Hráč Macíček Jan

Macíček Jan

User Pic
Jméno: Macíček Jan
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2101
Elo mezinárodní: 2099
ID: 497
FIDE ID: 312320
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2088 2118 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2039 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 2029 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Kraus František TJ Vendryně 2013 2017 ½
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "D" 1949 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Pazdziora Michal SK Stonava 2228 2246 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2036 2030 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2023 1999 1
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1977 0
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2052 1983 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Kolář Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1957 1956 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Babušek Miroslav ŠK Karviná "B" 1971 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Firla Stanislav SK Stonava 2005 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2229 2223 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2145 2134 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2117 2122 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1805 1858 1
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2079 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2070 2074 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 1
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2267 2269 ½
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1920 1949 1
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 1
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2119 2118 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice 2067 2081 ½
2011/2012 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2119 2118 Siwek Antonín Baník Havířov B 1912 1899 ½
2008/2009 9 TJ Mořkov 2148 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2014 0
2008/2009 8 TJ Mořkov 2148 Malčánek Jan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1864 1
2008/2009 7 TJ Mořkov 2148 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2125 1
2008/2009 6 TJ Mořkov 2148 Bražina David TJ Mittal Ostrava "B" 2033 1
2007/2008 11 ŠS Frýdek-Místek 2111 Fargač Martin TŽ Třinec"F" 1
2007/2008 10 ŠS Frýdek-Místek 2111 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"B" 1584 1
2007/2008 9 ŠS Frýdek-Místek 2111 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice"A" 1923 1
2007/2008 7 ŠS Frýdek-Místek 2111 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá"C" 1750 1
2007/2008 6 ŠS Frýdek-Místek 2111 Blecha Josef Sokol Brušperk 1959 1
2007/2008 5 ŠS Frýdek-Místek 2111 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 1
2007/2008 4 ŠS Frýdek-Místek 2111 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 1
2007/2008 3 ŠS Frýdek-Místek 2111 Kvíčala Miroslav Mosty u Jablunkova 2030 ½
2007/2008 2 ŠS Frýdek-Místek 2111 Kawulok Marek TŽ Třinec"E" 1844 1
2007/2008 1 ŠS Frýdek-Místek 2111 Chwastek Otto ŠK Bystřice n.Olší 1952 1
2006/2007 11 TJ Mořkov 2148 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2336 0
2006/2007 10 TJ Mořkov 2148 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov "A" 0
2006/2007 8 TJ Mořkov 2148 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2218 0
2006/2007 7 TJ Mořkov 2148 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2221 1
2006/2007 6 TJ Mořkov 2148 Sikora-Lerch Jan Jakl Karviná "A" 2314 0
2006/2007 5 TJ Mořkov 2148 Štukner Šimon Sokol Dobrá "A" 2026 1
2006/2007 4 TJ Mořkov 2148 Černín Radim Slezan Opava "A" 2273 0
2006/2007 3 TJ Mořkov 2148 Bělunek Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2249 0
2006/2007 2 TJ Mořkov 2148 Čempel Jaroslav ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2246 1
2006/2007 1 TJ Mořkov 2148 Kleberc Karel LaborTech Ostrava "B" 2267 0
2004/2005 11 Frýdek-Místek B" 2169 Michenka Jozef NH Ostrava A" 2350 ½
2004/2005 8 Frýdek-Místek B" 2169 Vilášek Antonín Slezan Opava C" 1839 1
2004/2005 7 Frýdek-Místek B" 2169 Antošík Alois ŠK Stonava A" 2226 0
2004/2005 6 Frýdek-Místek B" 2169 Bulava Petr Baník Havířov B" 2094 0
2004/2005 4 Frýdek-Místek B" 2169 Očkay Tomáš VOKD Poruba A" 2098 1
2004/2005 3 Frýdek-Místek B" 2169 Nábělek Marek Slezan Opava B" 2215 0
2004/2005 2 Frýdek-Místek B" 2169 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2169 ½
2004/2005 1 Frýdek-Místek B" 2169 Tomeček Jan Baník HavířovA" 2160 0
2003/2004 11 Frýdek-Místek B" 2223 Kolář Stanislav NH Ostrava B" 2187 0
2003/2004 10 Frýdek-Místek B" 2223 Malík Jan VOKD Poruba A" 2225 0
2003/2004 7 Frýdek-Místek B" 2223 Mitura Václav ŠK Stonava A" 2247 0
2003/2004 6 Frýdek-Místek B" 2223 Hromada Václav Slezan Opava C" 2161 ½
2003/2004 5 Frýdek-Místek B" 2223 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov A" 2160 1
2003/2004 4 Frýdek-Místek B" 2223 Kocián Karel Tatra Kopřivnice 2205 1
2003/2004 3 Frýdek-Místek B" 2223 Baier Pavel Baník Havířov 2215 0
2003/2004 2 Frýdek-Místek B" 2223 Zabystrzan Pavel Slávia Orlová B" 2302 ½
2003/2004 1 Frýdek-Místek B" 2223 Slanina Miroslav Sokol Dobrá A" 2234 1
2003/2004 6 VP Frýdek-Místek 2223 Šilhavík Antonín TJ Uherský Ostroh 2093 0
2003/2004 3 VP Frýdek-Místek 2223 Zvolánek Libor Tatran Litovel 2258 0
2003/2004 1 VP Frýdek-Místek 2223 Novotný Jaroslav Garde Brno 1960 0