Hráč Stehno Pavel

Stehno Pavel

User Pic
Jméno: Stehno Pavel
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2310
Elo mezinárodní: 2325
ID: 4433
FIDE ID: 313467
Rok narození: 1983
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2010/2011 5 ŠK Rapid Pardubice 2335 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2305 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Pardubice 2335 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Pardubice 2335 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2371 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Pardubice 2335 Orság Milan ŠK Mahrla Praha 2426 0 soutěž
2010/2011 3 ERA-Poštovní spořitelna 2335 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2209 1 soutěž
2010/2011 1 ERA-Poštovní spořitelna 2335 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové 2156 1 soutěž
2009/2010 11 SAGINA Pardubice 2363 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½ soutěž
2009/2010 10 SAGINA Pardubice 2363 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2312 0 soutěž
2009/2010 9 SAGINA Pardubice 2363 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2542 ½ soutěž
2009/2010 7 SAGINA Pardubice 2363 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2390 ½ soutěž
2009/2010 6 SAGINA Pardubice 2363 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 0 soutěž
2009/2010 5 SAGINA Pardubice 2363 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½ soutěž
2009/2010 4 SAGINA Pardubice 2363 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2295 0 soutěž
2009/2010 3 SAGINA Pardubice 2363 Michenka Jozef ŠK Geofin Ostrava 2375 ½ soutěž
2009/2010 2 SAGINA Pardubice 2363 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2399 ½ soutěž
2009/2010 1 SAGINA Pardubice 2363 Walek Milan TŽ Třinec 2350 0 soutěž
2008/2009 11 RC Sport Pardubice 2351 Worek Joanna TŽ Třinec B 2301 1 soutěž
2008/2009 10 RC Sport Pardubice 2351 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec A 2216 1 soutěž
2008/2009 9 RC Sport Pardubice 2351 Jaworski Miroslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2360 ½ soutěž
2008/2009 8 RC Sport Pardubice 2351 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 1 soutěž
2008/2009 7 RC Sport Pardubice 2351 Cléry Nicolas TJ Bohemians Praha 2349 1 soutěž
2008/2009 6 RC Sport Pardubice 2351 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 ½ soutěž
2008/2009 5 RC Sport Pardubice 2351 Pokorný Petr Space" Poštovní spořitelna" 2199 0 soutěž
2008/2009 4 RC Sport Pardubice 2351 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 0 soutěž
2008/2009 3 RC Sport Pardubice 2351 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½ soutěž
2008/2009 2 RC Sport Pardubice 2351 Kalod Radek 1. Novoborský ŠK 2504 ½ soutěž
2008/2009 1 RC Sport Pardubice 2351 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2439 0 soutěž
2007/2008 11 RC Sport Pardubice 2322 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2472 ½ soutěž
2007/2008 10 RC Sport Pardubice 2322 Špaček Petr ŠK Zikuda Turnov 2413 ½ soutěž
2007/2008 9 RC Sport Pardubice 2322 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2295 1 soutěž
2007/2008 8 RC Sport Pardubice 2322 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 0 soutěž
2007/2008 7 RC Sport Pardubice 2322 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 1 soutěž
2007/2008 6 RC Sport Pardubice 2322 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 1 soutěž
2007/2008 5 RC Sport Pardubice 2322 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I 2176 1 soutěž
2007/2008 2 RC Sport Pardubice 2322 Kleberc Karel Labortech-Geofin Ostrava 2287 0 soutěž
2007/2008 1 RC Sport Pardubice 2322 Růžička Petr TŽ Třinec 2267 1 soutěž
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2273 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2422 0 soutěž
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2273 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2417 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2273 Orság Milan ŠK Dům armády Praha 2423 0 soutěž
2006/2007 11 RC Sport Pardubice 2273 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek 2202 0 soutěž
2006/2007 10 RC Sport Pardubice 2273 Biolek Richard A64 Valoz Grygov 2288 ½ soutěž
2006/2007 9 RC Sport Pardubice 2273 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2336 1 soutěž
2006/2007 8 RC Sport Pardubice 2273 Frolík Martin TJ TŽ Třinec 2270 ½ soutěž
2006/2007 7 RC Sport Pardubice 2273 Čedíková Kateřina Sokol Plzeň I. Ingem 2226 1 soutěž
2006/2007 6 RC Sport Pardubice 2273 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2441 1 soutěž
2006/2007 5 RC Sport Pardubice 2273 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad 2207 1 soutěž
2006/2007 4 RC Sport Pardubice 2273 Pakosta Miroslav Lokomotiva Brno 2158 ½ soutěž
2006/2007 3 RC Sport Pardubice 2273 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2324 0 soutěž
2006/2007 2 RC Sport Pardubice 2273 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2457 ½ soutěž
2006/2007 1 RC Sport Pardubice 2273 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2337 Konopka Michal Slavia Hradec Kr. 2489 1 soutěž
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2337 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad B 2460 0 soutěž
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2337 Cvek Robert Novoborský ŠK 2483 0 soutěž
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2337 Láznička Viktor Synthesia Pardub. 2517 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2337 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2307 0 soutěž
2005/2006 10 Bauset Pardubice 2337 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 ½ soutěž
2005/2006 7 Bauset Pardubice 2337 Sýkora Ondřej TJ Zikuda Turnov 2189 1 soutěž
2005/2006 6 Bauset Pardubice 2337 Klíma Lukáš Lokomotiva Brno A 2448 ½ soutěž
2005/2006 4 Bauset Pardubice 2337 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 1 soutěž
2005/2006 3 Bauset Pardubice 2337 Příborský Jan Sokol Plzeň Ingem 2307 1 soutěž
2005/2006 2 Bauset Pardubice 2337 Babula Milan TŽ Třinec 2314 ½ soutěž
2005/2006 1 Bauset Pardubice 2337 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2355 ½ soutěž
2004/2005 10 Bauset Pardubice 2326 Walek Milan TŽ Třinec 2389 0 soutěž
2004/2005 9 Bauset Pardubice 2326 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2381 0 soutěž
2004/2005 8 Bauset Pardubice 2326 Bolacký Jiří Slavoj Ostrava 2267 1 soutěž
2004/2005 7 Bauset Pardubice 2326 Votava Jan ŠK Mahrla Praha 2505 0 soutěž
2004/2005 6 Bauset Pardubice 2326 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2323 ½ soutěž
2004/2005 5 Bauset Pardubice 2326 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2392 ½ soutěž
2004/2005 4 Bauset Pardubice 2326 Juřek Josef Sokol Kolín-Abner 2367 1 soutěž
2004/2005 3 Bauset Pardubice 2326 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2387 ½ soutěž
2004/2005 2 Bauset Pardubice 2326 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2400 1 soutěž
2004/2005 1 Bauset Pardubice 2326 Kaňovský David SC A64 Grygov 2392 1 soutěž
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2326 Zvára Petr Bohemians "A" 2363 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2326 Horák Michal Loko Most 2303 1 soutěž
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2326 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad "B" 2323 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2326 Fiala Robert Sokol Plzeň I "B" 2331 0 soutěž
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2326 Kárník Pavel Synt.Pardubice 2317 0 soutěž
2003/2004 11 Slavia Hr.Králové 2310 Čech Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2393 1 soutěž
2003/2004 10 Slavia Hr.Králové 2310 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 0 soutěž
2003/2004 9 Slavia Hr.Králové 2310 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2381 ½ soutěž
2003/2004 8 Slavia Hr.Králové 2310 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 0 soutěž
2003/2004 7 Slavia Hr.Králové 2310 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 ½ soutěž
2003/2004 6 Slavia Hr.Králové 2310 Maník Mikuláš Sokol Plzeň Ingem 2490 0 soutěž
2003/2004 5 Slavia Hr.Králové 2310 Hagara Eduard Bauset Pardubice 2422 1 soutěž
2003/2004 4 Slavia Hr.Králové 2310 Salai Ladislav Visus Vyšehrad 2417 ½ soutěž
2003/2004 3 Slavia Hr.Králové 2310 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 1 soutěž
2003/2004 2 Slavia Hr.Králové 2310 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 1 soutěž
2003/2004 1 Slavia Hr.Králové 2310 Blatný Pavel Hagemann Opava 2494 0 soutěž
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2310 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2288 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim 2310 Pokorný Petr ŠK ČSOB A 2261 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim 2310 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad B 2299 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2310 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2270 ½ soutěž
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim 2310 Kárník Pavel TJ Synthesia Pard. 2392 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim 2310 Němcová Miluše ŠK Dům armády 2246 1 soutěž