Hráč Brezík Petr

Brezík Petr

User Pic
Jméno: Brezík Petr
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1733
Elo mezinárodní: 1758
ID: 13746
FIDE ID: 374903
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1760 1749 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná 1735 1714 ½
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1760 1749 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1708 1755 ½
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1773 1749 Čubok Milan TJ Sokol Dobrá "B" 1792 1820 0
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1773 1749 Radecki Petr Inter Petrovice 2048 2033 0
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1775 1749 Vícha Petr Viktorie Bohumín 1999 2004 0
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1775 1749 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1849 1835 ½
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1770 1738 Szumilo Štefan Baník Havířov "C" 1817 1835 1
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1770 1738 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk "A" 1906 1890 0
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1771 1738 Slivka David TJ Mosty u Jablunkova 1692 0 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1771 1738 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "D" 1845 1851 ½
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1766 1738 Hanák Tomáš Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1950 1933 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1771 1738 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "C" 1702 1708 ½
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1766 1738 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1808 1835 0
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1778 1784 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "F" 1495 1444 0
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1785 1784 Nezval Filip TJ Slovan Havířov "C" 1175 1302 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1785 1784 Barabasz Gustav TJ Sokol Těrlicko 1831 1762 0
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1785 1784 Moravčík Ladislav Baník Havířov "D" 0 1614 1
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1784 1782 Kostka Jakub Slavoj Český Těšín "B" 1
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1772 1784 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová D 1941 1935 0
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1778 1784 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1938 1964 0
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1785 1784 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1874 1854 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1785 1784 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek 1803 1800 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1785 1784 Novák Bohdan Sokol Brušperk A 1775 1769 1
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1785 1784 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova 1792 1811 0
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1778 1784 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná B 1775 1736 ½
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1778 1784 Holeksa Miloš Baník Havířov C 1910 1914 ½
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1778 1784 Kopecký Břetislav Inter Petrovice 2016 1998 ½
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1778 1784 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov B 1795 1836 0
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1784 1782 Fritz Antoni Rychvaldský spolek šachový 1945 B ½
2016/2017 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1883 1908 ½
2016/2017 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Martinák Tomáš TJ Sokol Těrlicko 1816 ½
2016/2017 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Neumann Filip SK Slavia Orlová "E" 1772 1683 ½
2016/2017 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Konečný Vladimír ŠK Karviná "C" 1846 1883 ½
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "C" 2011 2021 0
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 ½
2016/2017 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Kordela Monika SK Slavia Orlová "G" 1521 1250 ½
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 Klementowski Dawid Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 0
2015/2016 9 OS Rychvald "B" 1841 1854 Barabasz Gustav Sokol Terlicko 1831 1784 ½
2015/2016 8 OS Rychvald "B" 1841 1854 Ruman Martin Slavoj Cesky Tesin "B" 1850 1832 ½
2015/2016 7 OS Rychvald "B" 1841 1854 Kordela Monika SK Slavia Orlova "E" 1521 1250 ½
2015/2016 6 OS Rychvald "B" 1841 1854 Konečný Vladimír Inter Petrovice "B" 1846 1883 0
2015/2016 5 OS Rychvald "B" 1841 1854 Chmiel František Sokol Chotebuz 1985 1
2015/2016 4 OS Rychvald "B" 1841 1854 Podlesný Petr TJ Banik Havirov "C" 1970 1996 0
2015/2016 3 OS Rychvald "B" 1841 1854 Šebesta Jan SK Slavia Orlova "F" 1472 1555 0
2015/2016 2 OS Rychvald "B" 1841 1854 Broda Michal SK Karvina "C" 1745 1811 0
2015/2016 10 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Nezval Filip TJ Slovan Havířov "C" 1126 1178 1
2015/2016 9 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Kutálek Jan ŠK Karviná "B" 1732 1735 1
2015/2016 8 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1936 1881 ½
2015/2016 7 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Jarnot Roman TŽ Třinec "C" 1641 1723 ½
2015/2016 6 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1769 1745 ½
2015/2016 5 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1882 1874 ½
2015/2016 4 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Siwek Antonín TJ Slovan Havířov "B" 1806 1837 ½
2015/2016 3 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1841 1854 Vaníček Michal Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 ½
2014/2015 8 OS Rychvald "B" 1897 1861 Chmiel František Sokol Chotěbuz 1980 0
2014/2015 7 OS Rychvald "B" 1897 1861 Geffert Michal TJ Baník Havířov "D" 1960 1992 1
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1897 1861 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "C" 2098 2090 0
2014/2015 4 OS Rychvald "B" 1897 1861 Rydzewski Pawel SK Slávia Orlová "E" 1995 1250 0
2014/2015 2 OS Rychvald "B" 1897 1861 Radecki Petr Inter Petrovice "B" 2028 2027 1
2014/2015 9 OS Rychvald "A" 1897 1861 Novák Bohdan Sokol Brušperk 1900 1853 0
2014/2015 8 OS Rychvald "A" 1897 1861 Bražina David Baník Havířov "C" 1915 1917 1
2014/2015 7 OS Rychvald "A" 1897 1861 Čubok Milan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1793 1849 ½
2014/2015 6 OS Rychvald "A" 1897 1861 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1882 1853 ½
2014/2015 5 OS Rychvald "A" 1897 1861 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "B" 1755 1831 ½
2014/2015 4 OS Rychvald "A" 1897 1861 Kukuczka Milan TŽ Třinec "C" 1977 1947 0
2014/2015 3 OS Rychvald "A" 1897 1861 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2011 2048 0
2014/2015 1 OS Rychvald "A" 1897 1861 Nowak Radek SK Stonava 1716 1805 ½
2013/2014 8 OS Rychvald "B" 1872 1843 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havírov "B" 2069 2066 0
2013/2014 7 OS Rychvald "B" 1872 1843 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1980 1980 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "B" 1872 1843 Nešpor Ivan TJ Slovan Havírov "C" 1748 1852 ½
2013/2014 4 OS Rychvald "B" 1872 1843 Valenčík Jozef TJ Slovan Havírov "D" 1975 2009 ½
2013/2014 3 OS Rychvald "B" 1872 1843 Walowy Bohumír ŠK Karviná "C" 2154 2126 ½
2013/2014 2 OS Rychvald "B" 1872 1843 Chmiel František Sokol Chotebuz 1948 0
2013/2014 1 OS Rychvald "B" 1872 1843 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1960 1990 ½
2013/2014 10 OS Rychvald "A" 1872 1843 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2023 2048 1
2013/2014 8 OS Rychvald "A" 1872 1843 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 0
2013/2014 7 OS Rychvald "A" 1872 1843 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2129 2122 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "A" 1872 1843 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2053 2013 1
2013/2014 5 OS Rychvald "A" 1872 1843 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1937 1952 0
2013/2014 4 OS Rychvald "A" 1872 1843 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1920 0
2013/2014 3 OS Rychvald "A" 1872 1843 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1925 1928 0
2013/2014 2 OS Rychvald "A" 1872 1843 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 1994 1938 1
2013/2014 1 OS Rychvald "A" 1872 1843 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1980 1980 0
2012/2013 9 OS Rychvald "B" 1871 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "E" 1899 1945 0
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1871 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "D" 1919 1919 ½
2012/2013 7 OS Rychvald "B" 1871 Broda Michal Inter Petrovice "B" 1805 1827 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "B" 1871 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "B" 1872 1843 ½
2012/2013 5 OS Rychvald "B" 1871 Makovička Tadeáš SK Slavia Orlová "D" 2004 1994 1
2012/2013 4 OS Rychvald "B" 1871 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov "C" 2018 2035 0
2012/2013 3 OS Rychvald "B" 1871 Bulava Petr Sokol Těrlicko 2075 2068 0
2012/2013 2 OS Rychvald "B" 1871 Pacl Václav TJ Slovan Havířov "D" 2136 2128 ½
2012/2013 1 OS Rychvald "B" 1871 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1876 ½
2012/2013 11 OS Rychvald "A" 1871 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "A" 1576 ½
2012/2013 10 OS Rychvald "A" 1871 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1748 1744 ½
2012/2013 8 OS Rychvald "A" 1871 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1927 1907 0
2012/2013 7 OS Rychvald "A" 1871 Broskevič Lumír TJ Slovan Havířov "B" 1777 1724 0
2012/2013 6 OS Rychvald "A" 1871 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1930 1909 ½
2012/2013 4 OS Rychvald "A" 1871 Konečný Vladimír ŠK Karviná "B" 1837 1887 1
2012/2013 3 OS Rychvald "A" 1871 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1936 0
2012/2013 2 OS Rychvald "A" 1871 Bednarz Valdemar SK Stonava 1931 1892 0
2012/2013 1 OS Rychvald "A" 1871 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2120 2102 0
2011/2012 10 OS Rychvald "A" 1834 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1780 ½
2011/2012 8 OS Rychvald "A" 1834 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 0
2011/2012 7 OS Rychvald "A" 1834 Pilch Jan TJ Baník Havířov "C" 1864 ½
2011/2012 6 OS Rychvald "A" 1834 Volný Patrik TŽ Třinec "D" 1780 1758 1
2011/2012 5 OS Rychvald "A" 1834 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1715 1796 1
2011/2012 4 OS Rychvald "A" 1834 Bednarz Valdemar SK Stonava 1951 1928 1
2011/2012 9 OS Rychvald "B" 1834 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1953 2051 0
2011/2012 8 OS Rychvald "B" 1834 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1990 1997 ½
2011/2012 7 OS Rychvald "B" 1834 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1900 1970 0
2011/2012 6 OS Rychvald "B" 1834 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2165 2172 0
2011/2012 5 OS Rychvald "B" 1834 Sobek Martin ŠK Karviná "C" 1946 1955 ½
2011/2012 4 OS Rychvald "B" 1834 Michalík Antonín TJ Slovan Havířov "D" 1789 1760 1
2011/2012 3 OS Rychvald "B" 1834 Matusiak Marcin SK Slavia Orlová "E" 1988 1
2011/2012 2 OS Rychvald "B" 1834 Radecki Petr Inter Petrovice "B" 2054 2008 0
2011/2012 1 OS Rychvald "B" 1834 Mohyla Tomáš TJ Baník Havířov "D" 2124 2104 1
2010/2011 9 OS Rychvald "B" 1826 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1980 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "B" 1826 Pisarek Marcin SK Slavia Orlová "E" 1250 0
2010/2011 7 OS Rychvald "B" 1826 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová "D" 1935 1
2010/2011 6 OS Rychvald "B" 1826 Bělačík Jan TJ Slovan Havířov "C" 2042 0
2010/2011 5 OS Rychvald "B" 1826 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 1956 ½
2010/2011 4 OS Rychvald "B" 1826 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2055 0
2010/2011 3 OS Rychvald "B" 1826 Hladík Lumír TJ Viktorie Bohumín "B" 2008 0
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1826 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "D" 1997 0
2010/2011 1 OS Rychvald "B" 1826 Broda Michal Jäkl Karviná "C" 1864 1
2010/2011 7 OS Rychvald "A" 1826 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1708 0
2010/2011 6 OS Rychvald "A" 1826 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1781 1
2010/2011 4 OS Rychvald "A" 1826 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1935 0
2010/2011 3 OS Rychvald "A" 1826 Kantor Pavel ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1769 1
2010/2011 2 OS Rychvald "A" 1826 Nytra Petr SK Slavia Orlová "C" 1923 1
2009/2010 7 OS Rychvald 1833 Červenka Roman Slovan Havířov 1929 ½
2009/2010 6 OS Rychvald 1833 Samiec Pavel Sokol Mosty u Jablunkova 1872 0
2009/2010 3 OS Rychvald 1833 Canibal Jaromír Jäkl Karviná B 1811 0
2009/2010 1 OS Rychvald 1833 Dušek Libor Baník Havířov B 1858 1
2009/2010 9 OS Rychvald B 1833 Ondika Roman Slavia Orlová E 1920 0
2009/2010 8 OS Rychvald B 1833 Kaminský Rudolf Slovan Havířov B 2113 0
2009/2010 7 OS Rychvald B 1833 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1910 ½
2009/2010 6 OS Rychvald B 1833 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2039 ½
2009/2010 5 OS Rychvald B 1833 Novák Jiří Baník Havířov C 1917 ½
2009/2010 4 OS Rychvald B 1833 Bembenek Osvald Slavia Havířov B 1876 ½
2009/2010 3 OS Rychvald B 1833 Broda Michal Jakl Karviná C 1884 1
2009/2010 2 OS Rychvald B 1833 Szumilo Štefan Slovan Havířov C 1721 0
2009/2010 1 OS Rychvald B 1833 Blůcha Dalibor Viktorie Bohumín 2101 0
2008/2009 11 OS Rychvald 1821 Skopal Vojtěch TŽ Třinec E 1477 1
2008/2009 10 OS Rychvald 1821 Kocur Gustav TJ Vendryně 1798 ½
2008/2009 8 OS Rychvald 1821 Broda Michal Jäkl Karviná B 1887 0
2008/2009 5 OS Rychvald 1821 Langner Ladislav Slavia Havířov 1825 1
2008/2009 9 OS Rychvald B 1821 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1824 1
2008/2009 8 OS Rychvald B 1821 Sobek Rostislav Jäkl Karviná C 2053 0
2008/2009 7 OS Rychvald B 1821 Turoň Andrzej Sokol Chotěbuz 1910 ½
2008/2009 6 OS Rychvald B 1826 Srba Antonín Slavia Orlová D 1710 1
2008/2009 5 OS Rychvald B 1821 Wertheim Adolf Slovan Havířov C 1752 ½
2007/2008 10 OS Rychvald 1826 Lakota Tomász Slavia Orlová C 1250 1
2007/2008 9 OS Rychvald 1826 Kocur Gustav TJ Vendryně 1796 ½
2007/2008 5 OS Rychvald 1826 Schoupal Patrik TŽ Třinec D 2045 0
2007/2008 4 OS Rychvald 1826 Mrázek Roman Jäkl Karviná B 1817 ½
2007/2008 3 OS Rychvald 1826 Radecki Petr Inter Petrovice 1866 ½
2007/2008 6 0S Rychvald B Novotný Vilém Slavia Havířov B 1
2007/2008 5 0S Rychvald B Červenka Roman Slovan Havířov A 0
2007/2008 4 0S Rychvald B Chroboček Ladislav Viktorie Bohumín B 1
2007/2008 1 0S Rychvald B Turoň Andrzej Sokol Chotěbuz 0
2006/2007 11 OS Rychvald "A" 1823 Mareš Petr Baník Havířov "C" 1250 1
2006/2007 10 OS Rychvald "A" 1823 Pisarek Marcin SK Slavia Orlová "C" 1250 1
2006/2007 9 OS Rychvald "A" 1823 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1846 ½
2006/2007 8 OS Rychvald "A" 1823 Langner Ladislav Slavia Havířov "A" 1717 ½
2006/2007 6 OS Rychvald "A" 1823 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1939 0
2006/2007 5 OS Rychvald "A" 1823 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná "B" 1932 ½
2006/2007 4 OS Rychvald "A" 1823 Jozek Jan TŽ Třinec "D" ½
2006/2007 2 OS Rychvald "A" 1823 Jurčík Martin TJ Sokol Fryčovice "B" 1
2006/2007 1 OS Rychvald "A" 1823 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1783 1
2006/2007 10 OS Rychvald B 1823 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1785 ½
2006/2007 9 OS Rychvald B 1823 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 1974 0
2006/2007 7 OS Rychvald B 1823 Mareš Petr Baník Havířov D 1913 0
2006/2007 5 OS Rychvald B 1823 Bonczek Vlastimil Inter Petrovice B 1780 1
2006/2007 4 OS Rychvald B 1823 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1891 1
2006/2007 3 OS Rychvald B 1823 Minařík Lubomír Jakl Karviná D 1807 0
2006/2007 2 OS Rychvald B 1823 Sobek Rostislav Jakl Karviná C 2032 ½
2005/2006 11 OS Rychvald A 1847 Martinec Tomáš Baník Havířov C 1857 ½
2005/2006 9 OS Rychvald A 1847 Bembenek Osvald Slavia Havířov A 1756 1
2005/2006 8 OS Rychvald A 1847 Nogol Jiří TJ Sokol Skalice 1725 ½
2005/2006 7 OS Rychvald A 1847 Makovička Tadeáš TŽ Třinec D 1930 1
2005/2006 6 OS Rychvald A 1847 Říman Václav TJ Sokol Fryčovice 1842 0
2005/2006 5 OS Rychvald A 1847 Mitura Karel SK Slavia Orlová C 1947 ½
2005/2006 4 OS Rychvald A 1847 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín 1840 1
2005/2006 3 OS Rychvald A 1847 Kwasek Andrzej ŠK Inter Petrovice A 1856 ½
2005/2006 2 OS Rychvald A 1847 Rada Dalibor TJ Sokol Dobrá B 2015 0
2005/2006 1 OS Rychvald A 1847 Chwastek Otto TJ Vendryně 1894 0
2005/2006 11 OS Rychvald B 1847 Stařičný Bronislav ŠK Inter Petrovice B 1798 ½
2005/2006 10 OS Rychvald B 1847 Novotný Vilém Slavia Havířov B 1738 ½
2005/2006 8 OS Rychvald B 1807 Špiřík Jiří Baník Havířov E ½
2005/2006 7 OS Rychvald B 1847 Knopp René SK Stonava B 1825 0
2005/2006 6 OS Rychvald B 1847 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1742 0
2005/2006 5 OS Rychvald B 1847 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1677 0
2005/2006 4 OS Rychvald B 1847 Wowerka Pavel Sokol Chotěbuz 1824 1
2005/2006 3 OS Rychvald B 1847 Šuta Petr Viktoria Bohumín B 1000 1
2005/2006 2 OS Rychvald B 1847 Tyburec Zdeněk Jakl Karviná C 1661 1
2004/2005 11 OS Rychvald B 1807 Poncza Bronislav Sokol Chotěbuz 1935 1
2004/2005 10 OS Rychvald B 1807 Labedz Patrycja Slavia Orlová D 1250 ½
2004/2005 9 OS Rychvald B 1807 Polka Bohumil Baník Havířov D 1726 1
2004/2005 8 OS Rychvald B 1807 Filip Hubert Jakl Karviná C 1852 0
2004/2005 7 OS Rychvald B 1807 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1766 1
2004/2005 6 OS Rychvald B 1807 Mikula František SK Stonava B 1820 1
2004/2005 5 OS Rychvald B 1807 Škuta Radim Slavie Havířov B 1692 1
2004/2005 4 OS Rychvald B 1807 Protivínský Jindřich Baník Havířov E 1825 0
2004/2005 3 OS Rychvald B 1807 Stetz Jan Jakl Karviná D 1677 1
2004/2005 2 OS Rychvald B 1807 Habina Ladislav Vikt.Bohumín B 1702 1
2004/2005 1 OS Rychvald B 1807 Jabůrek Rostislav OS Rychvald C 1788 0
2004/2005 11 Rychvald A 1815 Říman Václav Frýdek-Místek D 1791 1
2004/2005 9 Rychvald A 1815 Zientek Jakub Třinec E ½
2004/2005 8 Rychvald A 1815 Kocur Gustav Vendryně 1829 ½
2004/2005 7 Rychvald A 1815 Novotný Vilém Slavia Havířov A 1786 ½
2004/2005 6 Rychvald A 1815 Sieber Martin Slavia Orlová C 1570 0
2004/2005 5 Rychvald A 1807 Szotkowski Bohuslav Třinec C 1823 1
2004/2005 3 Rychvald A 1807 Lavrišin Jan Fryčovice 1686 0
2004/2005 2 Rychvald A 1807 Dušek Jaroslav Baník Havířov C 1687 1
2004/2005 1 Rychvald A 1807 Bonczek Vlastimil Petrovice A 1820 1
2003/2004 11 OS Rychvald A 1815 Viktorie Bohumín B 1
2003/2004 10 OS Rychvald A 1815 Stetz Jan Jakl Karviná D 1641 ½
2003/2004 9 OS Rychvald A 1815 Tománek Gustav Slavoj Český Těšín 1
2003/2004 8 OS Rychvald A 1815 Čadan Zdeněk Baník Havířov E 1757 ½
2003/2004 7 OS Rychvald A 1815 Krampol Vladimír SK Stonava B 1817 0
2003/2004 6 OS Rychvald A 1815 Melzer Petr Slavia Havířov B ½
2003/2004 5 OS Rychvald A 1815 Tyburec Zdeněk Jakl Karviná C 1648 1
2003/2004 1 OS Rychvald A Čudejko Martin OS Rychvald B 1