Hráč Sluka Radek

Sluka Radek

User Pic
Jméno: Sluka Radek
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2319
Elo mezinárodní: 2314
ID: 111
FIDE ID: 305456
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 Moravska Slavia Brno 2312 2318 Babula Vlastimil 1. Novoborsky SK 2546 2516 0
2018/2019 11 A64 PROCLIENT Grygov 2321 2318 Bělunek Vladimír Zbrojovka Vsetín 2205 2216 0
2018/2019 10 A64 PROCLIENT Grygov 2321 2318 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2163 2132 1
2018/2019 9 A64 PROCLIENT Grygov 2313 2318 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1957 1980 1
2018/2019 8 A64 PROCLIENT Grygov 2313 2318 Sremaňák Slavomír SK Podlužan Prušánky z.s. 2144 0 1
2018/2019 7 A64 PROCLIENT Grygov 2312 2318 Londin Šimon SK Prostějov 2116 2127 1
2018/2019 5 A64 PROCLIENT Grygov 2315 2316 Blatný Pavel ŠK GARDE Lipovec 2328 2406 ½
2018/2019 4 A64 PROCLIENT Grygov 2315 2316 Krejča Jakub ŠK Zlín 2170 2149 ½
2018/2019 1 A64 PROCLIENT Grygov 2308 2316 Beil Martin ŠO Kunovice 2187 2227 1
2017/2018 9 Agentura 64 Grygov 2307 2332 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2314 2321 1
2017/2018 8 Agentura 64 Grygov 2315 2332 Šklíba Martin Lokomotiva Brno A 2277 2263 0
2017/2018 11 Moravska Slavia Brno 2317 2332 Sodoma Jan SK Zikuda Turnov 2350 2349 0
2017/2018 8 Moravska Slavia Brno 2315 2332 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2337 2295 ½
2017/2018 7 Moravska Slavia Brno 2315 2332 Biolek Richard Labortech Ostrava 2408 2401 ½
2017/2018 6 Moravska Slavia Brno 2327 2332 Kovář Vojtěch Unichess 2267 2266 0
2017/2018 4 Moravska Slavia Brno 2307 2332 Strašil Pavel Tatran Litovel 2032 2065 1
2017/2018 3 Moravska Slavia Brno 2307 2332 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2404 2413 0
2017/2018 2 Moravska Slavia Brno 2307 2332 Worek Joanna SK mesta Lysa nad Labem 2282 2315 ½
2016/2017 11 Agentura 64 Grygov 2343 2319 Novotný Josef Region Panda 2113 2106 1
2016/2017 10 Agentura 64 Grygov 2343 2319 Krejča Jakub ŠK Zlín 1996 1971 1
2016/2017 9 Agentura 64 Grygov 2343 2319 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2329 2342 ½
2016/2017 8 Agentura 64 Grygov 2343 2319 Holemář David Moravská Slavia Brno 2295 2269 1
2016/2017 5 Agentura 64 Grygov 2343 2319 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2213 2211 1
2016/2017 3 Agentura 64 Grygov 2343 2319 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 0
2015/2016 11 A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 Růžička Petr TJ Ostrava "A" 2210 2275 ½
2015/2016 10 A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 Rubal Adam ŠK Zlín "A" 2310 2295 1
2015/2016 8 A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2159 2144 ½
2015/2016 5 A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2262 2237 ½
2015/2016 2 A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 0
2015/2016 1 A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 0
2015/2016 10 A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2233 2228 ½
2015/2016 9 A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2355 2341 ½
2015/2016 8 A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 Závůrka Roman SK Prostějov 2164 2173 1
2015/2016 6 A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2351 1
2015/2016 5 A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 Buchníček Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2312 2302 ½
2015/2016 4 A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 1
2014/2015 11 Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2155 2163 ½
2014/2015 9 Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 Sosna Jan ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 0
2014/2015 7 Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 1
2014/2015 6 Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 Lanč Alois Slavia Kroměříž „A“ 2344 2403 0
2014/2015 4 Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 1
2014/2015 3 Agentura 64 Grygov „A“ 2319 2332 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2265 2265 1
2014/2015 10 Spartak Uherský Brod 2319 2332 Mikulčík Ladislav Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 2245 2198 ½
2014/2015 5 Spartak Uherský Brod 2319 2332 Rafaja Marek ŠK Holešov A 2007 2037 ½
2014/2015 11 Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2282 2256 ½
2014/2015 10 Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 Vaněk Ladislav Tatran Litovel "B" 2184 2184 1
2014/2015 9 Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 Szwed Jacek ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2375 1
2014/2015 7 Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 Marek Matyáš SK Slavia Orlová "B" 2200 2240 1
2014/2015 6 Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 Neděla Vlastimil TJ Slovan Havířov 2312 2308 ½
2014/2015 4 Agentura 64 Grygov "B" 2319 2332 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2336 ½
2013/2014 8 Spartak Uherský Brod 2291 2310 Symerský Petr TJ Dolní Němčí A 2134 2126 1
2013/2014 5 Spartak Uherský Brod 2291 2310 Staňa Marek TJ Vlčnov A 1942 2015 1
2013/2014 11 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 Čempel Jaroslav Baník Havířov "A" 2188 2177 1
2013/2014 9 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 Václavík Martin TJ VOKD Poruba 2173 2173 1
2013/2014 7 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2172 1000 1
2013/2014 4 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2219 2211 1
2013/2014 2 A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2291 2310 Matras-Clement Agnieszka TŽ Třinec "B" 2245 ½
2013/2014 9 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 0
2013/2014 7 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 0
2013/2014 6 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Polák Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2503 2507 0
2013/2014 5 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2589 2546 0
2013/2014 4 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Walek Milan TŽ Třinec 2353 2351 1
2013/2014 2 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2351 2339 1
2013/2014 1 A64 VALOZ Grygov 2291 2310 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2449 2460 0
2012/2013 11 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel “B“ 2397 2408 0
2012/2013 10 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Vrána František ŠK Staré Město “A“ 2282 2279 1
2012/2013 9 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Poloch Petr Šachový klub Karviná “A“ 2290 2253 ½
2012/2013 7 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 1
2012/2013 6 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2306 2311 ½
2012/2013 3 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2352 2321 ½
2012/2013 2 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Pecha Tomáš Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2210 2228 1
2012/2013 1 A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2292 2296 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2333 2332 ½
2012/2013 11 A64 VALOZ Grygov 2292 2296 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 0
2012/2013 9 A64 VALOZ Grygov 2292 2296 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 0
2012/2013 8 A64 VALOZ Grygov 2292 2296 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2387 2387 ½
2012/2013 7 A64 VALOZ Grygov 2292 2296 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2359 2366 1
2012/2013 4 A64 VALOZ Grygov 2292 2296 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2356 2348 ½
2011/2012 10 A64 Grygov B 2276 2282 Langner Ladislav TŽ Třinec 2350 2336 0
2011/2012 9 A64 Grygov B 2276 2282 Kuboš Rostislav Slavia Orlová 2227 2207 1
2011/2012 7 A64 Grygov B 2276 2282 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2286 2282 1
2011/2012 6 A64 Grygov B 2276 2282 Kubíček Antonín Tatran Litovel B 2255 2252 1
2011/2012 5 A64 Grygov B 2276 2282 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město 2264 2261 ½
2011/2012 3 A64 Grygov B 2276 2282 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 0
2011/2012 2 A64 Grygov B 2276 2282 Krčál Michal ŠK Zlín B 2130 2129 1
2011/2012 1 A64 Grygov B 2276 2282 Lys Josef Šachový klub Karviná 2184 2213 1
2011/2012 10 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2319 2355 ½
2011/2012 9 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Pecha Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2239 2253 ½
2011/2012 8 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Lys Josef Sokol Dobrá 2184 2213 1
2011/2012 7 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2285 2283 ½
2011/2012 6 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Szczepkowska-Horowska Karina TŽ Třinec 2353 2303 0
2011/2012 2 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Tomeček Jan Baník Havířov A 2201 2216 ½
2011/2012 1 Garde Calcio Olomouc 2276 2282 Langner Ladislav TJ Slovan Havířov 2350 2336 ½
2010/2011 10 A64 Grygov B 2275 Caletka Radomír Slavoj Ostrava - Poruba 2306 ½
2010/2011 7 A64 Grygov B 2275 Olšar Jaroslav Jakl Karvina 2266 1
2010/2011 5 A64 Grygov B 2275 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2170 1
2010/2011 3 A64 Grygov B 2275 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 ½
2010/2011 2 A64 Grygov B 2275 Přidal Ondřej SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2247 1
2010/2011 11 A64 VALOZ Grygov 2275 Mazur Štefan ŠK Zlín 2388 0
2009/2010 8 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Pavelek Tomáš BŠŠ FM B 1960 1
2009/2010 7 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Rakús Pavel ŠK MSA Dolní Benešov A 2084 ½
2009/2010 6 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 ½
2009/2010 5 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec C 2053 1
2009/2010 4 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 0
2009/2010 3 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Kubín Petr Zbrojovka Vsetín 2091 1
2009/2010 2 A64 PROCLIENT Grygov B 2278 Podlesný Pavel Baník Havířov 2127 ½
2009/2010 10 A64 VALOZ Grygov 2278 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2433 0
2009/2010 9 A64 VALOZ Grygov 2278 Sikora Jan TŽ Třinec 2249 ½
2009/2010 6 A64 VALOZ Grygov 2278 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2423 1
2009/2010 5 A64 VALOZ Grygov 2278 Pacl Václav ŠK Geofin Ostrava 2275 ½
2009/2010 3 A64 VALOZ Grygov 2278 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2291 ½
2008/2009 11 A64 VALOZ Grygov 2298 Němcová Kateřina BŠŠ Frýdek-Místek 2369 ½
2008/2009 10 A64 VALOZ Grygov 2298 Krajina Aleš ŠK GEOFIN Ostrava 2236 1
2008/2009 7 A64 VALOZ Grygov 2298 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov 2175 ½
2008/2009 5 A64 VALOZ Grygov 2298 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2394 0
2008/2009 4 A64 VALOZ Grygov 2298 Bernard Borek RC Sport Pardubice 2316 ½
2008/2009 3 A64 VALOZ Grygov 2298 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 0
2008/2009 2 A64 VALOZ Grygov 2298 Sikora Jan TŽ Třinec A 2241 ½
2007/2008 11 A64 VALOZ Grygov 2349 Kleberc Karel Labortech-Geofin Ostrava 2287 ½
2007/2008 10 A64 VALOZ Grygov 2349 Růžička Petr TŽ Třinec 2267 ½
2007/2008 9 A64 VALOZ Grygov 2349 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2410 ½
2007/2008 8 A64 VALOZ Grygov 2349 Špaček Petr ŠK Zikuda Turnov 2413 0
2007/2008 6 A64 VALOZ Grygov 2349 Stehno Pavel RC Sport Pardubice 2322 0
2007/2008 5 A64 VALOZ Grygov 2349 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 ½
2007/2008 4 A64 VALOZ Grygov 2349 Sosna Jan ŠK Zlín 2352 1
2007/2008 3 A64 VALOZ Grygov 2349 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2355 0
2007/2008 2 A64 VALOZ Grygov 2349 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 1
2007/2008 1 A64 VALOZ Grygov 2349 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 1
2006/2007 10 ŠK Staré Město 2331 Nehybka Jiří Orel Ořechov "A" 2214 1
2006/2007 9 ŠK Staré Město 2331 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město 2331 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město 2331 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2297 1
2006/2007 6 ŠK Staré Město 2331 Berezjuk Sergej Tatran Litovel "A" 2450 1
2006/2007 5 ŠK Staré Město 2331 Bernášek Jan ŠK Duras Brno "A" 2476 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město 2331 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 ½
2006/2007 11 A64 Valoz Grygov 2331 Michálek Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2362 1
2006/2007 10 A64 Valoz Grygov 2331 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 0
2006/2007 9 A64 Valoz Grygov 2331 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2426 ½
2006/2007 8 A64 Valoz Grygov 2331 Stratil Ladislav TJ Zikuda Turnov 2393 1
2006/2007 7 A64 Valoz Grygov 2331 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2224 0
2006/2007 6 A64 Valoz Grygov 2331 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2307 1
2006/2007 5 A64 Valoz Grygov 2331 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2425 0
2006/2007 4 A64 Valoz Grygov 2331 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2368 0
2006/2007 3 A64 Valoz Grygov 2331 Babula Milan TJ TŽ Třinec 2314 ½
2006/2007 2 A64 Valoz Grygov 2331 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2306 ½
2006/2007 1 A64 Valoz Grygov 2331 Hába Zdeněk ŠK Sokol Vyšehrad 2207 ½
2005/2006 11 ŠK Staré Město "A" 2332 Karpilovsky Oleg ŠK DURAS Brno "A" ½
2005/2006 7 ŠK Staré Město "A" 2332 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "A" 2240 0
2005/2006 10 A64 Hagemann Opava 2332 Walek Milan TŽ Třinec 2374 1
2005/2006 9 A64 Hagemann Opava 2332 Votava Jan Bauset Pardubice 2545 0
2005/2006 8 A64 Hagemann Opava 2332 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2308 1
2005/2006 6 A64 Hagemann Opava 2332 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 0
2005/2006 2 A64 Hagemann Opava 2332 Příborský Jan Sokol Plzeň Ingem 2307 1
2005/2006 1 A64 Hagemann Opava 2332 Plešek Jiří TJ Pankrác 2160 1
2004/2005 7 A64 Mipap Grygov B 2334 Petrželka Josef SK Boršice 0
2004/2005 6 A64 Mipap Grygov B 2334 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2116 1
2004/2005 5 A64 Mipap Grygov B 2334 Pecina Michal Slavia Kroměříž C 2194 0
2004/2005 3 A64 Mipap Grygov B 2334 Sabol Marian TJ Lanškroun 2347 ½
2004/2005 1 A64 Mipap Grygov B 2334 Bělunek Vladimír ŠK Zbrojovka Vsetín 2275 1
2004/2005 11 SC A64 Grygov 2334 Černoušek Lukáš Sokol Kolín-Abner 2343 0
2004/2005 10 SC A64 Grygov 2334 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov 2351 0
2004/2005 9 SC A64 Grygov 2334 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2499 ½
2004/2005 8 SC A64 Grygov 2334 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2547 0
2004/2005 7 SC A64 Grygov 2334 Antoniewski Rafal Loko Brno-Slezan 2480 ½
2004/2005 6 SC A64 Grygov 2334 Walek Milan TŽ Třinec 2389 ½
2004/2005 5 SC A64 Grygov 2334 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2421 ½
2004/2005 4 SC A64 Grygov 2334 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2381 ½
2004/2005 3 SC A64 Grygov 2334 Mudrák Josef Slavoj Ostrava 2318 1
2004/2005 2 SC A64 Grygov 2334 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2442 ½
2004/2005 1 SC A64 Grygov 2334 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 0
2003/2004 10 ŠK Staré Město 2371 Kuba Jindřich Slezan Opava 2170 1
2003/2004 8 ŠK Staré Město 2371 Dittrich Pavel TJ Náměšť n/Osl. 2182 1
2003/2004 6 ŠK Staré Město 2371 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba 2363 0
2003/2004 4 ŠK Staré Město 2371 Hladík Oto TJ NH Ostrava 2222 0
2003/2004 3 ŠK Staré Město 2371 Frolík Martin Slavia Orlová 2262 ½
2003/2004 2 ŠK Staré Město 2371 Hladík Josef Garde Brno 2200 ½
2003/2004 1 ŠK Staré Město 2371 Blümel Otto TJ Uherský Ostroh 2215 0
2003/2004 11 SC A64 Grygov 2371 Pisk Petr Bauset Pardubice 2322 ½
2003/2004 10 SC A64 Grygov 2371 Kačírek Petr Slavia Hr.Králové 2304 1
2003/2004 9 SC A64 Grygov 2371 Možný Miloš Visus Vyšehrad 2364 1
2003/2004 8 SC A64 Grygov 2371 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2455 ½
2003/2004 7 SC A64 Grygov 2371 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 1
2003/2004 6 SC A64 Grygov 2371 Karlík Vladimír TJ Jakl Karviná 2296 0
2003/2004 5 SC A64 Grygov 2371 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2423 0
2003/2004 4 SC A64 Grygov 2371 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2363 1
2003/2004 3 SC A64 Grygov 2371 Cvek Robert Hagemann Opava 2467 0
2003/2004 2 SC A64 Grygov 2371 Báňas Ján Sokol Kolín 2369 0
2003/2004 1 SC A64 Grygov 2371 Vávra Pavel Sokol Plzeň Ingem 2374 ½