Hráč Vesselovsky Serguei

Vesselovsky Serguei

User Pic
Jméno: Vesselovsky Serguei
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2281
Elo mezinárodní: 2306
ID: 13141
FIDE ID: 313998
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 Beskydska sachova skola 2335 2327 Kawulok Marek Slavoj Cesky Tesin 2179 2193 ½
2018/2019 8 Beskydska sachova skola 2339 2327 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2513 2466 ½
2018/2019 5 Beskydska sachova skola 2337 2327 Sharashenidze Akaki SK Slavoj Poruba 2375 2351 ½
2018/2019 4 Beskydska sachova skola 2332 2310 Petr Martin GASCO Pardubice 2448 2432 1
2018/2019 1 Beskydska sachova skola 2328 2310 Šuráň Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2420 2422 1
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2335 2327 Langner Ladislav TŽ Třinec 2375 2375 ½
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2341 2327 Musil Jiří Jezdci Jundrov 2188 2174 ½
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2341 2327 Sabuk Piotr Panda Rychnov n. K. 2377 0 0
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2339 2327 Kratochvíl Josef ŠK Gordic 2274 2264 ½
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2339 2327 Paszewski Mateusz Šachy Hošťálková 2293 0 ½
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2337 2327 Kaňovský David ŠK Staré Město 2427 2426 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2337 2327 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2336 2329 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2332 2310 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel 2237 2223 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2328 2310 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2292 0 ½
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2328 2310 Jirásek Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2236 2224 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2328 2310 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2303 2292 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2337 2316 Mroziak Maciej Slavoj Český Těšín 2408 0 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 Paszewski Mateusz Šachy Hošťálková 2313 0 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2304 2284 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2334 2316 Záleský Karel KVS Ekodivize Opava 2007 2002 ½
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2334 2316 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2321 2321 ½
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2332 2316 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2059 2051 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2332 2316 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2292 2268 ½
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 Dvořák Adam Lokomotiva Brno A 2196 2215 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 Malík Jan TJ Ostrava "A" 2298 2249 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2333 2316 Kaňovský David ŠK Staré Město 2413 2398 ½
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2330 2312 Kožúšek Daniel Panda Rychnov nad Kněžnou A 2237 2282 ½
2017/2018 10 TJ Sokol Metylovice 2334 2316 Kudla Richard Sokol Brušperk "B" 2046 2063 1
2017/2018 8 TJ Sokol Metylovice 2334 2316 Kotas Jan TJ Bystřice 1831 1851 1
2017/2018 5 BSS Frydek-Mistek 2332 2316 Mojžíš Martin GASCO Pardubice 2007 2007 1
2016/2017 11 BSS Frydek Mistek 2352 2330 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2163 2250 0
2016/2017 9 BSS Frydek Mistek 2352 2330 Knajbl Michael Tatran Litovel 1792 1
2016/2017 8 BSS Frydek Mistek 2352 2330 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 ½
2016/2017 7 BSS Frydek Mistek 2352 2330 Petényi Tamás SK mesta Lysa nad Labem 2450 ½
2016/2017 5 BSS Frydek Mistek 2352 2330 Jurčík Martin Prestige Photo Unichess 2341 2372 ½
2016/2017 2 BSS Frydek Mistek 2352 2330 Macháň Jan SK Rapid Pardubice 2328 2286 ½
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Blatný Pavel Moravská Slavia Brno 2370 2418 0
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 1
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Malík Jan TJ Ostrava 2291 2295 ½
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Bureš Jaroslav ŠK Staré Město 2396 2398 ½
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2481 2473 ½
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Poloch Petr Baník Havířov 2301 2284 ½
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2421 2409 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Krejčí Jan Slavia Kroměříž 2512 2460 ½
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Sabuk Piotr Region Panda 2393 ½
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2352 2330 Štohl Igor TŽ Třinec 2494 2510 ½
2015/2016 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2317 2323 ½
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2340 2319 ½
2015/2016 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Frolík Martin TŽ Třinec 2205 2201 ½
2015/2016 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2599 2592 ½
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 ½
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Šuráň Jan ŠK města Lysá nad Labem B 2405 2406 ½
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2503 2518 ½
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2391 2434 ½
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Sosna Jan ŠK Staré Město "A" 2340 2319 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Sabol Marian TJ Štefanydes Polička 2337 2337 ½
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Poloch Petr ŠK Karviná "A" 2301 2284 ½
2015/2016 7 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" 2329 2403 ½
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov\r 2455 2449 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Andreev Eduard SK Slavia Orlová "A" 2468 ½
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 ½
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 ½
2014/2015 11 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Kaňovský David Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 ½
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2331 2386 ½
2014/2015 8 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2188 2189 ½
2014/2015 7 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 ½
2014/2015 6 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava "A" 2357 2355 0
2014/2015 5 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Klíma Lukáš Slavia Kroměříž „A“ 2341 2336 ½
2014/2015 4 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Šimáček Pavel Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2464 2460 1
2014/2015 3 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 ½
2014/2015 2 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 ½
2014/2015 1 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2355 2350 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 ½
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Čech Pavel Zikuda Turnov 2410 2413 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Zpěvák Pavel Ancora Tatran Litovel 2371 2375 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Lys Josef ŠK Karviná 2204 2212 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Walek Milan TŽ Třinec 2329 2316 ½
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 ½
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 ½
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2341 2336 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2309 2305 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Mudrák Josef Slavia Kroměříž “A“ 2351 2347 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Kriebel Tadeáš SK Slavia Orlová “A“ 2381 2359 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 0
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 ½
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel “B“ 2256 2269 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2349 2343 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 1
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2349 2343 Knajbl Michael ANCORA Tatran Litovel 1781 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2349 2343 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2349 2343 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2349 2343 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2237 2268 ½
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2396 2384 ½
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Kriebel Tadeáš SK Slavia Orlová “A“ 2359 2366 ½
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Kaňovský David ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2415 2382 ½
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny “B“ 2453 2447 ½
2012/2013 4 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Sosna Jan ŠK Staré Město “A“ 2385 2390 ½
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Zwardoň Vojtěch Šachový klub Karviná “A“ 2408 2389 1
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2356 2348 Chytilek Roman ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2397 2406 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba 2214 2216 ½
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2377 2379 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha 2091 2074 1
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Kolago Marcin AD Mahrla Praha 2338 ½
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2360 2330 ½
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Roško Luboš Rapid Pardubice 2311 2303 ½
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2292 2296 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 1
2011/2012 10 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 0
2011/2012 9 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 ½
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Roubalík Jakub ŠK Zlín 2307 2310 1
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Obšivač Josef A64 VALOZ Grygov 2274 2275 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2369 2370 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 0
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2219 2196 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2251 2264 ½
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Klíma Lukáš Mittal Ostrava 2370 2369 ½
2011/2012 10 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov 1886 1853 1
2011/2012 8 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Kičmer Petr Baník Havířov A 2225 2223 ½
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Zabystrzan Pavel TJ Slovan Havířov 2316 2305 ½
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Sikora-Lerch Jan Tatra Kopřivnice 2207 2194 1
2011/2012 3 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2140 2135 1
2011/2012 2 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2362 2365 Vrátný Radim TJ VOKD Poruba 2198 2215 ½
2010/2011 6 Baník Havířov 2349 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 ½
2010/2011 5 Baník Havířov 2349 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1954 1
2010/2011 4 Baník Havířov 2349 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 1
2010/2011 3 Baník Havířov 2349 Olšarová Karolína Mittal Ostrava 2181 1
2010/2011 2 Baník Havířov 2349 Pilch Roman TŽ Třinec 2101 1
2010/2011 1 Baník Havířov 2349 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 1
2010/2011 11 Jakl Karvina 2349 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 ½
2010/2011 10 Jakl Karvina 2349 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2265 1
2010/2011 9 Jakl Karvina 2349 Píza Vlastimil SK Gordic 2264 1
2010/2011 8 Jakl Karvina 2349 Vyskočil Neklan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 ½
2010/2011 7 Jakl Karvina 2349 Malinovský Karel A64 Grygov B 2339 ½
2010/2011 6 Jakl Karvina 2349 Kislinsky Alexey Slavia Orlova 2482 0
2010/2011 5 Jakl Karvina 2349 Frolík Martin TJ TZ Trinec B 2211 1
2010/2011 4 Jakl Karvina 2349 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 ½
2010/2011 3 Jakl Karvina 2349 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2266 ½
2010/2011 2 Jakl Karvina 2349 Neděla Vlastimil Slavoj Ostrava - Poruba 2334 1
2010/2011 1 Jakl Karvina 2349 Pala Vladimír SK Zlin B 2333 1
2009/2010 11 Jakl Karvina 2362 Krejčí Jan Tatran Litovel A 2453 0
2009/2010 10 Jakl Karvina 2362 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2165 1
2009/2010 9 Jakl Karvina 2362 Hába Petr ŠK Gordic Jihlava 2542 ½
2009/2010 8 Jakl Karvina 2362 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava 2204 1
2009/2010 6 Jakl Karvina 2362 Bažant Petr ŠK Staré Město 2304 1
2009/2010 5 Jakl Karvina 2362 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2343 ½
2009/2010 4 Jakl Karvina 2362 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2433 1
2009/2010 3 Jakl Karvina 2362 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 ½
2009/2010 2 Jakl Karvina 2362 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 ½
2009/2010 1 Jakl Karvina 2362 Poloch Petr TJ Mittal Ostrava 2274 ½
2006/2007 11 ŠK Stonava "A" 2374 Plát Vojtěch ŠK Staré Město 1923 2264 ½
2006/2007 10 ŠK Stonava "A" 2374 Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2540 ½
2006/2007 9 ŠK Stonava "A" 2374 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2400 ½
2006/2007 8 ŠK Stonava "A" 2374 Kalod Radek Orel Ořechov "A" 2468 1
2006/2007 7 ŠK Stonava "A" 2374 Klíma Lukáš Mittal Ostrava "A" 2426 ½
2006/2007 6 ŠK Stonava "A" 2374 Urbanec Ladislav Lokomotiva Brno "B" 2292 ½
2006/2007 5 ŠK Stonava "A" 2374 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2359 1
2006/2007 4 ŠK Stonava "A" 2374 Sergeev Vladimir Tatran Litovel "A" 0
2006/2007 3 ŠK Stonava "A" 2374 Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 ½
2006/2007 2 ŠK Stonava "A" 2374 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2264 ½
2006/2007 1 ŠK Stonava "A" 2374 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 ½
2006/2007 11 A64 Valoz Grygov 2374 Šuráň Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2359 ½
2006/2007 10 A64 Valoz Grygov 2374 Votava Jan RC Sport Pardubice 2531 ½
2006/2007 9 A64 Valoz Grygov 2374 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2512 ½
2006/2007 8 A64 Valoz Grygov 2374 Lechtýnský Jiří TJ Zikuda Turnov 2443 ½
2006/2007 7 A64 Valoz Grygov 2374 Lahner Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2293 ½
2006/2007 4 A64 Valoz Grygov 2374 Velička Petr Labortech Ostrava 2437 ½
2006/2007 3 A64 Valoz Grygov 2374 Timoscenko Gennadij TJ TŽ Třinec ½
2006/2007 2 A64 Valoz Grygov 2374 Meduna Eduard ŠK Mahrla Praha 2460 ½
2006/2007 1 A64 Valoz Grygov 2374 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad ½
2005/2006 9 Tatran Litovel "A" 2409 Talla Vladimír Mittal Ostrava "A" 2425 ½
2005/2006 8 Tatran Litovel "A" 2409 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2374 ½
2005/2006 7 Tatran Litovel "A" 2409 Heberla Bartlomiej Jakl Karviná "A" 0
2005/2006 6 Tatran Litovel "A" 2409 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2272 ½
2005/2006 5 Tatran Litovel "A" 2409 Velička Petr Slavoj Poruba "A" 2441 ½
2005/2006 4 Tatran Litovel "A" 2409 Ramík Zdeněk ŠK DURAS Brno "A" 2307 1
2005/2006 3 Tatran Litovel "A" 2409 Kubala Martin BŠS Frýdek-Místek "A" 2390 1
2005/2006 2 Tatran Litovel "A" 2409 Malinovský Karel Slavia Kroměříž "A" 2317 0
2005/2006 1 Tatran Litovel "A" 2409 Červený Petr TJ Lanškroun "A" 2129 1
2005/2006 11 A64 Hagemann Opava 2409 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 ½
2005/2006 10 A64 Hagemann Opava 2409 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 ½
2005/2006 9 A64 Hagemann Opava 2409 Kovalev Andrei Bauset Pardubice 2546 ½
2005/2006 8 A64 Hagemann Opava 2409 Kulhánek Tomáš TJ Zikuda Turnov 2392 ½
2005/2006 7 A64 Hagemann Opava 2409 David Pavel ŠK SK Zlín 2398 ½
2005/2006 5 A64 Hagemann Opava 2409 Salai Ladislav ŠK Sokol Vyšehrad 2373 ½
2005/2006 4 A64 Hagemann Opava 2409 Červený Martin Lokomotiva Brno B 2222 ½
2005/2006 3 A64 Hagemann Opava 2409 Kalod Radek Lokomotiva Brno A 2482 0
2005/2006 2 A64 Hagemann Opava 2409 Orság Milan Sokol Plzeň Ingem 2408 ½
2005/2006 1 A64 Hagemann Opava 2409 Pick Štěpán TJ Pankrác 2250 1
2004/2005 11 Tatran Litovel 2400 Hudeček Jan TJ Uherský Ostroh 2331 ½
2004/2005 9 Tatran Litovel 2400 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov 2260 1
2004/2005 8 Tatran Litovel 2400 Ramík Zdeněk CD Rating Brno 2267 1
2004/2005 7 Tatran Litovel 2400 Movsesian Sergei TŽ Třinec B" 2629 0
2004/2005 6 Tatran Litovel 2400 Augustin Josef Loko Brno 2337 1
2004/2005 5 Tatran Litovel 2400 Jacková Jana ŠK Frýdek-Místek 2408 ½
2004/2005 4 Tatran Litovel 2400 Jurka Miroslav Duras BVK Brno A" 2346 ½
2004/2005 3 Tatran Litovel 2400 Frolík Martin Slavia Orlová A" 2273 ½
2004/2005 2 Tatran Litovel 2400 Bažant Petr ŠK Staré Město A" 2361 ½
2004/2005 1 Tatran Litovel 2400 Kantorík Marián Jakl Karviná A" 2324 0
2004/2005 11 Loko Brno-Slezan 2400 Petr Martin Bauset Pardubice 2278 ½
2004/2005 10 Loko Brno-Slezan 2400 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2363 ½
2004/2005 9 Loko Brno-Slezan 2400 Vltavský Vladimír TJ Zikuda Turnov 2266 1
2004/2005 8 Loko Brno-Slezan 2400 Studnička Tomáš Sokol Kolín-Abner 2267 ½
2004/2005 7 Loko Brno-Slezan 2400 Kaňovský David SC A64 Grygov 2392 ½
2004/2005 6 Loko Brno-Slezan 2400 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2400 ½
2004/2005 5 Loko Brno-Slezan 2400 Frolík Martin TŽ Třinec 2273 ½
2004/2005 4 Loko Brno-Slezan 2400 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2290 ½
2004/2005 3 Loko Brno-Slezan 2400 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2469 ½
2004/2005 2 Loko Brno-Slezan 2400 Hrivňák Daniel Slavoj Ostrava 2291 1
2004/2005 1 Loko Brno-Slezan 2400 Dvořák Tomáš IPM Color Ostrava 2308 ½
2003/2004 11 Slavoj Poruba 2409 Kubala Martin VP Frýdek-Místek 2385 ½
2003/2004 10 Slavoj Poruba 2409 Provazník Michal Garde Brno 2211 ½
2003/2004 9 Slavoj Poruba 2409 Walek Milan TŽ Třinec 2332 ½
2003/2004 8 Slavoj Poruba 2409 Fiřt Stanislav TJ NH Ostrava 2363 ½
2003/2004 7 Slavoj Poruba 2409 Dawidow Jacek Slavia Orlová 2344 1
2003/2004 5 Slavoj Poruba 2409 Buráň Jaroslav TJ Uherský Ostroh 2218 ½
2003/2004 4 Slavoj Poruba 2409 Jurka Miroslav Duras BVK Brno 2358 ½
2003/2004 3 Slavoj Poruba 2409 Adámek Jiří Slezan Opava 2190 ½
2003/2004 2 Slavoj Poruba 2409 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2305 1
2003/2004 1 Slavoj Poruba 2409 Bělohlávek Petr TJ Náměšť n/Osl. 2227 ½
2003/2004 9 Hagemann Opava 2409 Černoušek Lukáš Sokol Kolín 2302 0
2003/2004 8 Hagemann Opava 2409 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2396 1
2003/2004 4 Hagemann Opava 2409 Bažant Petr ŠK SK Trinom Zlín 2339 ½
2003/2004 3 Hagemann Opava 2409 Kaňovský David SC A64 Grygov 2298 0
2003/2004 2 Hagemann Opava 2409 Krupková Petra Bauset Pardubice 2270 ½
2003/2004 1 Hagemann Opava 2409 Vacek Martin Slavia Hr.Králové 2267 ½