Hráč Kretek Břetislav

Kretek Břetislav

User Pic
Jméno: Kretek Břetislav
Oddíl: ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2197
Elo mezinárodní: 2200
ID: 185
FIDE ID: 303402
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B TJ Mosty u Jablunkova 2206 2201 Ramík Jan Baník Havířov C 1978 1981 ½
2017/2018 2 B TJ Mosty u Jablunkova 2206 2201 Závěšický Petr Sokol Brušperk A 2019 2015 ½
2015/2016 11 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 Dostál Radim Slavoj Poruba "C" 2077 2068 1
2015/2016 9 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2244 2234 ½
2015/2016 5 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 Škola Miroslav TJ Ostrava "B" 2188 2137 1
2015/2016 3 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2080 2075 1
2014/2015 10 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 ½
2014/2015 8 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Tomeček Jan Baník Havířov 2159 2165 0
2014/2015 7 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2204 2213 ½
2014/2015 6 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba "B" 2295 2277 ½
2014/2015 4 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2278 2335 ½
2014/2015 3 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2227 2225 ½
2014/2015 2 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "B" 2241 2224 ½
2014/2015 1 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2248 2240 ½
2013/2014 11 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2065 2086 1
2013/2014 10 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Krčál Michal ŠK Zlín "B" 2212 2216 ½
2013/2014 9 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Kaňok Jaroslav TJ Slovan Havířov 2189 2198 0
2013/2014 8 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Funiok Marcel Baník Havířov "A" 2112 2087 1
2013/2014 6 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Matras-Clement Agnieszka TŽ Třinec "B" 2245 0
2013/2014 4 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Sluka Radek A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 0
2013/2014 3 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Zvardoň Petr TJ Sokol Hošťálkova 2034 2041 1
2013/2014 2 B ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2154 2158 1
2013/2014 1 Č ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2134 2140 ½
2012/2013 11 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Podlesný Pavel ŠK Šenov "A" 2068 2073 ½
2012/2013 10 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2214 2216 1
2012/2013 9 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2103 2126 0
2012/2013 8 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2189 2200 1
2012/2013 5 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 ½
2012/2013 4 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2033 2044 1
2012/2013 3 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Omamík Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2076 2035 ½
2012/2013 2 Č ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "C" 1998 2003 ½
2012/2013 1 B ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2228 2220 Vrubl Jaroslav ŠK Bruntál "A" 2049 2059 ½
2011/2012 10 B TŽ Třinec "C" 2230 2222 Černín Radim Slezan Opava "B" 2269 2283 ½
2011/2012 8 B TŽ Třinec "C" 2230 2222 Solný Michal Orel Opava "A" 2073 2073 ½
2011/2012 6 B TŽ Třinec "C" 2230 2222 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2198 2215 ½
2011/2012 3 Č TŽ Třinec "C" 2230 2222 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice 2241 ½
2011/2012 2 B TŽ Třinec "C" 2230 2222 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2207 2194 ½
2011/2012 1 B TŽ Třinec "C" 2230 2222 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "B" 2272 2285 ½
2010/2011 10 B TJ TZ Trinec B 2232 Poloch Petr Mittal Ostrava 2268 0
2010/2011 8 B TJ TZ Trinec B 2232 Uřičář Jakub SK Stare Mesto 2216 0
2010/2011 11 B TŽ Třinec "D" 2232 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2138 1
2010/2011 9 B TŽ Třinec "D" 2232 Růžička Petr Tatra Kopřivnice "A" 2242 ½
2010/2011 7 B TŽ Třinec "D" 2232 Černín Radim Slezan Opava "B" 2268 ½
2010/2011 5 Č TŽ Třinec "D" 2232 Kárník Pavel Slavoj Bruntál "A" 2267 0
2010/2011 2 B TŽ Třinec "D" 2232 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2174 1
2006/2007 11 B TŽ Třinec "B" 2250 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno "B" 2229 ½
2006/2007 7 B TŽ Třinec "B" 2250 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2171 ½
2006/2007 6 Č TŽ Třinec "B" 2250 Šplíchal Stanislav Mittal Ostrava "A" 2209 1
2006/2007 5 Č TŽ Třinec "B" 2250 Bažant Petr ŠK Staré Město 1923 2281 0
2006/2007 4 B TŽ Třinec "B" 2250 Kufa Pavel Slavoj Poruba "A" 2191 ½
2006/2007 3 Č TŽ Třinec "B" 2250 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2263 ½
2006/2007 1 Č TŽ Třinec "B" 2250 Olšar Jaroslav ŠK Stonava "A" 2287 ½
2006/2007 4 B TJ TŽ Třinec 2250 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2343 0
2006/2007 3 B TJ TŽ Třinec 2250 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2288 0
2005/2006 11 B TŽ Třinec "B" 2247 Pavelka Jindřich Slavia Kroměříž "A" 2163 0
2005/2006 10 Č TŽ Třinec "B" 2247 Švub Jan TJ Lanškroun "A" 2001 1
2005/2006 9 B TŽ Třinec "B" 2247 Trombík Karel Slavia Orlová "A" 2163 1
2005/2006 8 Č TŽ Třinec "B" 2247 Beil Zdeněk Tatran Litovel "A" 2289 0
2005/2006 7 B TŽ Třinec "B" 2247 Hladík Oto Mittal Ostrava "A" 2246 ½
2005/2006 6 Č TŽ Třinec "B" 2247 Kulovaná Eva ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 0
2005/2006 5 Č TŽ Třinec "B" 2247 Walowy Bohumír Jakl Karviná "A" 2105 1
2005/2006 4 B TŽ Třinec "B" 2247 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2307 1
2005/2006 3 Č TŽ Třinec "B" 2247 Malík Jan Slavoj Poruba "A" 2241 0
2005/2006 2 B TŽ Třinec "B" 2247 Mlýnek Petr ŠK DURAS Brno "A" 2208 ½
2005/2006 1 Č TŽ Třinec "B" 2247 Dvořák Tomáš BŠS Frýdek-Místek "A" 2299 1
2004/2005 11 B TŽ Třinec B" 2245 Durčák Zdeněk Jakl Karviná A" 1890 ½
2004/2005 10 Č TŽ Třinec B" 2245 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2127 1
2004/2005 8 Č TŽ Třinec B" 2245 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2072 ½
2004/2005 7 B TŽ Třinec B" 2245 Krejčí Jan Tatran Litovel 2109 1
2004/2005 6 Č TŽ Třinec B" 2245 Škaroupka Jiří CD Rating Brno 2136 1
2004/2005 4 B TŽ Třinec B" 2245 Lahner Jakub ŠK Frýdek-Místek 2241 ½
2004/2005 3 Č TŽ Třinec B" 2245 Mudra Tomáš Duras BVK Brno A" 2075 1
2004/2005 2 B TŽ Třinec B" 2245 Trombík Karel Slavia Orlová A" 2254 ½
2004/2005 1 Č TŽ Třinec B" 2245 Vrána František ŠK Staré Město A" 2271 ½
2003/2004 10 Č TŽ Třinec 2272 Jasný Stanislav VP Frýdek-Místek 2276 ½
2003/2004 9 B TŽ Třinec 2272 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba 2240 ½
2003/2004 7 Č TŽ Třinec 2272 Fiřt Stanislav TJ NH Ostrava 2363 0
2003/2004 6 B TŽ Třinec 2272 Kupka Slavoj Slavia Orlová 2231 ½
2003/2004 5 Č TŽ Třinec 2272 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2279 ½
2003/2004 3 Č TŽ Třinec 2272 Bureš Vít Duras BVK Brno 2177 0
2003/2004 2 B TŽ Třinec 2272 Nábělek Marek Slezan Opava 2120 0
2003/2004 1 Č TŽ Třinec 2272 Zvolánek Libor Tatran Litovel 2258 ½
2003/2004 9 B TŽ Třinec C 2272 Zimniok Lubomír Jäkl Karviná B 2198 1
2003/2004 1 Č TŽ Třinec C 2272 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2231 ½