Hráč Kopecký Roman

Kopecký Roman

User Pic
Jméno: Kopecký Roman
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1971
Elo mezinárodní: 1979
ID: 10067
FIDE ID: 356360
Rok narození: 1975
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny B 1982 1973 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1872 1890 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny B 1977 1969 Vozák Jaromír Sokol Skalička A 1802 1867 1 soutěž
2017/2018 5 Velké Losiny B 1970 1963 Ošťádal Josef TJ SOKOL Přemyslovice 1866 1900 1 soutěž
2017/2018 4 Velké Losiny B 1977 1963 Kosinka Vladimír Zlaté Hory 1711 1692 ½ soutěž
2017/2018 2 Velké Losiny B 1977 1963 Walák Jiří Česká Ves 1676 1680 1 soutěž
2017/2018 1 Velké Losiny B 1975 1972 Telařík Daniel Uničov 0 1717 1 soutěž
2017/2018 1 SK Velke Losiny 1975 1972 Veselý Tomáš Eurobit 2047 2068 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Sokol Velké Losiny 2026 2016 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2205 2201 ½ soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 ŠK Šternberk 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Hejnar Petr AŠK DA Olomouc B 1808 1836 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Kotík Věroslav Sigmia Olomouc A 1825 1996 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov A 1983 1882 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Sokol Velké Losiny B 2026 2016 Gawlas Roman TJ Zlaté Hory 1823 1810 0 soutěž
2015/2016 11 TJ Sokol Velke Losiny C 2026 2016 Telařík Radek SK Bohunovice 1849 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Velke Losiny C 2026 2016 Klička Pavel SK Lostice A 1967 1881 ½ soutěž
2015/2016 4 TJ Sokol Velke Losiny C 2026 2016 Halama Vladimír SK Jesenik B 1758 1770 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Houška Bronislav ŠK Vysoké Mýto 2012 2058 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1974 1993 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2045 2059 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Slavík Jan Region Panda Rychnov n. Kněž. 1925 1932 0 soutěž
2015/2016 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 0 soutěž
2015/2016 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2016 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 1965 1983 ½ soutěž
2014/2015 11 Velké Losiny B 1964 1984 Štverák Milan Sokol Skalička 2065 2061 1 soutěž
2014/2015 10 Velké Losiny B 1964 1984 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2091 2017 ½ soutěž
2014/2015 8 Velké Losiny B 1964 1984 Tustanowski Mateusz TJ Zlaté Hory 1869 1250 1 soutěž
2014/2015 7 Velké Losiny B 1964 1984 Sochor Stanislav A64 PřF Olomouc 2119 2127 1 soutěž
2014/2015 6 Velké Losiny B 1964 1984 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1841 1951 ½ soutěž
2014/2015 5 Velké Losiny B 1964 1984 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 ½ soutěž
2014/2015 3 Velké Losiny B 1964 1984 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 ½ soutěž
2014/2015 2 Velké Losiny B 1964 1984 Sohr Vladimír T.J.Sokol Šumperk 2085 2111 ½ soutěž
2014/2015 1 Velké Losiny B 1964 1984 Sýkora Jan SK Prostějov 2099 2067 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2014 2003 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Havelka Josef TJ Štefanydes Polička A 2019 2056 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2022 2023 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa A 1896 1893 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2213 2175 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 1952 1923 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1964 1984 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 1961 1943 ½ soutěž
2013/2014 7 Sokol Velké Losiny B 1941 1936 Kočí Ladislav ŠK DUE POP Uničov 1935 1898 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Velké Losiny B 1941 1936 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1897 1938 ½ soutěž
2013/2014 2 Sokol Velké Losiny B 1941 1936 Hájek Zdeněk Sokol Přemyslovice 1945 1914 1 soutěž
2013/2014 1 Sokol Velké Losiny B 1941 1936 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2121 2120 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Kozák Pavel ŠK Jeseník 1980 1988 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Miko Vojtěch ŠK Nové Losiny 1718 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1906 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2096 2131 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Tustanowski Robert TJ Zlaté Hory 2311 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1996 2099 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh B 2058 2055 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1941 1936 Čábelka Rolf ŠK Loštice A 1950 1920 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1941 1936 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1924 1928 Sněhota Martin A64 PřF UP Olomouc 1899 1950 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1924 1928 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1999 2036 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1924 1928 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1966 1966 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1924 1928 Klička Pavel ŠK Loštice 1876 1877 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1914 1914 Pavlík Petr Tatran Litovel C 1956 1978 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1914 1914 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1939 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1914 1914 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2095 2100 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1914 1914 Reichl Roman Loko Zábřeh B 1866 1866 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1914 1914 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2169 2093 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1701 0 soutěž
2011/2012 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1893 1848 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Kofránek David ŠK Loštice 1502 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov 1713 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Virgler Karel SK Prostějov 1927 1899 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1866 1866 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 Preiser Henrik Albert TJ ŠK DUE POP Uničov 1851 1818 ½ soutěž
2010/2011 9 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1720 1 soutěž
2010/2011 8 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Plhák Miroslav ŠK Luká 1595 1 soutěž
2010/2011 7 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Oliverius Roman ŠK Loštice 1669 1 soutěž
2010/2011 6 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 ½ soutěž
2010/2011 5 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1726 ½ soutěž
2010/2011 4 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Mach František Řetězárna Česká Ves 1727 ½ soutěž
2010/2011 3 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1805 0 soutěž
2010/2011 2 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Halama Vladimír ŠK Jeseník 1526 ½ soutěž
2010/2011 1 T.J.Sokol Šumperk C 1870 Opletal Josef ŠK Šternberk B 1684 1 soutěž
2009/2010 8 T.J. Sokol Šumperk 1900 Kawulok Marek TŽ Třinec C 1966 0 soutěž
2009/2010 1 T.J. Sokol Šumperk 1900 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2158 0 soutěž
2009/2010 9 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Chvojka Antonín DDM&TJ Mohelnice 1796 ½ soutěž
2009/2010 8 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Fiala Jiří GARDE Calcio Olomouc 1929 ½ soutěž
2009/2010 7 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1912 0 soutěž
2009/2010 6 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Frnka René TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2227 0 soutěž
2009/2010 5 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2007 ½ soutěž
2009/2010 3 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2083 0 soutěž
2009/2010 2 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1787 ½ soutěž
2009/2010 1 T.J. Sokol Šumperk B 1900 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1925 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Karolinka 1912 Plachtovič Lubomír Sokol Ústí 1666 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Karolinka 1912 Hromada Jan Sokol Lužná ½ soutěž