Hráč Kubík Michael

Kubík Michael

User Pic
Jméno: Kubík Michael
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2258
Elo mezinárodní: 2240
ID: 31298
FIDE ID: 344320
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Podlužan Prušánky z.s. 2240 2258 Babula Milan TJ Vlčnov 2169 2174 ½
2018/2019 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2252 2277 Bednář Jakub Jezdci Jundrov 2185 2177 0
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2264 2277 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2222 2235 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2264 2277 Kula Dominik Šachy Hošťálková 2232 2222 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2268 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2121 2112 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2268 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno A 2157 2152 1
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2251 2268 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2210 2210 ½
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2226 2277 Škola Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2188 2137 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2226 2277 Polok Kacper TJ Slovan Havířov "A" 2306 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2226 2277 Butkiewicz Lukasz TJ Sokol Vrbno p/P 2445 2408 0
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Gajdoš Daniel Moravská Slavia Brno 1929 1968 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava 2194 2156 ½
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Hladík Oto TJ Ostrava 2191 2204 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2210 2185 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Krejča Jakub ŠK Zlín 1996 1971 ½
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2226 2277 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 ½
2015/2016 11 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2207 2185 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno\r "A" 2169 2151 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Walowy Bohumír ŠK Karviná "A" 2105 2071 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Hrabal Michal A64 VALOZ Grygov\r 2059 2136 ½
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová "A" 2263 2270 0
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 1
2015/2016 2 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2191 2204 1
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "B" 2226 2277 Šenkýř Martin ŠK Zlín "A" 2154 2165 0
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 Kubica Kamil SK Stonava 2050 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2128 2129 0
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 Urbanski Grzegorz SK Slavia Orlová "D" 2168 2207 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 1990 1946 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2213 2198 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1894 1949 0
2014/2015 10 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Hodovský Jiří ŠK Zlín „A“ 2161 2147 1
2014/2015 9 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 1
2014/2015 8 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 1
2014/2015 6 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Rakús Pavel KVS EKODIVIZE Opava "A" 2187 2174 1
2014/2015 5 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Beil Martin Slavia Kroměříž „A“ 2192 2198 1
2014/2015 3 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 1
2014/2015 1 Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 0
2013/2014 7 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2122 2210 0
2013/2014 6 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Bodický Michal TJ Sokol Klatovy 1943 1971 ½
2013/2014 5 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Vykouk Jan Chess Most 2051 2078 ½
2013/2014 4 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Hollan Martin SK OAZA Praha 1936 2066 0
2013/2014 3 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 1
2013/2014 2 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 0
2013/2014 1 BŠS Frýdek-Místek 2187 2232 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 1
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2187 2232 Podlesný Petr TJ Baník Havířov "C" 1955 1994 1
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2187 2232 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2153 2124 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2187 2232 Koziol Kamil TŽ Třinec "C" 2029 1
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2187 2232 Klus Maciej SK Slavia Orlová "D" 1845 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 2187 2232 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1795 1829 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 0
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 0
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Lednický Martin ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2233 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Hladík Oto TJ Ostrava 2204 2202 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Vlach Karel ŠK Zlín “A“ 2142 2154 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2187 2232 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 1
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Walica Roman SK Slavia Orlová B 1744 1863 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 1
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Říha Jaroslav Chess Most 1996 2109 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2007 1988 ½
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1976 1974 1
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2101 2164 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 2094 2163 0
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 ½
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 ½
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová 2161 0
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 2135 2211 ½
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 2094 2163 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Blahynka Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 ½
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 ½
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny B 2064 0
2012/2013 1 BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 ½
2012/2013 11 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2186 2199 0
2012/2013 10 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Kawulok Marek SK Slavia Orlová “A“ 2057 2095 1
2012/2013 8 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Škaroupka Jiří ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2188 2165 1
2012/2013 7 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Konvička Martin 2222 ŠK Polabiny “B“ 1987 2100 1
2012/2013 5 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Neoral Antonín Tatran Litovel “B“ 2171 2167 1
2012/2013 3 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Lys Josef Šachový klub Karviná “A“ 2158 2150 1
2012/2013 1 Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2202 2213 ½
2012/2013 8 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2136 2196 Sikora-Lerch Jan TJ Vendryně 2188 2175 1
2012/2013 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2136 2196 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2013 2007 0
2012/2013 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2136 2196 Pazdziora Michal SK Stonava 2225 2246 0
2012/2013 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2136 2196 Sobek Jaroslav Inter Petrovice "A" 2283 2283 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1941 1984 1
2011/2012 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 1
2011/2012 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1980 2052 Novotný Stanislav TJ Baník Havířov "C" 1975 1927 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1980 2052 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1995 0
2011/2012 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Spaček Oliver ŠK Staré Město 1907 1779 0
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 1
2011/2012 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Královo Pole 1755 1728 ½
2011/2012 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 Sion David TJ Štefanydes Polička 1778 1929 1
2011/2012 11 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1980 2052 Didi Jan Mittal Ostrava 2009 1997 ½
2011/2012 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1980 2052 Zapletal Jiří Garde Calcio Olomouc 2146 2116 ½
2011/2012 7 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1980 2052 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov 1744 0
2011/2012 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1980 2052 Kadlec Pavel Tatra Kopřivnice 1885 1881 1
2011/2012 5 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1980 2052 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2116 2116 1
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 0
2010/2011 9 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1968 Baran Rostislav Sokol Dobrá 1935 0
2010/2011 6 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1968 Dobeš Luděk TJ VOKD Poruba 2054 0
2010/2011 4 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1968 Bulava Petr Baník Havířov 2075 0
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1779 1
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1997 0
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1968 Chowaniok Pavel TŽ Třinec 1355 1
2009/2010 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1824 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1690 1
2009/2010 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1824 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov 1483 1
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1699 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1581 1
2008/2009 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1699 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1581 1
2007/2008 11 BSS Frydek-Mistek D 1250 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno B 1250 1
2007/2008 10 BSS Frydek-Mistek D 1250 Vražina Petr TJ Tatran Postorna 1100 1
2007/2008 9 BSS Frydek-Mistek D 1250 Tománek Pavel SK Borsice B 1250 ½
2007/2008 8 BSS Frydek-Mistek D 1250 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky B 1100 1
2007/2008 3 BSS Frydek-Mistek D 1250 Pečinka Ondřej BSS Frydek-Mistek C 1301 0
2007/2008 2 BSS Frydek-Mistek D 1250 Čáp Šimon SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 1
2007/2008 1 BSS Frydek-Mistek D 1250 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 0