Hráč Milat Patrik

Milat Patrik

User Pic
Jméno: Milat Patrik
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2066
Elo mezinárodní: 2062
ID: 16143
FIDE ID: 322512
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2074 2075 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2011 1989 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá „A“ 2076 2090 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 0
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Hrbáček Miroslav TJ Sokol Vrbno p/P 1925 1930 1
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2261 2253 0
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Kawulok Marek SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 0
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2024 1975 ½
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 Kantor Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2019 2043 1
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2073 2073 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno "A" 2205 2213 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 2073 2073 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 0
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2071 2092 Novotný Josef Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 1
2014/2015 7 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2071 2092 Věžník Michael ŠK Duras BVK „B“ 1866 1858 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 0
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2081 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "C" 2030 2030 0
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2071 2092 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2184 2184 0
2014/2015 10 Sokol Dobrá 2071 2092 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2079 2080 0
2014/2015 9 Sokol Dobrá 2071 2092 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1996 2005 ½
2014/2015 8 Sokol Dobrá 2071 2092 Navrátil Jiří Agentura 64 Grygov "B" 2091 2093 1
2014/2015 5 Sokol Dobrá 2071 2092 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2122 2124 ½
2014/2015 4 Sokol Dobrá 2071 2092 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2129 2140 ½
2014/2015 2 Sokol Dobrá 2071 2092 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2250 0
2014/2015 1 Sokol Dobrá 2071 2092 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2106 2116 0
2013/2014 11 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1865 1
2013/2014 10 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Kaňák Filip BŠŠ F-M "H" 1831 1878 1
2013/2014 8 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Kukuczka Milan TJ Bystřice 1972 1961 1
2013/2014 6 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Soural Jiří Sokol Dobrá "C" 1663 1
2013/2014 5 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 1856 1838 1
2013/2014 3 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Remeš Radek Sokol Brušperk 1927 1929 0
2013/2014 1 BŠŠ F-M "G" 2006 2020 Vaníček Michal BŠŠ F-M "F" 1795 1829 1
2013/2014 10 Sokol Dobrá 2006 2020 Schoupal Patrik TŽ Třinec "B" 2069 2055 1
2013/2014 9 Sokol Dobrá 2006 2020 Trávníček Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2106 2092 1
2013/2014 8 Sokol Dobrá 2006 2020 Vysloužil Lukáš A64 Galerie Atrax Přerov "B" 1896 1935 1
2013/2014 7 Sokol Dobrá 2006 2020 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálkova 1876 1933 0
2013/2014 3 Sokol Dobrá 2006 2020 Kocián Miroslav ŠK Zlín "B" 2015 2024 0
2013/2014 2 Sokol Dobrá 2006 2020 Červenka Roman TJ Slovan Havířov 1837 1874 1
2013/2014 1 Sokol Dobrá 2006 2020 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1856 1838 1
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Vacek Antonín TJ Ostrava "B" 2053 2067 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2038 2010 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Olšar Robin Slezan Opava "B" 2001 2009 0
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Klimša Jiří ŠK TP Hrabyně "A" 1923 1892 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Kaňok Jaroslav Labortech Ostrava "B" 2189 2198 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Ramík Jan Baník Havířov "B" 1967 1973 0
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2006 2020 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice "A" 2080 2115 1
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 Szotkowski Bohuslav TJ Mosty u Jablunkova "B" 1920 1869 ½
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 Blecha Josef Sokol Brušperk 1905 1894 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice "B" 1552 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 TŽ Třinec "D" 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 Čubok Milan TJ Dobratice "A" 1794 1883 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "B" 1879 1868 ½
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1962 1961 Zápalka Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1666 1
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Šrámek Tomáš TJ Viktorie Bohumín "A" 1899 1945 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2134 1
2012/2013 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Izakovič Petr TJ Slovan Havířov "B" 1682 1
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1876 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1943 1960 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1805 1827 1
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Geffert Michal TJ Baník Havířov "C" 1924 1924 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Knopp René SK Stonava 1877 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Malyrz Ladislav Slavoj Český Těšín 2007 2035 1
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2094 2019 1
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1962 1961 Krkoška Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1790 1760 1
2011/2012 10 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Kukuczka Milan SK Bystřice n. Olší 2066 1987 1
2011/2012 9 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Sikora Petr Sokol Mosty u Jablunkova „B“ 1000 1
2011/2012 8 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1850 1
2011/2012 7 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Čubok Milan TJ Dobratice „A“ 1856 1936 1
2011/2012 6 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Golasovský Jaroslav TJ Dobratice „B“ 1516 ½
2011/2012 5 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Kula Dominik TJ Sokol Fryčovice 1725 1839 0
2011/2012 4 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2033 2006 1
2011/2012 3 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Soural Jiří TJ Sokol Dobrá „B“ 1644 1
2011/2012 1 Beskydská šachová škola „F“ 1836 1918 Volník Petr Beskydská šachová škola „E“ 1697 ½
2011/2012 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1982 1882 1
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Nowak Radek SK Stonava 1851 1
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1911 1935 1
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1811 1856 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 0
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B 1834 1903 1
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1901 1870 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 2020 2019 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Parma František Inter Petrovice "A" 1877 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1836 1918 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1867 1
2010/2011 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "C" 2183 0
2010/2011 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2111 1
2010/2011 9 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1907 1
2010/2011 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "E" 2007 1
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Szotek Josef Jäkl Karviná "B" 1976 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Knopp René SK Stonava 1882 ½
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "B" 1966 0
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1972 ½
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2068 0
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1918 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1661 1
2009/2010 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1918 Baran Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1925 0
2009/2010 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1918 Blecha Zdeněk Sokol Brušperk 1968 0
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1791 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "C" 1762 1
2008/2009 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1791 Mesiarik Rudolf SK Bystřice nad Olší 2142 1
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1791 Kantor Petr Mosty u Jablunkova 2144 1
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1791 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice "A" 1901 ½
2007/2008 11 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2039 0
2007/2008 10 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1797 1
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Pilch Roman TŽ Třinec"E" 2005 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Volný Patrik TŽ Třinec"F" 1725 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Plesník Miroslav TJ Sokol Skalice"A" 1923 ½
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá"C" 1750 ½
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 2111 0
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Samiec Pavel Mosty u Jablunkova 1849 0
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Kluz Michal ŠK Bystřice n.Olší ½
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Novák Petr TJ Sokol Skalice"B" 1578 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1883 Martínek Antonín TJ Comfort Dobratice 1694 1
2006/2007 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Gibiec Ernest Jakl Karviná "A" 2244 0
2006/2007 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "A" 1873 1
2006/2007 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Vilášek Antonín Slezan Opava "A" 1910 1
2006/2007 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1786 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov "A" 1912 1
2005/2006 6 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1840 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 1936 0
2005/2006 5 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1840 Suchánek Miroslav TJ Dolní Benešov 1704 0
2005/2006 4 BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1840 Kudla Richard ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1642 ½
2004/2005 3 Frýdek-Místek 1878 Tesař Martin Zlín 1788 1
2004/2005 2 Frýdek-Místek 1878 Horsák Jan Staré Město 1784 ½
2004/2005 3 Frýdek Místek 1878 Tesař Martin Zlín 1788 1
2004/2005 2 Frýdek Místek 1878 Horsák Jan Staré Město u U.H. 1784 ½
2004/2005 1 Frýdek Místek 1878 Kraus Petr Bruntál 1638 0
2004/2005 4 Frýdek-Místek D 1878 Güttler Evžen Bohumín A 1941 0
2004/2005 1 Frýdek-Místek D 1878 Drastich Tomáš Slavia Havířov A 1894 0
2003/2004 3 BŠŠ+DDM FM B 1731 Pravec Vojtěch BŠS+DDM FM C 1505 ½
2003/2004 2 BŠŠ+DDM FM B 1731 Navrátil Tomáš A64 Grygov B 1
2003/2004 1 BŠŠ+DDM FM B 1731 Vysloužil Lukáš A64 Grygov A 1725 1
2003/2004 11 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Sanitrák Jan Ritmus Ostrava 1768 1
2003/2004 10 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně B 1639 1
2003/2004 9 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Hrazdilová Hana TJ Břidličná A 1804 1
2003/2004 7 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Macháč Antonín Mořkov A 1666 ½
2003/2004 6 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Churová Ivana ŠKTP Hrabyně A 2152 1
2003/2004 5 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Novotný Josef Slavoj Poruba B 2177 0
2003/2004 3 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Soudný Jiří Baník Havířov B 1948 0
2003/2004 2 ŠK Frýdek-MístekC 1731 Dihel Karel ŠK MSA D.BenešovB 1869 1