Hráč Čáp Šimon

Čáp Šimon

User Pic
Jméno: Čáp Šimon
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1803
Elo mezinárodní: 1821
ID: 34180
FIDE ID: 375276
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava-Jih A 1801 1796 Kubelka Martin TJ Fulnek 1871 1867 1
2018/2019 10 ŠK Ostrava-Jih A 1801 1796 Hanko František TJ Mořkov A 1720 1717 1
2018/2019 9 ŠK Ostrava-Jih A 1789 1796 Vašek Vladimír ŠK Šenov B 1938 1927 ½
2018/2019 8 ŠK Ostrava-Jih A 1789 1796 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm 1735 1800 1
2018/2019 7 ŠK Ostrava-Jih A 1787 1796 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1438 1467 1
2018/2019 4 ŠK Ostrava-Jih A 1798 1818 Kondula Dominik ŠK Slavoj Poruba E 1758 1788 0
2018/2019 2 ŠK Ostrava-Jih A 1804 1818 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín A 1966 1954 0
2018/2019 1 ŠK Ostrava-Jih A 1816 1818 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1742 1740 0
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1816 1818 Pětroš Vojtěch ŠK Slavoj Poruba F 0 1536 0
2017/2018 11 TJ VOKD Poruba 1807 1823 Tománek Marek ŠK Petřvald 1785 1880 1
2017/2018 10 TJ VOKD Poruba 1814 1823 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín A 1928 1929 0
2017/2018 9 TJ VOKD Poruba 1828 1823 Černoch Petr TJ Mořkov A 1741 1820 ½
2017/2018 8 TJ VOKD Poruba 1828 1823 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1760 1789 0
2017/2018 6 TJ VOKD Poruba 1824 1823 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1604 1682 1
2017/2018 5 TJ VOKD Poruba 1814 1823 Václavík David ŠK Slavoj Poruba D 2031 2043 0
2017/2018 4 TJ VOKD Poruba 1814 1823 Čížek Petr ŠK Šenov B 1818 1866 1
2017/2018 3 TJ VOKD Poruba 1814 1823 Týn Ondřej TJ Ostrava D 1863 1883 0
2017/2018 1 TJ VOKD Poruba 1824 1824 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1499 1710 1
2015/2016 11 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Balon René SK Petřvald 1731 1747 1
2015/2016 10 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Georgiu Dimitri TJ Frenštát p/R "A" 1751 1685 1
2015/2016 9 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 0
2015/2016 8 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1555 1802 1
2015/2016 7 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1906 1905 0
2015/2016 6 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1828 1853 0
2015/2016 5 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Jarolím Jan Slavoj Poruba "D" 1945 1947 1
2015/2016 4 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1894 1898 1
2015/2016 3 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 1
2015/2016 2 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Čížek Petr ŠK Šenov "B" 1906 1916 0
2015/2016 1 TJ VOKD Poruba 1791 1800 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1785 1800 ½
2014/2015 11 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Malina Roman Slavoj Poruba "D" 1605 1
2014/2015 10 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Literák Jaromír TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1647 1
2014/2015 9 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1844 1813 1
2014/2015 8 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Píša Lubomír TJ Studénka 1656 1656 ½
2014/2015 7 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1754 1
2014/2015 6 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 1
2014/2015 5 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Zinglar David ŠK Hošťalkovice "A" 2040 1988 ½
2014/2015 4 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Nešpor Ivan ŠK Šenov "A" 1703 1770 1
2014/2015 3 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Fabík Jan TJ Mořkov "A" 1630 0
2014/2015 2 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1721 1729 0
2014/2015 1 TJ VOKD Poruba "C" 1641 1698 Bárta Lumír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1324 1
2013/2014 8 VOKD Poruba "C" 1660 1702 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2009 2014 0
2013/2014 7 VOKD Poruba "C" 1660 1702 Šerek Ondřej TJ Fulnek "A" 1000 1
2013/2014 6 VOKD Poruba "C" 1660 1702 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1920 1923 0
2013/2014 5 VOKD Poruba "C" 1660 1702 Mesiarik Rudolf T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2157 2150 0
2013/2014 4 VOKD Poruba "C" 1660 1702 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1838 1827 0
2013/2014 3 VOKD Poruba "C" 1660 1702 Černoch Petr TJ Mořkov "A" 1662 1
2012/2013 11 VOKD Poruba "D" 1619 Vaněk Jiří Sokol Polanka n./O 1722 1
2012/2013 10 VOKD Poruba "D" 1619 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1928 1915 0
2012/2013 9 VOKD Poruba "D" 1619 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1754 1
2012/2013 7 VOKD Poruba "D" 1619 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "C" 1611 1671 1
2012/2013 6 VOKD Poruba "D" 1619 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "C" 1741 1
2012/2013 5 VOKD Poruba "D" 1619 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava 1720 ½
2012/2013 4 VOKD Poruba "D" 1619 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1718 ½
2012/2013 3 VOKD Poruba "D" 1619 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava "A" 1758 ½
2012/2013 9 VOKD Poruba "C" 1619 Kaša Martin ŠK Petřvald "A" 1787 1
2012/2013 5 VOKD Poruba "C" 1619 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1940 1963 ½
2012/2013 2 VOKD Poruba "C" 1619 Georgiu Dimitri T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1697 0
2012/2013 11 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Mrkus František ŠK Staré Město 1701 1816 ½
2012/2013 10 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 9 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Svoboda Filip KME-DDM Kuřim 1332 ½
2012/2013 8 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1495 1490 1
2012/2013 7 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1539 1735 1
2012/2013 6 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Lukaštík Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1668 0
2012/2013 5 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Mrajca Miroslav TŽ Třinec 1000 1
2012/2013 4 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1802 1904 0
2012/2013 3 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Šrámek Ondřej SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 1
2012/2013 2 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1685 1701 0
2012/2013 1 Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 Buriánek Michal Rošáda Prostějov 1646 0
2011/2012 11 VOKD Poruba ,,D" 1582 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava,,A" 1446 1519 1
2011/2012 10 VOKD Poruba ,,D" 1582 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1738 1
2011/2012 9 VOKD Poruba ,,D" 1582 Kolář Luboš Sokol Polanka n./O 1617 0
2011/2012 8 VOKD Poruba ,,D" 1582 Broskevič Lumír Šk Šenov,,B" 1822 1789 0
2011/2012 6 VOKD Poruba ,,D" 1582 Randýsek Jindřich HTJ Odra Ostrava 1670 ½
2011/2012 5 VOKD Poruba ,,D" 1582 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava ,,B" 1728 ½
2011/2012 4 VOKD Poruba ,,D" 1582 Ludvová Marie Sokol Vítkovice 1527 1
2011/2012 2 VOKD Poruba ,,D" 1582 Hlaváček Ladislav Mariánské Hory ,,C" 1610 0
2011/2012 1 VOKD Poruba ,,D" 1582 Tyleček Svatopluk Slavoj Poruba,,C" 1599 1
2010/2011 6 VOKD Poruba 1652 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory E 1663 ½
2010/2011 5 VOKD Poruba 1652 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava C 1692 0
2010/2011 4 VOKD Poruba 1652 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B 1644 0
2010/2011 3 VOKD Poruba 1652 Koki Jan TJ Mariánské Hory D 1508 0
2010/2011 2 VOKD Poruba 1652 Nedvídek Jiří Sokol Polanka 1552 1
2010/2011 1 VOKD Poruba 1652 Hruška Stanislav ŠK Šenov 1562 0
2009/2010 11 VOKD Poruba B 1461 Literák Jaromír TJ Frenštát 1592 1
2009/2010 9 VOKD Poruba F 1461 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava 1857 0
2009/2010 8 VOKD Poruba F 1461 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory F 1694 1
2009/2010 7 VOKD Poruba F 1461 Štrba Lukáš Mittal Ostrava 1570 ½
2009/2010 6 VOKD Poruba F 1461 Witos Jindřich Sokol Polanka n/O 1509 1
2009/2010 5 VOKD Poruba F 1461 Ludvová Marie Sokol Vítkovice B 1512 0
2009/2010 4 VOKD Poruba F 1461 Sklenář Josef TJ Mariánské Hory G 1585 1
2009/2010 3 VOKD Poruba F 1461 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1969 0
2009/2010 2 VOKD Poruba F 1461 Viliams Aleš Dynamo DP Ostrava 1742 ½
2009/2010 1 VOKD Poruba F 1461 Pokorný Bohumil ŠK Šenov 1577 1
2009/2010 9 VOKD Poruba E 1461 Štrba Lukáš Mittal Ostrava E 1570 ½
2009/2010 8 VOKD Poruba E 1461 Randýsek Jindřich HTJ Odra Ostrava A 1628 0
2009/2010 7 VOKD Poruba E 1461 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava B 1747 0
2009/2010 6 VOKD Poruba E 1461 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory C 1649 1
2009/2010 5 VOKD Poruba E 1461 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice 1563 0
2009/2010 4 VOKD Poruba E 1461 Schoffer Martin ŠK Šenov B 1670 ½
2009/2010 2 VOKD Poruba E 1461 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava A 1684 1
2009/2010 1 VOKD Poruba E 1461 Halámka Václav Slovan Ostrava A 1703 ½
2008/2009 11 SO TJ VOKD Poruba 1386 Krejčí David SK Lokomotiva Brno "C" 1533 0
2008/2009 10 SO TJ VOKD Poruba 1386 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 0
2008/2009 7 SO TJ VOKD Poruba 1386 Tomečková Aneta TJ Sokol Postoupky 1650 0
2008/2009 6 SO TJ VOKD Poruba 1386 Dobeš Vojtěch SK Stare Mesto "A" 1848 0
2008/2009 5 SO TJ VOKD Poruba 1386 Lessy Tomáš SK Stare Mesto "B" 1359 0
2008/2009 4 SO TJ VOKD Poruba 1386 Premus Jan ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1955 0
2008/2009 3 SO TJ VOKD Poruba 1386 Kawulok Marek TZ Trinec 1911 0
2008/2009 2 SO TJ VOKD Poruba 1386 Hemzal Martin TJ Tatran Postorna 1378 1
2008/2009 1 SO TJ VOKD Poruba 1386 Jodl Daniel SK Rošáda Prostějov 1640 0
2008/2009 10 VOKD Poruba 1386 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "A" 1848 0
2008/2009 9 VOKD Poruba 1386 Ostertag Karel Sokol Vítkovice 1652 0
2008/2009 8 VOKD Poruba 1386 Vojtěchovská Lenka Mittal Ostrava 1381 ½
2008/2009 7 VOKD Poruba 1386 Kočí Vladimír Svinov "Masters" 1721 1
2008/2009 6 VOKD Poruba 1386 Svinov "Talenti" 1
2008/2009 5 VOKD Poruba 1386 Valenčíková Sandra Šenov-junioři 1
2008/2009 4 VOKD Poruba 1386 Málek Jiří Slovan Ostrava "B" 1643 1
2008/2009 3 VOKD Poruba 1386 Kolář Luboš Sokol Polanka 1604 0
2008/2009 2 VOKD Poruba 1386 Balogh Milan Mittal Ostrava-junioři 1672 0
2008/2009 1 VOKD Poruba 1386 Kolařík Michal Slavoj Poruba 1
2008/2009 11 VOKD Poruba "E" 1386 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1630 0
2008/2009 10 VOKD Poruba "E" 1386 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice "A" 1612 0
2008/2009 9 VOKD Poruba "E" 1386 Hečko Miloslav ŠK Šenov "C" 1658 0
2008/2009 8 VOKD Poruba "E" 1386 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "A" 1656 0
2008/2009 7 VOKD Poruba "E" 1386 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava "A" 1398 0
2008/2009 6 VOKD Poruba "E" 1386 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava "A" 1668 0
2008/2009 5 VOKD Poruba "E" 1386 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1720 ½
2008/2009 4 VOKD Poruba "E" 1386 Strejček Stanislav VOKD Poruba "D" 1594 1
2008/2009 3 VOKD Poruba "E" 1386 Sakmar Jan ŠK Šenov "B" 1575 1
2008/2009 2 VOKD Poruba "E" 1386 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A 1569 1
2007/2008 11 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Rathúský Roman SK SSS Stare Mesto B 1250 0
2007/2008 10 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Malčík Michal TJ SK Veseli nad Moravou 1331 0
2007/2008 9 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Hájek Oskar TJ Tatran Postorna 1250 0
2007/2008 8 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Krejčí David SK Lokomotiva Brno B 1337 0
2007/2008 7 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Slívová Veronika TJ Slovan Havirov 1581 0
2007/2008 6 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Bělková Monika SK TJ MSA Dolni Benesov 1250 1
2007/2008 5 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky B 1250 1
2007/2008 4 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky A 1409 0
2007/2008 3 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Slabá Lenka SK Borsice B 1100 1
2007/2008 2 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Kubík Michael BSS Frydek-Mistek D 1250 0
2007/2008 1 SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1100 Kula Dominik BSS Frydek-Mistek C 1353 0
2007/2008 11 VOKD Poruba "G" 1100 Vachtarčíková Žaneta Šenov junioři 0
2007/2008 10 VOKD Poruba "G" 1100 Koki Jan TJ Mariánské Hory 1490 0
2007/2008 9 VOKD Poruba "G" 1100 Mittal Ostrava 1
2007/2008 8 VOKD Poruba "G" 1100 Kořínková Gabriela ŠK Svinov "D" 1730 0
2007/2008 7 VOKD Poruba "G" 1100 Štefan Aleš Slovan Ostrava "B" 1701 0
2007/2008 6 VOKD Poruba "G" 1100 Zygma Jiří Šenov-muži 1669 0
2007/2008 5 VOKD Poruba "G" 1100 Adamčík Miroslav ŠK Sokol Polanka 1654 ½
2007/2008 4 VOKD Poruba "G" 1100 Beniš Václav ŠK Svinov "E" 1446 1
2007/2008 3 VOKD Poruba "G" 1100 Bosák Michal Sokol Vítkovice "B" 1522 1
2007/2008 1 VOKD Poruba "G" 1100 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1577 0
2007/2008 11 VOKD Poruba "E" 1100 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice "A" 1605 1
2007/2008 10 VOKD Poruba "E" 1100 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava "A" 1711 0
2007/2008 9 VOKD Poruba "E" 1100 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "B" 1775 0
2007/2008 8 VOKD Poruba "E" 1100 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory "A" 1644 0
2007/2008 7 VOKD Poruba "E" 1100 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice 1694 0
2007/2008 6 VOKD Poruba "E" 1100 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava "A" 1384 0
2007/2008 5 VOKD Poruba "E" 1100 Mitas Lambert Dynamo DP Ostrava "B" 1726 1
2007/2008 3 VOKD Poruba "E" 1100 Zygma Jiří ŠK Šenov "C" 1669 0
2007/2008 2 VOKD Poruba "E" 1100 Mutina Antonín VOKD Poruba "D" 1989 0
2007/2008 1 VOKD Poruba "E" 1100 Tkáč Leopold Slovan Ostrava "A" 1535 1