Hráč Orzechowski Jacek

Orzechowski Jacek

User Pic
Jméno: Orzechowski Jacek
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2109
ID: 29125
FIDE ID: 1101951
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2209 2286 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 ½
2017/2018 6 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2209 2286 Kičmer Petr Baník Havířov "A" 2206 2197 ½
2017/2018 4 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2209 2286 Růžička Petr ŠK Slavoj Poruba "B" 2210 2275 ½
2017/2018 3 ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2209 2286 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá „A“ 2159 2156 ½
2016/2017 9 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Polok Kacper TJ Slovan Havířov 2306 ½
2016/2017 8 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov 2099 2138 ½
2016/2017 7 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Neoral Antonín Tatran Litovel "B" 2139 2136 1
2016/2017 5 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2244 2234 ½
2016/2017 4 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná 2243 2251 ½
2016/2017 2 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 0
2016/2017 1 ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2234 2226 0
2015/2016 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2192 2228 ½
2015/2016 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 ½
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2306 ½
2015/2016 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Bačák Martin Sokol Postoupky 2085 2078 ½
2015/2016 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Hladík Oto ŠK Slavoj Poruba "B" 2191 2204 0
2015/2016 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 2199 2186 1
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Urbanski Grzegorz Slavoj Český Těšín 2255 2207 0
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Bažant Petr ŠK Staré Město "B" 2256 2248 1
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 1
2015/2016 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2209 2286 Čempel Jaroslav Baník Havířov 2182 2140 1
2014/2015 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Malík Jan Slavoj Poruba "C" 2213 2221 ½
2014/2015 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2228 1000 1
2014/2015 8 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2159 2162 ½
2014/2015 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2109 2085 ½
2014/2015 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Solný Michal Orel Opava "A" 1971 1968 1
2014/2015 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Banasik Krzysztof Sokol Vrbno p/P 2256 ½
2014/2015 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 1
2014/2015 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Baier Pavel Baník Havířov "B" 2091 2090 ½
2014/2015 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2250 2286 Langner Ladislav Slavoj Český Těšín 2370 2377 ½
2013/2014 9 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2084 2083 ½
2013/2014 7 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 ½
2013/2014 6 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2056 2056 1
2013/2014 5 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2198 2197 1
2013/2014 4 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Premus Jan Slezan Opava "B" 2097 2100 ½
2013/2014 3 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Benčo Pavel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2180 2183 1
2013/2014 2 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Šnyta Zdeněk ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 ½
2013/2014 1 Labortech Ostrava "B" 2222 2286 Podlesný Pavel Baník Havířov "B" 2096 2101 1
2012/2013 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2219 2286 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2208 2205 ½
2012/2013 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2219 2286 Szwed Jacek ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2251 0
2012/2013 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2219 2286 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2101 2111 ½
2012/2013 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2219 2286 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov "A" 2351 2334 ½
2012/2013 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2219 2286 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 ½
2011/2012 9 MSA Dolní Benešov 2243 2286 Lys Josef Sokol Dobrá 2184 2213 0
2011/2012 6 MSA Dolní Benešov 2243 2286 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 ½
2011/2012 5 MSA Dolní Benešov 2243 2286 Funiok Marcel Baník Havířov B 2097 2071 ½
2010/2011 11 MSA Dolní Benešov 2286 Hladík Oto Mittal Ostrava 2194 ½
2010/2011 9 MSA Dolní Benešov 2286 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 0
2010/2011 8 MSA Dolní Benešov 2286 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 0
2010/2011 7 MSA Dolní Benešov 2286 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 1
2010/2011 6 MSA Dolní Benešov 2286 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov 2349 ½
2010/2011 5 MSA Dolní Benešov 2286 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 ½
2010/2011 4 MSA Dolní Benešov 2286 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2125 1
2010/2011 2 MSA Dolní Benešov 2286 Bělunek Vladimír TJ UNEX ŠK Uničov 2278 ½
2010/2011 1 MSA Dolní Benešov 2286 Benčo Pavel BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2167 ½
2009/2010 10 MSA Dolní Benešov B 2286 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2114 1
2009/2010 2 MSA Dolní Benešov B 2286 Kawulok Marek TŽ Třinec D 1966 ½
2009/2010 10 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Štukner Šimon BŠŠ FM B 2170 1
2009/2010 9 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Pilch Roman TŽ Třinec C 2170 0
2009/2010 8 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 0
2009/2010 7 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2295 ½
2009/2010 6 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 ½
2009/2010 5 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 1
2009/2010 4 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 ½
2009/2010 3 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Sohr Vladimír T.J. Sokol Šumperk 2137 1
2009/2010 2 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Kopec Ladislav TJ Mittal B 2185 ½
2009/2010 1 ŠK MSA Dolní Benešov A 2286 Macíček Jakub TJ Mořkov 2192 1
2008/2009 11 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "A" 1852 1
2008/2009 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2277 ½
2008/2009 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 2044 ½
2007/2008 10 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" Mužík Martin Sokol Jakartovice 2222 0
2007/2008 5 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" Kárník Pavel TJ Slavoj Bruntál "B" 2315 0
2007/2008 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 1