Hráč Movsesian Sergei

Movsesian Sergei

User Pic
Jméno: Movsesian Sergei
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2635
ID: 9773
FIDE ID: 310204
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 GASCO Pardubice 2635 0 Michalík Peter Siesta Solution Unichess A 2577 2504 ½
2018/2019 10 GASCO Pardubice 2635 0 Gujrathi Vidit Santosh 1. Novoborsky SK 1
2018/2019 9 GASCO Pardubice 2635 0 Ftáčník Lubomír SK ZIKUDA Turnov 2514 0 ½
2018/2019 8 GASCO Pardubice 2635 0 Kempinski Robert SK Slavoj Poruba 2576 0 ½
2018/2019 7 GASCO Pardubice 2635 0 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2501 2502 1
2018/2019 6 GASCO Pardubice 2635 0 Nabaty Tamir Vystaviste Lysa nad Labem 0 0 0
2018/2019 5 GASCO Pardubice 2635 0 Vávra Pavel Siesta Solution Unichess B 2343 2328 ½
2018/2019 4 GASCO Pardubice 2635 0 Korobov Anton Beskydska sachova skola 2664 0 ½
2018/2019 3 GASCO Pardubice 2635 0 Molenda Marcin Slavoj Cesky Tesin 2382 0 1
2018/2019 2 GASCO Pardubice 2635 0 Sadzikowski Daniel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2567 0 ½
2018/2019 1 GASCO Pardubice 2635 0 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2625 0 ½
2018/2019 6 TŽ Třinec 2635 0 Caletka Radomír TJ Ostrava 2279 2310 1
2017/2018 11 GASCO Pardubice 2625 0 Sadzikowski Daniel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2582 0 1
2017/2018 10 GASCO Pardubice 2625 0 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2628 0 ½
2017/2018 9 GASCO Pardubice 2625 0 Rodshtein Maxim SK Zikuda Turnov 2681 0 ½
2017/2018 8 GASCO Pardubice 2649 0 Bernášek Jan Unichess 2477 2463 ½
2017/2018 7 GASCO Pardubice 2649 0 Navara David 1. Novoborsky SK 2745 2738 0
2017/2018 6 GASCO Pardubice 2649 0 Šorm Daniel Tatran Litovel 2310 2331 1
2017/2018 5 GASCO Pardubice 2649 0 Zhigalko Andrey BSS Frydek-Mistek 2578 0 ½
2017/2018 4 GASCO Pardubice 2632 0 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2389 2368 1
2017/2018 3 GASCO Pardubice 2632 0 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2567 2582 ½
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Bobras Piotr SK Slavoj Poruba 2525 2530 ½
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Miton Kamil Labortech Ostrava 2625 2616 ½
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Gajewski Grzegorz SK AD Jicin 2627 2555 ½
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Šuráň Jan SK mesta Lysa nad Labem 2405 2406 1
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2618 ½
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Černoušek Lukáš Prestige Photo Unichess 2466 2458 1
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice 2659 2721 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborsky SK 2716 2726 ½
2016/2017 5 TŽ Třinec 2659 2721 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 1
2016/2017 3 TŽ Třinec 2659 2721 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 1
2015/2016 11 Rapid Pardubice 2659 2721 Dragun Kamil Tatran Litovel 2597 1
2015/2016 10 Rapid Pardubice 2659 2721 Shengelia David ŠK Duras BVK 2566 ½
2015/2016 9 Rapid Pardubice 2659 2721 Socko Bartosz AD Mahrla Praha 2584 2628 ½
2015/2016 6 Rapid Pardubice 2659 2721 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½
2015/2016 5 Rapid Pardubice 2659 2721 Shirov Alexej 1. Novoborský ŠK 2686 ½
2015/2016 4 Rapid Pardubice 2659 2721 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 0
2015/2016 3 Rapid Pardubice 2659 2721 Biolek Richard TŽ Třinec 2421 2409 1
2014/2015 11 Rapid Pardubice 2659 2721 Danin Alexandr Sergeevič TŽ Třinec 2564 ½
2014/2015 10 Rapid Pardubice 2659 2721 Jurčík Marián ŠK Karviná 2466 2466 1
2014/2015 9 Rapid Pardubice 2659 2721 Bureš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 1
2014/2015 8 Rapid Pardubice 2659 2721 Swiercz Dariusz AD Mahrla Praha 2616 2522 0
2014/2015 7 Rapid Pardubice 2659 2721 Landa Konstantin Výstaviště Lysá nad Labem 2645 1
2014/2015 6 Rapid Pardubice 2659 2721 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2680 2670 ½
2014/2015 5 Rapid Pardubice 2659 2721 Duda Jan-Krzysztof Ancora Tatran Litovel 2599 1
2014/2015 2 Rapid Pardubice 2659 2721 Pentala Harikrishna 1. ŠK Novoborský 2725 ½
2014/2015 1 Rapid Pardubice 2659 2721 Bindrich Falko Zikuda Turnov 2609 2504 ½
2013/2014 11 Rapid Pardubice 2700 2721 Michalík Peter TŽ Třinec 2576 2455 1
2013/2014 10 Rapid Pardubice 2700 2721 Jurčík Marián ŠK Karviná 2481 2466 ½
2013/2014 9 Rapid Pardubice 2700 2721 Krejčí Jan ANCORA Tatran Litovel 2527 2512 ½
2013/2014 6 Rapid Pardubice 2700 2721 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 2616 ½
2013/2014 5 Rapid Pardubice 2700 2721 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 ½
2012/2013 11 Rapid Pardubice 2688 2721 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2585 2583 1
2012/2013 10 Rapid Pardubice 2688 2721 Tazbir Marcin TJ Tatran Litovel 2555 2527 ½
2012/2013 9 Rapid Pardubice 2688 2721 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2647 ½
2012/2013 4 Rapid Pardubice 2688 2721 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2700 2709 0
2012/2013 3 Rapid Pardubice 2688 2721 Khenkin Igor ŠK Zikuda Turnov 2650 ½
2011/2012 10 TŽ Třinec 2715 2721 Kaňovský David A64 Grygov B 2462 2467 1
2011/2012 11 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2585 2522 1
2011/2012 10 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2572 2577 ½
2011/2012 9 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny 2403 1
2011/2012 8 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2570 2578 ½
2011/2012 7 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 ½
2011/2012 6 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Najer Evgeniy Výstaviště Lysá nad Labem 2637 ½
2011/2012 5 ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2388 2413 0
2010/2011 7 ŠK Rapid Pardubice 2721 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 ½
2010/2011 6 ŠK Rapid Pardubice 2721 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 ½
2010/2011 2 ŠK Rapid Pardubice 2721 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2572 ½
2010/2011 1 ŠK Rapid Pardubice 2721 Navara David ŠK Mahrla Praha 2708 ½
2009/2010 11 SAGINA Pardubice 2718 Navara David ŠK Mahrla Praha 2707 ½
2009/2010 10 SAGINA Pardubice 2718 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2404 1
2009/2010 9 SAGINA Pardubice 2718 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2694 1
2009/2010 8 SAGINA Pardubice 2718 Ftáčník Lubomír ŠK Zikuda Turnov 2546 0
2009/2010 5 SAGINA Pardubice 2718 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2495 1
2009/2010 4 SAGINA Pardubice 2718 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2563 ½
2009/2010 3 SAGINA Pardubice 2718 Miton Kamil ŠK Geofin Ostrava 2586 ½
2007/2008 9 RC Sport Pardubice 2670 Polák Tomáš ŠK Zlín 2540 ½
2007/2008 8 RC Sport Pardubice 2670 Dydyshko Viacheslav BŠŠ Frýdek-Místek 2564 1
2007/2008 7 RC Sport Pardubice 2670 Stefansson Hlifar Hannes Tatran Litovel 2564 1
2007/2008 6 RC Sport Pardubice 2670 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2596 1