Hráč Olšarová Karolína

Olšarová Karolína

User Pic
Jméno: Olšarová Karolína
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: WGM
Elo národní: 2292
Elo mezinárodní: 2272
ID: 14439
FIDE ID: 320242
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 SK Slavia Orlová 2288 2292 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2324 2315 0
2018/2019 2 SK Slavia Orlová 2288 2292 Walek Milan TŽ Třinec 2300 2280 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová 2303 2292 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2328 2310 ½
2018/2019 4 SK Slavia Orlová "B" 2272 2292 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2313 2299 0
2018/2019 3 SK Slavia Orlová "B" 2288 2292 Bureš Martin Baník Havířov 2108 2102 1
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "B" 2288 2292 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2206 2215 0
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "B" 2303 2292 Havelka Ondřej TJ Sokol Dobrá 2150 2144 1
2017/2018 5 SK Slavia Orlová B 2325 2306 Olšar Robin Slezan Opava B 2042 2040 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová B 2293 2298 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2051 2045 1
2017/2018 6 TJ Neratovice A 2325 2306 Pochinkov Andrey TJ Neratovice B 2034 2035 1
2017/2018 4 TJ Neratovice A 2331 2306 Adámek Zdeněk SK Dopravni podnik Praha 2219 2220 1
2017/2018 3 TJ Neratovice A 2331 2306 Husárik Braňko SK JOLY Lysa nad Labem C 2101 2098 1
2017/2018 2 TJ Neratovice A 2331 2306 Postupa Pavel TJ Pankrac 2253 2228 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Tustanowski Robert TJ Sokol Vrbno p/P 2208 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Michenka Jozef Baník Havířov "A" 2317 2323 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Walter Szymon TŽ Třinec "B" ½
2017/2018 1 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá „A“ 2144 2125 ½
2016/2017 7 SK AD Jicin B 2234 2226 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2279 2293 1
2016/2017 6 SK AD Jicin B 2234 2226 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2021 2038 1
2016/2017 11 SK Slavia Orlová 2234 2226 Jaworski Miroslaw TJ Slovan Havířov 2269 2335 1
2016/2017 10 SK Slavia Orlová 2234 2226 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov 2099 2138 ½
2016/2017 8 SK Slavia Orlová 2234 2226 Malý Marek TJ Sokol Velké Losiny 2178 2191 ½
2016/2017 6 SK Slavia Orlová 2234 2226 Káňa Pavel Šachový klub Karviná 2052 2048 1
2016/2017 5 SK Slavia Orlová 2234 2226 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová 2234 2226 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 1
2016/2017 2 SK Slavia Orlová 2234 2226 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 1
2016/2017 1 SK Slavia Orlová 2234 2226 Orzechowski Jacek ŠK TJ Dolní Benešov 2209 2286 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 ½
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Worek Joanna ŠK Staré Město "A" 2342 2274 0
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Trhal Tomáš TJ Štefanydes Polička 2123 2131 ½
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno\r "A" 2187 2198 1
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola F-M "B" 2167 2195 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2262 2237 ½
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Zimniok Lubomír ŠK Karviná "A" 2087 2114 1
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "A" 2234 2226 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 ½
2014/2015 11 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Kratochvíl Milan Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2200 2196 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město „A“ 2211 2203 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2281 2267 ½
2014/2015 6 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2282 2286 ½
2014/2015 3 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK „B“ 2160 2169 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava "A" 2258 2260 1
2014/2015 1 SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 0
2013/2014 11 SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 Michalík Peter ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2576 2455 ½
2013/2014 9 SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2228 2231 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2355 2403 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová “A“ 2278 2257 Sochorová Petra Lokomotiva Brno “A“ 2183 2182 ½
2013/2014 9 A64 VALOZ Grygov 2278 2257 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 0
2013/2014 6 A64 VALOZ Grygov 2278 2257 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 ½
2013/2014 5 A64 VALOZ Grygov 2278 2257 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 0
2012/2013 11 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2152 2156 0
2012/2013 8 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Neoral Antonín Tatran Litovel “B“ 2171 2167 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2266 2257 ½
2012/2013 6 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Botur Michal A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2008 1971 1
2012/2013 4 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 ½
2012/2013 3 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2186 2199 ½
2012/2013 2 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny “B“ 2133 2149 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2190 2208 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2366 2365 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava "B" 2299 2335 1
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2101 2111 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "B" 2306 2311 0
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2277 2284 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "B" 2241 2277 Sikorová Olga TŽ Třinec 2257 2261 ½
2011/2012 11 Slavia Orlová 2176 2280 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2368 2352 ½
2011/2012 10 Slavia Orlová 2176 2280 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava B 2294 2276 ½
2011/2012 9 Slavia Orlová 2176 2280 Biolek Richard A64 Grygov B 2464 2460 ½
2011/2012 8 Slavia Orlová 2176 2280 Stachowiak Kamil Tatran Litovel B 2425 2404 ½
2011/2012 7 Slavia Orlová 2176 2280 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2238 2230 1
2011/2012 6 Slavia Orlová 2176 2280 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2262 2254 1
2011/2012 5 Slavia Orlová 2176 2280 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 0
2011/2012 2 Slavia Orlová 2176 2280 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2098 2146 1
2011/2012 1 Slavia Orlová 2176 2280 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2322 2310 ½
2011/2012 11 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Stebel Jacek MSA Dolní Benešov 1834 2092 1
2011/2012 10 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Šobáň Jaroslav Garde Calcio Olomouc 2122 2141 0
2011/2012 8 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 1975 2025 1
2011/2012 7 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice 1997 2012 1
2011/2012 6 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Geffert Michal Baník Havířov B 1948 1957 1
2011/2012 5 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Štukner Šimon BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2136 2080 1
2011/2012 4 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2123 2103 1
2011/2012 1 KVS EKODIVIZE Opava 2176 2280 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 ½
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2181 Jaworski Miroslaw Labortech Ostrava 2335 0
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2181 Kočiščák Jiří BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2289 ½
2010/2011 7 Mittal Ostrava 2181 Lys Josef Sokol Dobrá 2194 ½
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2181 Worek Joanna TŽ Třinec 2274 0
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2181 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 ½
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2181 Břečka Ivan KVS EKODIVIZE Opava 2360 0
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2181 Vesselovsky Serguei Baník Havířov 2349 0
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2181 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2125 1
2010/2011 11 Slavia Orlova 2181 Sikorová Alena TJ TZ Trinec B 1919 1
2010/2011 10 Slavia Orlova 2181 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2120 ½
2010/2011 8 Slavia Orlova 2181 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 1
2010/2011 7 Slavia Orlova 2181 Jurka Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2308 ½
2010/2011 6 Slavia Orlova 2181 Walowy Bohumír Jakl Karvina 2159 0
2010/2011 5 Slavia Orlova 2181 Veselý Martin Mittal Ostrava 2177 1
2010/2011 4 Slavia Orlova 2181 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2306 ½
2010/2011 3 Slavia Orlova 2181 Studený Radovan SK Stare Mesto 2095 1
2010/2011 2 Slavia Orlova 2181 Žigo Viktor SK Gordic 2256 0
2010/2011 1 Slavia Orlova 2181 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2148 ½
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2165 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2177 0
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2165 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2165 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2165 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 ½
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2165 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2168 1
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2165 Gabriel Adam SK Boršice 2049 0
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 2165 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 1
2009/2010 7 SK Slavia Orlova 2165 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2168 1
2009/2010 6 SK Slavia Orlova 2165 Ježek Adam ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1830 1
2009/2010 4 SK Slavia Orlova 2165 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 ½
2009/2010 3 SK Slavia Orlova 2165 Gabriel Adam SK Boršice 2049 0
2009/2010 2 SK Slavia Orlova 2165 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1877 1
2009/2010 1 SK Slavia Orlova 2165 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 1
2009/2010 11 TJ Mittal B 2165 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2441 ½
2009/2010 10 TJ Mittal B 2165 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 1
2009/2010 9 TJ Mittal B 2165 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 ½
2009/2010 6 TJ Mittal B 2165 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec C 2204 1
2009/2010 2 TJ Mittal B 2165 Helis Tadeusz ŠK MSA Dolní Benešov A 2288 0
2009/2010 10 SK Slavia Orlová 2165 Kapusta Petr ŠK Staré Město 2135 ½
2009/2010 9 SK Slavia Orlová 2165 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2119 ½
2009/2010 8 SK Slavia Orlová 2165 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba 2248 0
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 2165 Brázdil Roman Slavia Kroměříž 2170 ½
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 2165 Karásek Lukáš ŠK Gordic Jihlava 2194 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 2165 Pecha Tomáš TJ Mittal Ostrava 2241 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 2165 Kuchynka Lukáš Tatran Litovel A 2317 0
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 2165 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2165 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 2165 Lys Josef Jakl Karvina 2237 0
2008/2009 7 SK Slavia Orlová 2136 Valešová Šárka ŠK Zlín 1862 1
2008/2009 6 SK Slavia Orlová 2136 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 0
2008/2009 5 SK Slavia Orlová 2136 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 ½
2008/2009 4 SK Slavia Orlová 2136 Vala Filip Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 2057 0
2008/2009 3 SK Slavia Orlová 2136 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 1956 1
2008/2009 2 SK Slavia Orlová 2136 Gabriel Adam SK Boršice 2000 1
2008/2009 1 SK Slavia Orlová 2136 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 ½
2008/2009 7 SK Slavia Orlová 2136 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0
2008/2009 6 SK Slavia Orlová 2136 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 ½
2008/2009 5 SK Slavia Orlová 2136 Bednář Marcel ŠK Most 2210 0
2008/2009 4 SK Slavia Orlová 2136 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 0
2008/2009 3 SK Slavia Orlová 2136 Pilch Roman TJ Slovan Havířov 2099 ½
2008/2009 2 SK Slavia Orlová 2136 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 2279 0
2008/2009 1 SK Slavia Orlová 2136 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 ½
2008/2009 11 SK Slavia Orlová "B" 2136 Balážec Ludovít ŠK Zlín "C" 2041 ½
2008/2009 10 SK Slavia Orlová "B" 2136 Bulava Petr Baník Havířov 2105 1
2008/2009 9 SK Slavia Orlová "B" 2136 Macíček Jan TJ Mořkov 1952 1
2008/2009 8 SK Slavia Orlová "B" 2136 Jacko Vladimír TJ VOKD Poruba 2153 1
2008/2009 7 SK Slavia Orlová "B" 2136 Kaňok Jaroslav ŠK Labortech Ostrava "B" 2198 ½
2008/2009 5 SK Slavia Orlová "B" 2136 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2116 ½
2008/2009 4 SK Slavia Orlová "B" 2136 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2024 ½
2008/2009 2 SK Slavia Orlová "B" 2136 Kolář Stanislav TJ Mittal Ostrava "B" 2139 ½
2007/2008 7 SK Slavia Orlová A 2049 Reichel Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 1810 1
2007/2008 6 SK Slavia Orlová A 2049 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 1
2007/2008 5 SK Slavia Orlová A 2049 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 2079 1
2007/2008 4 SK Slavia Orlová A 2049 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 1
2007/2008 3 SK Slavia Orlová A 2049 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1
2007/2008 2 SK Slavia Orlová A 2049 Kuchynka Lukáš ŠK Zlín A 2211 0
2007/2008 1 SK Slavia Orlová A 2049 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 0
2007/2008 7 SK Slavia Orlová A 2049 Přibyl Radek Šachový klub Lokomotiva Brno 1558 1
2007/2008 6 SK Slavia Orlová A 2049 Gabriel Adam SK Boršice A 1797 1
2007/2008 5 SK Slavia Orlová A 2049 Dobeš Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 1775 1
2007/2008 4 SK Slavia Orlová A 2049 Kuchynka Lukáš ŠK Zlín A 2211 0
2007/2008 3 SK Slavia Orlová A 2049 Nytrová Adéla A64 Grygov 1861 1
2007/2008 2 SK Slavia Orlová A 2049 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek A 2177 0
2007/2008 1 SK Slavia Orlová A 2049 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 1
2006/2007 11 SK Slavia Orlová 2024 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1515 1
2006/2007 10 SK Slavia Orlová 2024 Sedlář Vít ŠK ZŠ Brankovice 1455 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová 2024 Fusek Lukáš SŠŠ Staré Město B 1358 1
2006/2007 8 SK Slavia Orlová 2024 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky 1513 ½
2006/2007 7 SK Slavia Orlová 2024 Ševčíková Marie BVK Duras Brno 1450 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová 2024 Kudla Richard VOKD Poruba 1824 1
2006/2007 5 SK Slavia Orlová 2024 Mitura Karel BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 ½
2006/2007 4 SK Slavia Orlová 2024 Kawulok Marek BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 1
2006/2007 11 SK Slavia Orlová "C" 2024 Bělačík Jan Jakl Karviná "B" 2068 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová "C" 2024 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1920 1
2006/2007 9 SK Slavia Orlová "C" 2024 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2026 ½
2006/2007 8 SK Slavia Orlová "C" 2024 Novák Bohdan TJ Sokol Fryčovice "B" 1909 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová "C" 2024 Turoň Petr TJ Vendryně 2083 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová "C" 2024 Egert Vlastimil Baník Havířov "C" 1865 1
2006/2007 5 SK Slavia Orlová "C" 2024 Cupek Martin TŽ Třinec "D" 2055 ½
2006/2007 4 SK Slavia Orlová "C" 2024 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1852 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová "C" 2024 Kubeczka Aleš Slavia Havířov "A" 1967 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová "C" 2024 Čujdík Jiří ŠK Stonava "B" 2063 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová "C" 2024 Podlesný Petr Baník Havířov "B" 2023 ½
2006/2007 11 SK Slavia Orlová B 2024 Pavlík Karel Sokol Jakartovice 1722 ½
2006/2007 10 SK Slavia Orlová B 2024 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1812 0
2006/2007 9 SK Slavia Orlová B 2024 Blecha Zdeněk Sokol Fryčovice 1999 ½
2006/2007 8 SK Slavia Orlová B 2024 Harazim Richard Slezan Opava B 1901 1
2006/2007 7 SK Slavia Orlová B 2024 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov B 1956 1
2006/2007 6 SK Slavia Orlová B 2024 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1921 1
2006/2007 5 SK Slavia Orlová B 2024 Snopek Jiří ŠK Svinov 1904 1
2006/2007 4 SK Slavia Orlová B 2024 Dobeš Luděk VOKD Ostrava-Poruba 2082 ½
2006/2007 3 SK Slavia Orlová B 2024 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 1990 ½
2006/2007 2 SK Slavia Orlová B 2024 Socha Jaromír ŠK Šenov 2012 0
2006/2007 1 SK Slavia Orlová B 2024 Walowicz David Slavoj Bruntál 1992 ½
2005/2006 11 SK Slavia Orlová 1955 Štencel Martin Slavia Kroměříž 1250 1
2005/2006 10 SK Slavia Orlová 1955 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1689 1
2005/2006 9 SK Slavia Orlová 1955 Bílek Petr ŠK Hodonín 1482 1
2005/2006 8 SK Slavia Orlová 1955 Vrzal Martin TJ Tatran Poštorná 1541 1
2005/2006 7 SK Slavia Orlová 1955 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město B 1610 ½
2005/2006 6 SK Slavia Orlová 1955 Pavelková Michaela BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1603 1
2005/2006 5 SK Slavia Orlová 1955 Raiman Tom ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1568 ½
2005/2006 4 SK Slavia Orlová 1955 Dihel Martin TJ Dolní Benešov 1362 1
2005/2006 3 SK Slavia Orlová 1955 Bartas Pavel ŠK Boršice 1594 1
2005/2006 2 SK Slavia Orlová 1955 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno B 1250 1
2005/2006 1 SK Slavia Orlová 1955 Snášel Michal SK Prostějov 1100 1
2005/2006 11 SK Slavia Orlová D 1955 Sobek Rostislav ŠK Inter Petrovice A 1978 0
2005/2006 10 SK Slavia Orlová D 1955 Crha Břetislav OS Rychvald A 1932 1
2005/2006 8 SK Slavia Orlová D 1955 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1889 1
2005/2006 7 SK Slavia Orlová D 1955 Mikulec Jiří TJ Sokol Dobrá B 1923 1
2005/2006 6 SK Slavia Orlová D 1955 Ovesný Radim Slavia Havířov A 1900 1
2005/2006 5 SK Slavia Orlová D 1955 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice 1922 ½
2005/2006 4 SK Slavia Orlová D 1955 Malyrz Ladislav TŽ Třinec D 2048 1
2005/2006 3 SK Slavia Orlová D 1955 Blecha Zdeněk TJ Sokol Fryčovice 1944 0
2005/2006 2 SK Slavia Orlová D 1955 Červenka Roman SK Slavia Orlová C 1904 1
2005/2006 1 SK Slavia Orlová D 1955 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín 1960 ½
2005/2006 11 SK Stonava B 1955 Izakovič Petr Baník Havířov D 1793 ½
2005/2006 10 SK Stonava B 1955 Bajger Jindřich Viktoria Bohumín B 1856 1
2005/2006 9 SK Stonava B 1955 Strzadala Alfréd Baník Havířov E 1966 0
2005/2006 7 SK Stonava B 1955 Crha Břetislav OS Rychvald B 1932 ½
2005/2006 6 SK Stonava B 1955 Michalík Antonín Slovan Havířov A 1701 0
2005/2006 5 SK Stonava B 1955 Mach Milan Slavoj Český Těšín 1100 ½
2005/2006 4 SK Stonava B 1955 Kadlučka Jiří ŠK Inter Petrovice B 1854 1
2005/2006 3 SK Stonava B 1955 Martinák Tomáš Sokol Těrlicko 1796 1
2005/2006 2 SK Stonava B 1955 Hudák Imrich Slavia Havířov B 1845 0
2005/2006 1 SK Stonava B 1955 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1856 ½
2004/2005 10 Slavoj Poruba D" 1845 Pokorný Bohumil ŠK Šenov D" 1665 ½
2004/2005 9 Slavoj Poruba D" 1845 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B" 1759 1
2004/2005 8 Slavoj Poruba D" 1845 Zdráhal Zdeněk TJ Mar.Hory B" 1537 1
2004/2005 7 Slavoj Poruba D" 1845 Hettenberger Miroslav TJ Mar.Hory A" 1842 1
2004/2005 6 Slavoj Poruba D" 1845 Týn Ondřej NH Ostrava F" 1500 1
2004/2005 5 Slavoj Poruba D" 1845 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1884 1
2004/2005 4 Slavoj Poruba D" 1845 Poništ Milan DPMO Ostrava D" 1699 1
2004/2005 3 Slavoj Poruba D" 1845 Adámek Stanislav VOKD Poruba E" 1602 ½
2004/2005 2 Slavoj Poruba D" 1845 Šumbera Antonín Unie Hlubina B" 1669 ½
2004/2005 1 Slavoj Poruba D" 1845 Vaněk Jiří Polanka A" 1781 1
2004/2005 11 Slavia Orlová C 1732 Bok Tomáš Fryčovice 1782 0
2004/2005 10 Slavia Orlová C 1732 Kotas Jan Vendryně 1840 0
2004/2005 9 Slavia Orlová C 1732 Šimon Josef Baník Havířov C 1954 ½
2004/2005 8 Slavia Orlová C 1732 Novotný Vilém Slavia Havířov A 1786 ½
2004/2005 7 Slavia Orlová C 1732 Petrovice A 1
2004/2005 6 Slavia Orlová C 1732 Daniš Peter Rychvald A 1842 1
2004/2005 5 Slavia Orlová C 1845 Uherek Michal Frýdek-Místek D 1945 0
2004/2005 4 Slavia Orlová C 1845 Cupek Martin Třinec C 1970 0
2004/2005 3 Slavia Orlová C 1845 Šrámek Tomáš Bohumín A 1925 1
2004/2005 2 Slavia Orlová C 1845 Schoupal Edvard Třinec D 1903 0
2004/2005 1 Slavia Orlová C 1845 Letovanec Petr Třinec E 1783 ½
2004/2005 10 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Fic Zbyněk Tatran Poštorná 1719 0
2004/2005 9 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Náplava Petr ŠK Boršice 1272 0
2004/2005 8 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Novotný Petr ŠK SŠŠ St.Město B 1571 ½
2004/2005 7 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1581 ½
2004/2005 6 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Bartas Pavel TJ F.-S.Napajedla 1592 1
2004/2005 5 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Machalík Marek TJ Sok.Postoupky B 1
2004/2005 1 TJ VOKD O.-Poruba 1845 Rakús Pavel ŠK TJMSA D.Benešov 2074 0
2003/2004 9 Slavoj Poruba 1732 Folta Jaroslav DPMO Ostrava 1810 ½
2003/2004 8 Slavoj Poruba 1732 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1762 0
2003/2004 7 Slavoj Poruba 1732 Novotný Stanislav Polanka 1774 0
2003/2004 6 Slavoj Poruba 1732 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice 1836 ½
2003/2004 5 Slavoj Poruba 1732 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 0
2003/2004 4 Slavoj Poruba 1732 Lahola Květoslav DPMO Ostrava 1769 1
2003/2004 3 Slavoj Poruba 1732 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory 1807 ½
2003/2004 2 Slavoj Poruba 1732 Votýpka Miroslav Unie Hlubina 1928 ½
2003/2004 1 Slavoj Poruba 1732 Kudla Richard VOKD Poruba 1466 ½
2003/2004 6 SK Slavie Orlová "D" 1732 Křenek Tomáš TJ Slovn Havířov 1
2003/2004 5 SK Slavie Orlová "D" 1732 Crha Břetislav OS Rychvald 1842 0
2003/2004 4 SK Slavie Orlová "D" 1732 Srba Antonín OS Rychvald 1729 ½
2003/2004 3 SK Slavie Orlová "D" 1732 Bonczek Vlastimil Lokomotiva Petrovice "B" 1849 ½
2003/2004 2 SK Slavie Orlová "D" 1732 Broda Michal TJ JAKL Karviná E 1581 ½
2003/2004 1 SK Slavie Orlová "D" 1732 Jandek Vladimír Slavia Havířov 1787 1