Hráč Cudnik Andrzej

Cudnik Andrzej

User Pic
Jméno: Cudnik Andrzej
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 1976
ID: 35514
FIDE ID: 1107062
Rok narození: 1955
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1976 0 Brückmann Jan Gregor SK Slavia Orlová "E" 1300 1239 1 soutěž
2019/2020 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1980 0 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2287 2296 0 soutěž
2019/2020 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1980 0 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "D" 1960 1896 ½ soutěž
2019/2020 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1985 0 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1813 1843 ½ soutěž
2019/2020 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1985 0 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1966 1936 ½ soutěž
2019/2020 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2013 0 Kantor Pavel TJ Mosty u Jablunkova 1855 1845 ½ soutěž
2019/2020 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2013 0 Cieslak Wiktoria Inter Petrovice 1931 0 ½ soutěž
2019/2020 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2013 0 Tvrdý Petr Sokol Brušperk 1893 1885 1 soutěž
2019/2020 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2013 0 Polák Radim Viktorie Bohumín 1787 1806 ½ soutěž
2019/2020 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 2013 0 Gibiec Ernest SK Stonava 2149 2135 ½ soutěž
2019/2020 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1980 0 Valenčík Jozef ŠK Šenov B 2082 2065 ½ soutěž
2019/2020 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1980 0 Byma Pavel ŠKTP Hrabyně 2037 2045 0 soutěž
2019/2020 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1980 0 Mužík Martin Slezan Opava A 2163 2154 ½ soutěž
2019/2020 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1985 0 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2136 2145 ½ soutěž
2019/2020 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1985 0 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2244 2240 0 soutěž
2019/2020 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Berezjuk Sergej TJ Sokol Dobrá 2400 2388 0 soutěž
2019/2020 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Bureš Martin Baník Havířov B 2099 2134 ½ soutěž
2019/2020 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2267 2257 0 soutěž
2019/2020 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2018 2028 ½ soutěž
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Szotek Josef ŠK Karviná 1956 1946 ½ soutěž
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Gnojek Petr BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2082 1 soutěž
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Berezjuk Rostislav TJ Sokol Dobrá "B" 1854 1872 ½ soutěž
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Gajdušek Josef Inter Petrovice 1993 1992 0 soutěž
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Vacek Antonín Viktorie Bohumín 2027 2044 ½ soutěž
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Kraus František TJ Vendryně 1941 1973 ½ soutěž
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Holeksa Miloš Baník Havířov "C" 1925 1910 ½ soutěž
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2123 2139 0 soutěž
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Očko Dominik TJ Mosty u Jablunkova 1914 1994 1 soutěž
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Olšar Zdeněk SK Slavia Orlová "D" 1934 1942 1 soutěž
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 2013 0 Cieslak Wiktoria Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1931 0 ½ soutěž
2017/2018 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2014 0 Novák Jiří SK Slavia Orlová D 1968 1974 ½ soutěž
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 2045 2056 ½ soutěž
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2004 0 Kraus František TJ Vendryně 1982 1971 ½ soutěž
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2004 0 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1980 1995 1 soutěž
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2006 0 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk A 1872 1874 ½ soutěž
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2006 0 Cupek Martin TJ Mosty u Jablunkova 2079 2086 ½ soutěž
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Szotek Josef ŠK Karviná B 1954 1979 ½ soutěž
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Sekáč Martin Baník Havířov C 1935 1931 ½ soutěž
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Tauš Martin Inter Petrovice 2126 2049 1 soutěž
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov B 2178 0 0 soutěž
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2031 Sikora Matouš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1950 1970 ½ soutěž
2015/2016 11 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "D" 2261 2253 0 soutěž
2015/2016 10 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1798 1813 1 soutěž
2015/2016 9 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Olšar Jaroslav ŠK Karviná "B" 2227 2205 0 soutěž
2015/2016 8 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Lys Josef Sokol Brušperk "A" 2138 2189 ½ soutěž
2015/2016 7 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2128 2113 ½ soutěž
2015/2016 6 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Kubica Kamil SK Stonava 2052 0 soutěž
2015/2016 5 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2147 2138 ½ soutěž
2015/2016 4 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "B" 2306 0 soutěž
2015/2016 3 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 ½ soutěž
2015/2016 2 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2243 2251 0 soutěž
2015/2016 1 Rychvaldský šachový oddíl "A" 2031 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "B" 1912 1945 ½ soutěž
2014/2015 11 OS Rychvald "A" 2040 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 ½ soutěž
2014/2015 10 OS Rychvald "A" 2040 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 2001 1974 ½ soutěž
2014/2015 9 OS Rychvald "A" 2040 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 1990 1946 ½ soutěž
2014/2015 8 OS Rychvald "A" 2040 Podlesný Petr Baník Havířov "C" 1997 2029 ½ soutěž
2014/2015 7 OS Rychvald "A" 2040 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1945 1911 1 soutěž
2014/2015 6 OS Rychvald "A" 2040 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2416 2388 0 soutěž
2014/2015 5 OS Rychvald "A" 2040 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1834 1 soutěž
2014/2015 4 OS Rychvald "A" 2040 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 1987 0 soutěž
2014/2015 2 OS Rychvald "A" 2040 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2329 2324 1 soutěž
2014/2015 1 OS Rychvald "A" 2040 Firla Stanislav SK Stonava 1970 1976 ½ soutěž
2013/2014 11 OS Rychvald "A" 2039 Pazdziora Michal SK Stonava 2228 2246 0 soutěž
2013/2014 10 OS Rychvald "A" 2039 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2036 2030 1 soutěž
2013/2014 9 OS Rychvald "A" 2039 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 1 soutěž
2013/2014 8 OS Rychvald "A" 2039 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1981 1995 ½ soutěž
2013/2014 7 OS Rychvald "A" 2039 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2088 2118 ½ soutěž
2013/2014 6 OS Rychvald "A" 2039 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 1956 1960 ½ soutěž
2013/2014 5 OS Rychvald "A" 2039 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2023 1999 ½ soutěž
2013/2014 4 OS Rychvald "A" 2039 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2119 2114 0 soutěž
2013/2014 3 OS Rychvald "A" 2039 Kraus František TJ Vendryně 2013 2017 ½ soutěž
2013/2014 2 OS Rychvald "A" 2039 Mroziak Maciej SK Slavia Orlová "D" 2199 0 soutěž
2013/2014 1 OS Rychvald "A" 2039 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 ½ soutěž
2012/2013 11 OS Rychvald "A" 2049 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2145 2134 ½ soutěž
2012/2013 10 OS Rychvald "A" 2049 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1992 1997 ½ soutěž
2012/2013 9 OS Rychvald "A" 2049 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2054 2071 0 soutěž
2012/2013 8 OS Rychvald "A" 2049 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1968 1985 0 soutěž
2012/2013 7 OS Rychvald "A" 2049 Beran Petr TJ Slovan Havířov "B" 2060 2058 1 soutěž
2012/2013 6 OS Rychvald "A" 2049 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2188 2175 0 soutěž
2012/2013 5 OS Rychvald "A" 2049 Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2033 1989 ½ soutěž
2012/2013 4 OS Rychvald "A" 2049 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2013 2007 ½ soutěž
2012/2013 3 OS Rychvald "A" 2049 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2054 2023 ½ soutěž
2012/2013 2 OS Rychvald "A" 2049 Pazdziora Michal SK Stonava 2225 2246 ½ soutěž
2011/2012 11 OS Rychvald "A" 2079 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "B 1953 2051 ½ soutěž
2011/2012 10 OS Rychvald "A" 2079 Kraus František TJ Vendryně 2044 2074 1 soutěž
2011/2012 9 OS Rychvald "A" 2079 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2144 1000 0 soutěž
2011/2012 8 OS Rychvald "A" 2079 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C 2119 2118 1 soutěž
2011/2012 7 OS Rychvald "A" 2079 Vízner Jaroslav TJ Baník Havířov "C" 1879 1928 ½ soutěž
2011/2012 6 OS Rychvald "A" 2079 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "D" 2050 0 soutěž
2011/2012 5 OS Rychvald "A" 2079 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 1971 1960 ½ soutěž
2011/2012 4 OS Rychvald "A" 2079 Gibiec Ernest SK Stonava 2279 2283 ½ soutěž
2011/2012 3 OS Rychvald "A" 2079 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2034 2040 ½ soutěž
2011/2012 2 OS Rychvald "A" 2079 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2267 2269 0 soutěž
2010/2011 11 OS Rychvald "A" Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2299 0 soutěž
2010/2011 10 OS Rychvald "A" Růžička Petr TŽ Třinec "E" 2242 0 soutěž
2010/2011 9 OS Rychvald "A" Bělačík Jan Jäkl Karviná "B" 2042 ½ soutěž
2010/2011 8 OS Rychvald "A" Gibiec Ernest SK Stonava 2275 1 soutěž
2010/2011 7 OS Rychvald "A" Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov "B" 2306 0 soutěž
2010/2011 6 OS Rychvald "A" Kraus František TJ Vendryně 2037 0 soutěž
2010/2011 5 OS Rychvald "A" Lipovský Tomáš TJ Sokol Fryčovice 2064 1 soutěž
2010/2011 4 OS Rychvald "A" Blůcha Dalibor TJ Viktorie Bohumín "A" 2090 1 soutěž
2010/2011 3 OS Rychvald "A" Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2221 ½ soutěž
2010/2011 2 OS Rychvald "A" Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "C" 2106 0 soutěž
2010/2011 1 OS Rychvald "A" Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2030 ½ soutěž
2009/2010 11 OS Rychvald Sobek Jaroslav Inter Petrovice 2288 ½ soutěž
2009/2010 10 OS Rychvald Kuboš Rostislav Slavia Orlová D 2205 1 soutěž
2009/2010 9 OS Rychvald Kretek Břetislav TŽ Třinec E 2229 ½ soutěž
2009/2010 8 OS Rychvald Pazdziora Michal SK Stonava 2246 ½ soutěž
2009/2010 7 OS Rychvald Zabystrzan Pavel Slovan Havířov 2285 0 soutěž
2009/2010 6 OS Rychvald Szwed Jacek Sokol Mosty u Jablunkova 0 soutěž
2009/2010 5 OS Rychvald Lipovský Tomáš Sokol Fryčovice 2036 0 soutěž
2009/2010 4 OS Rychvald Hrtánek Jiří Slavia Orlová C 2134 1 soutěž
2009/2010 3 OS Rychvald Zwardoň Vojtěch Jäkl Karviná B 2257 ½ soutěž
2009/2010 2 OS Rychvald Kupka Slavoj TJ Vendryně 2163 ½ soutěž
2009/2010 1 OS Rychvald Sekáč Martin Baník Havířov B 2052 ½ soutěž