Hráč Sikora Jan

Sikora Jan

User Pic
Jméno: Sikora Jan
Oddíl: TŽ Třinec
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2194
Elo mezinárodní: 2206
ID: 629
FIDE ID: 305405
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: M
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TŽ Třinec 2197 2192 Švanda Ondřej ŠK Staré Město 2297 2312 ½ soutěž
2019/2020 9 TŽ Třinec "B" 2181 2195 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "C" 2132 2130 ½ soutěž
2019/2020 6 TŽ Třinec "B" 2198 2195 Zimniok Lubomír ŠK Karviná 2046 2047 ½ soutěž
2019/2020 5 TŽ Třinec "B" 2196 2190 Hampl Martin TJ Tatran Litovel 1370 1430 1 soutěž
2019/2020 2 TŽ Třinec "B" 2188 2190 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2064 2059 1 soutěž
2019/2020 11 TŽ Třinec 2183 2195 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2129 2129 1 soutěž
2019/2020 10 TŽ Třinec 2183 2195 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2181 2199 1 soutěž
2019/2020 9 TŽ Třinec 2181 2195 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 2104 2066 ½ soutěž
2019/2020 8 TŽ Třinec 2181 2195 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2319 2293 ½ soutěž
2019/2020 7 TŽ Třinec 2181 2195 Holemář David Moravská Slavia Brno "B" 2250 2258 ½ soutěž
2019/2020 6 TŽ Třinec 2198 2195 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 2085 2085 ½ soutěž
2019/2020 5 TŽ Třinec 2198 2190 Slovák Kilián Šachy Hošťálková 2202 2203 0 soutěž
2019/2020 3 TŽ Třinec 2188 2190 Kačírek Petr Panda Rychnov n. K. 2253 2285 ½ soutěž
2019/2020 1 TŽ Třinec 2189 2190 Seidl Štěpán ŠK Gordic 2168 2176 ½ soutěž
2018/2019 11 TŽ Třinec 2171 2173 Miča Marek BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2139 2158 ½ soutěž
2018/2019 10 TŽ Třinec 2168 2173 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. K. 1812 1827 1 soutěž
2018/2019 9 TŽ Třinec 2168 2173 Žigo Viktor ŠK Gordic 2272 2250 ½ soutěž
2018/2019 8 TŽ Třinec 2162 2173 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2098 2114 1 soutěž
2018/2019 7 TŽ Třinec 2162 2173 Bažant Petr ŠK Staré Město 2242 2235 0 soutěž
2018/2019 5 TŽ Třinec 2164 2173 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel 2112 2121 ½ soutěž
2018/2019 4 TŽ Třinec 2176 2183 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2251 2234 0 soutěž
2018/2019 3 TŽ Třinec 2176 2183 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny "C" 2138 2139 ½ soutěž
2018/2019 2 TŽ Třinec 2176 2183 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2223 2138 ½ soutěž
2018/2019 1 TŽ Třinec 2176 2183 Skácelík Petr Jezdci Jundrov 2181 2178 ½ soutěž
2018/2019 10 TŽ Třinec "B" 2168 2173 Sieber Martin SK Slavia Orlová "B" 2078 2097 ½ soutěž
2018/2019 9 TŽ Třinec "B" 2162 2173 Pardy Martin KVS EKODIVIZE Opava 1995 2027 1 soutěž
2018/2019 6 TŽ Třinec "B" 2164 2173 Podlesný Pavel Baník Havířov 2149 2128 ½ soutěž
2018/2019 5 TŽ Třinec "B" 2176 2183 Pán Vladimír Sokol Vrbno pod P. 2024 2046 ½ soutěž
2018/2019 3 TŽ Třinec "B" 2176 2183 Kubicka Anna ŠK Karviná 2172 0 ½ soutěž
2017/2018 11 TŽ Třinec 2210 2204 Mužík Martin KVS Ekodivize Opava 2190 2156 1 soutěž
2017/2018 10 TŽ Třinec 2213 2204 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno A 2240 2222 1 soutěž
2017/2018 9 TŽ Třinec 2213 2204 Sochor Stanislav Agentura 64 Grygov 2084 2104 0 soutěž
2017/2018 8 TŽ Třinec 2212 2204 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2247 2255 ½ soutěž
2017/2018 6 TŽ Třinec 2232 2204 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2176 2169 ½ soutěž
2017/2018 5 TŽ Třinec 2232 2204 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2046 2029 0 soutěž
2017/2018 4 TŽ Třinec 2213 2204 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou A 2009 2048 1 soutěž
2017/2018 3 TŽ Třinec 2213 2204 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2189 2138 ½ soutěž
2017/2018 2 TŽ Třinec 2213 2204 Malčánek Jan Šachy Hošťálková 2131 2121 0 soutěž
2017/2018 1 TŽ Třinec 2226 2199 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2211 2202 ½ soutěž
2017/2018 11 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 0 soutěž
2017/2018 10 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov "A" 2269 2335 ½ soutěž
2017/2018 7 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Tomeček Jan Baník Havířov "A" 2134 2155 ½ soutěž
2017/2018 5 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Vitásek Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1924 1918 1 soutěž
2017/2018 2 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Czerw Dawid Šachový klub Karviná 1 soutěž
2016/2017 6 TŽ Třinec "D" 2252 2210 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1924 1950 ½ soutěž
2016/2017 5 TŽ Třinec "D" 2252 2210 Čubok Zdeněk TJ Dobratice "B" 1868 1867 1 soutěž
2016/2017 2 TŽ Třinec "D" 2252 2210 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1831 1850 ½ soutěž
2016/2017 10 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Gnida Patrik TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 ½ soutěž
2016/2017 9 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2162 2132 ½ soutěž
2016/2017 8 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 ½ soutěž
2016/2017 7 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 ½ soutěž
2016/2017 6 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 0 soutěž
2016/2017 4 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 ½ soutěž
2016/2017 3 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov 2073 2006 1 soutěž
2016/2017 2 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 1 soutěž
2016/2017 1 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Molnár Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 1882 1893 1 soutěž
2016/2017 11 TŽ Třinec 2252 2210 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2265 2260 ½ soutěž
2016/2017 10 TŽ Třinec 2252 2210 Bulava Petr Baník Havířov 2101 2102 ½ soutěž
2016/2017 9 TŽ Třinec 2252 2210 Zedník Josef Agentura 64 Grygov 2109 2114 ½ soutěž
2016/2017 8 TŽ Třinec 2252 2210 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2187 2201 0 soutěž
2016/2017 7 TŽ Třinec 2252 2210 Machlowski Slawomir Region Panda 2096 2159 0 soutěž
2016/2017 6 TŽ Třinec 2252 2210 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 1 soutěž
2016/2017 5 TŽ Třinec 2252 2210 Horsák Jan ŠK Staré Město 2080 2091 1 soutěž
2016/2017 3 TŽ Třinec 2252 2210 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 1 soutěž
2016/2017 2 TŽ Třinec 2252 2210 Hladík Oto TJ Ostrava 2191 2204 ½ soutěž
2016/2017 1 TŽ Třinec 2252 2210 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 ½ soutěž
2015/2016 10 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Kičmer Petr Baník Havířov 2206 2197 ½ soutěž
2015/2016 9 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 1 soutěž
2015/2016 8 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2167 2158 ½ soutěž
2015/2016 6 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Šudřich Radek Slavia Kroměříž "B" 1997 2017 1 soutěž
2015/2016 3 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 ½ soutěž
2015/2016 1 TŽ Třinec "B" 2252 2210 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 ½ soutěž
2015/2016 5 TĹ˝ TĹ™inec "D" 2252 2210 Piskoř Ladislav Sokol Dobrá "C" 1445 1 soutěž
2015/2016 4 TĹ˝ TĹ™inec "D" 2252 2210 Kotas Jan TJ BystĹ™ice 1884 1881 1 soutěž
2015/2016 1 TĹ˝ TĹ™inec "D" 2252 2210 Kufa Václav Ĺ O TJ Sokol Mosty u Jabl. "B" 1749 1791 1 soutěž
2015/2016 11 TŽ Třinec 2252 2210 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 0 soutěž
2015/2016 10 TŽ Třinec 2252 2210 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2317 2323 0 soutěž
2015/2016 9 TŽ Třinec 2252 2210 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 0 soutěž
2015/2016 8 TŽ Třinec 2252 2210 Maršálek Zdenek Zikuda Turnov 2172 2207 ½ soutěž
2015/2016 6 TŽ Třinec 2252 2210 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2392 2402 1 soutěž
2015/2016 5 TŽ Třinec 2252 2210 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 ½ soutěž
2014/2015 11 TŽ Třinec "D" 2211 2207 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2194 2192 ½ soutěž
2014/2015 3 TŽ Třinec "D" 2211 2207 Carbol Otmar Sokol Dobrá "C" 1618 1658 1 soutěž
2014/2015 11 TŽ Třinec "B" 2211 2207 Švancara Petr Agentura 64 Grygov "B" 2080 2073 ½ soutěž
2014/2015 7 TŽ Třinec "B" 2211 2207 Břečka Ivan TJ Ostrava "A" 2327 2328 ½ soutěž
2014/2015 6 TŽ Třinec "B" 2211 2207 Hurta Jiří Labortech Ostrava "B" 1798 1805 1 soutěž
2014/2015 4 TŽ Třinec "B" 2211 2207 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2106 2116 ½ soutěž
2014/2015 3 TŽ Třinec "B" 2211 2207 Grygierczyk Wojciech ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2072 1 soutěž
2014/2015 2 TŽ Třinec "B" 2211 2207 Závěšický Petr Sokol Dobrá 2001 2001 1 soutěž
2013/2014 11 TŽ Třinec "B" 2188 2181 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2066 2072 1 soutěž
2013/2014 7 TŽ Třinec "B" 2188 2181 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2034 2033 ½ soutěž
2013/2014 6 TŽ Třinec "B" 2188 2181 Samiec Pavel ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1977 2012 1 soutěž
2013/2014 5 TŽ Třinec "B" 2188 2181 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2043 2060 0 soutěž
2013/2014 2 TŽ Třinec "B" 2188 2181 Fuksík Jakub A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2119 2140 ½ soutěž
2012/2013 10 TŽ Třinec 2200 2197 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2158 2128 0 soutěž
2012/2013 7 TŽ Třinec 2200 2197 Veselý Libor TJ VOKD Poruba 2198 2221 ½ soutěž
2012/2013 5 TŽ Třinec 2200 2197 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2159 2155 ½ soutěž
2012/2013 3 TŽ Třinec 2200 2197 Novosadová Kristýna TJ Ostrava 2158 2161 ½ soutěž
2012/2013 1 TŽ Třinec 2200 2197 Tymrakiewicz Rafal SK Slavia Orlová "B" 2265 0 soutěž
2012/2013 4 TŽ Třinec 2200 2197 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 0 soutěž
2012/2013 1 TŽ Třinec 2200 2197 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2359 2366 ½ soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2251 2253 Kawulok Marek Baník Havířov B 1986 2013 0 soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec 2251 2253 Cagašík Tomáš Garde Calcio Olomouc 2296 2339 0 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec 2251 2253 Baier Pavel Baník Havířov A 2157 2141 ½ soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2251 2253 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice 1994 1984 ½ soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2251 2253 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2211 2183 0 soutěž
2011/2012 11 TŽ Třinec 2251 2253 Kander Ladislav Labortech Ostrava B 1973 1 soutěž
2011/2012 10 TŽ Třinec 2251 2253 Sochor Stanislav A64 Grygov B 2092 2101 ½ soutěž
2011/2012 9 TŽ Třinec 2251 2253 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 ½ soutěž
2011/2012 8 TŽ Třinec 2251 2253 Vrána František ŠK Staré Město 2249 2290 ½ soutěž
2011/2012 7 TŽ Třinec 2251 2253 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 ½ soutěž
2011/2012 6 TŽ Třinec 2251 2253 Švanda Pavel ŠK Gordic 2159 2164 1 soutěž
2011/2012 5 TŽ Třinec 2251 2253 Kořenek Petr ŠK Zlín B 2183 2149 ½ soutěž
2011/2012 4 TŽ Třinec 2251 2253 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2125 2127 1 soutěž
2011/2012 3 TŽ Třinec 2251 2253 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2171 2168 0 soutěž
2011/2012 2 TŽ Třinec 2251 2253 Stachoň Martin Slavia Kroměříž 2044 2073 1 soutěž
2011/2012 1 TŽ Třinec 2251 2253 Rodshtein Tereza Slavia Orlová 2244 2229 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ TZ Trinec B 2240 Worek Joanna Mittal Ostrava 2274 0 soutěž
2010/2011 9 TJ TZ Trinec B 2240 Cvek Robert Slavoj Ostrava - Poruba 2494 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ TZ Trinec B 2240 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 1 soutěž
2010/2011 7 TJ TZ Trinec B 2240 Kratochvíl Josef SK Gordic 2234 1 soutěž
2010/2011 6 TJ TZ Trinec B 2240 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2370 0 soutěž
2010/2011 5 TJ TZ Trinec B 2240 Jurčík Martin Jakl Karvina 2372 0 soutěž
2010/2011 4 TJ TZ Trinec B 2240 Kubíček Antonín Tatran Litovel B 2279 1 soutěž
2010/2011 3 TJ TZ Trinec B 2240 Chytilek Roman SK Zlin B 2366 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ TZ Trinec B 2240 Daneš Jaroslav Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2285 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ TZ Trinec B 2240 Mlýnek Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2183 ½ soutěž
2010/2011 5 TŽ Třinec 2240 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2321 0 soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec 2249 Rubal Adam ŠK SK Zlín 2219 ½ soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec 2249 Mičánek Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2122 1 soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec 2249 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2278 ½ soutěž
2009/2010 11 TŽ Třinec B 2249 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 0 soutěž
2009/2010 10 TŽ Třinec B 2249 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 ½ soutěž
2009/2010 9 TŽ Třinec B 2249 Sergeev Vladimir Tatran Litovel A 2415 0 soutěž
2009/2010 8 TŽ Třinec B 2249 Suchomel Jan Tatran Litovel B 2202 ½ soutěž
2009/2010 7 TŽ Třinec B 2249 Lys Josef Jakl Karvina 2237 1 soutěž
2009/2010 6 TŽ Třinec B 2249 Jakubiec Edyta ŠK Labortech Ostrava 2184 ½ soutěž
2009/2010 5 TŽ Třinec B 2249 ŠK Gordic Jihlava 1 soutěž
2009/2010 4 TŽ Třinec B 2249 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 1 soutěž
2009/2010 3 TŽ Třinec B 2249 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2198 ½ soutěž
2009/2010 2 TŽ Třinec B 2249 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2268 0 soutěž
2009/2010 1 TŽ Třinec B 2249 Beil Martin Slavia Kroměříž 2196 ½ soutěž
2008/2009 11 TŽ Třinec A 2241 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 ½ soutěž
2008/2009 10 TŽ Třinec A 2241 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 0 soutěž
2008/2009 9 TŽ Třinec A 2241 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2451 ½ soutěž
2008/2009 8 TŽ Třinec A 2241 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov 2371 ½ soutěž
2008/2009 7 TŽ Třinec A 2241 Neděla Vlastimil ŠK GEOFIN Ostrava 2336 0 soutěž
2008/2009 2 TŽ Třinec A 2241 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2298 ½ soutěž
2008/2009 1 TŽ Třinec A 2241 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2251 0 soutěž
2007/2008 11 TŽ Třinec 2249 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 ½ soutěž
2007/2008 10 TŽ Třinec 2249 Biolek Richard Jr. A64 VALOZ Grygov 2277 ½ soutěž
2007/2008 9 TŽ Třinec 2249 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 1 soutěž
2007/2008 7 TŽ Třinec 2249 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 0 soutěž
2007/2008 5 TŽ Třinec 2249 Kleberc Karel Labortech-Geofin Ostrava 2287 ½ soutěž
2006/2007 11 TŽ Třinec "B" 2200 Jelínek Ota Lokomotiva Brno "B" 2194 1 soutěž
2006/2007 10 TŽ Třinec "B" 2200 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2131 1 soutěž
2006/2007 9 TŽ Třinec "B" 2200 Krejčí Jan Tatran Litovel "A" 2117 ½ soutěž
2006/2007 8 TŽ Třinec "B" 2200 Mlýnek Petr ŠK Duras Brno "A" 2176 1 soutěž
2006/2007 7 TŽ Třinec "B" 2200 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava "A" 2224 ½ soutěž
2006/2007 6 TŽ Třinec "B" 2200 Bureš Martin Mittal Ostrava "A" 2151 1 soutěž
2006/2007 5 TŽ Třinec "B" 2200 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město 1923 2109 ½ soutěž
2006/2007 3 TŽ Třinec "B" 2200 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2173 ½ soutěž
2006/2007 2 TŽ Třinec "B" 2200 Číp Dalibor Orel Ořechov "A" 2162 ½ soutěž
2006/2007 1 TŽ Třinec "B" 2200 Antošík Alois ŠK Stonava "A" 2251 ½ soutěž
2006/2007 5 TŽ Třinec C 2200 Očkay Tomáš VOKD Ostrava-Poruba 2122 0 soutěž
2006/2007 4 TŽ Třinec C 2200 Mohyla Tomáš ŠK Šenov 2147 ½ soutěž
2005/2006 11 TŽ Třinec "B" 2241 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2295 0 soutěž
2005/2006 10 TŽ Třinec "B" 2241 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun "A" 2142 1 soutěž
2005/2006 9 TŽ Třinec "B" 2241 Mitura Václav Slavia Orlová "A" 2227 ½ soutěž
2005/2006 8 TŽ Třinec "B" 2241 Bělunek Vladimír Tatran Litovel "A" 2287 ½ soutěž
2005/2006 7 TŽ Třinec "B" 2241 Břečka Ivan Mittal Ostrava "A" 2346 0 soutěž
2005/2006 6 TŽ Třinec "B" 2241 Kozlíček Lubomír ŠK Gordic Jihlava "A" 2149 1 soutěž
2005/2006 4 TŽ Třinec "B" 2241 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2310 0 soutěž
2005/2006 3 TŽ Třinec "B" 2241 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2258 0 soutěž
2005/2006 2 TŽ Třinec "B" 2241 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 0 soutěž
2005/2006 1 TŽ Třinec "B" 2241 Jasný Stanislav BŠS Frýdek-Místek "A" 2315 0 soutěž
2005/2006 11 TŽ Třinec 2241 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2181 0 soutěž
2005/2006 7 TŽ Třinec 2241 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2376 0 soutěž
2004/2005 11 TŽ Třinec B" 2223 Gruštík Radomír Jakl Karviná A" 2023 0 soutěž
2004/2005 10 TŽ Třinec B" 2223 Buráň Jaroslav TJ Uherský Ostroh 2197 1 soutěž
2004/2005 9 TŽ Třinec B" 2223 Brázdil Roman Slavie Kroměříž A 2217 ½ soutěž
2004/2005 8 TŽ Třinec B" 2223 Hájek Michal MSA Dolní Benešov 2245 ½ soutěž
2004/2005 7 TŽ Třinec B" 2223 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2290 1 soutěž
2004/2005 6 TŽ Třinec B" 2223 Macharáček Šimon CD Rating Brno 2209 ½ soutěž
2004/2005 5 TŽ Třinec B" 2223 Holemář David Loko Brno 2326 0 soutěž
2004/2005 4 TŽ Třinec B" 2223 Dvořák Tomáš ŠK Frýdek-Místek 2308 ½ soutěž
2004/2005 3 TŽ Třinec B" 2223 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno A" 2249 ½ soutěž
2004/2005 2 TŽ Třinec B" 2223 Kuboš Rostislav Slavia Orlová A" 2238 ½ soutěž
2004/2005 1 TŽ Třinec B" 2223 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město A" 2339 ½ soutěž
2004/2005 9 Třinec C 2224 Blůcha Dalibor Bohumín A 2128 1 soutěž
2004/2005 8 Třinec C 2224 Schoupal Patrik Třinec E 1957 1 soutěž
2004/2005 7 Třinec C 2224 Kupka Slavoj Vendryně 2231 ½ soutěž
2004/2005 6 Třinec C 2224 Baldrman Bedřich Slavia Havířov A 2023 1 soutěž
2004/2005 2 Třinec C 2223 Kolář Jaroslav Fryčovice 2046 1 soutěž
2004/2005 1 Třinec C 2223 Geffert Michal Baník Havířov C 2042 1 soutěž
2003/2004 11 TŽ Třinec 2224 Brychta David TJ Náměšť n/Osl. 2158 1 soutěž
2003/2004 8 TŽ Třinec 2224 Tomeš Pavel Garde Brno 2094 ½ soutěž
2003/2004 7 TŽ Třinec 2224 Veselý Martin TJ NH Ostrava 2155 1 soutěž
2003/2004 6 TŽ Třinec 2224 Mitura Václav Slavia Orlová 2247 ½ soutěž
2003/2004 4 TŽ Třinec 2224 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2057 ½ soutěž
2003/2004 3 TŽ Třinec 2224 Pospíšil Vladimír Duras BVK Brno 2162 1 soutěž
2003/2004 2 TŽ Třinec 2224 Caletka Radomír Slezan Opava 2124 ½ soutěž
2003/2004 1 TŽ Třinec 2224 Mohapl Petr Tatran Litovel 2097 ½ soutěž
2003/2004 10 TŽ Třinec 2224 Krajina Aleš IPM Color Ostrava 2217 ½ soutěž