Hráč Káňa Pavel

Káňa Pavel

User Pic
Jméno: Káňa Pavel
Oddíl: Šachový klub Karviná
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2028
Elo mezinárodní: 2028
ID: 333
FIDE ID: 305430
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2028 2028 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2147 2164 0
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2018 2028 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 ½
2019/2020 1 ŠK Karviná 2018 2028 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel 2047 2030 1
2018/2019 8 ŠK Karviná 2013 2024 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2013 2019 ½
2018/2019 4 ŠK Karviná 2018 2031 Veselý Libor Slavoj Poruba "B" 2196 2207 0
2018/2019 2 ŠK Karviná 2021 2031 Máj Svatopluk Sokol Vrbno pod P. 1893 1903 ½
2017/2018 7 Tatra Kopřivnice A 2021 2038 Škola Miroslav TJ Ostrava B 2099 2089 ½
2017/2018 6 Tatra Kopřivnice A 2027 2038 Pavera Vít Slezan Opava B 1995 1991 0
2017/2018 11 Šachový klub Karviná 2052 2048 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá „A“ 1809 1821 1
2017/2018 10 Šachový klub Karviná 2052 2048 Tomaszewski Kacper SK Slavia Orlová "A" 0
2017/2018 9 Šachový klub Karviná 2052 2048 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2180 2190 ½
2017/2018 7 Šachový klub Karviná 2052 2048 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1581 1640 1
2017/2018 6 Šachový klub Karviná 2052 2048 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov "A" 1994 2016 ½
2017/2018 5 Šachový klub Karviná 2052 2048 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2000 2005 ½
2017/2018 3 Šachový klub Karviná 2052 2048 Baier Pavel Baník Havířov "A" 2114 2107 ½
2017/2018 1 Šachový klub Karviná 2052 2048 Vitásek Jan ŠK TJ Dolní Benešov "A" 1933 1954 0
2016/2017 11 Šachový klub Karviná 2052 2048 Vicenec Roman TJ Sokol Velké Losiny 2041 2018 ½
2016/2017 8 Šachový klub Karviná 2052 2048 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 0
2016/2017 7 Šachový klub Karviná 2052 2048 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2103 2079 ½
2016/2017 6 Šachový klub Karviná 2052 2048 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2234 2226 0
2016/2017 5 Šachový klub Karviná 2052 2048 Kuchař Matěj ŠK Slavoj Poruba "B" 2054 1944 ½
2016/2017 3 Šachový klub Karviná 2052 2048 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov 2112 2053 ½
2016/2017 2 Šachový klub Karviná 2052 2048 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 1983 1882 ½
2016/2017 1 Šachový klub Karviná 2052 2048 Švancara Petr Tatran Litovel "B" 2040 2057 0
2015/2016 10 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Vávra Michal Moravská Slavia Brno\r "A" 1963 1962 ½
2015/2016 9 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Hofírek Benedikt Lokomotiva Brno "A" 2238 2175 ½
2015/2016 8 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 0
2015/2016 7 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Břečka Ivan TJ Ostrava "A" 2317 2320 ½
2015/2016 5 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Beneš Miroslav ŠK Zlín "A" 2025 2017 0
2015/2016 3 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město "A" 2184 2172 ½
2015/2016 2 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "A" 2126 2193 ½
2015/2016 1 ŠK Karviná "A" 2052 2048 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2012 2058 1
2014/2015 6 Unichess B 2043 2053 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2176 2177 0
2014/2015 3 Unichess B 2043 2053 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 0
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2043 2053 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2135 2137 ½
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2043 2053 Funiok Marcel Baník Havířov "B" 2085 2065 ½
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2030 2038 Galia Zdeněk TJ Studénka "A" 1694 1
2013/2014 8 TJ Ostrava "B" 2030 2038 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice "A" 2246 ½
2013/2014 6 TJ Ostrava "B" 2030 2038 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2172 1000 0
2013/2014 5 TJ Ostrava "B" 2030 2038 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2200 2198 ½
2013/2014 2 TJ Ostrava "B" 2030 2038 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "B" 2334 2338 ½
2013/2014 1 TJ Ostrava "B" 2030 2038 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2274 2278 ½
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2030 2038 Grill Roman ŠACHklub Písek 2148 2147 ½
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2030 2038 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy 1898 1941 ½
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2030 2038 Čáp Adam ŠK Kladno 2075 2081 ½
2012/2013 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 Dušek Martin TJ Jiskra Hořice 2074 2000 ½
2012/2013 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 ½
2012/2013 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 Papay Marek SK Děčín 1942 1957 ½
2012/2013 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2021 2017 0
2012/2013 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 Duczynski Martin ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 ½
2012/2013 11 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2215 ½
2012/2013 10 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2077 2142 0
2012/2013 8 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov "A" 2351 2334 0
2012/2013 7 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Babula Milan TŽ Třinec "C" 2300 2305 0
2012/2013 6 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Malík Jan Slavoj Poruba "B" 2257 2270 0
2012/2013 5 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Nábělek Marek Slezan Opava "B" 2200 2222 ½
2012/2013 4 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2204 2180 ½
2012/2013 3 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2188 2175 0
2012/2013 2 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2208 2205 1
2012/2013 1 Tatra Kopřivnice "A" 2043 2052 Polok Kacper SK Slavia Orlová "C" 2163 1000 0
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Cagašík Tomáš Garde Calcio Olomouc 2296 2339 0
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Kičmer Petr Baník Havířov A 2225 2223 ½
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2179 2166 ½
2011/2012 8 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Sieber Martin Baník Havířov B 2022 2029 0
2011/2012 7 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Rodshtein Tereza KVS EKODIVIZE Opava 2244 2229 ½
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2152 2149 0
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2177 2172 ½
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Worek Joanna TŽ Třinec 2265 2274 0
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Mrva Marek Mittal Ostrava 2211 2212 ½
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice 2052 2063 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2181 2181 0
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Beran Petr Slovan Havířov "A" 2122 1
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Premus Jan Slezan Opava "B" 2045 0
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "D" 1975 0
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Ludwig Petr Slavoj Bruntál "A" 1990 0
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Weissmann Lukáš TJ Mariánské Hory "A" 2125 ½
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Mužík Martin Orel Opava "A" 2190 0
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Žák Pavel MSA Dolní Benešov "B" 2063 0
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Židek Václav VOKD Poruba "B" 2138 ½
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Dudys Jakub SK Slavia Orlová "B" 2128 ½
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "A" 2071 Čempel Jaroslav Baník Havířov "B" 2271 0
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Habina Martin MSA Dolní Benešov C 2074 ½
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Rambousek Jan Slezan Opava B 2061 ½
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Kawulok Marek TŽ Třinec D 1966 ½
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 1969 1
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2035 ½
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 0
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Kocur Valter MSA Dolní Benešov B 2109 ½
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2279 0
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2204 ½
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava C 2029 0
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 Očkay Tomáš TJ Mariánské Hory A 2165 ½
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2080 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava D 1955 0
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2080 Tkadlec Miloslav TJ Frenštát 2109 1
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2080 Veselý Libor VOKD Poruba B 2228 ½
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov "B" 2204 ½
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Omamík Pavel Vagonka Studénka "A" 2084 ½
2008/2009 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2003 ½
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Růčka Alois TJ Frenštát "A" 1946 ½
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1875 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2049 0
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 1
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Židek Václav VOKD Poruba "C" 2025 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Šamu Pavel Mittal Ostrava "D" 1995 ½
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1850 1
2006/2007 11 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 0
2006/2007 9 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2288 0
2006/2007 8 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá "A" 2120 ½
2006/2007 7 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Schuster Vít Slezan Opava "A" 2132 1
2006/2007 5 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov "A" 2125 1
2006/2007 4 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Krajina Aleš LaborTech Ostrava "B" 2205 ½
2006/2007 3 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Mitura Václav SK Slavia Orlová "A" 2200 ½
2006/2007 2 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Beseda Roman TJ Mořkov 2125 1
2006/2007 1 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2096 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 0
2006/2007 11 ŠK Šenov 2096 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2090 ½
2006/2007 9 ŠK Šenov 2096 Neděla Jiří Sokol Jakartovice 2024 0
2006/2007 8 ŠK Šenov 2096 Tyleček Drahomír ŠK Svinov 1993 ½
2006/2007 7 ŠK Šenov 2096 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1965 ½
2006/2007 6 ŠK Šenov 2096 Dobeš Luděk VOKD Ostrava-Poruba 2082 1
2006/2007 4 ŠK Šenov 2096 Staszko Martin TŽ Třinec C 2076 ½
2006/2007 2 ŠK Šenov 2096 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2101 1
2005/2006 10 Mittal Ostrava "B" 2109 Holušová Táňa ŠK Frýdek-Místek "B" 2090 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "B" 2109 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2086 0
2005/2006 9 Sokol Plzeň I C 2109 Gregor Jiří ŠK DP Holdia 2241 ½
2005/2006 6 Sokol Plzeň I C 2109 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2272 0
2005/2006 4 Sokol Plzeň I C 2109 Šimek Petr ŠK ČSOB 2225 0
2005/2006 3 Sokol Plzeň I C 2109 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 0
2005/2006 1 Sokol Plzeň I C 2109 Soukal Rudolf ŠK Dům armády 2162 0
2004/2005 8 ŠK ASK Kopřivnice 2109 Döring Robert TJ Mořkov A 2250 0
2004/2005 1 ŠK ASK Kopřivnice 2132 Pavlásek Boris TJ Jiskra Rýmařov 2125 0
2004/2005 11 Sokol Plzeň I C 2132 Gdovin Ján Sokol Rekol Písek 2195 1
2004/2005 10 Sokol Plzeň I C 2132 Baumruk Josef Šachklub Sokol Klatovy 2001 ½
2004/2005 8 Sokol Plzeň I C 2132 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram 2006 1
2004/2005 7 Sokol Plzeň I C 2132 Zwaschka František Sokol Domažlice 1842 1
2004/2005 5 Sokol Plzeň I C 2132 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1953 1
2004/2005 3 Sokol Plzeň I C 2132 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 2075 1
2004/2005 2 Sokol Plzeň I C 2132 Kural Jaroslav ŠK Kladno 2058 ½
2004/2005 1 Sokol Plzeň I C 2132 Petrák Robert Sokol Vršovice 2149 1
2003/2004 4 TJ Jakl Karviná 2164 Černoušek Lukáš Sokol Kolín 2302 0