Hráč Krejčí David

Krejčí David

User Pic
Jméno: Krejčí David
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1500
Elo mezinárodní: 0
ID: 31422
FIDE ID: 0
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2009/2010 6 Lokomotiva Brno E 1541 Hájek Oskar Tatran Poštorná 1422 1
2009/2010 5 Lokomotiva Brno E 1541 Boček Tadeáš KME Kuřim 1628 0
2009/2010 4 Lokomotiva Brno E 1541 Zuziak Petr Duras BVK Brno C 1250 0
2009/2010 3 Lokomotiva Brno E 1541 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno 1365 1
2009/2010 2 Lokomotiva Brno E 1541 Hofírek Benedikt Lokomotiva Brno D 1000 1
2009/2010 1 Lokomotiva Brno E 1541 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1411 1
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno P 1541 Krupica Aleš SK KME-DDM Kurim E 1486 0
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno P 1541 Müller Evžen SOVA Kocianka 0
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno P 1541 Vondruška Viktor SK KME-DDM Kurim F 1000 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno P 1541 Vyhnanek Ladislav SK Lokomotiva Brno Q 1000 1
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno P 1541 Müller Evžen SOVA Kocianka 1
2009/2010 4 Lokomotiva N 1541 Weber Tomáš Univerzita 1486 0
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno "C" 1541 Tománek Pavel SK Borsice "B" 1337 0
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1541 Borufka Roman SK Veseli nad Moravou 1756 0
2008/2009 8 Lokomotiva N 1533 Křivánek Jaroslav Lokomotiva M 1479 ½
2008/2009 6 Lokomotiva N 1533 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia E 1681 1
2008/2009 5 Lokomotiva N 1533 Boček Tadeáš Duras BVK G 1581 0
2008/2009 4 Lokomotiva N 1533 Petřík Bohuslav Duras BVK F 1809 0
2008/2009 3 Lokomotiva N 1533 Křivánek Jaroslav Lokomotiva M 1479 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Smíšek Radovan SK Kurim KME DDM "E" ½
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Vaverka Jan Sokol Zastavka 1250 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Raštica Pavel SK Kocianka 1436 1
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Kopecký Vojtěch SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1100 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Kalisch Jan SK Lokomotiva Brno "P" 1387 0
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Adler Lubomír SK Kurim KME DDM "E" 1436 ½
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Musil Radek Sokol Zastavka 1250 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Lukáč Jakub SK Kocianka 0
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Waischorn Aleš SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1100 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "Q" 1533 Kalisch Jan SK Lokomotiva Brno "P" 1387 1
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Čáp Šimon SO TJ VOKD Poruba 1386 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Premus Jan ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1955 0
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1969 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Kawulok Marek TZ Trinec 1911 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Gorba Matěj SK Rošáda Prostějov 1550 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Náplava Jakub SK Borsice "B" 1749 ½
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Šimoník Adam TJ ŠK Veseli nad Moravou 1574 0
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Přibyl Radek SK Lokomotiva Brno "B" 1764 0
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Hemzal Martin TJ Tatran Postorna 1378 ½
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Dobeš Vojtěch SK Stare Mesto "A" 1848 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1533 Lessy Tomáš SK Stare Mesto "B" 1359 ½
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno B 1337 Nováková Vendula BSS Frydek-Mistek C 1629 1
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno B 1337 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 ½
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno B 1337 Čáp Šimon SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 10 Lokomotiva Brno N 1337 Putna Vladimír Duras BVK Brno G 1708 0
2007/2008 3 Lokomotiva Brno N 1337 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno L 1567 0
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno P 1337 Janků Michal Vinohrady Brno C 1250 ½
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno P 1337 Meixner Milan SK Kocianka Brno 1508 ½
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno P 1337 Boček Tadeáš SK Kurim KME-DDM E 1316 1
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno P 1337 Dvořák Martin TJ Slovan B - SVC Ivancice 1250 0
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno P 1337 Koukal Ondřej Vinohrady Brno C 1100 1
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno P 1337 Boček Tadeáš SK Kurim KME-DDM E 1316 1
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno P 1337 Patočka Roman TJ Slovan B - SVC Ivancice 1502 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva P 1100 Smíšek Radovan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva P 1100 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice "B" 1100 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva P 1100 Dobes Jiri ŠK Duras Královo Pole "H" 1000 1