Hráč Langnerová Karolína

Langnerová Karolína

User Pic
Jméno: Langnerová Karolína
Oddíl: TJ Slovan Havířov
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1961
Elo mezinárodní: 1933
ID: 26125
FIDE ID: 329908
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 11 TJ Slovan Havířov "B 1918 1951 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1838 1840 1
2011/2012 5 TJ Slovan Havířov "B 1918 1951 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1929 0
2011/2012 3 TJ Slovan Havířov "B 1918 1951 Sobek Rostislav ŠK Karviná "B" 2017 2038 1
2010/2011 7 TJ Slovan Havířov 1913 Paukert Jindřich ŠK Kladno 1694 1
2010/2011 6 TJ Slovan Havířov 1913 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 ½
2010/2011 5 TJ Slovan Havířov 1913 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1978 0
2010/2011 4 TJ Slovan Havířov 1913 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 1
2010/2011 3 TJ Slovan Havířov 1913 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 ½
2010/2011 4 TJ Slovan Havířov "B" 1913 Parma František Inter Petrovice 1898 ½
2010/2011 3 TJ Slovan Havířov "B" 1913 Sikorová Alena TŽ Třinec "E" 1919 1
2010/2011 10 Slovan Havířov "A" 1913 Gil Karel Baník Havířov "B" 1940 1
2010/2011 7 Slovan Havířov "A" 1913 Hrabal Roman Slavoj Bruntál "A" 1808 0
2010/2011 2 Slovan Havířov "A" 1913 Matějka František SK Slavia Orlová "B" 1872 1
2010/2011 7 TJ Slovan Havířov 1913 Gnida Patrik TŽ Třinec 1850 ½
2010/2011 6 TJ Slovan Havířov 1913 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 ½
2010/2011 5 TJ Slovan Havířov 1913 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 1
2009/2010 3 TJ Slovan Havířov 1881 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1802 ½
2009/2010 2 TJ Slovan Havířov 1881 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 0
2009/2010 1 TJ Slovan Havířov 1881 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1983 0
2009/2010 5 TZ Trinec 1881 Šimoník Adam SK Veseli nad Moravou 1797 ½
2009/2010 4 TZ Trinec 1881 Pfeffer Dominik SK Borsice "B" 1704 ½
2009/2010 3 TZ Trinec 1881 Rydzewski Pawel Slavia Orlova "B" 1720 0
2009/2010 11 Slavia Havířov 1881 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov B 2047 0
2009/2010 10 Slavia Havířov 1881 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2181 0
2009/2010 9 Slavia Havířov 1881 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová B 2064 1
2009/2010 8 Slavia Havířov 1881 Bražina David Mittal Ostrava C 1936 1
2009/2010 7 Slavia Havířov 1881 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2091 1
2009/2010 6 Slavia Havířov 1881 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov C 1917 ½
2009/2010 5 Slavia Havířov 1881 Černý Pavel Slezan Opava B 1877 ½
2009/2010 4 Slavia Havířov 1881 Blahut Jaroslav TŽ Třinec D 1860 0
2009/2010 3 Slavia Havířov 1881 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba B 1736 ½
2009/2010 2 Slavia Havířov 1881 Gazda Petr TJ Mariánské Hory A 2025 0
2009/2010 1 Slavia Havířov 1881 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1956 ½
2009/2010 7 TJ Slovan Havířov 1881 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1802 ½
2009/2010 6 TJ Slovan Havířov 1881 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1960 0
2009/2010 5 TJ Slovan Havířov 1881 Kawulok Marek SK Slavia Orlova 1966 ½
2009/2010 4 TJ Slovan Havířov 1881 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 ½
2009/2010 3 TJ Slovan Havířov 1881 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 0
2009/2010 2 TJ Slovan Havířov 1881 Seidl Štěpán Sokol Bedřichov 1983 0
2009/2010 1 TJ Slovan Havířov 1881 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 0
2008/2009 11 TZ Trinec 1876 Lapčík Václav SK Stare Mesto "B" 1499 1
2008/2009 10 TZ Trinec 1876 Fusek Lukáš SK Stare Mesto "A" 1938 ½
2008/2009 9 TZ Trinec 1876 Prášek Tomáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 0
2008/2009 8 TZ Trinec 1876 Lapúník Michal SK Lokomotiva Brno "C" 1629 1
2008/2009 7 TZ Trinec 1876 Kriebel Tadeáš ŠK TJ MSA Dolni Benesov 2106 0
2008/2009 6 TZ Trinec 1876 Zapletal Jiří SK Rošáda Prostějov 1722 1
2008/2009 5 TZ Trinec 1876 Šuťjak Tomáš TJ Tatran Postorna 1591 1
2008/2009 11 Slavia Havířov 1876 Mrázek Roman Jäkl Karviná B 1848 ½
2008/2009 10 Slavia Havířov 1876 Blecha Zdeněk Sokol Dobrá B 2005 1
2008/2009 9 Slavia Havířov 1876 Polák Radim Viktoria Bohumín 1904 0
2008/2009 8 Slavia Havířov 1876 Luczyk Petr Slavia Orlová C 1708 0
2008/2009 7 Slavia Havířov 1876 Bednarz Valdemar SK Stonava 1937 1
2008/2009 6 Slavia Havířov 1876 Koběrský Patrik Slovan Havířov 1805 0
2008/2009 5 Slavia Havířov 1876 Barteček Ladislav OS Rychvald 1857 1
2008/2009 4 Slavia Havířov 1876 Geffert Michal Baník Havířov B 1958 ½
2008/2009 3 Slavia Havířov 1876 Blahut Jaroslav TŽ Třinec E 1846 1
2008/2009 2 Slavia Havířov 1876 Turoň Petr TJ Vendryně 2040 1
2007/2008 11 Slavia Havířov 1883 Blahut Jaroslav TŽ Třinec D 1783 ½
2007/2008 9 Slavia Havířov 1883 Krampol Vladimír SK Stonava B 1825 1
2007/2008 7 Slavia Havířov 1883 Čubok Milan Sokol Dobrá B 1905 ½
2007/2008 5 Slavia Havířov 1883 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1913 1
2007/2008 4 Slavia Havířov 1883 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1920 0
2007/2008 3 Slavia Havířov 1883 Bystroň Vladislav Baník Havířov C 1620 1
2007/2008 2 Slavia Havířov 1883 Kocur Gustav TJ Vendryně 1796 ½
2007/2008 1 Slavia Havířov 1883 Šrámek Tomáš Viktarie Bohumín 1920 0
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Říhová Kamila TJ Tourist Biomedica Říčany A 1575 0
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Prokopová Jiřina Jiskra Hořice 1613 1
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Jodas Jan TJ Bonex Teplice 1357 1
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1682 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1461 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 0
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Nytrová Adéla A64 Grygov 1861 ½
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín A 1826 1
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Plevák Petr ŠK SŠŠ Staré Město A 1461 0
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Blahynka Martin Šachový klub Lokomotiva Brno 1654 0
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Čuprová Iva SK Boršice A 1702 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek A 1906 1
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Nytrová Adéla A64 Grygov 1861 ½
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1883 Ptošek Jan SK Slavia Orlová A 1838 0
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1250 1
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Březinová Jana Biomedica Říčany 1439 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 4 1
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1526 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Šnevajs Matěj Agentura 64 Grygov 1277 1
2006/2007 2 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1466 1
2006/2007 1 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Sabolová Gabriela Š.O. TJ Chrudim 1717 1
2006/2007 11 Slavia Havířov "A" 1641 Krampol Vladimír ŠK Stonava "B" 1776 0
2006/2007 8 Slavia Havířov "A" 1641 Barteček Ladislav OS Rychvald "A" 1856 0
2006/2007 7 Slavia Havířov "A" 1641 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1973 1
2006/2007 6 Slavia Havířov "A" 1641 Houdek Vlastimil TJ Sokol Fryčovice "B" 1
2006/2007 5 Slavia Havířov "A" 1641 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2043 0
2006/2007 4 Slavia Havířov "A" 1641 Šimon Josef Baník Havířov "C" 1870 ½
2006/2007 3 Slavia Havířov "A" 1641 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2035 0
2006/2007 2 Slavia Havířov "A" 1641 Strzadala Alfréd Inter Petrovice "A" 1939 0
2006/2007 1 Slavia Havířov "A" 1641 Maňásek Jaromír TŽ Třinec "D" 2008 1
2006/2007 7 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Šnevajs Matěj Agentura 64 Grygov 1277 1
2006/2007 6 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín A 1100 1
2006/2007 5 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Rabatin Jakub BŠS Frýdek-Místek A 1976 ½
2006/2007 4 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Sabolová Gabriela Š.O. TJ Chrudim 1717 1
2006/2007 3 BŠS Frýdek-Místek B 1641 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1466 1
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1402 Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST 1499 0
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1402 Štukheil Martin TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1473 0
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1402 Špačková Martina ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1540 ½
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1402 Němcová Karolína OAZA PRAHA 1702 1
2005/2006 11 Slavia Havířov A 1402 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín 1901 0
2005/2006 10 Slavia Havířov A 1402 Bonczek Vlastimil ŠK Inter Petrovice A 1800 ½
2005/2006 8 Slavia Havířov A 1402 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1876 ½
2005/2006 7 Slavia Havířov A 1402 Novák Jiří Baník Havířov C 1959 0
2005/2006 6 Slavia Havířov A 1402 Luczyk Petr SK Slavia Orlová D 1300 1
2005/2006 4 Slavia Havířov A 1402 Pavlica Jiří TJ Sokol Skalice 1835 0
2005/2006 3 Slavia Havířov A 1402 Makovička Tadeáš TŽ Třinec D 1930 0
2005/2006 2 Slavia Havířov A 1402 Blecha Josef TJ Sokol Fryčovice 1977 0
2005/2006 1 Slavia Havířov A 1402 Miturová Magdaléna SK Slavia Orlová C 1544 ½
2005/2006 5 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1402 Kolomazníková Barbora ŠK ZLÍN 1396 ½
2004/2005 6 Č.Těšín B Jakl Karviná E 1
2004/2005 11 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Plevák Petr ŠK SŠŠ St.Město B 1
2004/2005 10 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Sedlář Martin ŠK ZŠ Brankovice B 1
2004/2005 9 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Fridrich Václav TJ F.-S.Napajedla 1
2004/2005 8 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Ryšavý Jan TJ Sok.Postoupky A 1283 0
2004/2005 7 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Pfeffer Dominik ŠK Boršice 0
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Indra Luděk TJ Sok.Postoupky B 1
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM C 1264 ŠK Hodonín 1
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM C 1264 Tatran Poštorná 1