Hráč Kolář Stanislav

Kolář Stanislav

User Pic
Jméno: Kolář Stanislav
Oddíl: ŠK Šenov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2082
Elo mezinárodní: 2052
ID: 781
FIDE ID: 310964
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Šenov A 2052 2082 Novák Jiří ŠK Slavia Orlová C 1988 1990 1
2019/2020 3 ŠK Šenov A 2081 2082 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá 2146 2151 0
2019/2020 2 ŠK Šenov A 2081 2082 Valenčík Jozef ŠK Šenov B 2064 2059 0
2019/2020 1 ŠK Šenov A 2084 2082 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1901 1903 1
2019/2020 4 Baník Havířov 2081 2082 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2239 2236 1
2019/2020 3 Baník Havířov 2081 2082 Šorm Daniel TJ Tatran Litovel 2303 2284 0
2019/2020 2 Baník Havířov 2081 2082 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2238 2191 0
2019/2020 1 Baník Havířov 2084 2082 Krajina Aleš Labortech Ostrava "B" 2141 2143 0
2018/2019 11 ŠK Šenov A 2091 2045 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba D 2052 2033 1
2018/2019 10 ŠK Šenov A 2076 2045 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2164 2156 ½
2018/2019 8 ŠK Šenov A 2070 2045 Nytra Ondřej BSŠ Frýdek Místek D 1961 1883 1
2018/2019 7 ŠK Šenov A 2070 2045 Matějka Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2196 2198 0
2018/2019 6 ŠK Šenov A 2065 2045 Didi Jan TJ Ostrava B 2027 2015 1
2018/2019 5 ŠK Šenov A 2065 2045 Sieber Martin SK Slavia Orlová C 2076 2097 1
2018/2019 4 ŠK Šenov A 2066 2012 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2093 2083 ½
2018/2019 3 ŠK Šenov A 2058 2012 Čujdík Jiří SK Stonava 1947 1943 1
2018/2019 2 ŠK Šenov A 2058 2012 Růžička Petr Tatra Kopřivnice A 2214 2223 ½
2018/2019 1 ŠK Šenov A 2031 2012 Pavelek Karel Slezan Opava B 2128 2098 1
2018/2019 11 Baník Havířov 2076 2045 Růžička Petr ŠK Karviná 2203 2215 1
2018/2019 10 Baník Havířov 2076 2045 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá 2175 2169 1
2018/2019 9 Baník Havířov 2070 2045 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2201 2198 0
2018/2019 8 Baník Havířov 2070 2045 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2161 2200 1
2018/2019 7 Baník Havířov 2065 2045 Židek Václav Slavoj Poruba "C" 2170 2168 0
2018/2019 6 Baník Havířov 2065 2045 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2182 2189 0
2018/2019 5 Baník Havířov 2066 2012 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2207 0 ½
2018/2019 4 Baník Havířov 2066 2012 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno pod P. 2237 2223 0
2018/2019 3 Baník Havířov 2058 2012 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "B" 2281 0 ½
2018/2019 2 Baník Havířov 2058 2012 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2136 2154 0
2018/2019 1 Baník Havířov 2031 2012 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2185 2175 1
2017/2018 10 ŠK Šenov A 2088 2113 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2281 2265 0
2017/2018 9 ŠK Šenov A 2088 2113 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2029 2014 1
2017/2018 8 ŠK Šenov A 2099 2113 Kostka Vít SK Slavia Orlová B 2146 2152 ½
2017/2018 7 ŠK Šenov A 2099 2113 Kuchař Matěj ŠK Slavoj Poruba C 2085 2006 ½
2017/2018 6 ŠK Šenov A 2110 2113 Šnyta Zdeněk ŠK TJ Dolní Benešov B 2054 2048 ½
2017/2018 5 ŠK Šenov A 2110 2113 Havelka Ondřej TJ Ostrava C 2088 2084 1
2017/2018 3 ŠK Šenov A 2088 2113 Škola Miroslav TJ Ostrava B 2117 2089 ½
2017/2018 2 ŠK Šenov A 2088 2113 Olšar Robin Slezan Opava B 2034 2040 ½
2017/2018 1 ŠK Šenov A 2111 2115 Lojek Marek SK Slavia Orlová C 2102 2126 ½
2017/2018 9 Baník Havířov "A" 2080 2075 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno p/P 1925 1930 ½
2017/2018 8 Baník Havířov "A" 2080 2075 Čempel Jaroslav ŠK Slavoj Poruba "B" 2182 2140 0
2017/2018 7 Baník Havířov "A" 2080 2075 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2017/2018 6 Baník Havířov "A" 2080 2075 Žák Pavel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2030 2027 0
2017/2018 5 Baník Havířov "A" 2080 2075 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá „A“ 2159 2156 0
2017/2018 4 Baník Havířov "A" 2080 2075 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "A" ½
2017/2018 3 Baník Havířov "A" 2080 2075 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 ½
2017/2018 2 Baník Havířov "A" 2080 2075 Švancara Petr AŠK DA Olomouc "A" 2040 2057 1
2017/2018 1 Baník Havířov "A" 2080 2075 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2167 2179 0
2016/2017 10 Baník Havířov 2080 2075 Fargač Martin TŽ Třinec 2221 2227 ½
2016/2017 9 Baník Havířov 2080 2075 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno 2148 2149 0
2016/2017 8 Baník Havířov 2080 2075 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2156 ½
2016/2017 6 Baník Havířov 2080 2075 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 1
2016/2017 4 Baník Havířov 2080 2075 Bažant Petr ŠK Staré Město 2332 2340 1
2016/2017 3 Baník Havířov 2080 2075 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 0
2016/2017 2 Baník Havířov 2080 2075 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2210 2185 0
2016/2017 1 Baník Havířov 2080 2075 Marečková Martina Region Panda 2173 2092 ½
2015/2016 11 Baník Havířov 2080 2075 Štukner Šimon ŠK Slavoj Poruba "B" 2132 2120 0
2015/2016 10 Baník Havířov 2080 2075 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2205 2201 1
2015/2016 9 Baník Havířov 2080 2075 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1996 1971 ½
2015/2016 8 Baník Havířov 2080 2075 Sieber Martin TJ Slovan Havířov 2096 2032 ½
2015/2016 6 Baník Havířov 2080 2075 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1784 1793 ½
2015/2016 4 Baník Havířov 2080 2075 Daněk Libor Sokol Postoupky 2072 2031 1
2015/2016 3 Baník Havířov 2080 2075 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 1
2015/2016 2 Baník Havířov 2080 2075 Navrátil Marek Slavia Kroměříž "B" 1876 1897 1
2015/2016 1 Baník Havířov 2080 2075 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 1
2015/2016 7 ŠK Šenov "B" 2080 2075 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 ½
2015/2016 5 ŠK Šenov "B" 2080 2075 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2101 2127 1
2015/2016 10 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/Pradědem 2039 2086 0
2015/2016 9 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2159 2156 ½
2015/2016 8 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2096 2032 ½
2015/2016 7 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Rambousek Jan Slezan Opava "B" 1988 1994 1
2015/2016 6 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1946 1946 1
2015/2016 5 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 ½
2015/2016 4 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Kawulok Marek SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 0
2015/2016 3 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2225 2215 0
2015/2016 2 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 ½
2015/2016 1 ŠK Šenov "A" 2080 2075 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2158 2166 ½
2014/2015 11 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1767 1791 1
2014/2015 9 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 2109 2105 ½
2014/2015 8 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2204 2202 0
2014/2015 7 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Omamík Pavel TJ Studénka 2084 2078 0
2014/2015 5 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2007 2012 1
2014/2015 2 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2106 2127 ½
2014/2015 1 ŠK Šenov "A" 2083 2079 Kopec Ladislav TJ Ostrava "C" 2130 2114 ½
2014/2015 11 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2171 2174 0
2014/2015 9 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2167 2165 1
2014/2015 8 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Kostka Vít SK Slavia Orlová "C" 1864 1908 1
2014/2015 6 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 2122 2124 0
2014/2015 5 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1908 1901 0
2014/2015 4 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Hromada Pavel Orel Opava "A" 2174 2203 1
2014/2015 3 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Pavlásek Boris Sokol Vrbno p/P 2055 2114 0
2014/2015 2 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 1
2014/2015 1 TJ Ostrava "B" 2083 2079 Bureš Martin Baník Havířov "B" 2117 2117 1
2014/2015 10 Baník Havířov 2083 2079 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2220 2215 0
2014/2015 4 Baník Havířov 2083 2079 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2098 2090 ½
2013/2014 8 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2017 2102 0
2013/2014 7 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1981 2013 1
2013/2014 6 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "B" 2200 2198 0
2013/2014 5 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Didi Jan TJ Ostrava "C" 2069 2066 1
2013/2014 3 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2062 0
2013/2014 2 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 1987 1965 1
2013/2014 1 ŠK Šenov "A" 2081 2076 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2222 2217 ½
2013/2014 11 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2155 2136 1
2013/2014 10 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2258 2237 ½
2013/2014 8 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 ½
2013/2014 7 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Kocur Valter ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 ½
2013/2014 6 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 1
2013/2014 5 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "A" 1942 1948 0
2013/2014 4 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2154 2158 1
2013/2014 3 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Habina Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2073 2062 1
2013/2014 2 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 0
2013/2014 1 TJ Ostrava "B" 2081 2076 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2060 2070 ½
2013/2014 11 Baník Havířov "A" 2081 2076 Zatloukal Petr A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2114 2100 0
2013/2014 9 Baník Havířov "A" 2081 2076 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálkova 1876 1933 ½
2013/2014 4 Baník Havířov "A" 2081 2076 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2149 2184 0
2012/2013 10 Baník Havířov "A" 2140 2142 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2202 2206 1
2012/2013 9 Baník Havířov "A" 2140 2142 Holeksa Zdeněk Sokol Dobrá 2132 2153 0
2012/2013 8 Baník Havířov "A" 2140 2142 Mrva Marek TJ Ostrava 2207 2208 0
2012/2013 7 Baník Havířov "A" 2140 2142 Kašík Jiří Slavia Kroměříž "B" 2033 2056 1
2012/2013 6 Baník Havířov "A" 2140 2142 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2163 1000 0
2012/2013 5 Baník Havířov "A" 2140 2142 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2137 2121 1
2012/2013 4 Baník Havířov "A" 2140 2142 Valíčková Martina TŽ Třinec 2064 2064 ½
2012/2013 3 Baník Havířov "A" 2140 2142 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 0
2012/2013 2 Baník Havířov "A" 2140 2142 Bačák Martin Sokol Postoupky 2103 2087 1
2012/2013 1 Baník Havířov "A" 2140 2142 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2153 2149 ½
2012/2013 11 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2188 2175 0
2012/2013 10 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Dmitrenko Viktor SK Slavia Orlová "C" 2375 0
2012/2013 9 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Zdražil Tomáš ŠK Bruntál "A" 2049 2072 0
2012/2013 8 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice "A" 2044 2030 1
2012/2013 7 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2231 2285 1
2012/2013 6 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2008 2020 ½
2012/2013 5 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2208 2205 0
2012/2013 4 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2126 2124 0
2012/2013 3 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2144 2147 0
2012/2013 2 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 0
2012/2013 1 ŠK Šenov "A" 2140 2142 Solný Michal Slezan Opava "B" 2033 2054 ½
2011/2012 11 ŠK Šenov 2050 2075 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2099 2081 ½
2011/2012 10 ŠK Šenov 2050 2075 Dawidów Jacek SK Slavia Orlová "B" 2272 2285 ½
2011/2012 9 ŠK Šenov 2050 2075 Černín Radim Slezan Opava "B" 2269 2283 ½
2011/2012 8 ŠK Šenov 2050 2075 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 2079 2138 1
2011/2012 7 ŠK Šenov 2050 2075 Solný Michal Orel Opava "A" 2073 2073 0
2011/2012 6 ŠK Šenov 2050 2075 Didi Jan Mittal Ostrava "B" 2009 1997 1
2011/2012 5 ŠK Šenov 2050 2075 Šplíchal Stanislav TJ Mariánské Hory "A" 2195 2192 1
2011/2012 4 ŠK Šenov 2050 2075 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2176 2162 0
2011/2012 3 ŠK Šenov 2050 2075 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2153 2167 1
2011/2012 1 ŠK Šenov 2050 2075 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2244 0
2011/2012 11 Baník Havířov A 2050 2075 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 1
2011/2012 10 Baník Havířov A 2050 2075 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice 1994 1984 1
2011/2012 9 Baník Havířov A 2050 2075 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2061 2103 ½
2011/2012 8 Baník Havířov A 2050 2075 Macíček Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 1
2011/2012 7 Baník Havířov A 2050 2075 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 0
2011/2012 6 Baník Havířov A 2050 2075 Potomák Vladimír TJ VOKD Poruba 2216 2217 1
2011/2012 5 Baník Havířov A 2050 2075 Frolík Martin TŽ Třinec 2197 2197 0
2011/2012 4 Baník Havířov A 2050 2075 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava 2055 2062 0
2011/2012 3 Baník Havířov A 2050 2075 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov 2006 2020 1
2011/2012 2 Baník Havířov A 2050 2075 Šobáň Jaroslav Garde Calcio Olomouc 2122 2141 1
2011/2012 1 Baník Havířov A 2050 2075 Sekáč Martin Baník Havířov B 2087 2062 ½
2010/2011 11 ŠK Šenov 2101 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2209 1
2010/2011 10 ŠK Šenov 2101 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 0
2010/2011 9 ŠK Šenov 2101 Trombík Karel Baník Havířov 2109 0
2010/2011 8 ŠK Šenov 2101 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2153 0
2010/2011 7 ŠK Šenov 2101 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 0
2010/2011 6 ŠK Šenov 2101 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2109 1
2010/2011 5 ŠK Šenov 2101 Pacl Václav Labortech Ostrava 2268 1
2010/2011 4 ŠK Šenov 2101 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 2119 1
2010/2011 3 ŠK Šenov 2101 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 1
2010/2011 2 ŠK Šenov 2101 Veselý Martin Mittal Ostrava 2177 ½
2010/2011 1 ŠK Šenov 2101 Dudys Jakub TŽ Třinec 2128 ½
2010/2011 11 Mittal Ostrava "C" 2101 Černín Radim Slezan Opava "B" 2268 0
2010/2011 10 Mittal Ostrava "C" 2101 Hóta Petr TŽ Třinec "D" 2007 0
2010/2011 9 Mittal Ostrava "C" 2101 Kárník Pavel Slavoj Bruntál "A" 2267 1
2010/2011 8 Mittal Ostrava "C" 2101 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2214 1
2010/2011 7 Mittal Ostrava "C" 2101 Solný Michal Orel Opava "A" 1959 ½
2010/2011 6 Mittal Ostrava "C" 2101 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 2054 0
2010/2011 5 Mittal Ostrava "C" 2101 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2138 0
2010/2011 4 Mittal Ostrava "C" 2101 Dudys Jakub SK Slavia Orlová "B" 2128 0
2010/2011 3 Mittal Ostrava "C" 2101 Bureš Martin Baník Havířov "B" 2131 0
2010/2011 2 Mittal Ostrava "C" 2101 Socha Jaromír Tatra Kopřivnice "A" 2040 0
2010/2011 1 Mittal Ostrava "C" 2101 Beran Petr Slovan Havířov "A" 2122 0
2009/2010 11 TJ Mittal B 2114 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2300 ½
2009/2010 10 TJ Mittal B 2114 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 0
2009/2010 9 TJ Mittal B 2114 Hrabovský Vladimír Zbrojovka Vsetín 2039 ½
2009/2010 8 TJ Mittal B 2114 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 1
2009/2010 7 TJ Mittal B 2114 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 ½
2009/2010 6 TJ Mittal B 2114 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 2053 1
2009/2010 5 TJ Mittal B 2114 Zelenka Milan TJ Mořkov 2182 0
2009/2010 4 TJ Mittal B 2114 Malík Jan TJ VOKD Poruba 2261 1
2009/2010 3 TJ Mittal B 2114 Rabatin Jakub BŠŠ FM B 2168 0
2009/2010 2 TJ Mittal B 2114 Rakús Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2084 1
2009/2010 1 TJ Mittal B 2114 Schuster Vít Slavoj Bruntál 2093 0
2009/2010 11 ŠK Šenov A 2114 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory A 2134 1
2009/2010 10 ŠK Šenov A 2114 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov B 2286 0
2009/2010 9 ŠK Šenov A 2114 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2262 0
2009/2010 8 ŠK Šenov A 2114 Dudys Jakub SK Slavia Orlová B 2128 1
2009/2010 7 ŠK Šenov A 2114 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava C 2029 0
2009/2010 6 ŠK Šenov A 2114 Káňa Zdeněk ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2162 ½
2009/2010 5 ŠK Šenov A 2114 Byma Pavel MSA Dolní Benešov C 1997 1
2009/2010 4 ŠK Šenov A 2114 Židek Václav Slezan Opava B 2048 0
2009/2010 3 ŠK Šenov A 2114 Mitura Karel TŽ Třinec D 2017 1
2009/2010 2 ŠK Šenov A 2114 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1969 ½
2009/2010 1 ŠK Šenov A 2114 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2035 ½
2008/2009 11 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 ½
2008/2009 10 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Malinovský Petr Slavoj Bruntál 2062 1
2008/2009 9 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2153 1
2008/2009 8 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2098 ½
2008/2009 7 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Ambros Zdenek Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1965 ½
2008/2009 6 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Benda Aleš TJ Mořkov 2186 0
2008/2009 5 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2162 ½
2008/2009 4 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 0
2008/2009 3 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Bulava Petr Baník Havířov 2105 1
2008/2009 2 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová "B" 2136 ½
2008/2009 1 TJ Mittal Ostrava "B" 2139 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 ½
2006/2007 11 Mittal Ostrava "B" 2129 Kander Ladislav LaborTech Ostrava "B" 1950 ½
2006/2007 10 Mittal Ostrava "B" 2129 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "A" 2150 0
2006/2007 9 Mittal Ostrava "B" 2129 Říman Václav TJ Mořkov 2031 ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "B" 2129 Holeksa Miloš Baník Havířov "A" 2097 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "B" 2129 Novotný Josef Slavoj Poruba "B" 2216 0
2006/2007 5 Mittal Ostrava "B" 2129 Gruštík Radomír Jakl Karviná "A" 2204 0
2006/2007 4 Mittal Ostrava "B" 2129 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2043 ½
2006/2007 3 Mittal Ostrava "B" 2129 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2074 1
2006/2007 2 Mittal Ostrava "B" 2129 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1
2006/2007 1 Mittal Ostrava "B" 2129 Didi Jan ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 1
2006/2007 11 ŠK Šenov 2129 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2105 1
2006/2007 9 ŠK Šenov 2129 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2246 0
2006/2007 8 ŠK Šenov 2129 Hrtánek Jiří ŠK Svinov 2150 1
2006/2007 7 ŠK Šenov 2129 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2069 1
2006/2007 6 ŠK Šenov 2129 Chlevišťan Jakub VOKD Ostrava-Poruba 2111 ½
2006/2007 5 ŠK Šenov 2129 Weissmann Lukáš Sokol Fryčovice 2120 0
2006/2007 4 ŠK Šenov 2129 Mitura Václav TŽ Třinec C 2200 ½
2006/2007 3 ŠK Šenov 2129 Pavelek Karel Slezan Opava B 2181 1
2006/2007 2 ŠK Šenov 2129 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2218 0
2006/2007 1 ŠK Šenov 2129 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2121 ½
2005/2006 11 Mittal Ostrava "B" 2098 Kocur Valter MSA Dolní Benešov"A" 2106 0
2005/2006 10 Mittal Ostrava "B" 2098 Benčo Pavel ŠK Frýdek-Místek "B" 2132 0
2005/2006 9 Mittal Ostrava "B" 2098 Tkadlec Miloslav Sokol Hutisko-Solanec "A" 2119 0
2005/2006 8 Mittal Ostrava "B" 2098 Gibiec Ernest ŠK Stonava "A" 2260 1
2005/2006 7 Mittal Ostrava "B" 2098 Jankovec Ivan Slavia Orlová "B" 2176 0
2005/2006 6 Mittal Ostrava "B" 2098 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2200 ½
2005/2006 5 Mittal Ostrava "B" 2098 Kornasiewicz Jacek ŠK TP Hrabyně "A" 0
2005/2006 4 Mittal Ostrava "B" 2098 Zelenka Milan Sokol Dobrá "A" 2131 1
2005/2006 3 Mittal Ostrava "B" 2098 Didi Jan Ritmus Ostrava "A" 2102 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "B" 2098 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 0
2005/2006 1 Mittal Ostrava "B" 2098 Nábělek Marek Slezan Opava "A" 2185 0
2005/2006 11 ŠK Šenov A 2098 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek C 1952 0
2005/2006 10 ŠK Šenov A 2098 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 ½
2005/2006 9 ŠK Šenov A 2098 Sobek Martin Jakl Karviná B 2028 ½
2005/2006 8 ŠK Šenov A 2098 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2096 1
2005/2006 7 ŠK Šenov A 2098 Podlesný Pavel Baníl Havířov B 2141 0
2005/2006 6 ŠK Šenov A 2098 Šindler Michal VOKD Poruba A 2180 1
2005/2006 5 ŠK Šenov A 2098 Búran Robert Slavoj Bruntál A 2101 1
2005/2006 4 ŠK Šenov A 2098 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2131 ½
2005/2006 3 ŠK Šenov A 2098 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 1
2005/2006 2 ŠK Šenov A 2098 Jaworski Miroslaw LaborTech Ostrava B ½
2005/2006 1 ŠK Šenov A 2098 Jurcik Martin TŽ Třinec C ½
2004/2005 11 ŠK Šenov A" 2149 Socha Jaromír ASK Kopřivnice B" 1920 1
2004/2005 10 ŠK Šenov A" 2149 Vasiliadis Grigorios NH Ostrava C" 1985 ½
2004/2005 9 ŠK Šenov A" 2149 Herman Pavel DP Ostrava A" 1888 0
2004/2005 8 ŠK Šenov A" 2149 Tatarčík Vladimír Unie Hlubina A" 1807 1
2004/2005 7 ŠK Šenov A" 2149 Holík Jiří TJ Frenštát A" 1831 1
2004/2005 6 ŠK Šenov A" 2149 Třetina Zdeněk VOKD Poruba C" 1873 1
2004/2005 5 ŠK Šenov A" 2149 Šíma Pavel TJ Fulnek A" 2082 0
2004/2005 4 ŠK Šenov A" 2149 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2080 ½
2004/2005 2 ŠK Šenov A" 2149 Papán Cyril TJ Nový Jičín A" 2048 1
2004/2005 1 ŠK Šenov A" 2149 Uhlář Jan VOKD Poruba B" 1947 0
2004/2005 3 NH Ostrava A" 2149 Glemba Lukáš Baník Havířov B" 1595 1
2003/2004 11 NH Ostrava B" 2187 Macíček Jan Frýdek-Místek B" 2223 1
2003/2004 10 NH Ostrava B" 2187 Bolacký Jiří ŠK Svinov A" 2249 ½
2003/2004 9 NH Ostrava B" 2187 Adámek Jiří VOKD Poruba A" 2190 0
2003/2004 8 NH Ostrava B" 2187 Růžička Petr Tatra Kopřivnice 2263 ½
2003/2004 7 NH Ostrava B" 2187 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 2214 0
2003/2004 6 NH Ostrava B" 2187 Podlesný Pavel Baník Havířov 2203 ½
2003/2004 5 NH Ostrava B" 2187 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2286 0
2003/2004 4 NH Ostrava B" 2187 Kuboš Rostislav Slávia Orlová B" 2217 ½
2003/2004 3 NH Ostrava B" 2187 Poloch Petr ŠK Stonava A" 2294 0
2003/2004 2 NH Ostrava B" 2187 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2234 0
2003/2004 1 NH Ostrava B" 2187 Aichmaier David Slezan Opava C" 2191 1
2003/2004 11 TJ NH Ostrava 2187 Beil Martin Tatran Litovel 2171 ½
2003/2004 10 TJ NH Ostrava 2187 Tesař Jan TJ Náměšť n/Osl. 2044 1
2003/2004 8 TJ NH Ostrava 2187 Krejčí Jakub Slavoj Poruba 2254 0
2003/2004 6 TJ NH Ostrava 2187 Tomeš Zdeněk Garde Brno 2135 1
2003/2004 4 TJ NH Ostrava 2187 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2279 0
2003/2004 2 TJ NH Ostrava 2187 Bureš Vít Duras BVK Brno 2177 0
2003/2004 1 TJ NH Ostrava 2187 Nábělek Marek Slezan Opava 2120 0