920 1949 0
2011/2012 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 1
2011/2012 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 ½
2011/2012 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Gibiec Ernest SK Stonava 2279 2283 ½
2011/2012 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 ½
2011/2012 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2129 0
2011/2012 11 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Václavík David VOKD Poruba "B" 2058 ½
2011/2012 10 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Veřmiřovský Vlastimil TJ Mořkov "A" 1994 1984 1
2011/2012 9 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2042 2069 0
2011/2012 8 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Cupek Martin ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2050 2083 1
2011/2012 7 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "C" 2028 2036 ½
2011/2012 6 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Podlesný Pavel ŠK Šenov 2079 2095 1
2011/2012 5 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Pavelek Karel Slezan Opava "B" 2162 2134 ½
2011/2012 4 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Šnyta Zdeněk MSA Dolní Benešov "B" 2076 2066 0
2011/2012 3 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Pavera Vít Orel Opava "A" 2004 2023 1
2011/2012 1 Mittal Ostrava "B" 2070 2074 Kubačák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 2042 2033 ½
2010/2011 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Sobek Rostislav Jäkl Karviná "B" 2045 0
2010/2011 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Blaszczok Grzegorz SK Stonava 1
2010/2011 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1
2010/2011 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Miszczak Dariusz OS Rychvald "A" ½
2010/2011 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "C" 2183 0
2010/2011 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2166 0
2010/2011 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 Walowy Bohumír Inter Petrovice 2159 ½
2010/2011 11 Mittal Ostrava 2068 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2109 ½
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2068 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1
2009/2010 11 TJ Mittal B 2089 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2146 ½
2009/2010 10 TJ Mittal B 2089 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2036 ½
2009/2010 9 TJ Mittal B 2089 Kulišťák Milan Zbrojovka Vsetín 2006 ½
2009/2010 8 TJ Mittal B 2089 Baier Pavel Baník Havířov 2204 1
2009/2010 7 TJ Mittal B 2089 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2109 ½
2009/2010 6 TJ Mittal B 2089 Kawulok Marek TŽ Třinec C 1966 ½
2009/2010 5 TJ Mittal B 2089 Benda Aleš TJ Mořkov 2180 ½
2009/2010 4 TJ Mittal B 2089 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2164 ½
2009/2010 2 TJ Mittal B 2089 Matějka Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2177 0
2009/2010 1 TJ Mittal B 2089 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2013 ½
2008/2009 11 TJ Mittal Ostrava "B" 2098 Kovář Oldřich ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 ½
2008/2009 9 TJ Mittal Ostrava "B" 2098 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2089 0
2006/2007 10 Mittal Ostrava "B" 2101 Mitura Karel SK Slavia Orlová "A" 1976 1
2006/2007 9 Mittal Ostrava "B" 2101 Macíček Jan TJ Mořkov 1958 ½
2006/2007 8 Mittal Ostrava "B" 2101 Kozák Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2110 ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "B" 2101 Bulawa Marek Baník Havířov "A" 2041 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "B" 2101 Svozil Jaroslav Slavoj Poruba "B" 2085 1
2006/2007 5 Mittal Ostrava "B" 2101 Jankovec Ivan Jakl Karviná "A" 2189 ½
2006/2007 4 Mittal Ostrava "B" 2101 Čech Tomáš Sokol Dobrá "A" 2133 ½
2006/2007 3 Mittal Ostrava "B" 2101 Olšar Robin Slezan Opava "A" 2068 1
2006/2007 1 Mittal Ostrava "B" 2101 Očkay Tomáš ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2122 ½
2006/2007 1 Mittal Ostrava "A" 2101 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 0
2005/2006 11 Mittal Ostrava "B" 2094 Hošek Stanislav MSA Dolní Benešov"A" 1978 1
2005/2006 8 Mittal Ostrava "B" 2094 Walowy Bohumír ŠK Stonava "A" 2105 ½
2005/2006 4 Mittal Ostrava "B" 2094 Čech Luděk Sokol Dobrá "A" 2011 ½
2005/2006 1 Mittal Ostrava "B" 2094 Olšar Robin Slezan Opava "A" 1983 0
2004/2005 11 NH Ostrava B" 2123 Trombík Karel Slávia Orlová B" 2254 ½
2004/2005 8 NH Ostrava B" 2123 Ramík Jan Baník Havířov B" 2004 0
2004/2005 7 NH Ostrava B" 2123 Caletka Radomír Slezan Opava B" 2154 0
2004/2005 5 NH Ostrava B" 2123 Benčo Pavel Frýdek-Místek B" 2131 ½
2004/2005 4 NH Ostrava B" 2123 Keprt Pavel Sokol Dobrá A" 2145 1
2004/2005 3 NH Ostrava B" 2123 Bulawa Marek Baník HavířovA" 2040 ½
2004/2005 2 NH Ostrava B" 2123 Růžička Petr NH Ostrava A" 2251 ½
2003/2004 11 NH Ostrava B" 2129 Kačmařík Lukáš Frýdek-Místek B" 2188 0
2003/2004 9 NH Ostrava B" 2129 Dobeš Luděk VOKD Poruba A" 2149 0
2003/2004 6 NH Ostrava B" 2129 Sekáč Martin Baník Havířov 2122 ½
2003/2004 5 NH Ostrava B" 2129 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2083 1
2003/2004 3 NH Ostrava B" 2129 Čujdík Jiří ŠK Stonava A" 2155 ½
2003/2004 2 NH Ostrava B" 2129 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá A" 2097 ½
2003/2004 11 TJ NH Ostrava 2129 Knajbl Michael Tatran Litovel 1745 1
2003/2004 8 TJ NH Ostrava 2129 Malík Jan Slavoj Poruba 2225 0