Hráč Hájek Oskar

Hájek Oskar

User Pic
Jméno: Hájek Oskar
Oddíl: SK Podlužan Prušánky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2150
Elo mezinárodní: 2165
ID: 29401
FIDE ID: 374512
Rok narození: 1996
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2163 2145 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov C 2033 2026 1 soutěž
2019/2020 11 SK Podlužan Prušánky z.s. 2165 2168 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž B 2128 2133 0 soutěž
2019/2020 10 SK Podlužan Prušánky z.s. 2165 2168 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2034 1997 0 soutěž
2019/2020 9 SK Podlužan Prušánky z.s. 2214 2168 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno 1884 1920 0 soutěž
2019/2020 8 SK Podlužan Prušánky z.s. 2214 2168 Hošek Martin Jezdci Jundrov 2176 2159 1 soutěž
2019/2020 7 SK Podlužan Prušánky z.s. 2200 2168 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2246 2223 1 soutěž
2019/2020 5 SK Podlužan Prušánky z.s. 2177 2139 Parák Dominik ŠK Kuřim 2105 2068 1 soutěž
2019/2020 4 SK Podlužan Prušánky z.s. 2193 2139 Náplava Petr SK Boršice 1858 1856 1 soutěž
2019/2020 2 SK Podlužan Prušánky z.s. 2193 2139 Babula Vlastimil ŠK Staré Město B 1912 1939 0 soutěž
2019/2020 1 SK Podlužan Prušánky z.s. 2166 2139 Koutný Petr TJ Vlčnov 2245 2142 1 soutěž
2019/2020 11 SK Podlužan Prušánky B 2165 2168 Kuchynka Lukáš ŠK Agrotec Hustopeče 2306 2283 ½ soutěž
2019/2020 10 SK Podlužan Prušánky B 2186 2168 Nový Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2057 2096 0 soutěž
2019/2020 8 SK Podlužan Prušánky B 2214 2168 Mlýnek Petr Jezdci Jundrov C 2054 2109 0 soutěž
2019/2020 7 SK Podlužan Prušánky B 2214 2168 Bureš Jaroslav Jezdci Jundrov B 2388 2372 0 soutěž
2019/2020 5 SK Podlužan Prušánky B 2200 2139 Gajdoš Daniel VSK Universita Brno 2017 2032 0 soutěž
2019/2020 4 SK Podlužan Prušánky B 2177 2139 Dvořák Libor TJ Znojmo 2031 1986 1 soutěž
2019/2020 2 SK Podlužan Prušánky B 2193 2139 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2179 2177 ½ soutěž
2019/2020 1 SK Podlužan Prušánky B 2166 2139 Pokladník Martin TJ Sloup 1938 1966 1 soutěž
2018/2019 10 SK Podlužan Prušánky B 2173 2141 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2108 2096 0 soutěž
2018/2019 7 SK Podlužan Prušánky B 2173 2141 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2103 2099 0 soutěž
2018/2019 6 SK Podlužan Prušánky B 2147 2141 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2063 2063 1 soutěž
2018/2019 5 SK Podlužan Prušánky B 2147 2141 Pech Václav MKS Vyškov 1994 1978 1 soutěž
2018/2019 11 SK Podlužan Prušánky z.s. 2173 2141 Urbanová Daniela SK Prostějov 1786 1786 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Podlužan Prušánky z.s. 2173 2141 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2025 2042 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Podlužan Prušánky z.s. 2173 2141 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov 2160 2171 1 soutěž
2018/2019 6 SK Podlužan Prušánky z.s. 2147 2141 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2084 2084 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Podlužan Prušánky B 2150 2145 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2136 0 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Podlužan Prušánky B 2143 2145 Kavan Zdeněk TJ Znojmo 2107 2082 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Podlužan Prušánky B 2143 2145 Kladňák Martin ŠK Hodonín 1911 2003 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Podlužan Prušánky B 2119 2145 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2035 2043 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Podlužan Prušánky B 2150 2145 Parák Dominik SK GPOA Znojmo 2070 2050 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Podlužan Prušánky B 2133 2141 Masák Pavel Spartak Adamov 2050 2059 0 soutěž
2017/2018 10 SK Podlužan Prušánky 2150 2145 Jireš Jiří ŠK Agrotec Hustopeče 2069 2062 1 soutěž
2017/2018 9 SK Podlužan Prušánky 2143 2145 Bělík Dalibor ŠK GARDE Lipovec 2261 2233 ½ soutěž
2017/2018 8 SK Podlužan Prušánky 2143 2145 Stachoň Martin TJ SLAVIA Kroměříž B 2158 2176 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Podlužan Prušánky 2119 2145 Holemář David Moravská Slavia Brno B 2278 2290 0 soutěž
2017/2018 6 SK Podlužan Prušánky 2119 2145 Buráň Jaroslav TJ Vlčnov 2182 2174 ½ soutěž
2017/2018 5 SK Podlužan Prušánky 2150 2145 Vrána František ŠK Staré Město B 2260 2237 0 soutěž
2017/2018 4 SK Podlužan Prušánky 2150 2145 Horák Bronislav ŠK Kuřim 1983 1929 1 soutěž
2017/2018 3 SK Podlužan Prušánky 2150 2145 Kocián Miroslav ŠK Zlín 2013 2035 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Podlužan Prušánky 2150 2145 Marečková Martina Jezdci Jundrov 2138 2114 ½ soutěž
2017/2018 1 SK Podlužan Prušánky 2133 2141 Parák Dominik Zbrojovka Vsetín 2075 2081 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Mikulů Lukáš ŠK GPOA Znojmo 1971 2009 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Sysel Michal ŠK Vinohrady Brno 1951 1937 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2192 2166 0 soutěž
2016/2017 11 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Sojka Aleš Slavia Krom��� B 2142 2121 0 soutěž
2016/2017 10 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Lakatoš Tomáš �K Duras BVK B 2126 1 soutěž
2016/2017 8 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Slepov Kyryl Jezdci Jundrov 2081 2082 0 soutěž
2016/2017 7 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Zvardoň Petr Zbrojovka Vset�n 2008 2033 1 soutěž
2016/2017 6 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Krmela Aleš �achy Ho���lkov� 2023 2022 0 soutěž
2016/2017 3 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Kopřiva Oldřich �K GARDE Lipovec 2086 2073 1 soutěž
2016/2017 1 �K Lokomotiva Brno B 2134 2138 Píše Jan Spartak Adamov 2011 1988 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Podlužan Prušánky 2134 2138 Moulis Mojmír OREL Ořechov 2088 2095 ½ soutěž
2015/2016 7 TJ Podlužan Prušánky 2134 2138 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2040 2057 1 soutěž
2015/2016 6 TJ Podlužan Prušánky 2134 2138 Majer Jiří ŠK Kuřim 2096 2031 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Dirgas Josef ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2136 2115 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Fojtík Tomáš SK GPOA Znojmo 2025 2040 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Pech Václav MKS Vyškov 1949 1936 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2015 1979 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno D 1833 1830 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov B 1971 2013 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2138 Uhmann Jan VSK Universita Brno 2068 2060 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2102 2111 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Kaplan Milan OREL Ořechov 1791 1789 1 soutěž
2014/2015 8 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Růžička Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1992 2018 0 soutěž
2014/2015 7 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2075 2078 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1985 1966 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2025 2034 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2142 2151 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Kubát Pavel ŠK Tetčice 1945 1941 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Absolín Ladislav VSK Universita Brno 1670 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Marek Jiří TJ Spartak Adamov 2033 2052 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1996 2003 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1891 1858 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Továrek Antonín Jezdci Jundrov 2006 2024 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec B 1974 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Lamser Tomáš ŠK Duras BVK Brno C 1946 1958 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno C 2035 2001 Jireš Jiří MKS Vyškov 1855 1880 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Tatran Poštorná 1918 1996 Křížek František TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1959 1962 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Tatran Poštorná 1918 1996 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2054 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná 1918 1996 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky B 1943 1917 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Tatran Poštorná 1918 1996 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1970 1973 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 Vávra Michal Moravská Slavia Brno 1975 1956 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1939 1939 1 soutěž
2013/2014 9 TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2052 2058 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 Donnert Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2117 2121 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Podlužan Prušánky 1918 1996 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město B 1803 1839 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Zeman Arnošt Orel Ořechov 2002 1980 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Sysel Michal ŠK Duras BVK Brno C 1970 1973 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Havel Vojtěch SPgŠ + G Znojmo 1881 1862 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 1997 1970 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1882 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Moučka Jiří MKS Vyškov 2006 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Hrdina Jiří ŠK Bystrc Oilers 1943 1964 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2058 1832 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou 1959 1962 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Hampel David ŠK Tetčice 2031 1980 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1918 1996 Štursa Libor Vinohrady Brno 1910 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1708 1873 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Žolnerčík Martin TJ Bohemians Praha 1511 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Johnová Eliška Chess Most 1848 1894 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1956 1956 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Kučera Petr ŠK Bystrc Oilers B 1968 1968 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Krejčí Petr ŠK 64 C 2099 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Pochylý Bronislav DM Klášterského 1875 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK E 1852 1842 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Vitula Jan ŠK Lokomotiva J 1965 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Tůma Miroslav Moravská Slávia C 1893 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva K 1833 1851 Petlan Ivan ŠK Lokomotiva I 2033 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 1 soutěž
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Skalka Jan TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1739 1790 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1864 1832 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Masařík Jan ŠK "64" Brno B 1962 2002 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1815 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Lamser Miroslav Vinohrady Brno A 2073 2054 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Šeráková Taťána TJ Podlužan Prušánky B 1566 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná A 1833 1851 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1982 1993 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1975 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Daněk Daniel ŠK Duras BVK - Královo Pole 1802 1859 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Kožúšek Daniel 2222 ŠK Polabiny A 2043 2106 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno 1833 1851 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1697 1754 ½ soutěž
2011/2012 10 Lokomotiva Brno K 1444 Sobotka Václav Univerzita Brno 1000 1 soutěž
2011/2012 8 Lokomotiva Brno K 1444 Hafrovič Vendelín SK 64 Brno C 1472 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1661 1674 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1718 1863 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Lessy Tomáš ŠK Staré Město B 1669 1686 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Tománek Pavel SK Boršice B 1656 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1541 1731 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Kamarád František A64 Grygov 1577 1667 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1756 1744 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Zuziak Petr Duras BVK Brno B 1577 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno C 1509 1541 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1673 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1444 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1553 1673 1 soutěž
2009/2010 6 Tatran Poštorná 1422 Krejčí David Lokomotiva Brno E 1541 0 soutěž
2009/2010 5 Tatran Poštorná 1422 Musil Radek Sokol Zastávka 1250 1 soutěž
2009/2010 4 Tatran Poštorná 1422 Boček Tadeáš KME Kuřim 1628 1 soutěž
2009/2010 3 Tatran Poštorná 1422 Zuziak Petr Duras BVK Brno C 1250 1 soutěž
2009/2010 2 Tatran Poštorná 1422 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno 1365 1 soutěž
2009/2010 1 Tatran Poštorná 1422 Hofírek Benedikt Lokomotiva Brno D 1000 1 soutěž
2008/2009 11 TJ Tatran Postorna 1250 Janska Petr SK Borsice "B" 1268 1 soutěž
2008/2009 10 TJ Tatran Postorna 1250 Šimoník Adam TJ ŠK Veseli nad Moravou 1574 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Tatran Postorna 1250 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1521 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Tatran Postorna 1250 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Tatran Postorna 1250 Kawulok Marek TZ Trinec 1911 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Tatran Postorna 1250 Čáp Šimon SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Tatran Postorna 1250 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 1 soutěž
2005/2006 11 TJ Tatran Poštorná 1250 Týn Ondřej ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1549 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Tatran Poštorná 1250 Dihel Martin TJ Dolní Benešov 1362 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná 1250 Kotrbatý Pavel BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1379 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná 1250 Ptošek Jan SK Slavia Orlová 1604 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná 1250 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1477 ½ soutěž
2005/2006 4 Tatran Poštorná E 1250 Rilák Filip DDM V.Pavlovice C ½ soutěž
2005/2006 8 Tatran Poštorná D 1250 Knápek Tomáš ŠK Hustopeče B 1529 0 soutěž
2005/2006 2 Tatran Poštorná D 1250 Líbal Jan Šach Pavlov 1489 0 soutěž