Hráč Broda Michal

Broda Michal

User Pic
Jméno: Broda Michal
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1795
Elo mezinárodní: 1796
ID: 12632
FIDE ID: 322431
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Karviná 1795 1783 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1674 1758 1
2018/2019 10 ŠK Karviná 1795 1783 Pilch Jan Baník Havířov "C" 1654 1743 0
2018/2019 5 ŠK Karviná 1797 1796 Radecki Petr Inter Petrovice 2032 2024 0
2018/2019 4 ŠK Karviná 1797 1796 Sieber Bohumil SK Slavia Orlová "D" 1459 1507 1
2018/2019 3 ŠK Karviná 1811 1796 Warmuž Jiří Viktorie Bohumín 1642 1687 0
2018/2019 8 ŠK Karviná "C" 1795 1783 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1806 1831 1
2018/2019 7 ŠK Karviná "C" 1795 1783 Stoklasa Jiří Slavoj Český Těšín "B" 0 1922 0
2018/2019 6 ŠK Karviná "C" 1795 1783 Havlík Vlastimil Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1697 1758 1
2018/2019 5 ŠK Karviná "C" 1795 1783 Novák Tomáš SK Slavia Orlová "F" 1134 1226 1
2018/2019 4 ŠK Karviná "C" 1797 1796 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1702 1708 1
2018/2019 3 ŠK Karviná "C" 1811 1796 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 0 1829 0
2018/2019 1 ŠK Karviná "C" 1811 1796 Bystroň Vladislav Baník Havířov "D" 1537 1550 1
2017/2018 9 ŠK Karviná "C" 1786 1785 Novotný Radim Slavoj Český Těšín "B" 0 1893 1
2017/2018 5 ŠK Karviná "C" 1804 1785 Bystroň Vladislav Baník Havířov "D" 1537 1561 1
2017/2018 4 ŠK Karviná "C" 1786 1785 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 0 1941 0
2017/2018 3 ŠK Karviná "C" 1786 1785 Fialka Adam SK Slavia Orlová "E" 1837 1824 0
2017/2018 7 ŠK Karviná B 1804 1785 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov B 1705 1746 ½
2017/2018 6 ŠK Karviná B 1804 1785 Lipus Drahomír Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1465 1462 ½
2017/2018 4 ŠK Karviná B 1786 1785 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín 1824 1857 0
2017/2018 3 ŠK Karviná B 1786 1785 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1854 1887 ½
2017/2018 10 Šachový klub Karviná 1745 1811 Sieber Martin SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 0
2017/2018 9 Šachový klub Karviná 1745 1811 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 0
2017/2018 8 Šachový klub Karviná 1745 1811 Gerych Jan AŠK DA Olomouc "A" 1991 1973 0
2016/2017 9 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín "B" 1933 1970 ½
2016/2017 8 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Vaněk Tomáš SK Slavia Orlová "G" 1244 1244 1
2016/2017 7 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1744 1761 0
2016/2017 6 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 0
2016/2017 4 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 0
2016/2017 2 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Šosták Viktor TJ Sokol Těrlicko 1637 1
2016/2017 1 ŠK Karviná "C" 1745 1811 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "E" 1915 1887 0
2016/2017 10 Šachový klub Karviná 1745 1811 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 1918 1909 ½
2016/2017 6 Šachový klub Karviná 1745 1811 Sieber Martin SK Slavia Orlová 2096 2032 0
2015/2016 9 SK Karvina "C" 1745 1811 Fialka Adam SK Slavia Orlova "E" 1744 1799 1
2015/2016 7 SK Karvina "C" 1745 1811 Wardas Pavel Sokol Chotebuz 1727 1
2015/2016 5 SK Karvina "C" 1745 1811 Pekárek Aleš SK Slavia Orlova "F" 1561 1648 0
2015/2016 4 SK Karvina "C" 1745 1811 Papuga Miroslav Sokol Terlicko 1637 1
2015/2016 3 SK Karvina "C" 1745 1811 Brzezny Petr OS Rychvald "C" 1801 1813 0
2015/2016 2 SK Karvina "C" 1745 1811 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1841 1854 1
2015/2016 1 SK Karvina "C" 1745 1811 Ruman Martin Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 1
2015/2016 11 ŠK Karviná "B" 1745 1811 Rechtenberg Karel Beskydská šachová škola F-M "D" 1852 1842 1
2015/2016 5 ŠK Karviná "B" 1745 1811 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "A" 1786 1846 ½
2015/2016 4 ŠK Karviná "B" 1745 1811 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1799 1877 1
2015/2016 3 ŠK Karviná "B" 1745 1811 Pisz Břetislav SK Stonava 1793 ½
2015/2016 2 ŠK Karviná "B" 1745 1811 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1882 1874 0
2015/2016 1 ŠK Karviná "B" 1745 1811 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B" 1744 1761 1
2014/2015 7 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Stonavský Filip TJ Viktorie Bohumín "B" 1708 1740 0
2014/2015 6 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Konečný Vladimír Inter Petrovice "B" 1879 1933 ½
2014/2015 5 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Sikora Matouš OS Rychvald "B" 1665 1760 0
2014/2015 4 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Neumann Filip SK Slávia Orlová "F" 1460 1610 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1783 1833 1
2014/2015 2 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Petrov Nikolaj TJ Baník Havířov "D" 1742 1770 1
2014/2015 1 ŠK Karviná "C" 1777 1802 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1979 2006 0
2014/2015 11 ŠK Karviná "B" 1777 1802 Chmiel Jan Inter Petrovice "A" 1744 ½
2014/2015 10 ŠK Karviná "B" 1777 1802 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1834 1
2014/2015 8 ŠK Karviná "B" 1777 1802 Nowak Radek SK Stonava 1716 1805 1
2014/2015 5 ŠK Karviná "B" 1777 1802 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 ½
2014/2015 3 ŠK Karviná "B" 1777 1802 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "B" 1614 1674 1
2013/2014 9 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Szumilo Štefan TJ Slovan Havírov "C" 1787 ½
2013/2014 7 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Kostka Vít SK Slavia Orlová "E" 1866 1866 0
2013/2014 6 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1751 1810 0
2013/2014 5 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Beran Petr TJ Slovan Havírov "B" 2034 2033 1
2013/2014 4 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1702 1791 1
2013/2014 3 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1799 0
2013/2014 2 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Lamacz Pavel Sokol Terlicko 1519 1771 1
2013/2014 1 ŠK Karviná "C" 1804 1832 Valenčík Jozef TJ Slovan Havírov "D" 1975 2009 0
2013/2014 10 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1835 1
2013/2014 9 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1973 1886 1
2013/2014 8 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Kukuczka Milan TJ Vendryně 1972 1961 0
2013/2014 7 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Bausano Michael SK Slavia Orlová "D" 1777 1828 ½
2013/2014 5 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Knopp René SK Stonava 1877 1897 ½
2013/2014 3 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1876 1926 0
2013/2014 1 ŠK Karviná "B" 1804 1832 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2129 2122 0
2012/2013 9 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2004 1994 ½
2012/2013 8 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "C" 2018 2035 ½
2012/2013 7 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1871 ½
2012/2013 6 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "D" 1927 1949 ½
2012/2013 4 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1899 1945 0
2012/2013 2 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1829 ½
2012/2013 1 Inter Petrovice "B" 1805 1827 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "B" 1918 1970 1
2012/2013 11 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1790 1760 ½
2012/2013 9 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Nowak Radek SK Stonava 1836 1
2012/2013 8 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2007 2035 0
2012/2013 7 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Spěvák Pavel Inter Petrovice "A" 1810 ½
2012/2013 6 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 0
2012/2013 5 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1848 ½
2012/2013 3 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Izakovič Petr TJ Slovan Havířov "B" 1682 0
2012/2013 2 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Kotas Jan TJ Vendryně 1926 1905 1
2012/2013 1 ŠK Karviná "B" 1805 1827 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice 1899 1849 1
2011/2012 11 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 ½
2011/2012 10 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1742 1
2011/2012 7 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Krampol Vladimír SK Stonava 1925 1937 1
2011/2012 5 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Martínek Václav OS Rychvald "A" 1837 1
2011/2012 4 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 1
2011/2012 3 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B 1834 1903 0
2011/2012 2 ŠK Karviná "B" 1807 1850 Walica Roman TJ Vendryně 1661 1674 1
2011/2012 8 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2165 2172 0
2011/2012 7 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Kostka Vít SK Slavia Orlová "E" 1718 1863 0
2011/2012 5 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Barteček Ladislav OS Rychvald "B" 1866 0
2011/2012 4 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Spěvák Pavel Inter Petrovice "B" 1843 1
2011/2012 3 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Novák Jiří TJ Baník Havířov "D" 1929 0
2011/2012 2 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "C" 1851 2091 ½
2011/2012 1 ŠK Karviná "C" 1807 1850 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1958 1876 0
2010/2011 11 Jäkl Karviná "B" 1864 Prokop Tomáš TJ Sokol Fryčovice 1797 1
2010/2011 10 Jäkl Karviná "B" 1864 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2009 1
2010/2011 9 Jäkl Karviná "B" 1864 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1982 1
2010/2011 8 Jäkl Karviná "B" 1864 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2052 0
2010/2011 6 Jäkl Karviná "B" 1864 Parma František Inter Petrovice 1898 ½
2010/2011 4 Jäkl Karviná "B" 1864 Worek Andrzej ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova ½
2010/2011 1 Jäkl Karviná "B" 1864 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1943 0
2010/2011 9 Jäkl Karviná "C" 1864 Adamczyk Piotr SK Slavia Orlová "E" 1250 ½
2010/2011 8 Jäkl Karviná "C" 1864 Szmek Milan SK Slavia Orlová "D" 1881 ½
2010/2011 7 Jäkl Karviná "C" 1864 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1900 0
2010/2011 6 Jäkl Karviná "C" 1864 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1882 1
2010/2011 5 Jäkl Karviná "C" 1864 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2055 ½
2010/2011 4 Jäkl Karviná "C" 1864 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "B" 2008 ½
2010/2011 3 Jäkl Karviná "C" 1864 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "D" 1997 0
2010/2011 2 Jäkl Karviná "C" 1864 Mohyla Tomáš TJ Baník Havířov "C" 2100 0
2010/2011 1 Jäkl Karviná "C" 1864 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1826 0
2009/2010 9 Jakl Karviná C 1884 Matusiak Marcin Slovan Havířov B 1923 ½
2009/2010 8 Jakl Karviná C 1884 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1910 1
2009/2010 7 Jakl Karviná C 1884 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2078 0
2009/2010 6 Jakl Karviná C 1884 Bulava Petr Baník Havířov C 2116 0
2009/2010 5 Jakl Karviná C 1884 Bembenek Osvald Slavia Havířov B 1876 1
2009/2010 4 Jakl Karviná C 1884 Szumilo Štefan Slovan Havířov C 1721 1
2009/2010 3 Jakl Karviná C 1884 Brezík Petr OS Rychvald B 1833 0
2009/2010 2 Jakl Karviná C 1884 Blůcha Dalibor Viktorie Bohumín 2101 0
2009/2010 1 Jakl Karviná C 1884 Ondika Roman Slavia Orlová E 1920 0
2009/2010 11 Jäkl Karviná B 1884 Pavlíček Tomáš Slovan Havířov 1699 1
2009/2010 10 Jäkl Karviná B 1884 Holeksa Miloš Baník Havířov B 2078 ½
2009/2010 9 Jäkl Karviná B 1884 Kawulok Aleš Sokol Mosty u Jablunkova 1000 1
2009/2010 4 Jäkl Karviná B 1884 Maroszczyk Marek TŽ Třinec E 1616 1
2009/2010 2 Jäkl Karviná B 1884 Krampol Vladimír SK Stonava 1947 0
2008/2009 8 Jäkl Karviná B 1887 Brezík Petr OS Rychvald 1821 1
2008/2009 6 Jäkl Karviná B 1887 Makovička Tadeáš TŽ Třinec E 2028 1
2008/2009 5 Jäkl Karviná B 1887 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1811 ½
2008/2009 2 Jäkl Karviná B 1887 Bok Tomáš Sokol Dobrá B 1762 ½
2008/2009 1 Jäkl Karviná B 1887 Rajský Stanislav Viktoria Bohumín 1548 ½
2008/2009 9 Jäkl Karviná C 1887 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1973 ½
2008/2009 8 Jäkl Karviná C 1887 Crha Břetislav OS Rychvald B 1809 1
2008/2009 7 Jäkl Karviná C 1887 Wiercioch Szymon Slovan Havířov C 1
2008/2009 6 Jäkl Karviná C 1902 Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B 1721 1
2008/2009 5 Jäkl Karviná C 1887 Barabasz Gustav Sokol Těrlicko 1788 ½
2008/2009 4 Jäkl Karviná C 1887 Slívová Veronika Slovan Havířov B 1753 ½
2008/2009 3 Jäkl Karviná C 1887 Ramík Jan Baník Havířov C 2057 1
2008/2009 1 Jäkl Karviná C 1887 Kopta Jiří Slavia Orlová D 2019 0
2007/2008 8 Jakl Karviná C Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1
2007/2008 6 Jakl Karviná C Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1
2007/2008 4 Jakl Karviná C Novotný Vilém Slavia Havířov B 1
2007/2008 3 Jakl Karviná C Bulava Petr Slovan Havířov A 0
2007/2008 2 Jakl Karviná C Rajský Stanislav Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 1 Jakl Karviná C Mareš Petr Slovan Havířov B 1
2006/2007 11 Jakl Karviná "B" 1843 Srba Antonín SK Slavia Orlová "C" 1758 ½
2006/2007 10 Jakl Karviná "B" 1843 Kyjonka Radomír Inter Petrovice "A" 1725 1
2006/2007 9 Jakl Karviná "B" 1843 Langner Ladislav Slavia Havířov "A" 1717 1
2006/2007 8 Jakl Karviná "B" 1843 Knopp René ŠK Stonava "B" 1839 ½
2006/2007 6 Jakl Karviná "B" 1843 Schoupal Edvard TŽ Třinec "D" 1977 ½
2006/2007 5 Jakl Karviná "B" 1843 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1836 1
2006/2007 2 Jakl Karviná "B" 1843 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1886 0
2006/2007 11 Jakl Karviná C 1843 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1891 ½
2006/2007 10 Jakl Karviná C 1843 Kosiorek Lukász Slavia Orlová D 1531 0
2006/2007 9 Jakl Karviná C 1843 Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1674 0
2006/2007 8 Jakl Karviná C 1843 Bembenek Osvald Slavia Havířov B 1729 1
2006/2007 6 Jakl Karviná C 1843 Ruta Dominik Slovan Havířov 1816 0
2006/2007 5 Jakl Karviná C 1843 Bukový Josef Baník Havířov D 1787 0
2006/2007 3 Jakl Karviná C 1843 Bonczek Vlastimil Inter Petrovice B 1780 1
2006/2007 2 Jakl Karviná C 1843 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1773 1
2006/2007 1 Jakl Karviná C 1843 Štamposký Libor Jakl Karviná D 1969 1
2005/2006 11 Jakl Karviná C 1649 Skocz Bruno Sokol Těrlicko 1497 1
2005/2006 10 Jakl Karviná C 1649 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1719 1
2005/2006 9 Jakl Karviná C 1649 Viktoria Bohumín B 1
2005/2006 8 Jakl Karviná C 1648 Knopp René SK Stonava B 1815 0
2005/2006 5 Jakl Karviná C 1649 Novotný Vilém Slavia Havířov B 1738 1
2005/2006 4 Jakl Karviná C 1649 Kniezková Jitka Baník Havířov D 1733 1
2005/2006 3 Jakl Karviná C 1649 Slovák Michal Baník Havířov E 1845 ½
2005/2006 2 Jakl Karviná C 1649 Adamčík Bohdan OS Rychvald B 1775 1
2005/2006 1 Jakl Karviná C 1649 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1756 ½
2005/2006 7 TJ Jakl Karviná E 1649 Novák Jiří SK Slavia Orlová E 1462 1
2005/2006 6 TJ Jakl Karviná E 1649 Hričko Martin TJ Slovan Havířov B 1337 1
2005/2006 5 TJ Jakl Karviná E 1649 Chlevišťan Jaromír OS Rychvald C 1701 1
2005/2006 4 TJ Jakl Karviná E 1649 Pánek Tomáš OS Rychvald D 1455 1
2005/2006 3 TJ Jakl Karviná E 1649 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov C 1
2005/2006 1 TJ Jakl Karviná E 1649 Škuta Radim TJ Slavia Havířov C 1725 1
2004/2005 9 Jakl Karviná E 1581 Bonczek Vlastimil Petrovice B 1849 ½
2004/2005 8 Jakl Karviná E 1581 Liška Marek Slovan Havířov B ½
2004/2005 7 Jakl Karviná E 1581 Papuga Miroslav Těrlicko 1771 0
2004/2005 5 Jakl Karviná E 1581 Volne 1
2004/2005 4 Jakl Karviná E 1581 Kořistka František Slovan Havířov A 1
2004/2005 3 Jakl Karviná E 1648 Smolín Jakub Rychvald D 1562 0
2004/2005 2 Jakl Karviná E 1648 Luczyk Petr Slavia Orlová E 1
2004/2005 1 Jakl Karviná E 1648 Krupanský Jaromír Slavia Havířov C 1614 0
2004/2005 11 Jakl Karviná C 1648 Lanzendörfer Zdeněk Jakl Karviná D 1689 ½
2004/2005 8 Jakl Karviná C 1648 Jopek Petr OS Rychvald B 0
2004/2005 7 Jakl Karviná C 1648 Luczyk Petr Slavia Orlová D 1
2004/2005 6 Jakl Karviná C 1648 Kniezková Jitka Baník Havířov D 1729 1
2004/2005 5 Jakl Karviná C 1648 Hanák Dalibor Sokol Chotěbuz 1
2004/2005 4 Jakl Karviná C 1648 Schoupal Edvard Slavoj Český Těšín 1903 ½
2004/2005 3 Jakl Karviná C 1648 Vlašic Luděk SK Stonava B 1765 ½
2004/2005 1 Jakl Karviná C 1648 Valošek Jakub Baník Havířov E 1
2003/2004 7 TJ JAKL Karviná E 1581 Křenek Tomáš TJ Slovn Havířov ½
2003/2004 6 TJ JAKL Karviná E 1581 Brzezny Petr OS Rychvald 1697 0
2003/2004 5 TJ JAKL Karviná E 1581 Kosňovský Radim OS Rychvald 1
2003/2004 4 TJ JAKL Karviná E 1581 Badura Jindřich Lokomotiva Petrovice "B" 1833 ½
2003/2004 3 TJ JAKL Karviná E 1581 Škuta Rostislav Slavia Havířov 1798 0
2003/2004 2 TJ JAKL Karviná E 1581 Olšarová Karolína SK Slavie Orlová "D" 1732 ½
2003/2004 1 TJ JAKL Karviná E 1581 Glemba Lukáš Baník Havířov ½