Hráč Velička Petr

Velička Petr

User Pic
Jméno: Velička Petr
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2413
Elo mezinárodní: 2408
ID: 25
FIDE ID: 300659
Rok narození: 1967
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Neratovice 2416 2427 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2347 2305 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Neratovice 2416 2427 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2424 2429 0 soutěž
2019/2020 7 TJ Neratovice 2419 2427 Hollan Martin SK OAZA Praha 2339 2382 1 soutěž
2019/2020 4 TJ Neratovice 2423 2435 Plischki Sebastian ŠK DP Praha B - EA Hotels 2413 0 ½ soutěž
2019/2020 3 TJ Neratovice 2426 2435 Šimek Petr Bartoš Unichess 2307 2287 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Neratovice 2425 2435 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2404 2404 0 soutěž
2019/2020 6 Labortech Ostrava 2424 2427 Druska Juraj Siesta Solution Unichess 2501 0 ½ soutěž
2019/2020 5 Labortech Ostrava 2424 2427 Miesbauer Jan ŠK Dopravní podnik Praha 2387 2387 ½ soutěž
2019/2020 4 Labortech Ostrava 2426 2435 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2472 2470 ½ soutěž
2019/2020 3 Labortech Ostrava 2426 2435 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2524 0 ½ soutěž
2019/2020 2 Labortech Ostrava 2425 2435 Navara David 1. Novoborský šachový klub 2717 2719 0 soutěž
2018/2019 11 Labortech Ostrava 2434 2449 Landa Konstantin Vystaviste Lysa nad Labem 2616 0 0 soutěž
2018/2019 10 Labortech Ostrava 2434 2449 Řehořek Martin Siesta Solution Unichess B 2298 2274 ½ soutěž
2018/2019 9 Labortech Ostrava 2434 2449 Cvek Robert SK Slavoj Poruba 2524 2501 0 soutěž
2018/2019 8 Labortech Ostrava 2434 2449 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2479 2493 ½ soutěž
2018/2019 7 Labortech Ostrava 2434 2449 Hráček Zbyněk GASCO Pardubice 2568 2598 0 soutěž
2018/2019 6 Labortech Ostrava 2421 2449 Zwardoň Vojtěch Beskydska sachova skola 2455 2451 ½ soutěž
2018/2019 5 Labortech Ostrava 2421 2449 Mrázek Lumír Slavoj Cesky Tesin 2379 2328 1 soutěž
2018/2019 4 Labortech Ostrava 2434 2457 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2491 2465 0 soutěž
2018/2019 3 Labortech Ostrava 2428 2457 Polák Tomáš Moravska Slavia Brno 2504 2510 0 soutěž
2018/2019 2 Labortech Ostrava 2428 2457 Černoušek Lukáš Siesta Solution Unichess A 2436 2428 ½ soutěž
2018/2019 1 Labortech Ostrava 2428 2457 Gujrathi Vidit Santosh 1. Novoborsky SK ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Neratovice 2434 2449 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2455 2436 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Neratovice 2434 2449 Rodshtein Maxim SK Dopravni podnik Praha 2678 0 0 soutěž
2018/2019 6 TJ Neratovice 2421 2449 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2371 2359 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Neratovice 2421 2449 Červený Martin SK Mesta Lysa nad Labem 2346 2311 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Neratovice 2434 2457 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2448 2432 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Neratovice 2428 2457 Sharashenidze Akaki TJ Sakal Kozolupy 2379 2347 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Neratovice A 2412 2470 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2436 2417 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Neratovice A 2413 2470 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2462 2466 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Neratovice A 2413 2470 Černoušek Lukáš Bartos Unichess 2464 2444 0 soutěž
2017/2018 7 TJ Neratovice A 2419 2470 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2393 2370 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Neratovice A 2429 2470 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2427 2418 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Neratovice A 2413 2470 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2328 2336 ½ soutěž
2017/2018 11 Labortech Ostrava 2412 2470 Straka Vojtěch Tatran Litovel 2369 2358 ½ soutěž
2017/2018 10 Labortech Ostrava 2412 2470 Rausis Igors BSS Frydek-Mistek 2640 2574 ½ soutěž
2017/2018 9 Labortech Ostrava 2412 2470 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2515 0 0 soutěž
2017/2018 8 Labortech Ostrava 2419 2470 Dragnev Valentin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2461 0 0 soutěž
2017/2018 7 Labortech Ostrava 2419 2470 Vogel Roven Moravska Slavia Brno 2437 0 ½ soutěž
2017/2018 6 Labortech Ostrava 2429 2470 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2381 2368 0 soutěž
2017/2018 5 Labortech Ostrava 2429 2470 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2566 2582 ½ soutěž
2017/2018 4 Labortech Ostrava 2413 2470 Jurčík Marián Unichess 2473 0 1 soutěž
2017/2018 3 Labortech Ostrava 2413 2470 Láznička Viktor 1. Novoborsky SK 2657 2650 0 soutěž
2017/2018 2 Labortech Ostrava 2413 2470 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2498 2482 ½ soutěž
2017/2018 1 Labortech Ostrava 2413 2470 Votava Jan GASCO Pardubice 2516 2526 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Neratovice 2432 2410 Cvek Robert GROP Praha 2523 2515 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Neratovice 2432 2410 Votava Jan 2222 SK Polabiny 2522 2506 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Neratovice 2432 2410 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 8 TJ Neratovice 2432 2410 Rašík Vítězslav SK AD Jicin B 2451 2452 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Neratovice 2432 2410 Červený Martin SK AD JC Smichov 2398 2411 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Neratovice 2432 2410 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2508 2501 1 soutěž
2016/2017 5 TJ Neratovice 2432 2410 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2375 2368 1 soutěž
2016/2017 2 TJ Neratovice 2432 2410 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 ½ soutěž
2016/2017 11 Labortech Ostrava 2432 2410 Vykouk Jan SK AD Jicin 2427 2322 ½ soutěž
2016/2017 10 Labortech Ostrava 2432 2410 Jirovský Miloš SK Rapid Pardubice 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 9 Labortech Ostrava 2432 2410 Malinovský Karel SK Slavoj Poruba 2454 2454 ½ soutěž
2016/2017 8 Labortech Ostrava 2432 2410 Jirka Jiří Prestige Photo Unichess 2420 2411 ½ soutěž
2016/2017 7 Labortech Ostrava 2432 2410 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2561 2560 1 soutěž
2016/2017 6 Labortech Ostrava 2432 2410 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2406 2375 ½ soutěž
2016/2017 5 Labortech Ostrava 2432 2410 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2228 2215 ½ soutěž
2016/2017 4 Labortech Ostrava 2432 2410 Rojíček Vojtěch BSS Frydek Mistek 2404 2419 ½ soutěž
2016/2017 3 Labortech Ostrava 2432 2410 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 ½ soutěž
2016/2017 2 Labortech Ostrava 2432 2410 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2398 2411 ½ soutěž
2016/2017 1 Labortech Ostrava 2432 2410 Krejčí Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2512 2460 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Neratovice 2432 2410 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK B 2467 2438 ½ soutěž
2015/2016 8 TJ Neratovice 2432 2410 Votava Jan 2222 ŠK Polabiny 2522 2506 0 soutěž
2015/2016 7 TJ Neratovice 2432 2410 Hinks-Edwards Thomas R J Sokol Praha-Kobylisy 2375 2429 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Neratovice 2432 2410 Bernášek Jan Unichess 2508 2510 1 soutěž
2015/2016 5 TJ Neratovice 2432 2410 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Neratovice 2432 2410 Jirovský Miloš TJ Praha-Pankrác 2454 2454 ½ soutěž
2015/2016 2 TJ Neratovice 2432 2410 Rašík Vítězslav AD Jičín 2451 2452 ½ soutěž
2015/2016 1 TJ Neratovice 2432 2410 Konopka Michal Spartak Vlašim 2416 2407 ½ soutěž
2015/2016 9 Labortech Ostrava 2432 2410 Caletka Radomír ŠK Slavoj Poruba 2331 2347 ½ soutěž
2015/2016 8 Labortech Ostrava 2432 2410 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2405 0 soutěž
2015/2016 7 Labortech Ostrava 2432 2410 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 ½ soutěž
2015/2016 6 Labortech Ostrava 2432 2410 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2372 2412 ½ soutěž
2015/2016 5 Labortech Ostrava 2432 2410 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 1 soutěž
2015/2016 4 Labortech Ostrava 2432 2410 Krejčí Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2512 2460 0 soutěž
2015/2016 3 Labortech Ostrava 2432 2410 Nguyen Thai Dai Van ŠK města Lysá nad Labem B 2424 2406 0 soutěž
2015/2016 2 Labortech Ostrava 2432 2410 Konopka Michal Zikuda Turnov 2416 2407 ½ soutěž
2015/2016 1 Labortech Ostrava 2432 2410 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2523 2515 ½ soutěž
2014/2015 11 Labortech Ostrava 2408 2433 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 ½ soutěž
2014/2015 10 Labortech Ostrava 2408 2433 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½ soutěž
2014/2015 9 Labortech Ostrava 2408 2433 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 ½ soutěž
2014/2015 8 Labortech Ostrava 2408 2433 Markoš Ján 1. ŠK Novoborský 2591 2546 1 soutěž
2014/2015 7 Labortech Ostrava 2408 2433 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 0 soutěž
2014/2015 6 Labortech Ostrava 2408 2433 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 ½ soutěž
2014/2015 5 Labortech Ostrava 2408 2433 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 ½ soutěž
2014/2015 4 Labortech Ostrava 2408 2433 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny 2295 2332 1 soutěž
2014/2015 3 Labortech Ostrava 2408 2433 Petr Martin Rapid Pardubice 2531 2528 0 soutěž
2014/2015 2 Labortech Ostrava 2408 2433 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2436 2419 ½ soutěž
2014/2015 1 Labortech Ostrava 2408 2433 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2342 2335 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2377 2338 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno “A“ 2483 2490 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 Bernášek Jan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2539 2524 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2413 2428 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 ½ soutěž
2013/2014 11 Labortech Ostrava 2413 2428 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2437 2387 ½ soutěž
2013/2014 10 Labortech Ostrava 2413 2428 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2432 2434 1 soutěž
2013/2014 9 Labortech Ostrava 2413 2428 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2445 2440 1 soutěž
2013/2014 8 Labortech Ostrava 2413 2428 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 0 soutěž
2013/2014 7 Labortech Ostrava 2413 2428 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2453 2428 ½ soutěž
2013/2014 6 Labortech Ostrava 2413 2428 Petr Martin Rapid Pardubice 2534 2527 ½ soutěž
2013/2014 5 Labortech Ostrava 2413 2428 Butkiewicz Lukasz ANCORA Tatran Litovel 2432 2408 ½ soutěž
2013/2014 4 Labortech Ostrava 2413 2428 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2589 2546 0 soutěž
2013/2014 3 Labortech Ostrava 2413 2428 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 0 soutěž
2013/2014 2 Labortech Ostrava 2413 2428 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 1 soutěž
2013/2014 1 Labortech Ostrava 2413 2428 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½ soutěž
2012/2013 11 Labortech Ostrava 2469 2458 Berzinsh Roland TŽ Třinec 2405 2427 ½ soutěž
2012/2013 10 Labortech Ostrava 2469 2458 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2512 2516 ½ soutěž
2012/2013 9 Labortech Ostrava 2469 2458 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 1 soutěž
2012/2013 8 Labortech Ostrava 2469 2458 Mirumian Vigen Výstaviště Lysá nad Labem 2511 2529 ½ soutěž
2012/2013 7 Labortech Ostrava 2469 2458 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 0 soutěž
2012/2013 6 Labortech Ostrava 2469 2458 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2584 2546 0 soutěž
2012/2013 5 Labortech Ostrava 2469 2458 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2453 2447 ½ soutěž
2012/2013 4 Labortech Ostrava 2469 2458 Kourousis Epameinondas TJ Bohemians Praha 2354 1 soutěž
2012/2013 3 Labortech Ostrava 2469 2458 Vokáč Marek AD Mahrla Praha 2471 2475 ½ soutěž
2012/2013 2 Labortech Ostrava 2469 2458 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2415 2382 ½ soutěž
2012/2013 1 Labortech Ostrava 2469 2458 Svoboda Václav TJ Tatran Litovel 2376 2367 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2463 2461 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2377 2381 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 Krejčí Jan Tatran Litovel “B“ 2529 2512 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2469 2458 Cvek Robert Slavia Kroměříž “A“ 2541 2547 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2478 2495 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 2371 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2322 2310 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2596 2546 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Konopka Michal ŠK Zikuda Turnov 2436 2435 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel 2314 2340 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2415 2379 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Labortech Ostrava 2462 2462 Heberla Bartlomiej ŠK Rapid Pardubice 2539 2538 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2454 Sochor Stanislav A64 PřF UP Olomouc 2084 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2454 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1823 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Labortech Ostrava 2454 Leniart Arkadiusz Tatran Litovel 2442 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Labortech Ostrava 2454 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2370 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Labortech Ostrava 2454 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2391 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Labortech Ostrava 2454 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2567 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Labortech Ostrava 2454 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Labortech Ostrava 2454 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Labortech Ostrava 2454 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2398 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Labortech Ostrava 2454 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2499 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Labortech Ostrava 2454 Hausner Ivan ŠK Mahrla Praha 2437 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Labortech Ostrava 2454 Langner Ladislav TŽ Třinec 2367 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Labortech Ostrava 2454 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Slavoj Poruba 2480 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2267 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Slavoj Poruba 2480 Bernášek Jan Tatran Litovel A 2476 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Slavoj Poruba 2480 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2315 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Geofin Ostrava 2480 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Geofin Ostrava 2480 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2504 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Geofin Ostrava 2480 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2399 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Geofin Ostrava 2480 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2355 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Geofin Ostrava 2480 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Geofin Ostrava 2480 Kovář Vojtěch TJ Bohemians Praha 2347 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Geofin Ostrava 2480 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2313 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Geofin Ostrava 2480 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Geofin Ostrava 2480 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2390 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Geofin Ostrava 2480 Skácelík Petr ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2270 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Vavrák Peter ŠK SK Zlín 2478 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Bobras Piotr RC Sport Pardubice 2565 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Plát Vojtěch TŽ Třinec A 2411 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2491 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2517 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2591 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2538 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK GEOFIN Ostrava 2464 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2409 ½ soutěž
2007/2008 11 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Petrík Tomáš A64 VALOZ Grygov 2489 ½ soutěž
2007/2008 10 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 ½ soutěž
2007/2008 9 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2480 1 soutěž
2007/2008 8 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 ½ soutěž
2007/2008 7 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 ½ soutěž
2007/2008 6 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Čech Pavel ŠK Zlín 2430 ½ soutěž
2007/2008 5 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Walek Milan TŽ Třinec 2359 0 soutěž
2007/2008 4 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Lechtýnský Jiří ŠK Zikuda Turnov 2422 ½ soutěž
2007/2008 3 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2416 ½ soutěž
2007/2008 2 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 0 soutěž
2007/2008 1 Labortech-Geofin Ostrava 2519 Michálek Jan Sokol Plzeň I 2346 1 soutěž
2006/2007 6 Slavoj Poruba "A" 2437 Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 ½ soutěž
2006/2007 1 Slavoj Poruba "A" 2437 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2400 ½ soutěž
2006/2007 11 Labortech Ostrava 2437 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 1 soutěž
2006/2007 10 Labortech Ostrava 2437 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½ soutěž
2006/2007 9 Labortech Ostrava 2437 Votava Jan RC Sport Pardubice 2531 ½ soutěž
2006/2007 8 Labortech Ostrava 2437 Příborský Ivo Sokol Plzeň I. Ingem 2356 1 soutěž
2006/2007 6 Labortech Ostrava 2437 Konopka Michal TJ Zikuda Turnov 2426 ½ soutěž
2006/2007 5 Labortech Ostrava 2437 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2492 ½ soutěž
2006/2007 4 Labortech Ostrava 2437 Vesselovsky Serguei A64 Valoz Grygov 2374 ½ soutěž
2006/2007 3 Labortech Ostrava 2437 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2450 ½ soutěž
2005/2006 10 Slavoj Poruba "A" 2441 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 1 soutěž
2005/2006 7 Slavoj Poruba "A" 2441 Červený Petr TJ Lanškroun "A" 2129 ½ soutěž
2005/2006 6 Slavoj Poruba "A" 2441 Frolík Martin Slavia Orlová "A" 2317 1 soutěž
2005/2006 5 Slavoj Poruba "A" 2441 Vesselovsky Serguei Tatran Litovel "A" 2409 ½ soutěž
2005/2006 11 Labortech Ostrava 2441 Biolek Richard A64 Hagemann Opava 2444 1 soutěž
2005/2006 10 Labortech Ostrava 2441 Chytilek Roman ŠK SK Zlín 2409 ½ soutěž
2005/2006 9 Labortech Ostrava 2441 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 0 soutěž
2005/2006 8 Labortech Ostrava 2441 Vyskočil Neklan Lokomotiva Brno B 2318 1 soutěž
2005/2006 7 Labortech Ostrava 2441 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 1 soutěž
2005/2006 6 Labortech Ostrava 2441 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2276 1 soutěž
2005/2006 5 Labortech Ostrava 2441 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2383 0 soutěž
2004/2005 9 IPM Color Ostrava 2427 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2575 0 soutěž
2004/2005 8 IPM Color Ostrava 2427 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2433 ½ soutěž
2004/2005 5 IPM Color Ostrava 2427 Jacková Jana Slavoj Ostrava 2408 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Náměšť n/Osl. 2439 Čičák Slavko TJ NH Ostrava 2530 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Náměšť n/Osl. 2439 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2344 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Náměšť n/Osl. 2439 Vyskočil Neklan Duras BVK Brno 2335 1 soutěž
2003/2004 4 TJ Náměšť n/Osl. 2439 Polák Tomáš Tatran Litovel 2482 ½ soutěž
2003/2004 3 TJ Náměšť n/Osl. 2439 Ramík Zdeněk Garde Brno 2287 1 soutěž
2003/2004 9 IPM Color Ostrava 2439 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2419 ½ soutěž
2003/2004 8 IPM Color Ostrava 2439 Šuráň Jan Sokol Kolín 2396 ½ soutěž
2003/2004 7 IPM Color Ostrava 2439 Ftáčník Ľubomír ŠK Mahrla Praha 2585 0 soutěž
2003/2004 6 IPM Color Ostrava 2439 Zezulkin Jurij Visus Vyšehrad 2543 ½ soutěž
2003/2004 5 IPM Color Ostrava 2439 Dydyshko Viacheslav Hagemann Opava 2556 0 soutěž
2003/2004 4 IPM Color Ostrava 2439 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2442 0 soutěž
2003/2004 3 IPM Color Ostrava 2439 Markoš Ján ŠK SK Trinom Zlín 2459 0 soutěž
2003/2004 2 IPM Color Ostrava 2439 Prymula Roman Slavia Hr.Králové 2305 1 soutěž
2003/2004 1 IPM Color Ostrava 2439 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 1 soutěž