Hráč Fojtík Vlastislav

Fojtík Vlastislav

User Pic
Jméno: Fojtík Vlastislav
Oddíl: ŠO Jiskra Rýmařov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1994
Elo mezinárodní: 2002
ID: 719
FIDE ID: 312290
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠO Jiskra Rýmařov 2010 2006 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov B 1894 1951 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Jiskra Rýmařov 2019 2006 Havel Kristián Slezan Opava C 1714 1784 1 soutěž
2019/2020 4 ŠO Jiskra Rýmařov 2014 1999 Richter Ivan TJ Lokomotiva Krnov B 1863 1790 1 soutěž
2019/2020 2 ŠO Jiskra Rýmařov 2014 1999 Kučeja Pavel SK Kravaře 1747 1763 1 soutěž
2019/2020 11 Sokol Vrbno pod P. 2004 2006 Bělačík Jan ŠK Karviná 1916 1898 ½ soutěž
2019/2020 10 Sokol Vrbno pod P. 2004 2006 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel 2026 2020 ½ soutěž
2019/2020 9 Sokol Vrbno pod P. 2010 2006 Štefaník Marek TJ Ostrava "B" 1909 1857 1 soutěž
2019/2020 7 Sokol Vrbno pod P. 2019 2006 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov 1970 1976 0 soutěž
2019/2020 5 Sokol Vrbno pod P. 2028 1999 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1857 1955 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Vrbno pod P. 2014 1999 Mičulka David ŠK Slavoj Poruba "C" 2045 2030 1 soutěž
2018/2019 11 Sokol Vrbno pod P. 2005 2009 Chrostek Lukáš Slavoj Poruba "C" 1902 1898 1 soutěž
2018/2019 10 Sokol Vrbno pod P. 2005 2009 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2067 2073 ½ soutěž
2018/2019 6 Sokol Vrbno pod P. 2027 2009 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2151 2159 0 soutěž
2018/2019 5 Sokol Vrbno pod P. 2028 2015 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2169 2115 0 soutěž
2018/2019 3 Sokol Vrbno pod P. 2040 2015 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2149 2136 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Vrbno pod P. 2040 2015 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2228 2216 0 soutěž
2017/2018 9 SK Jiskra Rýmařov 2021 2008 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava A 1921 1979 1 soutěž
2017/2018 2 SK Jiskra Rýmařov 2022 2008 Vlachopulos Georgis TJ Lokomotiva Krnov 1840 1857 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2166 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Letovanec Petr TŽ Třinec "B" 1758 1776 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2098 2111 0 soutěž
2017/2018 6 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Válek Milan TJ Sokol Dobrá „A“ 2017 1965 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná 2129 2144 0 soutěž
2017/2018 3 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Šobáň Jaroslav AŠK DA Olomouc "A" 2095 2093 ½ soutěž
2017/2018 1 TJ Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "A" 2112 2053 ½ soutěž
2016/2017 11 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Havelka Ondřej Sokol Dobrá 1911 1863 0 soutěž
2016/2017 10 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Canibal Jaromír Šachový klub Karviná 1780 1760 1 soutěž
2016/2017 8 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Kawulok Marek Slavoj Český Těšín 2142 2153 0 soutěž
2016/2017 7 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Novák Jiří SK Slavia Orlová 1947 1993 0 soutěž
2016/2017 6 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba "B" 2077 2068 ½ soutěž
2016/2017 5 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov 1983 1993 0 soutěž
2016/2017 4 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2011 2021 1 soutěž
2016/2017 2 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Krejčí Jan Tatran Litovel "B" 2134 2146 ½ soutěž
2016/2017 1 Sokol Vrbno p/P 2104 2042 Vicenec Roman TJ Sokol Velké Losiny 2041 2018 ½ soutěž
2015/2016 11 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 1 soutěž
2015/2016 10 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1942 1961 ½ soutěž
2015/2016 9 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 1881 1813 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Dobeš Luděk Slavoj Poruba "C" 2012 2001 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Bulawa Marek Baník Havířov "B" 1956 1963 ½ soutěž
2015/2016 5 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Gruszka Aleš SK Slavie Orlová "C" 1665 1692 1 soutěž
2015/2016 4 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2160 2146 ½ soutěž
2015/2016 3 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Wanot Aleš SK Slavia Orlová "B" 1915 1887 ½ soutěž
2015/2016 2 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Sovadina Jiří Slezan Opava "B" 1992 1999 ½ soutěž
2015/2016 1 Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1922 1947 1 soutěž
2014/2015 2 Jiskra Rýmařov 2116 2031 Kovář Karel ŠK Bruntál "B" 1905 ½ soutěž
2014/2015 11 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 1979 1974 1 soutěž
2014/2015 10 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 0 soutěž
2014/2015 9 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Lorenz Bohumír Orel Opava "A" 1904 1931 1 soutěž
2014/2015 8 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1927 1950 ½ soutěž
2014/2015 7 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2017 1995 1 soutěž
2014/2015 6 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1948 1953 1 soutěž
2014/2015 4 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2071 2042 0 soutěž
2014/2015 3 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 2018 2033 1 soutěž
2014/2015 2 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1927 1922 0 soutěž
2014/2015 1 Sokol Vrbno p/P 2116 2031 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1870 1871 1 soutěž
2013/2014 7 Jiskra Rýmařov 2133 2023 Hába Ivan TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1631 ½ soutěž
2013/2014 2 Jiskra Rýmařov 2133 2023 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "C" 1618 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Kovář Oldřich Labortech Ostrava "B" 2020 1984 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1670 1677 0 soutěž
2013/2014 9 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Švec Vlastimil ŠK TP Hrabyně "A" 1907 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Novák Jiří SK Slavia Orlová "C" 1869 2019 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 1685 1761 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1997 1991 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 1626 1713 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2009 2014 ½ soutěž
2012/2013 9 Jiskra Rýmařov 2133 2012 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1662 1852 1 soutěž
2012/2013 8 Jiskra Rýmařov 2133 2012 Wagner Karel TJ Granitol M. Beroun 1711 1 soutěž
2012/2013 4 Jiskra Rýmařov 2133 2012 Velecký Ludvík TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1730 1 soutěž
2012/2013 3 Jiskra Rýmařov 2133 2012 Wagner Karel TJ Granitol M. Beroun 1711 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1883 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Martinek Petr Orel Opava "B" 1928 ½ soutěž
2011/2012 8 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Hrbáček Miroslav TJ Město Albrechtice "B" 1990 1952 ½ soutěž
2011/2012 7 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Toman David ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1815 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Olšar Robin Slezan Opava "C" 1995 1993 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Kárník Pavel Slavoj Bruntál "A" 2255 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1861 1890 1 soutěž
2011/2012 3 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Husar Ivo TJ Sokol Háj ve Slezsku 1845 1 soutěž
2011/2012 2 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 1998 2027 ½ soutěž
2011/2012 1 TJ Jiskra Rýmařov 2015 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně "A" 2105 2082 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Olšar Robin Slezan Opava "C" 2016 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov 2031 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Klobouk Jiří TJ SK Kravaře 1880 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Máj Svatopluk TJ Sokol Vrbno p/P 2017 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Byma Pavel TJ Sokol Háj ve Slezsku 1998 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1957 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1936 1 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1753 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Rýmařov 1982 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2075 1 soutěž
2009/2010 11 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Záleský Karel Slezan Opava "C" 2072 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Křefký Manfréd ŠK GOBE Píšť 1799 0 soutěž
2009/2010 8 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Trojek Petr Sokol Háj ve Slezsku 2221 0 soutěž
2009/2010 7 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Krupa Radim MSA Dolní Benešov "D" 1963 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Pavera Vít TJ Vítkov 1881 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Máj Svatopluk Sokol Vrbno p/P 2027 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1914 0 soutěž
2009/2010 3 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Weczerek Marek TJ SK Kravaře 2046 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Lorenz Bohumír Orel Opava 1966 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠO Jiskra Rýmařov 2008 Polách Jiří Lokomotiva Krnov 2079 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Lokomotiva Krnov "B" 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Jaroš Bohumil ŠK TP Hrabyně 1936 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1884 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Malinovský Petr Lokomotiva Krnov "A" 2062 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Körber Antonín ŠO TJ Vítkov 1869 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1987 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Rýmařov 2010 Solný Michal ŠK West 1999 Opava "A" 1906 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Rýmařov 2017 Kozák Lubomír Slezský šachový klub Opava ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Rýmařov 2017 Klein Antonín Slezan Opava "C" 1797 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Rýmařov 2017 Ludwig Petr TJ Slavoj Bruntál "B" 1969 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Rýmařov 2017 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1836 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Rýmařov 2017 Montág Petr ŠK West 1999 Opava "B" 1666 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Jiskra Rýmařov 2031 Pán Vladimír TJ Slavoj Bruntál "B" 2032 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Jiskra Rýmařov 2031 Vaněk Ladislav TJ Břidličná 2027 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Rýmařov 2031 Solný Michal ŠK West 1999 Opava 1910 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Rýmařov 2031 Židek Václav ŠK TP Hrabyně 2037 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Rýmařov 2031 Lorenz Bohumír Slezský šachový klub Opava 1933 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Rýmařov 2031 Hošek Stanislav ŠK u Freda Darkovičky 1956 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Dabrowski Jaroslaw TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2056 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1927 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Pán Vladimír TJ Břidličná 2014 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Čempel Jaroslav TJ Sokol Jakartovice 2250 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Hromada Jan Slezan Opava "C" 2026 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Milián Milan TJ Slavoj Bruntál "B" 1929 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Pavlíček Bohumil TJ Slavoj Bruntál "C" 1676 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Otruba Pavel VMS Sosnová - Lichnov 2017 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Lorenz Bohumír Slezský šachový klub Opava 1920 0 soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Martinek Petr ŠK West 1999 Opava 1832 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2038 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Búran Robert Loko Krnov A 2091 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Michenka Jozef Ritmus Ostrava 2350 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Janyška Pavel TJ Břidličná A 2060 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Jiskra Rýmařov 2066 Fiřt Stanislav IPM COLOR Ostrava 2355 0 soutěž
2004/2005 7 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Vysoglad Petr ŠK Frýdek Místek C 2110 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Benda Aleš TJ Mořkov A 2158 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Bolacký Jiří Slavoj Poruba B 2267 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Vrátný Radim ŠK Svinov A 2206 0 soutěž
2004/2005 3 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Weissmann Lukáš TJ Sokol Dobrá B 2169 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Szotek Josef TJ Jakl Karviná B 2029 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Jiskra Rýmařov 2111 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice 1920 0 soutěž
2003/2004 11 Jiskra Rýmařov 2055 Kašný Pavel SŠK Opava 1983 ½ soutěž
2003/2004 10 Jiskra Rýmařov 2055 Hovůrek Gerhard MSA Dol.Benešov C 1907 ½ soutěž
2003/2004 9 Jiskra Rýmařov 2055 Čempel Jaroslav Sokol Jakartovice 2247 ½ soutěž
2003/2004 8 Jiskra Rýmařov 2055 Škovroň Josef Sokol Vrbno p.Prad 1731 ½ soutěž
2003/2004 7 Jiskra Rýmařov 2055 Magál Ladislav Lokomotiva Krnov B 1615 1 soutěž
2003/2004 6 Jiskra Rýmařov 2055 Pán Vladimír TJ Břidličná B 2101 ½ soutěž
2003/2004 5 Jiskra Rýmařov 2055 Pospíšil Miroslav Granitol M.Beroun 1530 1 soutěž
2003/2004 4 Jiskra Rýmařov 2055 Novák Bořivoj Slezan Opava D 1809 1 soutěž
2003/2004 3 Jiskra Rýmařov 2055 Dihel Karel MSA Dol.Benešov D 1869 ½ soutěž
2003/2004 2 Jiskra Rýmařov 2055 Krejcar Robert Slavoj Bruntál B 1779 1 soutěž
2003/2004 1 Jiskra Rýmařov 2055 Solný Michal WEST 1999 Opava B 1873 1 soutěž